Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) robag93 válasza RBJ (#500) üzenetére


robag93
tag

Soha nem vettem még itthon ilyet, de szerintem az elmúlt 10x évben legalább egy telefon árát lehetett így összespórolni. Nem egy atomfizika jól rendelni aliról, de egy kis rutin néha nem árt ha van hozzá. Szerintem aki kategorikusan kijelenti, hogy az gagyi, az egy rossz élmény miatt teszi és legtöbbször sosem próbálta újra.

(#502) 7Heads Drago válasza robag93 (#501) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Csak azt ne felejtsük el, hogy pár hétről pár hónapra tolódott a szállítási idő és még adó is jön rá. Régen én is sokat rendeltem, de mostanság semmit. Nem vagyok türelmetlen, de 2-3 hónap az már nekem sok.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#503) robag93 válasza 7Heads Drago (#502) üzenetére


robag93
tag

Volt ilyen időszak valóban. Az elmúlt pár hónapban nekem 1-3 hét körüliek a szállítások.

(#504) FeZ... válasza 7Heads Drago (#502) üzenetére


FeZ...
aktív tag

November környékén rendeltem kétszer Aliról, az egyik sitty-sutty itt volt egy hét alatt, a másik kb. 2,5 hét alatt.

[ Szerkesztve ]

(#505) LGG555 válasza FeZ... (#504) üzenetére


LGG555
aktív tag

Nekem is 3 hét alatt szállított legutóbb az Ali de volt az 2 hónap is egy másik alkalommal, teljesen random hogy mikor kapod meg.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#506) RBJ válasza 7Heads Drago (#502) üzenetére


RBJ
addikt

2 hét minden teher nélkül. De ha rámegy az a 700ft akkor is olcsóbb.
Létezne a gyári desing os tok valahol? Sehol nem találok.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#507) rantotthusfo


rantotthusfo
friss újonc

Sziasztok!
Napokban jött meg GT2-m, be is "laktam" már, viszont nem tud nem zavarni, hogy a Shelf csak a lefelé pöccintéssel elérhető. Nincs erre esetleg valamilyen lehetőség, hogy máshogy is elérhessem, vagy legalább a benne lévő lépésszámlálót láthassam a megnyitása nélkül?
Viszonylag kicsi a kezem, szóval ideálisabb lenne számomra, ha a lefelé pöccintéssel az értesítési panelt érném el, és nem a shelfet, de a lépésszámlálót meg máshogy nem tudtam eddig megnyitni, csak így.
Előre is köszi a segítséget. :D

(#508) Peti755


Peti755
csendes tag

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Tegnap váltottam régi Honorról a GT 2-re. Huawei Band 6 órámat összekötöttem Huawei egészség appal viszont az értesítéseket nem lehet engedélyezni biztonsági okokból (erre hivatkozik a telefon). Ezt ki lehet valahogy kapcsolni, hogy órán is jöjjenek az értesítések, hívás jelzések?

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#509) trec12 válasza RBJ (#452) üzenetére


trec12
addikt

Tegnap jött meg a készülék, Xiaomi Mi 10T-ről váltottam. Ez azért jobb telefon. ;) Dobozhang; igen kissé fura volt az első telefonálás. Ellenben megjegyzem; mikor Huawie-ről váltottam a Xiaomira ott is "dobozhang" volt. Megoszkja az ember pár nap alatt úgyis. (Meg tegyük hozzá nem felső kategáriás sok százezres telefon ez. :N )VoLTE meg megy hibátlanul ahogy kell. :) Jó kis készülék ez... :K
VoWifi lesz érdekes a telóval, Yetinél indul hamarosan...

[ Szerkesztve ]

(#510) Sipi-


Sipi-
tag

Sziasztok!

Frissítések milyen gyakran érkeznek a Realme GT2 5G-re?

