Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) bambano válasza nyisziati (#450) üzenetére


bambano
titán

én rettenetesen irtózom attól a gondolattól, hogy a blog.hu-t bármilyen témában is pozitív példaként állítsam.

a dizájn pedig nem avult el, max. a többi példa változott. szerintem rossz irányba.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#452) forandor válasza nyisziati (#450) üzenetére


forandor
tag

Átláthatóbb tényleg lehetne. Ha pl. van egy nagy létszámú aktív fórum, azon gyakran nehéz kiigazodni, követni az egyes beszélgetések eredményét. Bár lehet szándékos, mert így sokkal hosszabb ideig vagyunk egy oldalon? :)

(#453) Viktor0610 válasza forandor (#452) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bizonyosra vehetően szándékosság áll emögött! :D
Az illuminátusokat ki ne felejtsd! :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#454) MZperX75 válasza Viktor0610 (#453) üzenetére


MZperX75
addikt

:DD

(#455) #02683648


#02683648
törölt tag

Nos akkor most hogy a webszerver migrálás is befejeződött, bátorkodom újra felhozni a korábbi hszemet

(#456) forandor válasza Viktor0610 (#453) üzenetére


forandor
tag

És tényleg! Tudtam, hogy igazam van! :D

(#457) forandor válasza #02683648 (#455) üzenetére


forandor
tag

Abbahagyom, bocs agyilag már kész vagyok... :)

(#458) SchumiBácsi válasza forandor (#452) üzenetére

Ettől hova kell átláthatóbb? Szvsz a hírek és a fórum is tökéletesen átlátható. Semmi szükség "frissen lediplomázott weblap szerkesztő első munkája", vagy "egyetemi programozótagozat két hétvégi gyakorlómunkája" szintű megjelenésre, 3db menüponttal és egy szál login/register mezővel, szigorúan kék-fehér üzemmóddal.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#459) tecsu válasza SchumiBácsi (#458) üzenetére


tecsu
addikt

Azért mert te nem tudod elképzelni, még lehet jobb az oldaldizájn. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#460) forandor válasza SchumiBácsi (#458) üzenetére


forandor
tag

Nem kell semmi bonyolultra gondolni. Én csak a fórumok kommentjeire gondoltam. Mondjuk pl. egy plusz link a fórumüzenet fejlécében, amivel ki lehet listázni a beszélgetést, és nem kell bogarászni az előzményeket, következményeket.
Mondjuk jelenleg ha keresel egy adott topicban, akkor behozza azokat a kommenteket, amik tartalmazzák a megadott kulcsszót. Találsz egy tetsző hozzászólást, ami talán elvezet a kérdésed válaszára, de jó volna tudni kik válaszoltak rá. Ilyenkor kényelmesen rámennél arra a listázóra, és látod, hogy mely üzenettel/üzenetekkel kezdődött, és kik válaszoltak rá.
Jelenleg a hozzászólások sorszámára tudsz támaszkodni, és listáztatni egy intervallumot, reménykedve, hogy abban az intervallumban benne van a megválaszolás vagy amire válaszolt.

(#461) lezso6 válasza forandor (#460) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az új design igazából inkább új frontend lesz. A design a meglévő flatesítése lesz kb (NEM úgy, mint SG-n), a lényeg a funkciók átdolgozása lesz, egyszerűbb lesz használni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#462) Armahun válasza lezso6 (#461) üzenetére


Armahun
addikt

Van már valami publikus látványterv, hogy hogyan fog kinézni?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#463) lezso6 válasza Armahun (#462) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Majd meglepődtök. ;)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#464) Armahun válasza lezso6 (#463) üzenetére


Armahun
addikt

Csak nyugtass meg légy szíves, hogy nem mentek a trend után, hogy fehér háttéren minden nélkül csak szöveg és képek.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#465) lezso6 válasza Armahun (#464) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez a szokásos oldalak (FB, twitter, YT, stb) esetén sincs így. És itt se lesz.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#466) bambano válasza lezso6 (#463) üzenetére


bambano
titán

én is ettől félek :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#467) Argos válasza lezso6 (#463) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Kezdetek óta a PH! felől olvasom a fórumot ez a színvilág a legkellemesebb, legkevésbé fárasztó a szememnek. Nagyon remélem, hogy ebben nem lesz változás, vagy ha mégis, akkor legyen legalább pár választható skin (a mostaniak pl.).
A fórum kialakítása is megfelel nekem úgy, ahogy most van, talán csak a lenyitható hozzászólás lánc hiányzik, meg egy-két törlési, rendezési funkció.

...elmúlik...

(#468) h1mpi válasza Argos (#467) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egyet értek a skines megoldás a legjobb szerintem is :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#469) lezso6 válasza Argos (#467) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A színvilág nem fog változni, legalábbis a fórumé biztosan nem, marad barna.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#470) DS39 válasza Argos (#467) üzenetére


DS39
nagyúr

Én a Mobilarena zöldjét szeretem, az nyugtatja a szemet.

(#471) Viktor0610 válasza DS39 (#470) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is! :K

Samsung Galaxy A54

(#472) Argos válasza lezso6 (#469) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

...elmúlik...

