Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tutu7030


Tutu7030
veterán

:R Jó olvasni a történeteidet. És közben az embernek eszébe jut, hogy a mai gyerekeknek negyed ennyi élményük sem lesz a gyerekkorról.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#2) potyautas válasza Tutu7030 (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nem olyan biztos az. Most éppen az unokahúgom 2 éves fia jut eszembe (akit sajnos főként a facéra felrakott képekről ismerek) Annyi élmény éri....igaz, ezekre még aligha fog emlékezni. Az én legrégebbi emlékeim már majdnem 3 éves koromból származnak....Egyszóval: nem tudhatjuk.

(#3) Vakegérke válasza potyautas (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az lehet, hogy a mai gyerekeknek több élmény jut, de sokkal magányosabbak, mint mi voltunk az ő korukban. Nincs már bújócska, fogócska, kiszorítós, nincs közösségi élmény.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Tutu7030 válasza potyautas (#2) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nem a kapott, hanem a szerzett élményre gondoltam. :) Sok gyerek most maximum akkor indul neki a városnak, ha pokémont megy vadászni. Bár már erre is van alkalmazás a play áruházban. A szobából bejárja az egész földet. :W :)

Vakegérke
11-12 éves gyerekek előtt szóba került a számháború, és csak néztek, hogy miről beszélünk. :D

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#5) potyautas válasza Tutu7030 (#4) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Én a gyerekeimet akartam a patakhoz leküldeni ezelőtt 25 évvel, de nem mentek. Pedig az olyan jó buli. (a folytatásban arról lesz szó)

(#6) Tutu7030 válasza potyautas (#5) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ez is érdekes dolog. :) Te akkor még küldted őket, ma meg ha valaki le meri küldeni a patakhoz a kiskorú gyerekeket, már jön is mindenki azzal, hogy milyen felelőtlen szülő, veszélyezteti a gyerekek életét. :)
Kicsit tovább bogozzuk a dolgot, elérünk oda, hogy nem is a mai gyerekekkel van a baj, hanem a szülőkkel. :D
Talán ők emlékeznek rá, hogy mennyi "állatságot" műveltek, amikor szabadjára voltak engedve, és most túl kompenzálják a dolgot azzal, hogy erős kontroll alá próbálják vonni a gyereket. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7) potyautas válasza Tutu7030 (#6) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nem kell kiraknod a vigyorgó smile-t! Teljesen igaz, hogy a szülő vétke. (magamat is ideértve) Gyerekkoromban fel se merült az, hogy nem teszem meg amit a szőlő kér. Ha kelletlenül is, vagy sokadik felszólításra, de ellent mondani nem mertünk. Én már nem tudtam büntetésképpen a sarokba állítani a gyerekemet. Nem volt hajlandó odamenni.

(#8) Vakegérke válasza potyautas (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az én kölkeim nem mertek ellenkezni. Tudod, vagy agyon idegelem magam, vagy fél a gyerek tőlem. Inkább az utóbbit választottam. Ha kellett, csattogott a kezem a sejhajukon. Aztán eljött az az idő is, amikor már elég volt, ha erélyesen mondok valamit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.