Olvastam, hogy "dobozhangra" panaszkodtak néhányan. Erről mi a többiek tapasztalata?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#511) keselyü57 válasza Sipi- (#510) üzenetére


keselyü57
tag

Nálam jó a hang, a hívott fél sem panaszkodott. 3 havonta jönnek a biztonsági frissítésk, néha apró javítsátokkal.

[ Szerkesztve ]

(#512) LGG555 válasza Sipi- (#510) üzenetére


LGG555
aktív tag

Esetleg zenehallgatásnál zavarhat a hang de telefonáláskor semmi gond, amúgy szép tisztán szól.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#513) Sipi-


Sipi-
tag

Köszi a válaszokat.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#514) Sipi- válasza Sipi- (#513) üzenetére


Sipi-
tag

Még egy kérdés felmerült: arcfelismerést tud vagy csak ujjlenyomatos feloldást?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#515) LGG555 válasza Sipi- (#514) üzenetére


LGG555
aktív tag

Tud arcfelismerést is.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#516) John05 válasza trec12 (#509) üzenetére


John05
csendes tag

Én is 10t pro - rol váltanék, de valahogy nem tudtam még megtenni. Lehet már GT 3 lesz belőle vagy 4, ha lesz egyáltalán olyan 😀

[ Szerkesztve ]

A zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek

(#517) trec12 válasza John05 (#516) üzenetére


trec12
addikt

Ez a telefon gyorsabb, szebb a kijelző jó rajta a droid egy fokkal igényesebbnek érződik. Mindkét teló ajánlott a mobilarénán nem véletlenül. Ha ebben a kategóriában a Mi 10T pro kb. 8-as, 9-es egy képzeletbeli 10-es skálán akkor a realme gt2 az kb. 10-es. ;) Ha valaki ebben a kategóriában keres telefont ezzel nem fog mellé... :N

[ Szerkesztve ]

(#518) theooracy


theooracy
aktív tag

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy hol lehet azt beállítani, hogy egy bizonyos futó alkalmazást ne zárjon be, a képernyő kikapcsolásakor? Pl. YouTube... Köszi.

(#519) robag93 válasza theooracy (#518) üzenetére


robag93
tag

Azt úgy hívják, hogy youtube premium :D

(#520) zala005 válasza theooracy (#518) üzenetére


zala005
tag

Szia!
A YT-ra, pl. ha zenét hallgatnál arra van egy legális módszer ez alapján.
(Magyarul nem tudom pontosan hogy mi a neve, én okos sávnak hívom 😅; Először is indítsd el a videót YT-on, aztán az oldalról elővarázsolható okos sávnál megjelenik az az opció, hogy háttérben való lejátszás engedélyezése, és magic.)

(#521) theooracy válasza zala005 (#520) üzenetére


theooracy
aktív tag

Juhhhééééé! Működik! Nagyon szépen köszönöm! :R :R :R

(#522) LGG555


LGG555
aktív tag

Sziasztok! A hirdetéseket ki lehet valahol kapcsolni?

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#523) lit! válasza LGG555 (#522) üzenetére


lit!
csendes tag

Milyen hirdetések?

(#524) 8zabi


8zabi
őstag

Sziasztok, beléptem a klubba egy 12/256-os példánnyal.

Ha valaki szeretne frissíteni, itt vannak az OTA csomagok manuális telepítéshez.

A legújabb januári biztonsági frissítés ebben található:

RMX3311_11.C.08_EU

[ Szerkesztve ]