(#473) bambano válasza lezso6 (#469) üzenetére


bambano
titán

reméljük a nadrágod színe nem maradt barna a migráció óta :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#474) Vesa


Vesa
veterán

Bizonyára lesz egy bazi nagy slider, az is divat ma. Nem teljesen haszontalan megoldás egyébként, mert így egységnyi helyen, sokkal több kiemelt anyagot lehet behelyezni. A probléma az szokott lenni, hogy buzi nagyra csinálják, kitakarja a fél képernyőt és akkor már nem nevezhető hasznosnak.

A tudomány a valóság költészete!

(#475) Viktor0610 válasza bambano (#473) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem válasz, de neked szól. :D
Nézted, hogy a körüzenetbe belekerültél? :C
Grat! :DD

Samsung Galaxy A54

(#476) nyisziati


nyisziati
veterán

"Az új vas új lehetőségeket is hoz, a képtárhely-korláton rögtön emeltünk, de a Prémium tagok is örülni fognak a most már akár 50 elemű "Itt szóltam hozzá" listának."

Yess!
Hatalmas thanx! :C

(#477) Parci válasza Viktor0610 (#475) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, de ez abszolút jóindulattal, a legszűkebb közösségen belüli tréfaként történt, úgy, hogy én követtem el és személyesen is ismerjük egymást. előre szólok, hogy aki most nekiáll komolyan szekálni Bambanot, azt én lövöm ki a holdra az adatbázisból :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#478) Chaser válasza Parci (#477) üzenetére


Chaser
titán

ezért ment ki körüzenetben mindenkinek..hihi ( :
aki nem tudja hogy ismeritek egymást annak nem feltétlen poén

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#479) Parci válasza Chaser (#478) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de, szerintem az is érti. de majd számonkér Bambano, ha mégis mellre szívja, nem kell helyette és előre méltatlankodni ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#480) bambano válasza Parci (#479) üzenetére


bambano
titán

nem vagyok sértődős fajta :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#481) Parci válasza bambano (#480) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem baj, szerintem már többen szervezik a lázadást a nevedben :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#482) Viktor0610 válasza Parci (#479) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Simán érthető volt a poén! :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#483) Vesa


Vesa
veterán

"most már akár 50 elemű "Itt szóltam hozzá" listának.""

Na ez szuper! :C
Vicces, de ez az egyébként eredetileg valószínűleg nem egy "top priority" funkció, mára megkockáztatom, hogy az egyik leghasznosabb feature lett!
Ennyi topik közül már lehetetlen lenne követni, hol és mikor szól hozzá az ember, nem beszélve arról, hogy az aktívabb usereknek rengeteg "home" topikja van már, ahova napi szinten benéz és ha nem lenne "itt szóltam hozzá", nem is tudom mi a fenét lehetne kezdeni azon kívül, hogy bookmarkolom a böngészőben mindegyiket egyesével??
A másik amit veszni ne hagyjatok, az az utolsó olvasott hsz.-hez repítő megoldás, mert pl. SG-n ez is katasztrófa. Ott is kiírja ugyan, hogy mennyi új hsz. keletkezett az utolsó látogatás óta, de nem tenne oda a lelkem az istennek se, és bizony 100+ hsz-től felfelé percek mennek el csak azzal, hogy fel tudjam venni a fonalat.

A poén pedig jó volt, és simán érthető! :K

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#484) tecsu


tecsu
addikt

:C

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#485) Pubszon válasza lezso6 (#469) üzenetére


Pubszon
veterán

Legalább a Gamepod legyen sötétebb, mint régen (vagy bármely más, esetleg egy kapcsoló). Este nagyon jó volt, nem verte ki a szemem fórumozáskor. :)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#486) nyisziati válasza Pubszon (#485) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja, egy "éjszakai mód" kapcsoló hasznos lenne. Akár fekete alapon fehér is. Van egy ilyen appom, furamód nappal se kapcsolom ki az inverz megjelenítést.

[ Szerkesztve ]

(#487) Argos válasza nyisziati (#486) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nagyon sötét háttér+világos betűktől nekem speciel kifolyik a szemem.

...elmúlik...

(#488) nyisziati válasza Argos (#487) üzenetére


nyisziati
veterán

Monitoron nem olyan jó, de mobilon igen.

(#489) proradeon válasza nyisziati (#488) üzenetére


proradeon
őstag

Szerintem jó monitoron is. Ahol létezik, én használom az opciót. Google esetében is ezt alkalmazom, mert ha este, lekapcsolt lámpa mellett betölt a majdnem teljes képernyős ~teljesen fehér Google, kiég a retinám. :)

Mondjuk a prohardver fórum nagyon-nagyon megszokott barna alapú dizájnját nehéz lenne elképzelni fekete ill. szürkeárnyalatosként. :N

[ Szerkesztve ]

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#490) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

srácok, egy arculat lesz, nem lesz skinezés és nem leszünk fekete hátteresek. ha váltunk, nem lehet majd a régit választani (mintha ez olyan egyszerű lenne egyébként...). eddig is így volt, most is így lesz.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#491) Pubszon válasza Parci (#490) üzenetére


Pubszon
veterán

Nem kell kapcsolós megoldás, bizonyára nem kis munka lenne. Régen a gamepod jó sötét volt, este azt használtam fórumozásra. A színek is jók, csak legalább az az egy oldal lehetne sötétebb. :)
Persze ha nem számít a felhasználó véleménye, akkor nem kell, megoldjuk valami böngésző add-ons segítségével. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#492) Vesa válasza proradeon (#489) üzenetére


Vesa
veterán

"fekete ill. szürkeárnyalatosként."

