Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) stigma válasza keselyü57 (#399) üzenetére


stigma
addikt

Hi, gyors ,,guglizás" és a megoldás : Link
Jelzem, sosem próbáltam, telóm a dobozában pihen. :D

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#402) stigma válasza nimmrody (#400) üzenetére


stigma
addikt

Hi, tutommal rool és bootloader nyitás nem lehetséges, de ez az egyetlen 1 oldal ami azt mondja hogy lehet: Link

Sosem próbáltam ezt sem.
Root nem lehetséges, adaway helyett ahsználj olyan böngészőt ami támogatja a reklámblokkolást pl.: Vivaldi.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#403) nimmrody válasza stigma (#402) üzenetére


nimmrody
tag

Az első és egyetlen oka amiért androidot használok és nem almát az a szabadság.

Az összes androidos telefonomon az első volt, hogy nyitottam a bootloadert majd xyz ami ezzel jár tudjuk ismerjük..

Utána olvastam most és a Realme érdekes módon pont az EU verziónál (RMX3311) nem támogatja (még) a bootloader nyitást.

Érdekesség, hogy a kínai illetve a global verziónál pedig igen.

Reméljük ezt orvosolják hamarosan mert sokunkat ez érdekelni fogja.

(#404) keselyü57 válasza stigma (#401) üzenetére


keselyü57
tag

Én is láttam ezt az oldalt de itt is csak a wipe data lehetőség adott. A wipe cache nincs.

(#405) stigma válasza nimmrody (#403) üzenetére


stigma
addikt

Hi, hát ez érdekes, hogy csak EU vonalon nincs nyitható BL, de reméljük lesz nemsokára.

Részemről már mindegy, mert a telót én is eladtam :D

#404keselyü57: Érdekes, hogy nincs, mondjuk írtam is, hogy nem próbáltam soha.
Akkor max factory reset marad, amivel minden törlődik a telótól, elötte célszerű egy Backupoit készíteni.
Amúgy wipe data-t miért akarsz csinálni?

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#406) keselyü57 válasza stigma (#405) üzenetére


keselyü57
tag

Nem akarok. Wipe cache-t szerettem volna. Rendszertelen időközönként újraindul a készülék, reméltem, hogy egy gyorsítótár törlés segíteni fog. Android 13 sem segített. Ünnepek után valószínűleg szervízbe küldöm. Addig még megpróbálok egy teljes visszaállítást.

(#407) stigma válasza keselyü57 (#406) üzenetére


stigma
addikt

Hi, ilyen random újraindítás tuti nem app ban, 2 gondolatom lenne nekem is ami neked már megvan:
1. harvderhiba, megy vissza gariba
2. Factory reset, mellyel mindent törölsz és az appokat utána visszaállítod

Igen, gariztatás sajnos nem úgy szokott lenni, hogy beviszed és kapsz egy újat, ezért a kevésbé fájó factory resettel próbálkozz.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#408) Sragi


Sragi
őstag

Lassan egy hete használom a telefont de nem normális az, hogy nincsen meg legalább 5-6 óra kijelző idő.
Már mindent próbáltam ami okosságot találtam.
Nézegettem az XDA-t stb.
Nem lehetséges, hogy az A22 szoftver verzió miatt lett ennyire trágya?
Mert miután belaktam a telefont,elkövettem azt a hibát, hogy ráengedtem a frissítést... :F
Teljesen tanácstalan vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#409) zala005 válasza Sragi (#408) üzenetére


zala005
tag

Hmm.
Két SIM-mel használod, 5G-n?
Használod bármilyen játékra?
Mobilnet mennyit megy rajta?
Fényerő maxon? Energiatakarékos mód off?
Annyit még megpróbálnék, hogy néhány elméletileg sokat fogyasztó cuccot letiltanék adb-vel, pl. ADB App control programmal. Itt található egy lista a biztonságosan eltávolítható dolgokról.