(#525) maszmata


maszmata
csendes tag

Sziasztok!
Xiaomi Redmi-ről váltanék. A tesztekben jókat írnak/mondanak a készülékről. Lenne néhány kérdésem:
- Hívásrögzítés funkció van-e benne, bekapcsolható-e, vagy külön alkalmazással működik-e? (a korábbi Xiaomikban ez benne volt).
- Hívás hangminősége hangminősége milyen?
- Van megoldás a zseblámpa bekapolcsoló widgetre?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#526) zala005 válasza maszmata (#525) üzenetére


zala005
tag

Szia!
A hívásrögzítésben nem vagyok biztos, hogy meg lehet oldani, viszont a többire tudok válaszolni. A Xiaomiknál is mokólni kell, vagy ROM-ot cserélni ahhoz, hogy működjön.
A hívás minősége és hangereje kiváló, sokszor halkabbra is kell vegyem max hangerőn, mert túl hangos.
A zseblámpa többféleképpen előhívható, viszont gombra pl. nem programozható. Beállítható hozzá gesztus (pl V betű rajzolása lezárt kijelzőre), vagy az értesítési sáv lehúzása után a gyorsmenübe lehet még kitenni. Ha pedig widget érdekel, gondolom Play áruházból bármi beszerezhető.

Én is Xiaomiról váltottam, tény, hogy nem lehet annyira testreszabni, viszont (szerintem) sokkal fluidabb, letisztultabb a rendszer, és az értesítésekkel sincs baj.

(#527) keselyü57


keselyü57
tag

Hívásrögzítésre ajánlom. Nálam jól működik. Hab a tortán, hogy magyar nyelvű.
All Call Recorder Automatic DD

(#528) maszmata válasza Sragi (#464) üzenetére


maszmata
csendes tag

Szia!
Hívásrögzítés funkciót tud? Néha szükségem van arra, hogy felvegyem a beszélgetést.

(#529) maszmata válasza zala005 (#526) üzenetére


maszmata
csendes tag

Köszönöm!
Xiaomi Redmi Note 7 és a korábbi verziói alapból, mókolás nélkül tudták a hívásrögzítést, beszélgetés közben csak egy ikonra kellett koppintani.

(#530) zala005 válasza maszmata (#528) üzenetére


zala005
tag

Illetve [ezt] találtam még, mint lehetőség.

(#531) keselyü57 válasza maszmata (#529) üzenetére


keselyü57
tag

527 -es hozzászólásban ajánlottam egy alkalmazást. Teljesen automatikusan működik.

(#532) -Gabesz- válasza maszmata (#529) üzenetére


-Gabesz-
senior tag

Eu emberjogi törvényei miatt tiltva van a hívásrögzítés az EU-ban. Asszem android 9-től talán ez alapból így van, előtte még ment úgy ahogy mondod.

(#533) FeZ... válasza -Gabesz- (#532) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Érdekes, hogy nálam pl. a korábbi Xiaomi telefonomon (Android 12 volt rajta) a Cube ACR működött, de a GT2-n már nem. Azóta próbáltam pár alkalmazást és ezen nálam egyik sem ment. Furcsa, hogy a Google alapelvek egyes gyártónál többet nyomnak a latban, mint másnál. :F

(#534) maszmata


maszmata
csendes tag

Sziasztok!
Valahol olvastam, hogy nem túl erős az antennája a GT2 modellnek. Aki használja meg tudja ezt erősíteni, vagy nincsenek térerő problémák?

(#535) maszmata válasza keselyü57 (#531) üzenetére


maszmata
csendes tag

Redmi Note 7-en kipróbáltam, nem rögzített, illetve nekem nagyon körülményesnek tűnt. Nem szeretnék minden hívást rögzíteni, csak ritkán, alkalmanként, ezért olyan appot keresek, amit el tudok indítani beszélgetés közben. A Redmi típuokon korábban ilyen volt alapból a gyári telefon szoftverben.

(#536) FeZ... válasza maszmata (#534) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Nem szoktam figyelni a térerőt rajta, de eddig nem volt gondom a telefonálással sehol illetve a régebbi készülékeimhez képest sem tűnt fel, hogy bárhol probléma lenne vele, ahol azokkal nem volt.

