Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102) Nagya21 válasza Energie X (#64) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Oppo find x2 pró......
48MP Wide Angle CameraSony IMX689 sensor, 1/1.4" sensor size, f/1.7 aperture, 7P lens, All Pixel Omni-Directional PDAF, Dual Native ISO, 12-bit True Capture, Ultra Night Mode 3.0, Live HDR Video,Ultra Steady Video

48MP Ultra Wide Angle CameraSony IMX586 sensor, 1/2" sensor size, f/2.2 aperture, 6P lens, 120° field of view, 3cm ultra macro shooting, Ultra Night Mode 3.0,Ultra Steady VideoPro

13MP Periscope Telephoto Cameraf/3.0 aperture, 5P lens, second-generation 10x hybrid zoom, up to 60x digital zoom, Ultra Night Mode 3.0

Nekem nagyon bejött, nagyon jó képeket készit, novemberben vettem 230k volt.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#103) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Voltam Edigitálban ,de nem volt kirakva ,Bestbyteban csak régebbi típusok.
Melyik boltban lehetne megnézni ahol ki is van rakva ? Media Markt Budaörsön esetleg nem tudja valaki ?

(#104) stigma válasza robag93 (#77) üzenetére


stigma
addikt

Hi. Gcam-ből melyik verziót használod? Van hozzá xml fájl is? Melyik fejlesztőét használod ?
Én ezeket használtam a régi Oneplus-on legfőképp az első 2-t: Urnyx05/greatness/Wichaya

Gugliztam picit és régebbi GCAM 7.3-at ajánlottak GT2 /GT2 Pro-hoz.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#105) robag93 válasza stigma (#104) üzenetére


robag93
aktív tag

Neo2-höz ajánlottat. Lehet van jobb nem tudom egyelőre még nincs kiforrva. [kép]

(#106) JakeChambers


JakeChambers
friss újonc

Sziasztok! Tegnap érkezett, U11-ről váltanék, de a play store kifogott rajtam. Sem telepíteni, sem frissíteni nem hajlandó az appokat. Próbáltam google account költözéssel, új telefonként is, nincs különbség, gyári beállítások visszaállítása sem segített. Valami beállítást nézek be a play store-ban vagy a készülékben? Bárkinek bármilyen megoldási javaslata van esetleg? Köszi
[kép]

(#107) Sgr_A válasza JakeChambers (#106) üzenetére


Sgr_A
addikt

Tedd át a wifit 2.4ghz- re
Az 5ghz- en csinálja ezt

(#108) JakeChambers válasza Sgr_A (#107) üzenetére


JakeChambers
friss újonc

Köszönöm! Elindult valami végre : )
Szerk: ámbár nálam fordítva működik, 5 GHz-en megy, 2,4-en adja az eredeti hibát.... :))

[ Szerkesztve ]

(#109) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Ma voltam a Budaörsi MM-ban is ,de ott sincs kirakva GT2 vagy Pro ,viszont mindkettő vehető van készleten. Elvileg nyílik kimondottan Realme bolt Budapesten a Lurdy házban mostanában valamikor 2 hónapon belül csak még nagy a csend tart a készülődés állítólag nagy akciókkal indul.

(#110) realist válasza Szilágyi84 (#109) üzenetére


realist
őstag

Elég sok helyen néztem én is - kb egy hete -, de sehol sem találtam pesten. Látatlanba nem vénnek telefont (korábban ezt már megszivtam).
Mondjuk ennek köszönhetően vettem egy s21-et :D

[ Szerkesztve ]

(#111) Szilágyi84 válasza realist (#110) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Na igen ezért inkább megvárom a hivatalos Realme bolt nyitását a Lurdyban.

(#112) Imifej


Imifej
senior tag

USB-Jack átalakítóval lehet erre a telóra fejhallgatót kötni?

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#113) leslien


leslien
nagyúr

van hivatalos Realme szerviz itthon vagy Tmx szervizeli ?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#114) fateless válasza leslien (#113) üzenetére


fateless
veterán

Egy hónapja még a TMX-nek írtam és készségesek voltak

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#115) enginev3.0 válasza leslien (#113) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tmx, de azon belül most szerviz szolgáltatás

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#116) leslien válasza enginev3.0 (#115) üzenetére


leslien
nagyúr

de azon belül most szerviz szolgáltatás

ezt hogy is van ? :R
csak mert szeretném kideríteni ,h kintről hozott telokra van itthon garancia vagy pl Btel - től veszem az is mehet gyári gariba..

pl az Oppo -nál mehet..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#117) enginev3.0 válasza leslien (#116) üzenetére


enginev3.0
félisten

[link]

Nekem annyit nem tudtak megmondani, hogy betört kijelzőt mennyiért cserélnek

Küldjem be, fizessek ki 7500ftot kb és aztán megmondják :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#118) leslien válasza enginev3.0 (#117) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi.. most kérdeztem meg él gyári garancia csak számla és lepecsételt garancia jegy legyen... ennek a dobozban van garancia jegy?

még egy kérés mindenkihez... képeket a (eredetibe méretben) fotósba
linkelni pls ... :R

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#119) robag93 válasza Imifej (#112) üzenetére


robag93
aktív tag

Persze!

