Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) LGG555 válasza RBJ (#549) üzenetére


LGG555
aktív tag

Tegyel fel ideiglenesen egy fényképezős appot és nézd meg hogy azzal is csinálja.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#552) K82 válasza RBJ (#549) üzenetére


K82
őstag

"Képernyő frissítésnek semmi köze a fényképezőhöz." - a telefonéhoz nincs, de a fényképezendő kijelzőhöz/megvilágított vmihez nagyon is. A kamera 50/60 Hz-re van beállítva ezért is lehet látni YouTube-videókon h a LED-es autók nagy részénél villog a fényszóró és nem folyamatosan világít. Szerencsétlen esetben pont úgy frissül a műszeregység h nem fogsz egész képet kapni, hasonlóan egy monitorhoz ha nincs a vsync bekapcsolva.

Pixel / OnePlus Pad

(#553) RBJ


RBJ
addikt

Sőt mióta volt a frissítés bugos lett az egész telefon. Random lassulasok, ha fenykepezek ezek a vakfoltok, vagy fényképezés kor nem mutatja a képet egyből, más lök be, vagy az ujjlenyomat érzékelő hulyeskedik, vagy nem hallanak a telefonon, wifi nem akar menni sokszor. Csak ennyi. Lehet inkább maradtam volna olcsó telefonnál vagy xiaomi vonalon. :D

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#554) LGG555 válasza RBJ (#553) üzenetére


LGG555
aktív tag

Ha másoknál ezek nem jelentkeznek akkor nálad van a hiba.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#555) izmike


izmike
tag

Sziasztok
Kerestem a topikban mielőtt megkérdezem.
Viber-Messenger értesítés ikon jelvény mindenkinek megjelenik rendesen? Mert nekem hiába van beállítva nem mutat se számot sem pedig pöttyöt....

Audio PC-Core Audio Spdif transport-Core Audio Dac-Stax

(#556) John05 válasza izmike (#555) üzenetére


John05
csendes tag

Szerintem az app hiba, nálam is jelentkezett viszont xiaomin.

A zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek

(#557) RBJ


RBJ
addikt

Az miért jó ha töltőre teszem bekapcsol a. Telefon.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#558) LGG555 válasza RBJ (#557) üzenetére


LGG555
aktív tag

Nekem eddig minden telefonom bekapcsolt ha töltőre tettem.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#559) mr.storm


mr.storm
csendes tag

Sziasztok,

Nektek frissiti a play aruhaz az appokat automatan? Nalam vmiert csak manualisan, pedig be van allitva.

Talalkoztatom ilyennel?

Köszi

(#560) keselyü57 válasza mr.storm (#559) üzenetére


keselyü57
tag

Van egy másik készülékem, azon sem frissít automatikusan. Ez nem a készülék hibája.

[ Szerkesztve ]

(#561) bogdanypeter


bogdanypeter
tag

Sziasztok! Ez értesítési fénysávot/edge light-ot hogyan lehet úgy beállítani, hogy addig jelezzen, amíg meg nem nézem. Jelenleg annyit csinál, hogy villan kettőt az érkezéskor és annyi.

Dell Latitude E5530 | XBOX One S | Xiaomi Mi Mix 2S

(#562) keselyü57 válasza bogdanypeter (#561) üzenetére


keselyü57
tag

Sajnos sehogy. :(( Én ezt használom. Nekem bevált. aodNotifyPro Hu.

(#563) LGG555


LGG555
aktív tag

Jól látom hogy a Realme GT Neo2 ugyanazt a képernyőt kapta?

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#564) RBJ


RBJ
addikt

Nagy a csend frissítés téren. Sehol semmi. Nem nagyon kalapaljak ezt a telefont.
Nézem az árát jól lement. Na ez is ennyit fog érni úgy látom.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#565) LGG555 válasza RBJ (#564) üzenetére


LGG555
aktív tag

Most volt frissítés februárban. 15.000 forinttal olcsóbb mint szeptemberben amikor vettem ez normális mivel a forint is erősebb.