(#410) RBJ


RBJ
addikt

Meglepődve olvasom, hogy a fekete hátlap üveg. Úgy tudtam, hogy ez a matt plasztik.
Telefon úton, remeghetek majd mikor törik össze. Én meg direkt örültem végre nem üveg hátlap.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#411) Sragi válasza zala005 (#409) üzenetére


Sragi
őstag

Csak egy SIM és 4G. Nem játszom, automatikus fényerő és az optimalizált készenlét is be van állítva. Akku fogyasztásnal semelyik app nem produkált kiemelkedő fogyasztást. Néztem XDA-n , hogy az A22 alatt sokan panaszkodnak random merülésre.
Quick connect device nekem le van tiltva pl. Ami sokaknal gondot okozott.
Most felraktam az Android 13-at VPN segítségével. Meg megnezem amit írtál még ,de teljesen kiábrándító, a Xiaomi új korában a 4000-es akkuval simán hozta az 5-6 óra SoT-ot . :F

(#412) stigma válasza Sragi (#408) üzenetére


stigma
addikt

Hi, első körben még az akku statisztikát is nézd meg, milyen alkalmazást ragadhatlottt be a háttérben, százalékos formában írja ha jól emlékszem.
Másrészt atom merülést még térerő gond is okozhat + 5g ha be van kapcsolva és nincs hálózat, de ez nálad nem releváns.

Nekem átlag 5-/ óra SoT volt 1 nap, szar térerő miatt. Átlag user vagyok autó fényerő,120hz, face,Instagram,Viber, netezés+ egész napos Bt kapcsolat okosóra miatt.
Vagyis ez volt, múlt idő, mert a telót lecseréltem Pixel 6ra.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#413) K82 válasza Sragi (#411) üzenetére


K82
őstag

Azért ne hasonlítsd egy Xiaomi-hoz, a MIUI durván pucol minden (háttér)folyamatot. A MIUI mindent tilt és Neked kell mindent, majdhogynem egyesével engedélyezni - a "normális" android meg pont az ellenkezője. Jobban merül, cserébe minden működik mindenféle bizergálás nélkül. Ekkora SOT azért nem rossz ettől a hardvertől, nekem soha nem volt ilyen, de mások a szokásaink.

Pixel / OnePlus Pad

(#414) Sragi válasza stigma (#412) üzenetére


Sragi
őstag

Az a baj , hogy semmi kiemelkedő, egyébként én is úgy használom mint te,de még a Bluetooth sincs bekapcsolva, semmi 5G.
Sőt még a 120 hz sem fix, inkább automatikusra tettem.
Térerő gond nem hiszem hogy lenne.
Egyedül a Google play szolgáltatások ami kiemelkedő fogyasztást produkál a több használt app mellett. Facebook, Instagram,Chrome stb.
Útmutatásod alapján felraktam az Android 13-at. :R
K82
Igen, tudom egy igazi átok volt néha :U
Nem véletlenül nem lesz többet MIUI-s telefonom.
Csak az a baj hogy mindent nem fognék a hardverre ez esetben és nem vagyok poweruser sem.
Egyszerűen ekkora akku mellett csalódás ez a SoT. és valami azt súgja, hogy szoftveres gond lesz ez.
Nyilván az utolsó mozzanat a factory reset lesz ha nem javul. :B

(#415) K82 válasza Sragi (#414) üzenetére


K82
őstag

Pedig ez az egyik legjobb üzemidővel rendelkező SD888-as teló (endurance rating: 115h), jobban bírta nálam mint a Oneplus 8T. A többi ilyen hardverrel szerelt inkább 100- órákat tud, a Zenfone 8-at is ezért adtam el, ott nálam a két óra SOT-nak is örültem.

Pixel / OnePlus Pad

(#416) Sragi válasza K82 (#415) üzenetére


Sragi
őstag

Igen olvastam ezeket a leírásokat,de tkp annyira életszerűtlenek. Tök jó,hogy bír 27 óra beszélgetési időt,de manapság nem ez a telefonfelhasználás legfontosabb ismérve :B
Na mindegy ,próbálkozom figyelek aztán majd kiderül, standby módban amíg nincs merülés ami átlag feletti ,akkor megbarátkozom vele ,mert kb 20 perc feltölteni 85%-ra.

