Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Padisah válasza K82 (#750) üzenetére


Padisah
tag

Persze, 2018 óta van google fiókom, úgyhogy kipróbálom, remélem már a jövő héten itt az új teló.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#752) robag93


robag93
tag

Én sem értem az átköltözős szenvedéseket. Mióta az eszemet tudom gugliból minden megy automatikusan.

(#753) Padisah válasza robag93 (#752) üzenetére


Padisah
tag

Megjött a telo kora délután, birtokba vettem, állítgattam, alkalmazásokat raktam fel és töröltem és eddig minden jó, csak egyszer indult újra, de akkor a rendszer kérte, hogy a beállítások érvénybe lépéséhez indítsam újra. Szóval ez teljesen jó, gyorsan lekopogom.

Google backupot használtam sikerrel, nem volt telefonklónozás.

Egyenlőre frissülni nem akar, de majdcsak felajánlja egyszer gondolom.

Kérdésem lenne, hogy zseblámpa gyorsindító parancsikont hogy lehet kirakni a kezdőképernyőre?

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#754) keselyü57 válasza Padisah (#753) üzenetére


keselyü57
tag

Üdv a klubban.Értesítési panelen meg találod. Kellemes készülék, szeretni fogod.

(#755) Padisah válasza keselyü57 (#754) üzenetére


Padisah
tag

Persze, lehúzom a kezdőképernyő tetejét, akkor ott van, de kezdőképernyőre nem tudom kitenni.

Állandóan felugrál az "eszközök gyors csatlakoztatása", hogy adjak neki engedélyeket. Ez mire szolgál? Adjak neki hozzáférési engedélyeket?

Tegnap este jött két nagy frissítés a telőre, összesen vagy 11 gigabyte, meg ma reggel jött egy jó 1 gigabytos. Remélem most már utólértem a lehető legfrissebb állapotot.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#756) keselyü57 válasza Padisah (#755) üzenetére


keselyü57
tag

Realme-n így működik. Add meg nyugodtan az engedélyeket a hibátlan működéshez. Ez a legfrissebb verzió.

[ Szerkesztve ]

(#757) LGG555 válasza Padisah (#755) üzenetére


LGG555
aktív tag

"eszközök gyors csatlakoztatása"

Ezt egy halom telefon kéri biztonsagi okokból.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#758) Padisah válasza keselyü57 (#756) üzenetére


Padisah
tag

Nálam RMX3311_11_C.12
realme UI 4.0
Android 13

Eszközös gyors csatlakoztatását akkor engedélyeztem.

Ti használtok valami vírusirtót?

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#759) LGG555 válasza Padisah (#758) üzenetére


LGG555
aktív tag

RMX3311_13.1.0.502

Van egy gyári telefonkezelő nevű applikáció amelyik vírusvédelemként viselkedik.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#760) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

nekiálltam törölni a telóról a nem kellő gyári progikat ADBAppControll-al. A chrome és a heytap.pictorial-t letöröltem. Viszont nem tudom mi az ami tuti felesleges és biztonságosan törölhető. A neten ellentmondó információkat találtam. van egyáltalán értelme?

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#761) Padisah válasza Turbobacsi (#760) üzenetére


Padisah
tag

Erre én is kíváncsi lennék.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#762) worxland válasza hamarci (#708) üzenetére


worxland
addikt

"1. A megnyitott appoknál nem zárja be mindet az "összes bezárása" gombbal, az utsó nyitva marad (bár kiírja, hogy "a telefon most optimális állapotban van"), az csak felcsúsztatva zárható be (vagy mellé bökök, újra "megnyitott appok" gomb, és akkor már mindent becsuk a gombbal is. Ez ilyen, bénázok, vagy valami bug? :F"

Rájöttem, ha a menüből csinálod, mindent bezár, ha alkalmazásban vagy és onnan indítod, akkor a futó alkalmazás kivételével csukja be a többit. Nem vagy béna és nem bug - ficsőr.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#763) RBJ


RBJ
addikt

Hello mindenkinek.
Kérdésem a következő. Pl ha Spotify T hallgatók és azt akarom az szóljon pl akkor is ha tik tok tartalmat vagy más médiát nézek .
Valahol lehet állítani alsodleges forrásnak?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#764) K82 válasza RBJ (#763) üzenetére


K82
őstag

Ha az egymás után dobált szavaidból jól bogozom ki mit is szeretnél, a válasz nem. Mindig az aktív app szól, nem tudsz forrást beállítani.