[ Szerkesztve ]

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#566) Valaki87


Valaki87
senior tag

Hi All!

1 hónapja vettem egy Realme Gt2-t. - Előtte Iphone 13 volt és Pixel 6.

Kijelzőidőm mindennap megvan 6-7 óra sot (folyamat gps és alkalmazás), igaz 60hz-re levéve.
Hívás patika rajta, nekem nem tűnik dobozhangnak, hangszórók is szépen hangosan szólnak.
Kamera nagy átlag, nem rossz nem is kiemelkedő-használható teljesen! ( no persze a zoom-ot hagyjuk de az a még a gt2 pro-ban sem nagy szám..)
(Feleségem S20 Ultra-ban na ott van zoom :) )

Szerintem megéri a pénzét a telefon, nem tud többet egy Pixel 6 sem...Maximum a p6 pro a zoom miatt. - Én nem sírok, hogy ilyen telefonom van az előzőek után, ez legalább nem kerül csilliárdokba ennyit megér amennyit kérnek érte az én szempontomból. Ip védettség nem lenne rossz de hát ez van.

66w töltés nagyon állat, a pixel 33w és iphone 25w után felüdülés. :) ( egy állat :D )

Qi töltés soha nem használok, taxizok így csak a kábeles megoldás és jó gyorsan ez a fontos részemről.

Ha meg is válok tőle az azért lesz mert mindenféle kínai telefont nézek ami strapa telefon és legalább 10.000.-mah-es :D csak legalább ezt a szintet érnék el kamerában amit a Realme tud, viszont egyelőre marad ez mert ahogy elnézem elég gatyák azoknak a kamerája.

Ja és végezetül iPhone-ról azért váltottam mert egyszerűen ott tényleg nem lehet normális minőségben telefonálni. Nemhogy 5g de még a 4g is vállalhatatlan, állandóan mondták androidos ismerőseim, hogy most megakadt a hang , makogok, robothang... Nem egyszer kellett hívást bontani és újra hívni ez miatt. Mivel napi 3-5 órát telefonálok így nem volt kérdés a váltás. Feleségem 13 pro max-ról váltott, jött utánam droidra :) és lám azóta tökéletes a hívásminőség.
Első ismerősöm első nap akivel beszéltem megkérdezte mit csináltam az iPhone-al mert k***va jól hall most, én mondtam neki semmit eladtam a picsába.😂

Nem az első iPhone-om volt a 13, iPhone 4s óta használtam iPhone-t 8-10-11 pro max minden volt és ugyanúgy azt mondom mindig állandó probléma volt a hívásminőség! Ja és a realme 2 kártyát visz nekem egy 20as és 70es szóval szolgáltatóval kapcsolatban is van tapasztalat.😬

[ Szerkesztve ]

(#567) wizzgeri válasza Valaki87 (#566) üzenetére


wizzgeri
tag

Szia köszi a beszámolót, ha minden igaz én ma leszek gt2 tulaj. :DDD s9+ ról váltva, remélem beváltja a hozzáfűzött reményeket :)

(#568) Valaki87 válasza wizzgeri (#567) üzenetére


Valaki87
senior tag

Jó kis telefon! Pixel 6 pro t néztem helyette meg még gondolkodom is rajta de csak a zoom kamera miatt, viszont még azért tartok is mert ennek jó az akkuja annak meg szerintem ennyire nem fogja bírni, nézek ilyen YouTube os videókat de még értelmeset nem találtam.
Na meg nem szívesen engedném el a 66 wattos töltést sem, lehet GT2 pro lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#569) wizzgeri válasza Valaki87 (#568) üzenetére


wizzgeri
tag

Feleségemnek p6pro van :DD kamera brutál jó, de a töltés lassabb, másfél napot az ő akksija is bír! Videó ami eszi az akksit :D nálam a teló amúgy zöld, ha belaktam jelentkezem :D

