Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] PCX kupon (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:45:47

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt kérlek olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Szia!

Ezt nem ugy kellett volna, hogy ha valakinek tenyleg szuksege van ra, atkuldod neki privatban? Most kb tobbezren latjak a kodot....

(#2) gyurkikrisz válasza Lauda (#1) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Akinek kell, az majd felhasznalja. Vagy maskepp mit csinalsz vele?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3) Jhonny06 válasza Lauda (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

A végeredmény ugyanaz: valaki felhasználja a kódot, akinek kell. Ez it bevett szokás, hogy aki először látja és kell neki, azé lesz. Kérdezze körbe a fél PH!-t, hogy szükséged van-e rá? :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Lauda


Lauda
félisten

Ne rohogtessetek mar. :C Igy honnan tudom, hogy nincs-e mar felhasznalva a kod? Ennek az a modja, hogy kiirom a dolgot es privatban atkuldom a kodot, hogy mas ne tudja.

(#5) Jhonny06 válasza Lauda (#4) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem tudom, mondjuk.. kipróbálod, ami 2 másodperc? :F

(#6) Lauda válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Es nem kibaxas az, hogy tobb szazan probalgatjak a kodot es lehet, hogy mar a 345-ik valaki felhasznalta? Tenyleg ennyire bonyolult ez? :DDD

(#7) #51736960 válasza Lauda (#6) üzenetére


#51736960
törölt tag

bant neki! :DDD

(#8) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Nem értem a felháborodást, ez így rendben van. Ha valaki felhasználta, akkor ha korrekt, ír ide. Nálam működött a dolog :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#9) Lauda válasza Szoszo94 (#8) üzenetére


Lauda
félisten

Ez a baj, hogy mas se erti.

(#10) snecy20 válasza Lauda (#4) üzenetére


snecy20
veterán

Ilyet már használtam fel, kiderül egyből ha már egyszer aktivált.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#11) Lauda válasza snecy20 (#10) üzenetére


Lauda
félisten

Olvasd el legyszives a 6-os hozzaszolasom. Ezzel be is fejeztem. Nem hiszem el, hogy egy ilyen egyszeru dolgot nem lehet megerteni.

Egy egyszeru peldat had irjak erre. Kiirod az ajtora:

1. szia zsuzsika, a kulcsot a szokasos helyre tettem. Csak zsuzsika tudja hol van a kulcs.

2. szia zsuzsika, a kulcsot a labtorlo ala tettem. Mindenki tudja hol a kulcs.

(#12) snecy20 válasza Lauda (#11) üzenetére


snecy20
veterán

Az tiszta sor, hogy hülyeség volt így kiraknia, az első jól jár, de a második már copik.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#13) deicide válasza Lauda (#11) üzenetére


deicide
veterán

Úgy látszik még nem jártál a Bluegift-es topikban, ott is simán csak bekopizza a kódot a delikvens és akinek sikerül aktiválni, az beírja, hogy köszönöm, onnantól mások már nem próbálkoznak. Nyilván ha nem veszi a fáradtságot az, aki beaktiválja, hogy legalább szól, hogy nekem sikerült, akkor lehet, hogy 2 hét múlva is lesz, aki megpróbálja.

De megfordítva: Ha ki van írva, hogy nem vagyunk itthon, kulcs a szokott helyen, te nem próbálnád meg megkeresni és kirabolni a helyet? Ha meg valaki már megtette, akkor sincs gáz, már nem tudod kirabolni a helyet. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14) DigitXT válasza deicide (#13) üzenetére


DigitXT
félisten

Egyébként a PCX ezt nem tekinti visszaélésnek? Kedvezményt adnának
egy konkrét vásárlójuknak, azért, mert ott vásárolt, és "hátha megint fog",
nem egy tök random vadidegennek, aki belefutott a kódba, s felhasználta.

Ui: bizonyos esetekben ki is kötik, hogy a kedvezmény nem átruházható.

(#15) snecy20 válasza DigitXT (#14) üzenetére


snecy20
veterán

Mivel pont vásároltam tőlük pár napja, az erre vonatkozó levelükben ez állt:

"Ha nem tudod felhasználni a kedvezményt annak lejártáig, küldd tovább ismerőseidnek, hogy igénybe vehesség a szállítás felezőt! "

Itt szinte lényegtelen, hogy ismerős alatt mit ért az ember. Nekik a lényeg, hogy vásároljon náluk valaki, ha vadidegenről van szó, az sem baj....

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#16) DigitXT válasza snecy20 (#15) üzenetére


DigitXT
félisten

Akkor jó, ez esetben nem szóltam: továbbküldte,
valaki meg felhasználja, akinek épp jól jött.:R

(#17) Lauda válasza deicide (#13) üzenetére


Lauda
félisten

Ezt ertem, arra is gondoljatok, hogy a forum nyilvanos, lehet olyan ember hasznalja fel, aki nincs is beregelve ide, a tobbi meg szivja a cumit, hogy nem jo a kod.