Pixel / OnePlus Pad

(#765) RBJ válasza K82 (#764) üzenetére


RBJ
addikt

Nincs dobálva, max nem tudja értelmezni.
De sebaj. Lehet korral jár. Elnézem. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#766) robag93 válasza RBJ (#765) üzenetére


robag93
tag

Tényleg veszélyes írás volt ;] De nem, valóban nem létezik ilyen funkció.

(#767) worxland válasza robag93 (#766) üzenetére


worxland
addikt

"Tényleg veszélyes írás volt" - Godzilla bele is halt.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#768) Padisah


Padisah
tag

Most kíváncsiságból megnéztem: Tegnapelőtt este fél 12-kor vettem le a töltőről 100%-os töltöttség megvolt. Másnap délelőtt fél 10-kor nyúltam hozzá először, és még mindig 99%-on volt.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#769) trec12 válasza eagleeyes (#665) üzenetére


trec12
addikt

Vodánál állítólag elindul a vowifi pár xiaomi készüléken megy is már. Realme GT2-n vodás sim-mel esetleg van ilyen tapasztalat?
Még egy kérdés ha már vowifi; Yettel-el jelent már meg valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#770) keselyü57 válasza trec12 (#769) üzenetére


keselyü57
tag

Most néztem, nálam nem működik.

(#771) FeZ...


FeZ...
aktív tag

Sziasztok !
Azt esetleg tudja valaki, hogy hogyan lehetne azt megszüntetni, hogyha a főképernyőn alulról felfelé húzom az ujjam, ne adja be a böngészőt a keresővel ?

[ Szerkesztve ]

(#772) keselyü57 válasza FeZ... (#771) üzenetére


keselyü57
tag

Beállítások-Főképernyő és lezárási képernyő-Kezdőképernyőmód-Fiókmód.

(#773) FeZ... válasza keselyü57 (#772) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Ah, köszi, végre nem bosszant ez a dolog. :B

[ Szerkesztve ]

(#774) Padisah


Padisah
tag

Ma jött egy 1,47 GB-os frissítés.

A verzió: RMX3311_13.1.0.1410(EX01)

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#775) Imifej válasza Padisah (#774) üzenetére


Imifej
senior tag

Nem merem feltenni, a Realme 8 frissítést is elbaltázták. Nem működik rajta GPS.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#776) RBJ válasza Imifej (#775) üzenetére


RBJ
addikt

Nyomjad semmi baja.
Már kérdeztem szerintem de hátha.
Ha pl villanyórát, vagy egyéb elektromos kijelzőt fényképezek nem csinál rendes fotót.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#777) keselyü57 válasza RBJ (#776) üzenetére


keselyü57
tag

Nálam semmi baj. Most fotóztam a villany órát

(#778) Padisah válasza Imifej (#775) üzenetére


Padisah
tag

Egy napja fent van, semmi baj vele.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#779) RBJ válasza keselyü57 (#777) üzenetére


RBJ
addikt

Pedig nálam pl mintha foltokban vak lenne ilyenkor.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#780) keselyü57 válasza RBJ (#779) üzenetére


keselyü57
tag

Nincs tippem. Vaku nélkül, normál fényviszonyok mellett készült a fotó.

(#781) RBJ válasza keselyü57 (#777) üzenetére


RBJ
addikt

Nekem pl ilyet csinál.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#782) K82 válasza RBJ (#781) üzenetére


K82
őstag

Ezek a kijelzők elég lassan frissítenek és nem minden szegmenst egyszerre, ezért láthatod így - ez nem hiba hanem technológia sajátosság. YouTube-on is találsz rengeteg olyan videót ahol a szemből érkező autó nappali LED menetfénye villódzónak tűnik.

Pixel / OnePlus Pad

(#783) RBJ válasza K82 (#782) üzenetére


RBJ
addikt

És ez minden elektromos kijelzőre igaz?
Minden ilyen fényképem vakfoltos.
Semmilyen telefon nem csinálta ezt csak ez.
Villogni max Kiss Pista maszek Zsiguli ledjét láttam max.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#784) K82 válasza RBJ (#783) üzenetére


K82
őstag

Nem minden kijelző ilyen: lásd a feljebbi villanyórát, de az nem is olyan mint a légtisztítódé. Szerencsétlen esetben pont olyan minőségű LCD-ket akarsz fényképezni amik összevesznek a telefon/kamera képfrissítési frekvenciájával.

