Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) k5.20 válasza Flashback (#99) üzenetére


k5.20
senior tag

Bocsánat elkapkodtam...
Maga a program kész, de csak a következő hetekben fogják a V800-ra kiadni.
Most csak a "karkötőre" tették elérhetővé.

Egyébként nem értem ezt a céget...először kikürtölik, hogy 2015 Q2-re megcsinálják...aztán - már Q3-ban járunk jócskán - jön az újabb jelzés: szeptember végére... most szeptember végén: a következő hetekben... miért nem írtak rögtön Q4-t, és ha hamarabb kész: mindenki örül és dicséri őket szerte-széjjel...

De akár így, akár úgy: futni jó és az óra is kiváló!

[ Szerkesztve ]

(#102) Flashback válasza Lino (#100) üzenetére


Flashback
addikt

Dejó :) Nekem nincs EP-m... Úgy mindenképpen "BestBuy"

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#103) k5.20 válasza k5.20 (#101) üzenetére


k5.20
senior tag

MOST viszont itt van!
Smart notification a V800-ra!
[link]

[ Szerkesztve ]

(#104) Flashback válasza k5.20 (#103) üzenetére


Flashback
addikt

Nagyon jól működik! Újabb frankó funkcióval bővült a kedvenc óránk! :R

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#105) Flashback


Flashback
addikt

Pause funkciónál már mutat egy két dolgot :)

FB fórumon írták!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#106) k5.20 válasza Flashback (#105) üzenetére


k5.20
senior tag

Így van, le is írták a changelog-ban. ITT
Most már nemcsak be, hanem ki is kapcsolható a háttérvilágítás is.
Most jöttem futásból, ott is megjelenik szépen.

[ Szerkesztve ]

(#107) York válasza k5.20 (#106) üzenetére


York
tag

Nekem nem jeleniti meg az osszes ertesitest (android 5.0), nalatok megjon minden?

(#108) k5.20 válasza York (#107) üzenetére


k5.20
senior tag

Üdv,
nálam általában megjön, de időnként - még nem sikerült rájönni miért - leáll...
a BT kapcsolat megvan, de értesítés mégsem jön...
...és igen, fut a háttérben az PF.
Ilyenkor a telefon újraindítását követően újra helyreáll és működik.

Ami nálam még érdekes, hogy hívást nem lehet vele felvenni, csak elutasítani és némítani...
A promó anyagon viszont úgy láttam, hogy elutasítani és fogadni lehet vele...

[ Szerkesztve ]

(#109) Flashback


Flashback
addikt

Update [link]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#110) ronin6_73


ronin6_73
csendes tag

Sziasztok !

Nekem lenne 2 db kérdésem

1. Használjátok a szívpántot úszás közben is ? Egyből látszik a HR a képernyőn vagy úgy mint a Suunto a megállásnál küldi át az adatokat.

2. Amikor ezt az u.n. Orthostatic tesztet futtatjátok akkor egész nap kell hordani a HR pántot vagy ez egy 5 perces teszt és abból számolja ki ?

végül csak annyi kérdés Sunnto Ambit3 Sport vagy Polar V800 TRI-hez ?

köszönöm

(#111) Flashback válasza ronin6_73 (#110) üzenetére


Flashback
addikt

1. Tudtommal ez az egyetlen sportóra ami folyamatosan küldi át az adatokat. Mivel a pánt tudja a 2,4ghz és az elacsony frekvenciás RF kommunikációt. Az alacsony frekvencia jobban terjed vízben.

2. Azt reggel illik felkelés előtt. Pár perc alatt a legalacsonyabb értékeket keresi. [link]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#112) Flashback


Flashback
addikt

UPDATE: Polar V800 & M400 software updates with running cadence and other goodies

Szóval már percenkénti lépésszám is van!

Az alábbi funkciókkal bővült:

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#113) ronin6_73


ronin6_73
csendes tag

Hello Fiúk !

Kicsit visszatérve az úszáshoz : volt olyan aki ővvel együtt úszott és mérte a pulzusát úszás közben ? EL vileg a H7 vízálló és lehet benne úszni ?!

Van még egy kérdésem azokhoz akik régebben használják és kitapasztalták már a készüléket.
Elvileg van egy ilyen funkció az órán, hogy "VISSZA A STARTHOZ" ezt a LIGHT gomb megnyomásánál a QIUCK menu pont alatt találnám (SET LOCATION GUIDE ON) ha ott lenne ?! Miért nincs ott ?