(#417) K82 válasza Sragi (#416) üzenetére


K82
őstag

Még ha életszerűtlen is, ugyanúgy tesztelik a telefonokat és az arányokat szépen kiadja. A GT2 115 órája nekem lehet csak 5 óra SOT-ra lenne elég, de másnak ez lehet 8 vagy 4 is. Elég sok telefonom volt így nagyjából be tudom lőni endurance rating alapján mit várhatok üzemidőben. A GT2 kellemes csalódás volt és ha azt nézem a ZF8 a 20%-kal kisebb akku ellenére 50%-kal kevesebbet bírt, akkor a Realme üzemideje parádés.
Egyébként hiába a nagy akku ha mellette éhes a SoC; nagy/erős motoros autó is alapjáraton többet fogyaszt. :)

Pixel / OnePlus Pad

(#418) keselyü57


keselyü57
tag

Akit érdekel a Realme téma áruház. Ez a legújabb verzió. Az előző verzió hibáit is javították. Elég ha a sima downloadra kattintsatok. [link]

[ Szerkesztve ]

(#419) Sragi válasza K82 (#417) üzenetére


Sragi
őstag

Persze maga a hardver tényleg zseniális,egy akadás sincsen :K .
A kijelző is tökéletes, ennek nyilván ára van.

(#420) -Gabesz-


-Gabesz-
senior tag

Sziasztok!
Realme GT2 (12/256) vs realme 2Gt pro (12/256) tekintetében ki mit mond? Nem játékra lenne a telefon. Megéri a felárat a pro?

(#421) FeZ... válasza -Gabesz- (#420) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Én csak véleményt tudok megfogalmazni, mert a Pro-val nincsen saját tapasztalatom: az elérhető teszteket végignézve számomra nem érte meg az akkori kb. 70-es felárat a Pro. Volt egy lehetőség +20e-ért hozzájutni egy majdnem új Pro-hoz, arra rámozdultam, de lecsúsztam róla. Annyit még adtam volna a kicsit nagyobb mérete és az ismert plusz specifikációi miatt.

(#422) Imifej válasza -Gabesz- (#420) üzenetére


Imifej
senior tag

Én a kamera miatt a pro verziót vettem volna, de az ár miatt mégis a sima mellett maradtam. Ennek sem rossz a kamerája egyébként.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#423) RBJ


RBJ
addikt

Fekete változatban tud valaki jó forrást. Megrendeltem már mult héten de tartok tőle nem lesz készleten sehol .
Tavaly is így jártam a xiaomi tablettel mindenki árulta megse volt sehol.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#424) zala005 válasza RBJ (#423) üzenetére


zala005
tag

Ha nincs személyes ellentéted az Alzával, akkor ezt tudnám ajánlani. :)

(#425) RBJ válasza zala005 (#424) üzenetére


RBJ
addikt

Miért lenne? 12/256gb keresek. Zold feher nekem magas.
Női telefon.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#426) zala005 válasza RBJ (#425) üzenetére


zala005
tag

Az is van, csak nem megérős áron :(.

(#427) RBJ válasza zala005 (#426) üzenetére


RBJ
addikt

180e néztem máshol csak nincs.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#428) fogtunder válasza RBJ (#425) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mondjuk amiért azt gondolod egy fehér, vagy zöld telefonról, hogy női...

I hate morning people. And mornings. And People.

(#429) RBJ válasza fogtunder (#428) üzenetére


RBJ
addikt

Nem jól gondolod. Mivel építőipar éjjel nappal nem nézne szépen ki egy fehér vagy egy neon zöld egy nap után. Neo visszalépés ehhez képest?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#430) RBJ


RBJ
addikt

Zölddel mik a tapasztalatok? Könnyű takaritani? Nem fogja be az idő? Eskü bevallalom :DD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#431) LGG555 válasza RBJ (#430) üzenetére


LGG555
aktív tag

Nekem fehér van de könnyű takarítani csak ugye ha építő iparban használod ott a karcolások is befigyelnek.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#432) robag93 válasza RBJ (#430) üzenetére


robag93
tag

Enyém egyszerű szilikon tokban van, a hátlap makulátlan. Az acál keret könnyebben sérül..