(#537) zala005 válasza maszmata (#534) üzenetére


zala005
tag

A termékoldalon ez a marketing szöveg fogad: "HyperSmart Antenna váltás
11 antennával körbe a készülékházban, a GT 2 automatikusan választja ki az optimális antennát, ezzel 200%-kal erősebb jelet biztosítva"
Gyakorlatban én is azt vettem észre, hogy a többi márkához képest, nekem több helyen van még térerőm, vagy legalábbis erősebbnek mutatja (de az is lehet, hogy szoftveres trükk, dunno') :))

(#538) LGG555 válasza maszmata (#534) üzenetére


LGG555
aktív tag

Kifejezetten jó jelet ad a többi telefonokhoz képest, ahol eddig 2-3 vonalam volt a GT2 mindenütt stabil 4.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#539) K82 válasza zala005 (#537) üzenetére


K82
őstag

Kisbetűs részt is olvastad?
"12. * A realme GT 2 HyperSmart Antenna váltás techológiája csak az N77/N78 5G hálózati sávokat támogatja"
Itthon inkább a 700Mhz-s ex-LTE sávot bővítik (nagyobb területet fed le, kevésbé érzékeny az interferenciára), cserébe alig gyorsabb az LTE sebességnél.
Az N77 már a 3.6 Ghz-es frekvenciasávba tartozik, ezt maximum városan használják, itt már lehet esetleg előnye a GT2-nek. Kérdés minek, nem mindegy h 4G-n 0.9, 5G-n meg 0.8 mp alatt pufferel be egy videó? :DDD
Ettől eltekintve ebben is Qualcomm modem van, azokkal nem szokott gond lenni térerő tekintetében. A Samsung szokott problémás lenni, igaz a SAR-érték is alacsonyabb náluk. Valamit valamiért...

Pixel / OnePlus Pad

(#540) teleahocipöm


teleahocipöm
senior tag

Sziasztok! Úgy általában a Realme mobilok kompatibilisek Honor Band 6 -al? Elnézést, ha hülyeséget kérdezek, de Xiaomi mobillal már futottunk bele , hogy nem ismerte fel.

(#541) RBJ válasza teleahocipöm (#540) üzenetére


RBJ
addikt

Nekem Bánd 7 M van semmi baj .

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#542) teleahocipöm válasza RBJ (#541) üzenetére


teleahocipöm
senior tag

Köszi, akkor talán a Band 6-al is működik, bár én a 9 pro+ néztem ki, egy P30Lite -ot váltana.

(#543) RBJ


RBJ
addikt

Hiányoltam már frissítést a telefonra erre már Ma itt is van :DD .

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#544) Narxis


Narxis
nagyúr

Üdv!

Digis van itt? VoWifi, Volte megy alapból?

Thanos was right.

(#545) Forky74


Forky74
csendes tag

Technikai kérdés: hol tudok keresni a telón egy adott appot név szerint? Más típusoknál elég csak pl. lefelé legyinteni a főképernyőn és máris bejön a kereső. De itt... ?

(#546) keselyü57 válasza Forky74 (#545) üzenetére


keselyü57
tag

Alulról felfelé. Felül ott a kereső sáv.

[ Szerkesztve ]

(#547) RBJ


RBJ
addikt

Észrevette már valaki hogy autó műszerfalat, vagy egyéb
Elektromos kijelzőket nem tud fényképezni a kamerája.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#548) LGG555 válasza RBJ (#547) üzenetére


LGG555
aktív tag

Tud, nem valami a képernyő frissítéssel van? Nekem 60Hz -en simán fotóz bármilyen kijelzőt más frekvencián igaz hogy nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#549) RBJ válasza LGG555 (#548) üzenetére


RBJ
addikt

Vak foltok vannak a képen.
Képernyő frissítésnek semmi köze a fényképezőhöz.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#550) FeZ... válasza RBJ (#549) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Szerintem nálad lesz valami gond. Autó műszerfalat és egyéb kijelzőt is fényképezek rendszeresen vele. Ha gondolod csinálok a monitorom képéről egy fotót neked az enyémmel demonstrációnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.