Ha ki van írva, hogy nem vagyunk itthon, kulcs a szokott helyen, te nem próbálnád meg megkeresni és kirabolni a helyet? Ha meg valaki már megtette, akkor sincs gáz, már nem tudod kirabolni a helyet.

:DDD

Amugy nem, mert az lehet barhol es eleg feltuno, hogy keresgelsz ott valamit. :D

[ Szerkesztve ]

(#18) kaszaking


kaszaking
tag

Nekem is van ilyen kuponom szintén augusztus 20 felhasználással. Akinek kell írjon és az első viszi

(#19) creation


creation
senior tag

Nem hittem volna, hogy ennyire nagy gond egy kupon kód kipróbálása.

Aki felhasználta, annak szívesen, aki meg elbukta, annak meg üzenem, hogy sajnálom.

Szerintem, ha elküldtem volna e-mailben a kódot 976milló ismerősömnek, akkor azt az egyet aki felhasználta nem vertem volna csak át... Hmm? Szerintem same problem.

Lauda, értem a problémád, de most komolyan egy 700Ft-os apróságon vitatkozunk, ami egy embernek boldogság, a többinek meg kb 2mp az életéből?! Van aki ennyiért egy órát melózik. Csak nem tartom meg, ha már egyszer tudom, hogy nem fogom felhasználni...

Abban viszont igazad van, hogy odaírhattam volna, hogy aki felhasználta az legyen olyan Nedves és köszönje meg, hogy a többiek már ne nyalják be.

:R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#20) creation válasza DigitXT (#14) üzenetére


creation
senior tag

Idézem:

"Ha nem tudod felhasználni a kedvezményt annak lejártáig, küldd tovább ismerőseidnek, hogy igénybe vehesség a szállítás felezőt!"

Szóval felhatalmazásom volt rá.

A helyesírás meg "no comment"...

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#21) Lauda válasza creation (#19) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Lauda, értem a problémád, de most komolyan egy 700Ft-os apróságon vitatkozunk, ami egy embernek boldogság, a többinek meg kb 2mp az életéből?! Van aki ennyiért egy órát melózik. Csak nem tartom meg, ha már egyszer tudom, hogy nem fogom felhasználni...

Szerintem nem vitatkozott rajt senki. ;)

Abban viszont igazad van, hogy odaírhattam volna, hogy aki felhasználta az legyen olyan Nedves és köszönje meg, hogy a többiek már ne nyalják be.

Velemenyem szerint ez az egyik amit lehetett volna tenni, viszont mint irtam is korabban, akar olyan ember is fel tudja hasznalni, aki soha be sem regelt ide, ezert en az ilyesmit privat uzenet formajaban kuldtem volna at, hogy egy csomo embert megkimeljek a kod felesleges probalgatasatol. ;)

(#22) creation válasza Lauda (#21) üzenetére


creation
senior tag

Szervusz,

Ha olyan használta fel, aki nem regisztrált be ide, akkor viszont ez egy jó pont a PH-nak. Lehet, hogy e miatt fog beregisztrálni. Így máris megérte. :)

"en az ilyesmit privat uzenet formajaban kuldtem volna at, hogy egy csomo embert megkimeljek a kod felesleges probalgatasatol"

A barátaim nagy része (itt nem csak PH-t értve) nem nagyon szokott webshopból rendelni, ha mégis, akkor meg pestiek, tehát bemennek érte. Így maradt az a célközönség, akiket nem ismerek. Ugyebár te ezt nem tudhattad, ezért jogos a felvetésed.

Ez a döntésem nagyon valószínű, hogy azoknak fáj a legjobban, akik kipróbálták a kódot, de nem nyertek, mert már felhasználta valaki. (Tán fel szeretted volna használni?) Őket vigasztalja a tény, hogy nem csak nekem van ilyen kuponom elfekvőben :U Szóval van még esély. :) S egyúttal elnézést kérek a fáradtságukért :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#23) Lauda válasza creation (#22) üzenetére


Lauda
félisten

Tán fel szeretted volna használni?

Ez esetben azert beirtam volna, hogy koszonom szepen, felhasznaltam. ;) Mindossze megosztottam a gondolataim a temaval kapcsolatban, ugy latom nem nagyon ert celba. Sebaj. ;)

(#24) creation válasza Lauda (#23) üzenetére


creation
senior tag

Nem szerettem volna ha magadra veszed. Teljesen ártalmatlan szándékkal kérdeztem. És belátom, hogy hibáztam a kiíráskor, de így már te is látod, hogy miért nem körlevél, vagy privát formájában tettem meg a felajánlást. :R

Célba ért a mondanivalód. Hisz be is láttam az igazad. :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#25) Lauda válasza creation (#24) üzenetére


Lauda
félisten

Nem vettem magamra. :N Orulok neki, ha valami azert atment belole. ;) Nem is gondoltam, hogy ekkora felhajtas lesz ebbol az aprosagbol, elnezest kerek miatta. ;)

(#26) Livius


Livius
őstag

Hello!
Kaptam egy szállítás felező kupont, akinek kell írjon privátot!

