Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bkercso


bkercso
nagyúr

Mi az öcsémmel a nyílpuskánkkal úgy belelőttük a facsavarhegyű, üvegszálas nyílvesszőt (síbot) egy kerti fába, hogy egy éven át nem bírtuk kiszedni. Meg sorozatban átlőttünk vele az emeletes családi ház fölött a kertből az utcára, amíg a szüleink meg nem tudták. Csoda, hogy mindenki túlélte... :DDD

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#2) potyautas válasza bkercso (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

18 évesen kenyérbéllel lövöldöztünk az építkezésről az utcára. Bermann csőből fújtuk hihetetlenül messzire. Jól szórakoztunk, ahogy a járókelők forgolódtak, nem értve mi pattog körülöttük. S ez nem is volt veszélyes.

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No persze, a gyerekkori huncutságok. :)

Íjam nekem is volt. Acélsodrony volt az idege, jó messze repítette a hurkapálcát, amelynek az elejéhez gombostű volt rögzítve,a hátsó végén pedig egy rövid madzag volt, hogy tartsa az irányt.
Köpőcsőnek megtette egy alumínium cső, a "lőszer" pedig annak a sötétbordó bogyónak a magja volt, ami fán terem, és le lehet szopogatni az édes külső réteget.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Akkor én elég visszafogott gyerek voltam. :D Mi négy szál gyufából, gombostűből és egy darabka papírból "darts" nyilakat gyártottunk (csak akkor még nem tudtuk, hogy mi az a darts). :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.