(#433) fogtunder válasza RBJ (#429) üzenetére


fogtunder
nagyúr

azt gondolom, amit írtál. ha azt írod, hogy a munkád miatt nem használsz világos telefont, mert koszolódik, az teljesen más kérdés. amúgy a fehér meglepően jól takarítható, nálam fűrészport kap jelentős mennyiségben, de a gyári tokkal elég szépen nézett ki fél évvel később is.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#434) John05 válasza robag93 (#432) üzenetére


John05
csendes tag

Ezaz, hogy oda is kéne lassan fólia. Én akárhogy védem tokkal a telefont a szélei mindig karcosak. :((

A zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek

(#435) RBJ


RBJ
addikt

Megjött a zöld. Öröm boldogság. Redmi note 8npro T vált le.
Nagyon szokni kell a miui után.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#436) RBJ


RBJ
addikt

Power gombot mivel lehet visszacsinalni? Nálam nem lehet kikapcsolni a telefont. Milyen alkalmazast ajánlotok régi telefonrol atkoltozeshez?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#437) LGG555 válasza RBJ (#436) üzenetére


LGG555
aktív tag

Beállítások-további beállítások -bekapcsoló gomb.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#438) RBJ válasza LGG555 (#437) üzenetére


RBJ
addikt

Köszi. Igaz nem talalom de még nincs felfrissitve. Alapból miért jó ez realme szemmel nem bírok rájönni.
Kellesz szokni rendesen úgy látom miui után.
Hasonlóan be lehet állítani az ikonokat hogy minden foablakokban legyen? Gyari tok nekem nagyon bejön legalább nem lesz kövér a telefon tőle. Ehhez hasonló, javasolt tok?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#439) LGG555 válasza RBJ (#438) üzenetére


LGG555
aktív tag

Az első napokban én is szenvedtem a szoftverrel rendesen.
Úgy veszem észre az Android 13 -al jobbak a képek.

[ Szerkesztve ]

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#440) walter70 válasza RBJ (#438) üzenetére


walter70
tag

Beállítások - rendszerbeállítások - bekapcsoló gomb

(#441) RBJ


RBJ
addikt

Még jó hogy rajta az oppo telefon clone . Minden atrakva
De külön tortura minden egyes alkalmazasnal jelszo felhasznalo aktiválása. Több nap feleleszteni az új telót.
Sd kartyan lévő dolgokról nem is beszélve azt biztos nem mentette át.
Meglepődtem, hogy nem a fenykepek, videó sok hanem az alkalmazások hiznak fel rendesen. Majd 70gb. Csak pislogtam.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#442) K82 válasza RBJ (#441) üzenetére


K82
őstag

Tortúra? Lehet Google-fiókba jelszavakat menteni de ott a Bitwarden is... Kb. 200 helyre van jelszavam, egy kattintás és nem órák kérdése.

Pixel / OnePlus Pad

(#443) RBJ válasza K82 (#442) üzenetére


RBJ
addikt

Nekem csak passwordsafe van de az csak tarolja.
Meg amúgy is nem osztom meg más alkalmazassal de ez már
Az én bogarassagom.
Sajat qr olvasoja van a telonak vagy külsős app kell?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#444) RBJ válasza K82 (#442) üzenetére


RBJ
addikt

Ez alkalmazásokhoz nem vonatkozik.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#445) RBJ


RBJ
addikt

Na megvolt az első próbahivasom. Nekem dobozhangunak tűnik a telefon.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#446) robag93 válasza RBJ (#445) üzenetére


robag93
tag

Telefonnal telefonálni akarsz? Ez olyan 1990.. :DD

(#447) RBJ


RBJ
addikt

Perem világítás csak bekapcsolt aod nél megy?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#448) LGG555 válasza RBJ (#447) üzenetére


LGG555
aktív tag

Nem sok értelme van mivel párat villan aztán kikapcsol, ha éppen nem figyelsz akkor olyan mintha nem is lenne.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#449) RBJ válasza LGG555 (#448) üzenetére


RBJ
addikt

Azt hittem folyamatosan megy. Akkor mivel villogjak? :DDD
Akkor megnyugtattál.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#450) LGG555 válasza RBJ (#449) üzenetére


LGG555
aktív tag

Lehet hogy én bénáztam el valamit mert nekem is vadi új a telóm.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.