"Néhány napja a PCX-től vásároltál, melyet köszönünk Neked. Szeretnénk most egy szállítás felező kuponnal megajándékozni, mellyel 2015. szeptember 20-ig feladott rendelésed szállítási díjának felét elengedjük."

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#27) 7om


7om
tag

Kaptam egy szállítás díj felező kupont e hónap 20-ig jó, ha kell valakinek írjon.

(#28) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Nem kapott esetleg valaki szállítási díj kupont?Ha igen, és nem kell neki, szívesen venném.
:R

(#29) pokers


pokers
senior tag

Kaptam egy PCX szállításfelező kupont, 10.20-ig felhasználható.
Akinek kell, írjon.

(#30) balintdavid válasza pokers (#29) üzenetére


balintdavid
tag

Hi!
Megvan még a kupon?

kazuár

(#31) creation válasza balintdavid (#30) üzenetére


creation
senior tag

Privátot írj neki :) Hamarabb észre veszi!

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#32) balintdavid válasza creation (#31) üzenetére


balintdavid
tag

Ja, dobtam. Fizetéskor jöttem rá hogy pikpak pontra amúgy is ingyenes a szállítás most :D

kazuár

(#33) prof.hardver


prof.hardver
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Van egy felesleges PCX kuponkódom,felhasználható November 10-ig.
A szállítási díj felét elengedik,akinek kell írjon privátot.

[ Szerkesztve ]

(#34) Aidan85


Aidan85
aktív tag

Helló,

szintén van nálam egy kupon kód november 10-ig. Privátban lehet jelentkezni érte...

(#35) fanti


fanti
addikt

Nekem is van egy november 10.-ig használható szállításfelező kódom, ha érdekel valakit!

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#36) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Sziasztok. Van valakinek felesleges kupon kódja?

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#37) >Deego..


>Deego..
senior tag

Van egy szállítási költség felező kuponom.
Akit érdekel keressen.

Dec.15-ig felhasználható.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#38) >Deego.. válasza >Deego.. (#37) üzenetére


>Deego..
senior tag

Már elvitték!!!

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#39) egopista


egopista
tag

Nekem is van egy December 15-ig használható, szállításfelező kódom!
Üdv!

(#40) egopista válasza egopista (#39) üzenetére


egopista
tag

Bocs a dupla postért

Mint utóbb kiderült, többször használható a kupon, szóval nincs értelme privátban kéregetni, kiírom ide:

HPFH1215

"A kupont más is felhasználhatja, küldd el egy, vagy akár több barátodnak is, hogy ők is kedvezőbb feltételekkel vásárolhassanak a PCX-től."

Kellemes ünnepeket! :)

(#41) Bjørgersson válasza egopista (#40) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pont jól jött, köszönöm! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42) prof.hardver


prof.hardver
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Van egy felesleges PCX kuponkódom,December 31-ig felhasználható.
A szállítási díj felét elengedik,akinek kell írjon privátot.
Mindenkinek Kellemes Karácsonyi és Boldog Új évet kívánok.

[ Szerkesztve ]

(#43) keress válasza prof.hardver (#42) üzenetére


keress
csendes tag

Helló engem érdekelne a kód ha még megvan!
Üdv: keress

(#44) prof.hardver


prof.hardver
csendes tag

Üdv mindenkinek!
A felhasználható PCX kuponkód keress felhasználóé lett.

(#45) Juan-Manuel


Juan-Manuel
újonc

Sziasztok!
Kaptam egy pcx ajándékutalványt.
Amúgy is akartam rendelni,úgyhogy kapóra jött.
Vásárláskor beírtam a kupon kód mezőbe a kódot, de semmi visszajelzést nem kaptam,hogy elfogadta-e a rendszer,se továbblépéskor,se a kapott e-mailben. A végösszegből nem volt levonva,és sehol sem volt feltüntetve sem.
Remélem,hogy valaki tud segíteni,előre is köszi.

(#46) Sanyi19 válasza Juan-Manuel (#45) üzenetére


Sanyi19
őstag

Annak egy plusz tételként kellett volna megjelenni a vásárláskor.

Ha ez nincs ott rendeléskor, akkor nem használtad a kupont. Ilyenkor nem tudsz mit csinálni már utólag.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#47) Juan-Manuel válasza Sanyi19 (#46) üzenetére


Juan-Manuel
újonc

Írtam nekik egy e-mailt másnap, és még megoldották,úgyhogy minden oké. Köszi a választ.

(#48) Sanyi19 válasza Juan-Manuel (#47) üzenetére


Sanyi19
őstag

Utólag megoldották a kupon hozzáadását? :Y Ez nagy piros pont a PCX-nek! :C :R

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#49) barni1122


barni1122
tag

-50% szállítás hó végéig, hátha valakinek jól jön: JKHL0131

(#50) dana79 válasza barni1122 (#49) üzenetére


dana79
csendes tag

Köszi!
Megvolt!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] PCX kupon (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.