(#570) Valaki87 válasza wizzgeri (#569) üzenetére


Valaki87
senior tag

Igen tudom az 30w, fele annyi... :((

Másfélnapot nálam csak a kínai telefonok mennének el ami 15.000.mah-es, mert 8 óra gps megy rajta, így ez a GT2 is reggel 8 tól kb 14:00-14:30ig bírja és vége. :) (előtte az iphone 11 pro 90%-os akkuval kb 4 órát bírt, olyan 8-12ig... a sima iphone 13 meg kb 8tól-13:00-ig 99% akkuval.. )

[ Szerkesztve ]

(#571) wizzgeri válasza Valaki87 (#570) üzenetére


wizzgeri
tag

Igen, feleségem egy normal user, nem nyomatja folyamat a gps-t :DDD (Nekem meg valszeg holnapra csúszik a beköltözés a telóra)

(#572) wizzgeri válasza wizzgeri (#571) üzenetére


wizzgeri
tag

Sziasztok lenne pár kérdésem első körben :)

-Volt "sima" gt 5g-m azon sem ment a főképernyős widgeten a hőfok. Valamit én csinálok rosszul, vagy ez ilyen?

-elkészült fotónál mikor visszanézem a galériában, csak egy dupla kattintásnyit enged zoomolni a képbe aztán annyi. Van esetleg arra mód azon az appon belül hogy jobban rá lehessen pinch to zoomolni(s9+ gyári galéria appja sokkal többet enged közelíteni) vagy ha nem ,ki milyen képnézőt használ a képei visszanézéséhez?

- ki milyen tokot/üvegfóliát ajánl?

Első körben ennyi jutott eszembe,köszi előre is a segîtséget!

(#573) LGG555 válasza wizzgeri (#572) üzenetére


LGG555
aktív tag

[link] üvegfóliának ezt tudom ajánlani.

[ Szerkesztve ]

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#574) Valaki87


Valaki87
senior tag

Esetleg akit érdekel feldobtam apróra a telefont. :B

(#575) wizzgeri válasza Valaki87 (#570) üzenetére


wizzgeri
tag

Ez gyors volt :DDD mi lesz helyette?

(#576) Valaki87 válasza wizzgeri (#575) üzenetére


Valaki87
senior tag

Pixel 6 pro vagy Oppo Find X5 vagy valami Vívó... nézelődök. :)

(#577) wizzgeri válasza Valaki87 (#576) üzenetére


wizzgeri
tag

Az x5 pro is jól néz ki, a marisilicon chip sem rossz. Igazából kb ilyen szinten az összes teló jó kamera ahol elcsuszhat a történet ,de ennyiért egyszerűen nem lehet jelenleg jobbat venni ☺️

(#578) Valaki87 válasza wizzgeri (#577) üzenetére


Valaki87
senior tag

Igen...

(#579) LGG555 válasza Valaki87 (#576) üzenetére


LGG555
aktív tag

Elképesztő, de csak úgy kiesik az egyik népszerű csúcsmobil hangerőgombja

[link]

A google telefonokkal azért vannak gondok, nem csak az amit fentebb linkeltem.

[ Szerkesztve ]

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#580) wizzgeri válasza LGG555 (#579) üzenetére


wizzgeri
tag

Lekopogom, de az asszony p6 pro-jával még nem volt gond. Remélem nem is lesz :DDD

(#581) RBJ


RBJ
addikt

Pay pal működik a telefonon másnak?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#582) Valaki87 válasza LGG555 (#579) üzenetére


Valaki87
senior tag

Igen látom, de ez a 7es széria.
Anno volt Pixel 6-om ott rendben volt a minőség.
Csak hát ellene szól a 30w töltés....Elég lassú lenne ezután :)

Realme rakhatna egy ip68 és 3x optikai zoom-ot mostmár...

[ Szerkesztve ]

(#583) keselyü57 válasza RBJ (#581) üzenetére


keselyü57
tag

Igen, működik.