"Villogni max Kiss Pista maszek Zsiguli ledjét láttam max." - azt szabad szemmel is láthattad ha gyenge minőségű a cucc. A sokkal jobb is villog, csak azt nem látod.
Erre akartam utalni a villódzó menetfénnyel kapcsolatban, szabad szemmel jónak tűnik, kijelzőn viszont már más. Nézdd meg a speedzone BMW i7 tesztjét, 1:47-től ahol szemből-oldalról mutatják az autót. Előtte nem látod villódzónak a nappali menetfényt, de onnantól majdnem egy percen keresztül igen.
Ugyanez ha bemész egy barkácsáruházba a világítás részlegre. Ha fel van kapcsolva az összes ledes világítás, a telefon kijelzőjén keresztül tuti lesz jó pár ami villogni fog. Ha ilyenkor csinálsz fényképet adott esetben lehet h néhány sötét lesz a képen, holott működött...

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#785) RBJ válasza K82 (#784) üzenetére


RBJ
addikt

Villanyóra, autó műszerfal minden elektromos kijelző T így fényképez nálam.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#786) RBJ


RBJ
addikt

Most vennék telefont biztos poco f5 lenne.
Azt nem tudom, hogy árban, hogy sikerült így belőni nekik.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#787) RBJ


RBJ
addikt

Töröltem a kamera app gyorsítótárat, adatait és egyből jó lett a fényképezés.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#788) robag93


robag93
tag

Valaki próbált már akksit cserélni is beszerezni? Van megbízható forrás? Tesztelt Aliról pl. 85% körül jár most az akksim, de 80% alatt cserélni tervezem.:R

(#789) Padisah válasza robag93 (#788) üzenetére


Padisah
tag

Azt honnan lehet tudni, hogy hány %-os az akkumulátor állapota?

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#790) robag93 válasza Padisah (#789) üzenetére


robag93
tag

Én Accubatteryt használok.

(#791) realme válasza Padisah (#789) üzenetére


realme
kezdő

Állítólag az Android 14 már fogja tudni.

(#792) trec12


trec12
addikt

Yettelnél (is) megy a vowifi. Wifi-hívás kapcsolótok nektek sincsen a menüben?

[ Szerkesztve ]

(#793) 8zabi válasza trec12 (#792) üzenetére


8zabi
őstag

Nálam sincs.

(#794) trec12 válasza 8zabi (#793) üzenetére


trec12
addikt

Lehet ezzel a telefonnal egyik szolgáltatónál sem megy a vowifi idehaza....

(#795) keselyü57


keselyü57
tag

Vowifi kapcsoló! Beállítások keresőbe írjatok be a vowifi szót. Itt kapcsolatok be ha még nem aktív. Amennyiben szükséges automatikusan fog kapcsolódni. Én Telekomos kártyával használom a telefont..

(#796) trec12 válasza keselyü57 (#795) üzenetére


trec12
addikt

Ott csak a kijelzést állítod, hogy fent látszódjon vagy ne. A SIM kártya menüben ott ahol a volte kapcsoló is van ott hiányzik a vowifi kapcsoló. Ott kellene lennie. Yettel esetében nincsen ott, gondolom nem támogatott valamelyik oldalról. (A szolgáltatás maga már be van kapcsolva esetemben.) Amúgy a volte kijelzés is hiányzik és be sem kapcsolható a kijelzése. Érdekes, hogy egy darabig volt aztán valalmelyik frissítéssel eltűnt. Legalábbis Yettel esetén nincsen ikon de szerencsére megy a volte.

[ Szerkesztve ]

(#797) realme válasza trec12 (#796) üzenetére


realme
kezdő

Meg kell kérdezni a szolgáltatót hogy van vowifi vagy nincs, a telefon tudja.

(#798) trec12 válasza realme (#797) üzenetére


trec12
addikt

Mint írtam van és szolgáltatói oldalról be van kapcsolva a vowifi szolgáltatás. Erről sms megerősítés is van. :K
Na most vagy az van, hogy még reszeli a Yettel - elvileg hivatalosan nem indult el - vagy a Yettel-Realme páros vowifi terén egyelőre nem működik, esetleg lehet nem is fog.....

(Korábban még a boldog Digi Mobilos időkben volt egy Xiaomi 10T-m Digi vowifi ment vele egy darabig majd egy készülék szoftver frissítés után megszűnt a Digi vowifi támogatása.)

[ Szerkesztve ]

(#799) keselyü57 válasza trec12 (#796) üzenetére


keselyü57
tag

Én ugyan nem használom, de kipróbáltam. Telekom esetében van ikon is az értékesítési sávban. Ahogyan írod, valószínűleg a Yettel még próba üzemet tart. :)

(#800) teejay78


teejay78
csendes tag

Sziasztok,
Nemrég vettem egy Gt2-t most tűnt fel egy fura jelenség. Videó es hangrögzítő esetén is két sípolás hallható a felvetelen, azután indul csak a handrögzítéx. Valaki más tapasztalt már ilyet, vagy küldjem garanciális javításra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.