Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) stigma válasza student (#149) üzenetére


stigma
addikt

Hi, a frissétési gyakoriság érdekel, hogy a kijelző 60 vagy 120hzen van?
Ha igen ezen a néven lehet engedélyezni a fejlesztői beállitásokban.

Vagy a DC halványosításra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#152) student válasza stigma (#151) üzenetére


student
őstag

igen a dc halványitásra, de közbe látom válaszoltak thx

(#153) Imifej válasza student (#149) üzenetére


Imifej
senior tag

Realme Lab menűben van DC halványítás

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#154) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

Nemrégiben jött frissítés a telóra ~ 1Gb-os , most már A16-os rendszer.
Este már sörtétben az ágyban fekve a fényerő nem 0 hanem kb 5-10% ami számomra jó, viszont egy furcsaság van, amit nem értek.

Ha kamerát elindítjátok, akkor nektek sincs autófokusz alapból?
Kamera indítás után lövök egy képet akkor tök sötét a kép, viszont ha kattintok egyet a képre akkor a fényerős felkúszik és a szinek megjönnek.Nálatok is van ilyen gond?

Illetve próbáltam egy GCAM 8.4-es verziót, viszont szerabb képek lettek mint sima kamerával. Valaki ha használ normális 8-as verziós Gcam-et + xml-t azt megoszthatja :D

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#155) Imifej válasza stigma (#154) üzenetére


Imifej
senior tag

Nekem jó az autófókusz.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#156) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Akit érdekel az megtudja nézni a budaörsi MM-ban ki van rakva fehér Pro és be is van kapcsolva. Örültem ,mert ez érdekelne ,de 2 dolog elvette a kedvem. Ami jó a méretéhez képest könnyű és kényelmes, viszont nincs vagy nem működik az autofókusz ami egyből feltűnt és zavart. A másik még jobban ,hogy kb 5-10 perc alatt meleg lett a telefon ahogy teszteltem főleg a kameráját átnézve ,hátul alul ahol tartom és felül is a kameráknál .

(#157) stigma válasza Szilágyi84 (#156) üzenetére


stigma
addikt

Hi, részben igaz amit mondasz , mert nekem sincs autófokusz, de Imifej fórumtárs a te hsz-ed feletti hozzászólásban pont az ellenkezőjét állítja. :DDD
Most nem kötekedni akarok, csak nálam megjelenés óta van egy 8/128-as zöld teló

Én ilyen jellegű forrósodást egyenlőre nem tapasztaltam, igaz nem vagyok olyan nagy fotós, viszont nekem eddig 1-2x volt amikor melegedett, mégpedig waze/térkép és 30 fokos kocsiban, ami meg érthető miért is melegszik.

Viszont hétévégén resetelem a telefont és kíváncsi vagyok helyreáll e az AOD és ezel együtt az autófokusz is.

[ Szerkesztve ]

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#158) Szilágyi84 válasza stigma (#157) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Nem értem én se ,mert tudnia kéne. Párommal néztük át és még az eladónak is említettem ,de ő se tudott rá mit mondani csak hogy jó tesztek vannak róla .
A melegedés nem forróság amit én tapasztaltam ,de ennyitől bent nem a napon eléggé nem jó .

(#159) stigma válasza Szilágyi84 (#158) üzenetére


stigma
addikt

Nem olyan szupertitkos, majd a fotós topicba is linkelem, de itt van pár olyan kép amit sétálás közben löttem a kamerával vegyesen: Link

Itt van pár olyan fotó ami egymás után megnézel , ami elég sötét és utána meg tök világos.
Ezt úgy hoztam össze:
- kamera appot megnyitottam + fotó : ezek a sötét képek
- kamera appot megnyitottam + fotó +kézzel fókuszáltam: Ezek a szép világos képek.

Sok helyen olvastam SD888 elégg melegedős fajta, viszont a telóban igen jól meg van olva a hűtése is, igaz majd a nyári melegre én is kíváncsi leszek :DDD
Nekem eddig töltésnél is csak langyos, használat közben sosem éreztem melegnek/forrónak, igaz nem játszom.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#160) Szilágyi84 válasza stigma (#159) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Az jutott még eszembe, hogy lehet töltőn volt és azért melegedett.

(#161) stigma válasza Szilágyi84 (#160) üzenetére


stigma
addikt

Igen, az mondjuk lehet, mert gondolom a sok nyomkodástól merül + vissza kell tölteni a kraftot. :D

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#162) Szilágyi84 válasza stigma (#161) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Ma ismét arra jártam és megnéztem megint. Töltőn van 100%-os és hidegen kézbe fogva kb 5 perc és meleg hátul ,de még az alumínium oldalkerete is enyhén 5-6 fotó, 1 videó után kiábrándító . Nyáron kint vajon mit produkál és GPS közben ?