(#584) 8zabi


8zabi
őstag

Android 13 EU márciusi frissítés

RMX3311_11.C.10_EU_202303171905

forrás: XDA - Collection of OTA packages

(#585) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!
Szemezek a telóval, ennél a modellnél esetleg vannak gyakoribb meghibásodások? Most halt meg a Poco X3 Pro-m, ennél pl. elég gyakori volt a ghost touch, illetve most 1.5-2 éves korban hullanak elég gyakran valamilyen alaplapi hibával, ami engem is utolért. Tudom bármikor meghalhat egy teló, de most még egyszer nem szeretnék ebbe belefutni. :R

(#586) robag93 válasza HollyBoni (#585) üzenetére


robag93
tag

Mivel a legrégebbi telefonok ebből a típusból még most 1,5 évesek, így nehéz lesz ilyen típushibákat felsorolni :D

(#587) HollyBoni válasza robag93 (#586) üzenetére


HollyBoni
veterán

X3-nal kb. fel ev utan elkezdodott a ghost touch mizeria, meg kiderult hogy bizonyos telokat rosszabb minosegu kepernyokkel szereltek. Nem sokkal utana meg elkezdtek hullani a telok. Ilyesmikre gondoltam. Ha itt 1.5 ev utan nem nagyon vannak ilyen gondok, az nem rossz szerintem.

(#588) LGG555 válasza HollyBoni (#587) üzenetére


LGG555
aktív tag

Egy fél éve használom egyelőre semmilyen gond nem bukkant fel a telefonnal kapcsolatosan.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#589) suhi84


suhi84
tag

Sziasztok!

Céges Honor 20 Pro-m szeretném lecserélni, ami 3 évig szolgált és a mai napig szeretem. Nem igazán tudom, hogy milyen telefon váltsa, de egész szimpi a Gt2. Van esetleg aki erről váltott és leírná mik a tapasztalatok üzemidő, Wifi, Androi Auto tekintetében? Android Autot nem sikerült sajnos a Honorral működésre bírni. Egy Telekomos és egy Yetteles simmel haszálnám.
Köszi! :)

(#590) robag93 válasza suhi84 (#589) üzenetére


robag93
tag

Egy KIA E-Niro-val próbáltam, azzal ment gond nélkül az AA. Üzemidő nálam 9,5 óra SOT körül alakul 60 Hz-en.

[ Szerkesztve ]

(#591) suhi84 válasza robag93 (#590) üzenetére


suhi84
tag

Köszönöm!

(#592) trec12


trec12
addikt

VoWiFi kapcsoló van valakinek?

(#593) Zigi válasza trec12 (#592) üzenetére


Zigi
senior tag

Szia.
Telekomos kártyával van. Wifi hang a neve.

(#594) trec12 válasza Zigi (#593) üzenetére


trec12
addikt

Köszi! Yettel kellene amúgy az lemaradt...Most indulnak vele.

[ Szerkesztve ]

(#595) LGG555 válasza trec12 (#592) üzenetére


LGG555
aktív tag

Sim információk és beállítások menüben van, előnyben kell részesíteni a WIFI hívást.

[ Szerkesztve ]

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#596) trec12 válasza LGG555 (#595) üzenetére


trec12
addikt

Köszi de sajnos ott nincsen. :(

[ Szerkesztve ]

(#597) K82 válasza trec12 (#596) üzenetére


K82
őstag

Mert a Yettelnél nincs VoWifi csak tesztfázisban, az is csak az általuk forgalmazott készülékek egy részén.

Pixel / OnePlus Pad

(#598) Gonda Balázs


Gonda Balázs
csendes tag

Sziasztok,
képernyőfotót hogy tudok a Google Photos-ba szinkronizálni-menteni? Köszi

(#599) K82 válasza Gonda Balázs (#598) üzenetére


K82
őstag

Kiválasztod a Google Photos app-ban a szinkronizálandó mappát, alapértelmezetten a screenshots nincsen benne.

Pixel / OnePlus Pad

(#600) Zigi válasza 8zabi (#584) üzenetére


Zigi
senior tag

Most èrt ide a frissítés. Ma kínálta fel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.