Ha tudtok valamit ezzel kapcsolatban, megköszönném.

(#114) k5.20 válasza ronin6_73 (#113) üzenetére


k5.20
senior tag

Hali,

az órával már úsztam, az bírja a vizet, de nem volt pulzusmérő rajtam, abban nem tudok segíteni.

A másik kérdésedre: ha nem indítasz felvételt a mozgásodról, akkor nincs kezdőpont, nem tud visszavinni sem. Mozgás felvételénél, viszont a profilban kell beállítani, hogy megjelenjen ez a funkció, bár lehet, hogy alapból be van kapcsolva pl.futás profilhoz.

(#115) ronin6_73 válasza k5.20 (#114) üzenetére


ronin6_73
csendes tag

Köszönöm , megnézem a beállításokat.
A mozgásnál gondoltam, hogy hátha az a baj, hogy el sem indultam :)

(#116) k5.20 válasza ronin6_73 (#115) üzenetére


k5.20
senior tag

Most nagyon jó az idő, hát fussunk egyet! :C

(#117) k5.20 válasza k5.20 (#116) üzenetére


k5.20
senior tag

Meg is volt...1 h / 12 km...átlagos lépésszám: 81/perc.

(#118) Flashback válasza k5.20 (#117) üzenetére


Flashback
addikt

Az nagyon jó!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#119) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Sziasztok!
Uszas elott be kell allitani a medence meretet?
Szamolja a hosszokat vagy a tavot irja ki uszas kozben?
Azt latom, hogy magat az uszasnemet erzekeli.

Szerk: illetve hol most a legolcsóbb a v800?
Koszonom

[ Szerkesztve ]

(#120) k5.20 válasza Gergőke88 (#119) üzenetére


k5.20
senior tag

Első kérdésre nem tudok válaszolni, a másodikra: Decathlon. Ott aH7 övvel éppen egy százas.[link]

[ Szerkesztve ]

(#121) k5.20 válasza k5.20 (#120) üzenetére


k5.20
senior tag

Bocs, telefonról igyekeztem...ITT

(#122) Gergőke88 válasza k5.20 (#121) üzenetére


Gergőke88
addikt

Köszi, közbe megtaláltam a választ.
A medence méretét kézzel kell beállítani előtte.
Méterre pontosan meg lehet adni.
A decathlonos árat én is néztem, de félek, hogy az öv nélkül van.
Holnap kiderül.

(#123) k5.20 válasza Gergőke88 (#122) üzenetére


k5.20
senior tag

Ott vettem egy éve, ráadásul weben keresztül.
Övvel van, csak nincs feltüntetve.
A számlán a garancia az árú megnevezés sorában: 1 év.
Alatta a szabvány szövegben meg 2 év az általános garancia, a kivételek között meg nem szerepel...
Mindegy, a készülék szerintem rendkívül stabil, az egy év meg sem látszik rajta.
Én nagyon megszerettem...persze ennyi pénzért legyen is szerethető... :DD

(#124) rozsdee


rozsdee
tag

Sziasztok!

Ha valaki már unná a fekete színű V800-asának a színét és inkább cserélne kékre, szóljon. :)) Sikerült egy makulátlant beszereznem ebayen, csak éppen kék színben, amelyet nem annyira tudok megszokni. :DDD

(#125) Flashback


Flashback
addikt

Jönnek az updatek, lesz pár új funkciója a v800-nak... Pl GoPro támogatás!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#126) rozsdee


rozsdee
tag

Sziasztok! Gyűjtöttem tapasztalatokat az órával kapcsolatban és a Polar H7 szenzorral nem vagyok megelégedve... Gyakorlatilag összevissza méri a pulzust, és nem a mellkaspánttal van a gond... Tud valaki tippet adni esetleg?
Van korábbról egy Polar RCX3 órám és mellé egy H3 pulzusmérő szenzorom (ezt cseréltem le a V800-ra és H7-re). Adott egy Polar soft strap mellkaspánt. Magamra csatolom, tök szárazon. Rápattintom a H3-ast és az RCX3 azonnal mutatja is pontosan, stabilan a pulzusom. Minden varia nélkül bepattintom a H3 helyére a H7-et, és a V800, vagy mobiltelefon,... máris 100-zal magasabb, és egyéb, teljesen valószínűtlen értékeket mutat, csak néha-néha a reálisakat... Az elem 100%-os benne, többel is próbáltam... ez a H7 használhatatlan... Szerezzek be másikat?