(#163) Kolondrum válasza Szilágyi84 (#162) üzenetére

48 fokos a gt2 pro akkuja közben. ;)

(#164) stigma válasza Szilágyi84 (#162) üzenetére


stigma
addikt

Hali, hát ez érdekes, mert én most kb azt csináltam, hogy a Kamera appot megnyitottam, kb 20 képet csináltam, (makro,sima,portré,50Mp, egyéb esetén 1-2 módban ) + 1-1 percet videoztam a lassított módban meg film módban, utána nyitottam egy Térképet, keresés, utvonalterv meg még 3 másik appot rányitottam (Face,Insta,stb).

Ez kb 4-5 percitg tartott eddig nálam semmi gond nincs.

Most azon gondolkodom, hogy 1-2 hete mikor nagy meleg volt és ment a Spotify a kocsiban(telefon Typec -kocsi AUX) + közben ment a térkép app akkor picit meleg volt a telefon olyan 40-50 perc ahsználat után, de passzolom hány fok volt a kocsiban :DDD

Egyenlőre melegedést nem tapasztalok mint amit te mondasz, pénteken/szombaton lesz egy hard reset a telón meg próbálok majd egy picit videoozni, képeket készíteni, hátha előjön a hiba mint nálad.
Nem mondom, hogy nincs igazad, mert sok SD888 esetén olvasok elég durva melegedésről.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#165) Szilágyi84 válasza stigma (#164) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Neked a Pro van ? Mert a sima az másik chippel van .

(#166) stigma válasza Szilágyi84 (#165) üzenetére


stigma
addikt

Mivel GT2-es a topic, nekem sima GT2-m van. :DDD
GT2 Pro-s topciot itt találod: Link

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#167) fogtunder válasza Szilágyi84 (#162) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Tudod mi a kiábrándító? Az S22 Ultra kétszer ennyiért. Én se tapasztaltam amúgy nagy melegedést, játék közben se, langyos, de ennyi. Töltés közben dettó.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#168) stigma válasza Szilágyi84 (#162) üzenetére


stigma
addikt

Sikerült melegedésre bírnom a telót :DDD , igaz nem 5 perc alatt.

23-25 fokos irodában reggel 6.30-tól mobilneten vagyok, reggel 8.00-12.30-ig folyamatos hotspot kapcsolat haverom telójával, aki az otthoni webkameráját nézte + 15 percig fotózott+kamerázom munkatársam így egy picit langyos/kéz meleg volt a kamera körül, de nem vészes szerintem.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#169) Szilágyi84 válasza stigma (#168) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Már megnyugodtam ,mert írták a Pro csoportban is , hogy semmi gond akik használják , valószínűleg a dísz példány ami ki van rakva a hibás szétnyomkodott stb.
Megyek is jövő hétvégén a Realme bolt nyitására talán jut nekem is akciósan ,ha egy picit előbb megyek remélem nem lesznek sokan .

(#170) walter70


walter70
tag

Sziasztok,

Aod-ot hogyan tudom beállítani?

(#171) Imifej válasza walter70 (#170) üzenetére


Imifej
senior tag

Beállítások-Testreszabások-Mindig bekapcsolt kijelző

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#172) Imifej


Imifej
senior tag

Perem kivilágítás másnak működik? Mert nekem sehogy nem akar életre kelni.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#173) walter70 válasza Imifej (#171) üzenetére


walter70
tag

Közben meglett, köszönöm.

(#174) Imifej


Imifej
senior tag

Mai nappal már másodszor fordult elő, hogy a zsebemből kivéve a telefont erős vörös elszíneződés volt a kijelzőn. Mi a fenétől lehet ez? Napon voltam kint. Újraindítás után jó lett. Képernyő mentésen nem látszik. Kezdek aggódni. Az első eset kb 2 hónapja volt.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#175) ajapi válasza Imifej (#174) üzenetére


ajapi
tag

Nekem X2 pro csinálta ugyanezt kb 3 éve. Alza garanciában a softwaret újrahuzták, azóta hibátlan. (Ez más, mint az én factory resetem)

(#176) Imifej válasza ajapi (#175) üzenetére


Imifej
senior tag

Ezek szerint szoftveres lenne? Akkor az is elképzelhető, hogy egy frissítés ha jön rá, az is megoldja? Az is elviekben új szoftver. Vagy mégsem?

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#177) ajapi válasza Imifej (#176) üzenetére


ajapi
tag

szoftver: igen, frissítés:nem

(#178) Imifej válasza ajapi (#177) üzenetére


Imifej
senior tag

Szomorú! Médiában vettem, de a lányom nemrég pont a TMX Solution szervízbe ment dolgozni. Megérdelődöm akkor, hogy hátha protekcióval rá tudnak e lesni. :)

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#179) RvD


RvD
csendes tag

Üdv!

Tegnap jött egy 1,2 GB-os frissítés. (RMX3311_11_A.18) Azóta a pulzusmérés nem működik, tapasztalt még valaki ilyet? Azt írja: Az ujjlenyomat nem észlelhető. Nem nagy érvágás. De szeretem, ha minden működik. Eddig a frissítésig minden oké volt. Más gondot nem tapasztaltam szerencsére.

