Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) joysefke válasza rdt89 (#27) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

"Ha egy apró piszricsáré karcolásról vagy egy kicsit nagyobb karcolásról van szó, ami lejön polírozással, akkor igen. Elküldeném az anyjába. Fizetni csak végső esetben fizetnék, töltenék ki betétlapot."

De akkor gondolom ott helyben fel is políroznád, hogy ami okozva lett hiba eltűnjön. Igen is a mikro karcolás is a másik tulajdonának rongálása és ne annak álljon feljebb és okoskodjon aki okozta a hibát hanem kérjen elnézést ha volt bőr az arcán telibe verni akkor legyen bátorsága bocsánatot is kérni és a hibáiért vállalni a felelősséget és ne kihúzni a nagy szájával alóla magát.

Nézd, mint már 10x leírtam, én óvatosan közlekedek, nem verem rá az ajtót senkire. Ezen felül nem bánok a másik autójával csak azért figyelmetlenebbül vagy máshogy mert az öreg és vagy értéktelenebb vagy akár csak ütött-kopott autó. Sokkal egyszerűbb figyelmesen parkolni, mint utána magyarázkodni meg ügyet intézni.

Ha véletlenül megtörténik a baj és egy picit meghúznám a másik fél kocsiját nyilván nem én leszek az aki elkezd arcoskodni. Bocsánatot kérek stb.

Abból viszont nem engedek, hogy csórikámnak nem leszek a balekja. Azért mert csináltam egy mini-karcolást nem fogom betétlap kitöltéssel kezdeni vagy teljes elem fényezését fizetni. Akkor sem ha szép az autója. Ezek olyan dolgok amelyek évente több alkalommal fordulnak elő azzal aki itt BP-en az utcán parkol. És a legritkább esetben lesz a kis károknak meg az elkövetője.

Azt hogy mennyire tele vannak itt Pesten a parkolók és mennyi ilyen incidens van, vidékről elég nehéz elképzelni.

Szóval ha valaki nekem esne, hogy itt van a piszricsálé karc "húdemostaztán ez meg az", és bolhából próbálna elefántot kreálni, nos akkor kénytelen lennék elküldeni az anyjába.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.