(#120) fateless


fateless
veterán

Na, most, hogy már visszavittem a telefont a MM-ba, befutott Kínából a tok és a kijelzővédők :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#121) leslien válasza fateless (#120) üzenetére


leslien
nagyúr

miért vitted vissza?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#122) Imifej


Imifej
senior tag

Megvettem ma ezt a telót, de sehogy sem bírom kikapcsolni. Mi lehet a gond?

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#123) Kolondrum válasza Imifej (#122) üzenetére

Bakapcs + hangerő fel. Ez realme.

(#124) fateless válasza leslien (#121) üzenetére


fateless
veterán

Volt egy elárazás, egy Xiaomi 11T pro, 131k-ért, amit berendeltem, de hosszú időn keresztül nem jött semmi infó.

Előtte előrendeltem a GT2-t is.

Majd jött a GT2, amit átvettem, belaktam, tetszett.

Néhány nap múlva jött az email, hogy átadták a futárnak a 11T pro-t. (Sok hét után)

Azt is átvettem, és összehasonlítgattam a kettőt. Apróságokban volt különbség, itt ez, ott az nyert. Végül az döntött, hogy a Xiaomi 40k-val olcsóbb volt (a GT2 előrendelési ára 170k volt)

Szóval nem volt semmi nagy problémája a készüléknek, csak volt egy még olcsóbb is, ami egyes dolgokban kicsit jobb, másban kicsit gyengébb.

Imifej:
Először nekem is rá kellett keresnem, hogy kell kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#125) Imifej válasza Kolondrum (#123) üzenetére


Imifej
senior tag

Úgy kikapcsolt, de ez a vész kikapcsolás nem? Feleségem Realme 8 telója ugyan úgy működik, mint a többi androidos. Megnézné valaki, hogy nem e a szoftver frissítés miatt csinálja?

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#126) leslien válasza fateless (#124) üzenetére


leslien
nagyúr

nem biztos,h a 11T pro-t tartottam volna meg..
bár még csak holnap.lesz elvileg nálam a GT2..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#127) Kolondrum válasza Imifej (#125) üzenetére

Egy menü jön elő h mit akarsz. Nálad nem?

(#128) Imifej válasza Kolondrum (#127) üzenetére


Imifej
senior tag

Nálam nincs menü. Ezért is csodálkozom rajta. Szerintem ma visszaviszem, és megnézek egy másikat, hogy azon jó e. De mivel azonnal frissítettem, így arra gondoltam, hogy az lehet a gond okozója, hogy elcseszték a frissítést.

[ Szerkesztve ]

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#129) Szilágyi84 válasza fateless (#120) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Helyileg melyik MM-ba vitted vissza? Lehet hamár így használt kirakják esetleg

(#130) fateless válasza Szilágyi84 (#129) üzenetére


fateless
veterán

Zalaegerszeg

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#131) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Állítólag lesz hamarosan a Pro verzióból 8/256 Gb 300 helyett-25 ezer 275 ezerért .

(#132) fateless válasza Szilágyi84 (#131) üzenetére


fateless
veterán

Azért az még messzebb van az előrendeléses 300k tel+tablet változattól

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#133) potty355


potty355
lelkes újonc

Sziasztok!
Galaxy S21 Fe-n (173k) és GT2-őn (157k most a 128-as) gondolkodom. Ki mit ajánlana, nincs nagy különbség a kettő között. Az FE-t megnéztem MM-be és tényleg gyönyörő a kijelzője és szép képeket is készít. Ott egyedül az akksi ami kompromisszumos. Ami fontos nekem: gyors, fluid rendszer, szép kijelző, jó kamera, normális akksi. 173k a teteje, többet nem szánnék rá.
Más: Ha nekem van Huawei 40W-os töltőm, a Samsung szoftvere tudja szabályozni, hogy 25W-al pumpálja bele az elektronokat?

(#134) fateless válasza potty355 (#133) üzenetére


fateless
veterán

Az a 157k valójában 160k (online bolt, 3k a küldés)
De biztos jó megvenni egy készüléket a legolcsóbb helyről?
Ugyanez a kérdés a Samsung esetén...