(#180) robag93


robag93
aktív tag

Nekem megfőzte az NFC fizetést az új biztonsági frissítés.. Ötlet?

(#181) Imifej válasza RvD (#179) üzenetére


Imifej
senior tag

Nekem sem megy a pulzusmérés azóta. Lehet újra fel kellene venni az ujjlenyomatot.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#182) Imifej


Imifej
senior tag

Valaki próbált már hívásrögzítést varázsolni rá?

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#183) RvD válasza Imifej (#181) üzenetére


RvD
csendes tag

Azt próbáltam, de nem oldotta meg a problémát. Ha csak nem jön valami ötlet talán a következő frissítés megoldja, és remélhetőleg nem rontanak el mást. Egyébként még beta verziósnak számít a pulzusmérés, tehát fejlesztés alatt van.

(#184) Legolas1975 válasza robag93 (#180) üzenetére


Legolas1975
csendes tag

Nálam is elszállt a gpay, Curve-el. Egyelőre nem találtam megoldást, de roppant bosszantó! :(((

(#185) robag93 válasza Legolas1975 (#184) üzenetére


robag93
aktív tag

Várom a support válaszát tegnap óta emailben. Írj te is nekik chaten, úgy hátha elhiszik, hogy nem nálam van a baj :))

(#186) fogtunder


fogtunder
nagyúr

Google Pay

a Realme-s kontaktom azt ajánlotta, hogy az alkalmazáskezelőben a Google Play alkalmazás adatait töröljem, na ez nem oldotta meg.

viszont az Unicredit mellé hozzáadtam a Revolut Virtuális kártyámat, így már az eddig nem engedélyezett kártyát is jónak mutatja. kipróbálni még nem tudtam.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#187) robag93 válasza fogtunder (#186) üzenetére


robag93
aktív tag

Nekem eddig nem is engedett új kártyát hozzáadni a frissítés után. Na majd nem sokára megpróbálom újra.

(#188) ztoldy


ztoldy
senior tag

Sziasztok!
Egy ideje gondolkozom, hogy veszek egy ilyen telefont, de a fórumokban panaszkodnak a mikrofon minőségére. Tapasztalta valaki a felvett videóknál a rossz minőségű hangot vagy beszélgetésnél valakinél szóvá tette a túloldal, hogy rossz a hang?

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#189) robag93 válasza ztoldy (#188) üzenetére


robag93
aktív tag

Ezt én is olvastam vásárlás előtt, de semmi ilyet nem tapasztalok, videónál sem. A GPay hiánya újabban jobban aggaszt :W

(#190) fogtunder válasza robag93 (#189) üzenetére


fogtunder
nagyúr

tegnap végre eszembe jutottkipróbálni, így már működött, hogy a virtuális Revolut hozzá lett adva.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#191) Legolas1975


Legolas1975
csendes tag

Nálam is működik már az NFC-s fizetés. :)
(Írtam a supportnak is, de szerintem felkerült a "fehérlistára" az új frissítés.)

[ Szerkesztve ]

(#192) robag93


robag93
aktív tag

Lehet csak én vagyok béna, de hol a túróban lehet megnézni egy adott számmal a hívástörténetet? Baromi idegesítő, hogy nem tudom visszakeresni.

Más: jött egy új frissítés, nem merem felrakni ;]

(#193) walter70 válasza robag93 (#192) üzenetére


walter70
tag

Rányomsz a számra, és alatta jobb oldalon lesz az előzmények.

(#194) robag93 válasza walter70 (#193) üzenetére


robag93
aktív tag

Oh, köszi soha nem találtam volna meg :D

(#195) Andris_2


Andris_2
aktív tag

Sziasztok!

Valaki az árukeresőn azt írta, hogy a Gt2 Pro-ra Revolutot nem lehet telepíteni biztonsági problémák miatt.
Ez igaz lehet? :F

(#196) lit!


lit!
csendes tag

A pulzusmérést helyrerakták az RMX3311_11_A.19 számú frissítéssel.

(#197) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!! Vettem egy ilyen kis készüléket, de az első adandó alkalommal 2 sim kártya behelyezésekor a sim kezelés vagyis a téreröt elkezdte eldobálni, ha beleléptem a sim kártya menübe visszalépett, stb. És amikor kivettem az egyik sim-et, csak egy símmel is ez csinálta, még újraindítás után is. Ez mitől lehet?? :R Fura mert ma vettem a telefont. :F :Y
A sim kártyáknak semmi bajuk :K

NAGYPAPA

(#198) Indian74


Indian74
senior tag

És hozzátenném a mobiladat is ki-be kapcsolgatott nagyon furcsa, főleg hogy új készülék.

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#199) robag93 válasza Indian74 (#197) üzenetére


robag93
aktív tag

Szerintem kérj egy cserét :)

(#200) Indian74 válasza robag93 (#199) üzenetére


Indian74
senior tag

Az lesz, csak meddig lehet ha boltba vettem...3 nap csere?? :R :K

NAGYPAPA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.