Isten ments!

A tudomány a valóság költészete!

(#493) Vesa válasza Parci (#490) üzenetére


Vesa
veterán

Azért azon ne lepődj meg, hogy kicsit mindenki parázik. Bárhol arculatváltás van, az mindig nehéz, főleg egy ekkora közösségnél. Ráadásul elég sokszor láttunk már rosszul elsülni arculatváltást ahhoz, hogy egy minimális "aggódás" legyen az emberben, főleg azért, mert a PH jelenleg -ha nem is trendi-, de igencsak kiválóan használható és jól átlátható portál. Nem tudunk semmit az új arculatról, így sokan kicsit féltik ezt az idillinek mondható állapotot. Persze bőven lehet, hogy még sokkal jobb lesz minden mint eddig, én is ennek drukkolok!
De azért az SG-s fiaskó ott motoszkál sokunkban, nehogy itt is...

A tudomány a valóság költészete!

(#494) Parci válasza Vesa (#493) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem lesz ilyen mértékű váltás, sőt, a címlapot picit átalakítjuk (nem randomizáljuk, inkább egy blog címlapjára gondoljatok: némi kiemelés fent, meg jobb hasábban ilyen-olyan tartalmi ajánlók, középen meg kicsit jobban kibontva az anyagok, nagy képpel stb.), a többi oldal szinte teljesen marad.

a kódcsere a lényeg, a kényelmes beviteli funkciók és az új címlap.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#495) Vesa válasza Parci (#494) üzenetére


Vesa
veterán

Köszönöm, ez megnyugtató, kíváncsian várom! A szerver már hasít, nagyon jó lett a csere óta!
Mikorra várható egyébként az új kód és front end?

A tudomány a valóság költészete!

(#496) bambano válasza Vesa (#495) üzenetére


bambano
titán

elképzeltem, ahogy lezsó elroppantja a klavit és tikkelni kezd :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#497) Parci válasza Vesa (#495) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

három, nagyon maximum négy hónapon belül

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#498) Chaser válasza Parci (#479) üzenetére


Chaser
titán

aszértféllreérthetö anakaki nemrékitak ésnemindekiértiapojént észámomfoknakérnitégedet

a "rang" helyzet terén lesz változás? kalandor azt mondta legutóbb ősz környékén, de az mintha elmaradt volna:) az átalakítás után foglalkoztok vele?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#499) D1Rect válasza Parci (#490) üzenetére


D1Rect
félisten

Én már tudom előre, hogy a "régi jobb volt"! :DDD

(#500) LamerGyuri válasza D1Rect (#499) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

A régi tényleg jobb volt. ;]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#501) #02683648


#02683648
törölt tag

Most néztem, végre működik a fórumtémák első hsz szerinti rendezése!
Hírtopicok követésénél ez nagyon jó nekem, úgyhogy :R :R :R :R :R mindenkinek aki elintézte!!!

(#502) Troy.


Troy.
addikt

Érezhetően gyorsabb lett az oldal. Nagyon várom, hogy a fórum is használható legyen (normálisan) mobilon. :)

.

(#503) #02683648


#02683648
törölt tag

Tudom hogy offtopic, felőlem lehet törölni is, nekem mindegy, de szeretném kérni a mélyen tisztelt szerkesztőséget, hogy néhány hétre hanyagolják az aktuálpolitikai témájú, vagy többségében aktuálpolitikai témájú hírek közlését (hint: ha az amerikai elnök neve és/vagy a bevándorlás mint téma szerepel benne, az jelenleg vastagon aktuálpolitika, hiába van áttételes tech vetülete), mivel csak egymás provokálása, heccelése folyik alatta kommentekben.
Ugyanígy nem megoldás a kommentelési lehetőség lezárása az adott hírnél: aki felhúzta magát a híren, az a fórum más részein fogja levezetni a dühét offtopic formájában, aminek meg a ténylegesen szakmai topicok látogatói (közöttük én is), isszák meg a levét.
Az illetékesek nem tanultak a különböző Ákos hírtopicok keltette shitstorm-ból??? :(

(#504) Kalandor válasza #02683648 (#503) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Folyamatban van az átgondolása.

(#505) tecsu válasza Kalandor (#504) üzenetére


tecsu
addikt

Érdekel a politika, de én is arra szavazok, hogy itt inkább ne! Ez maradjon "csak" műszaki portál - ha lehetséges. De annak, legyen jó! ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#506) #02683648 válasza Kalandor (#504) üzenetére


#02683648
törölt tag

:R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.