Szóval inkább 200k a két telefon

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#135) stigma válasza potty355 (#133) üzenetére


stigma
addikt

Hi, szerintem menjünk sorba,igaz már részben válaszolt neked fateless fórumtárs, nekem ezek a tapasztalataim:

Oneplus 8-at váltott, S21 FE-t + GT 2 + iPhone 13-at nézegettem eközül választottam ki a GT2-t az ár/érték arány miatt.
Amúgy GSMarena.com-on tudsz összehasonlítás csinálni: Link
Pozitívumok:
- Előrendelve 170k volt ami szerintem jó vétel volt, most 200k környékén lehet normális boltból megvenni normális garival.
- Nincs lekerekítve mint a Onplus, nem üveg a hátlap, ezért sokkal könnyebb és kényelmesebb a fogása.
- Rendszer fluid nagyon, még OnePlus féle OxygenOs után is
- Kamera szerintem rendben van, de fontos, hogy zoom nincs, csak digitális zoom van, nem tudom mennyire fotózol videozol.
- SoT nálam egy nap úgy néz ki, kb 5 óra képernyődiőm van , úgy hogy még kb 30% van az akksiban, viszont:
1. Folyamatosan csatlakozik az okosórámhoz (Skagen Falster 3) reggel 6.45-től amíg haza nem érek kb 17.30-ig
2. Yettelnek köszönhetően baromire merül a terlóm, mert szar a térerőm sajnos (1-2-3 csík max)
- Gyorstöltés nagyon pozitív, nem igazán melegszik a teló, kb20%-ról 30 perc alatt 100%-on van.
- Dual SIM, de ez alap az FE-nél is
- A telóban mint FE-ben Auto-60-120 Hz-es frekvenciát tudsz választani.
- voLTE van (Yettel)

Bosszantó hátrányok:
- Nincs Wifi Calling (VoWifi)
- Nincs értesítő led, max AOD (nekem ez mindegy mert minden értesítésnél rezed az órám) :DDD
- Ha engedélyezem az 5G-t, mivel csak pár helyen van Győrben, így bomba módon merül a teló: Max 3,5 óra SoT, 4G-vel sima ~5óra SoT
- Nem tudsz custom romot renni rá, habár manapság már én is leszoktam erről :D
Samsung S21 FE esetében ami engem bosszantott:
- kopogó müanyagos hátlap mintha 80ezres telóm lenne
- rendszer fluid és gyors volt
- kamerában a fotós topciban elérré istenítik milyen képeket lehet vele csinálni
- Nincs gyorstörlésed csak 25W-os töltésed
- nem tudom mennyire hátrány nálad, de bluetooht-os fülesem van , Samsungnál nincs aptX HD, ami szerintem azért elég gáz.
- Samsung esetén a Brix/bix vagy mi az isten mint aszistens egy katasztrófa :), igaz tudsz sima Google Aszisztenst is állítani.
- FE-n Google Glass Victus van, GT2-n meg sima Gorilla Glass 5-ös üveglap.

Én sima mezei user vagyok, telón nem játszok, csak néha fotózok, face+messenger+viber+insta+youtube, amit használok legfőképp, ebből jön ki az 5 óra SoT 1 nap. Böngészőben Vivaldi-t ahsználok, melyben van beépített reklámblokkoló, mert nálam sokat evett annó a Chrome. (-1óra kijelzőidő volt soT-ban)

Többen még a régi Pro-s topicba normálus használat mellett normális téerővel 6-7+-os SoT-at hoznak ki a telóval (Igaz abban S8 Gen1 van)

Illetve ami fontos, nem +sufnituningc boltban+, hanem alza, aqua, vagy normálsiabb helyen a GT2 200k, az S21 FE 200-225k (Samsung Store).

Én most egyenlőre GT2-t válaszottam, viszont hajtana a vágy hogy kipróbáljak egy S21 FE-t , hogy tényleg ennyire jó vagy sem. :DDD (iPhone 13-at ára miatt lötte ki egyenlőre amúgy, erre még nem tértem ki)

[ Szerkesztve ]

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#136) potty355


potty355
lelkes újonc

Na erre (is) voltam kiváncsi, a tényleges hétköznapi tapasztalatokra! Ezek alapján elég jól használható, fluid rendszerrel. Hasonló júzer vagyok én is, youtube, spoty, social media, chrome és fotózni elég sűrűn szoktom, munka miatt is.
Egyébként Mate 20 proról tervezek váltani, ami "csak" 6,39", szóval megnézem az MM-ba, hogy élhető-e ez a 6,62".
Na meg lehet érdemes is lenne várni vele egy kicsit, mert elvileg mostanában nyílik majd egy realmi store Pesten, ahol elvileg lesznek nyitási akciók.