(#127) rozsdee válasza rozsdee (#126) üzenetére


rozsdee
tag

Bevizezve ugyanez a helyzet.. Próbáltam forgatni övet, szenzort... Néha pontos, néha egyértelműen nem, látszólag minden ok nélkül...

(#128) k5.20 válasza rozsdee (#126) üzenetére


k5.20
senior tag

Üdv, nekem nincs ilyen problémám vele, pontosan mér, bár egy ideje nem használom.

(#129) rozsdee válasza k5.20 (#128) üzenetére


rozsdee
tag

Köszi, lehet, hogy veszek egy másikat (ezt használtan vettem)... H7-es kell, mert úszáshoz (is) szeretném használni... :( Gondolom nincs alternatíva... (Más márka pulzusmérője...)

(#130) ati240 válasza rozsdee (#129) üzenetére


ati240
csendes tag

Az aldis bluetoothos panttal is mukodik, 5900ft. Ha draga a polar, ez is lehet megoldas.

(#131) rozsdee válasza ati240 (#130) üzenetére


rozsdee
tag

Köszi a tippet, vettem közben egy másik H7-t... Ez most teljesen jó... Csontszárazon, több órán át keresztül magamon viselve sem rögzített kiugró értéket... :))

(#132) csuzso72


csuzso72
tag

Sziasztok!
Én is vettem egy v800-at. Még ismerkedem vele, de tetszik. Egy dologra nem jöttem rá. A százalékos akku kijelzést hogy lehet elővarázsolni? Volt, amikor kint volt az elem ikon mellett, de valahogy eltüntettem és nem is találom a lehetőségét visszahozni.
csuzso

(#133) k5.20 válasza csuzso72 (#132) üzenetére


k5.20
senior tag

Először is: jól döntöttél, gratulálok.
Másodszor:
- %-t akkor látsz egy időre, ha lapozgatsz a menüben, majd visszalépsz a kezdőoldalra.
VAGY:
- ha kb 15%-ra esik a töltöttség, akkor jelenik meg állandóra az ikon, majd 10%-tól már elé írja az aktuális számot is.

(#134) csuzso72 válasza k5.20 (#133) üzenetére


csuzso72
tag

Köszönöm!
Ha visszalépek a menüből most nem jelenik meg a százalék. Teljes feltöltésnél a 100% ott volt ilyenkor (igaz az talán állandóan).15%-ot még nem tudom, addig még pár napja lesz.

Remélem most már a Polar nem változtat az átviteli technológiák közt, ha esetleg később új eszköz lenne. Volt RS300-am, ott az átviteli kütyü, stb egyedi volt. Utána vettem egy RS800-at (ez most a gyereknél van), ott a wind technológia új volt, most megint más. Igaz nem próbáltam még az RS800-hoz való S+-omat, de nem reménykedek benne, hogy kompatibilis lenne.

(#135) rozsdee


rozsdee
tag

Storcknak is Polar V800-asa van. :))

http://index.hu/sport/futball/2016/eb/2016/06/23/bernd_storck_interju_eb_2016_portugal_meccs_utan/

(#136) rozsdee


rozsdee
tag

Van itt aki használja úszásra is az óráját?

(#137) k5.20 válasza rozsdee (#136) üzenetére


k5.20
senior tag

Csak alkalmilag, mivel én főként futok.

(#138) rozsdee válasza k5.20 (#137) üzenetére


rozsdee
tag

Nem tudom más mit tapasztalt, nekem uszodai úszás módban az óra nagyon mellélövi a távokat. Egyedi hossz beállításnál (33 méteres medence), még sokáig elég pontos volt, de egy 50 méteres medencében pár hossz után (néha már 50 méter után) 100-150 métereket kezdett hozzáadni következő 50 méterek után... Úszásnemet nem szoktam váltani egy hosszon belül, nem kapálózok összevissza, nem állok meg, szabályosnak mondható gyors- vagy mellúszásban szoktam úszni... Eléggé elkeserített a dolog, főleg, mivel a polar flow oldalon az edzéseknél ezeket a plusz hozzáadott távokat már nem lehet kitörölni sem...
Kezdetben a pulzusméréssel volt gondom, de az látszólag megoldódott. Leírom, hátha mást is érint... Ha már a vízbe merülés előtt pre-training módra vált az ember, és az órán megjelenik a pulzus, az víz alatt nem fog működni... az óra olyankor bluetooth-on próbálja küldeni elvileg a jelet... A megoldás, hogy mellkaspánttal és órával is víz alatt kell lenni, amikor pre-training módba lépünk, keresni fogja a jelet bluetooth-on, de mivel nem fogja találni, gymlink-re(?) vált és úgy már rendben lesz... Nálam így működött, és egy angol nyelvű oldalon a hozzászólások között ezt a magyarázatot találtam...
A távokkal kapcsolatban van valakinek még tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#139) Flashback válasza rozsdee (#138) üzenetére