(#137) stigma válasza potty355 (#136) üzenetére


stigma
addikt

Hi, máskor légyszi a Válasz gondra nyomj, mert így nehéz követni kinek írsz, igaz most az én hozzászolásom után írtál :DDD
kb 5mm a különbség szerintem az nem is vészes.
fotóra kíváncsi vagyok, mert a fotós topciba bedobtam a képeim : Link

4k-s 60fps-es videot is lehet készíteni a hátlapi kamerával, gsmarena-nál vagy elírás van vagy a szerfikamerára gondol, mert ott csak tényleg 1080p-ben enged venni, de én nem szoktam magamat fotózni :DDD

Illetve még 2 infó:
- Baromi kényelmes ez az átlátszó tok : Link
- Üvegfóliának a sima GT Neo 2-re lévőt rendeltem, mert kijelzőben ugyanaz: Link

Üvegfólia picit gyűjti az ujlenyomatot de nem vészes. 2-3 hete mikor rendeltem a sima GT 2 -re nem lehetett még sehonnan sem rendelni üvegfóliát.

[ Szerkesztve ]

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#138) -=RelakS=- válasza stigma (#137) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A fluid és gyors rendszer miért bosszantó hátrány? ;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#139) stigma válasza -=RelakS=- (#138) üzenetére


stigma
addikt

Copy-Paste hátránya :DDD , ha siet az ember.
Első körben írtam 2 listát mindkét telóra, ami előnyök/hátrányok, és véletlenül rossz helyre másoltam.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#140) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Nem tudom melyik szín lenne jobb mivel egyik se tökéletes számomra és gondolom nem csak a fehér hanem a zöld is koszolodik amilyen érdekes anyagból van?
De jó lenne,ha lenne legalább fekete is nálunk.

[ Szerkesztve ]

(#141) keselyü57 válasza Szilágyi84 (#140) üzenetére


keselyü57
tag

Alzán van fekete.

(#142) garferi válasza JakeChambers (#108) üzenetére


garferi
csendes tag

Haverom telefonjával is küzdöttünk, gyári visszaállítás sem oldotta meg, de ez a "módszer" igen! Ami ennél is viccesebb, hogy ha átlép 5G WiFi-re, akkor az első alkalmazást telepíti, a másodikat már nem, de ha vissza lép 2,4G-re akkor megint telepít egyet a listából. Oda-vissza kell állítani a WiFi-t, hoy lefrissítse mindegyiket... :D
Én ilyen hibát még életemben nem láttam :W

(#143) garferi válasza Imifej (#122) üzenetére


garferi
csendes tag

Tartsd nyomva egyszerre a hangerő felfelé és bekapcs gombot kb. 3 másodpercig és megjelenik a hagyományos kikapcsolás menü :D

(#144) Imifej válasza garferi (#143) üzenetére


Imifej
senior tag

Köszi, már megoldódott.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#145) Imifej


Imifej
senior tag

Épp kérdezni akartam, hogy másnál megy e az AOD, mert én sehogy sem bírtam életre kelteni. Mondjuk nem is használnám, de azért zavart, hogy nem megy. Erre jött egy frissítés, és jó lett. :)

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#146) robag93 válasza Imifej (#145) üzenetére


robag93
aktív tag

Factory reset oldotta meg úgy, hogy nem költöztettem át felhőből a beállításokat. Szerintem jópáran panaszkodtak a supportnak, úgyhogy megcsinálták :)

(#147) student


student
őstag

lehet benne anti flicker módot állitani? mennyire vibrál a képernyő alacsony fényerőn? nem találtam pwm értéket

(#148) SaMURaIDrAkE


SaMURaIDrAkE
tag

Sziasztok!
Én is egy ilyen telefon vételén gondolkozom, és az imént jött velem szembe egy infó, hogy a GT2 illetve PRO változat 3 évnyi főbb operációs rendszer-frissítést és 4 év biztonsági frissítést kap. Ezt elvileg a Globális rendezvény bemutatón mondták.
Ennek fényében még jobb vételnek bizonyul a készülék.

(#149) student válasza student (#147) üzenetére


student
őstag

a gt2 pro-ban a developer settingsben van dc dimming beállitás meg nézné valaki hogy ebben is van?

(#150) fateless válasza student (#149) üzenetére


fateless
veterán

Volt benne, mikor még megvolt, bekapcsoltam, de már nincs nálam

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.