Flashback
addikt

Nekem viszonylag pontos volt. De majd mostanság megint elkezdek úszni. Majd beszámolok.
Azon a kezeden hordod az órát ami be van állítva?
Medence hossza jól van beállítva?
Ha más nem segít: Próbálj meg egy hard resetet majd szinkronizálj újra.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#140) rozsdee válasza Flashback (#139) üzenetére


rozsdee
tag

Köszi a tippeket! A hard resetet még nem próbáltam... A medence hossz jól van beállítva, az órát is a beállított (bal) kezemen viselem. Meghúztam jobban az óraszíjat is, ne lötyögjön a csuklómon az óra.... Mégis tegnap 1500 métert mért a tényleges 1000 méter helyett... Ez pont a másfélszerese, nem tudom mi lehet a gond.. Megpróbálok legközelebb egy manuális 50 métert a "gyári" 50 méteres profil helyett, hátha... A 33 méteres medencénél jól mért a kézi beállításnál... :F

(#141) rozsdee


rozsdee
tag

Az első 50 métert még jól méri, utána viszont....
A végén is mért egy-két jót, de rengeteg a csúszás... Bukófordulót nem csinálok (nem is igazán tudok még) és azt az óra sem támogatja még, úgy tudom...

[ Szerkesztve ]

(#142) rozsdee


rozsdee
tag

No, volt pár úszásom még... Az egyik alkalommal, mikor 50 méteres medencében úsztam, még az úszásnemeket is keverte, nemhogy a távot nem találta el... Átállítottam szándékosan 100 méterre, aztán 25-re a távot, utána vissza 50-re, és most mintha jól mérné...
Tegnap egy 33 méteresben úsztam 528 métert, jól mérte végig a távot, úszásnemet, pulzust... Ki érti ezt? :D

(#143) boost


boost
addikt

Tudom, hogy offtopik, de ha már a topik címében benne van.

Tudtok esetleg prohardveren triatlon topikot? Én kerestem, de nem találtam.

(#144) Flashback válasza boost (#143) üzenetére


Flashback
addikt

Én sok triatlont mérek, az idők során sok dolgot tanultam a sportolóktól, már csak sportolnom kellene! :)

De nyitottam egy topikot!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#145) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Szerintetek mennyiért lehet eladni egy új V800-t övvel, 2 év garanciával. Ismerősöm kapta, de nincs rá szüksége... 85-95e?

(#146) boost válasza Gergőke88 (#145) üzenetére


boost
addikt

szerintem 30ért is el lehet adni. :D

(#147) Gergőke88 válasza boost (#146) üzenetére


Gergőke88
addikt

Igen annyiért biztosan hamar elmenne. Igazából a "reális" ára érdekelne...

(#148) k5.20 válasza Gergőke88 (#147) üzenetére


k5.20
senior tag

A Deca-ban még mindig 100, így 85-90 szerintem a reális. De a kereslet diktál, meg kell hirdetni, aztán engedni lehet...

(#149) rozsdee


rozsdee
tag

No, az én órám új mutatványa: csak akkor tölt, ha szorítom rá, azt a csipesz-elvű csatlakozót kézzel, vagy mással valahogy... Olvastam angol nyelvű oldalakon, hogy korróziós/oxidációs/akármilyen réteg keletkezik a az óra csatlakozójának érintkezőin, azt kell kicsit levakargatni és jó lesz utána... hát, nekem nem lett... marad a szorongatás.. elég sok ilyen jellegű panaszt olvastam neten, de mindenhol az lett a vége, hogy szervizbe küldés, aztán a szerviz meg cserélte az egész órát... na, nálam ez nem játszik... (használtan vettem ebayről..) :(

(#150) Flashback válasza rozsdee (#149) üzenetére


Flashback
addikt

Ha megvan a számlálja és az euból van akkor itthon is megcsinálják. Amúgy meg WD40-en + fültisztító pálcika. Ha nem segít jöhet a kontakt spary!

Ha az sem segít kérj árajánlatot a javításra a polár MO-nál!

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.