Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) Zord87


Zord87
tag

Android 12 alatt a napokba vettem észre hogy az alkalmazások utomatikus szinkronizálását ha kikapcsolom valamiért újra vissza kapcsolja magát...
Nincs szükségem automata szinkronizációra mert még 11 rendszeren is kikapcsolva használtam. Másik meg az hogy jelentősen több akku időt ér így el az ember.
Másnál is vissza kapcsol ha kikapcsolja?

(#2052) slayernick66


slayernick66
tag

szasztok, mondjatok megeri meg 8 pro-t venni? uj telot neznek es tetszik meg jokat is irnak rola, de megiscsak ket eves modell. meddig van tamogatasa meg tudjatok mondani? illetve szerintetek felveszi a versenyt a kameraja a nord 2 IMX766-osaval? koszi

(#2053) gretzky77 válasza slayernick66 (#2052) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia, nem mai telefon tény, viszont sztem a mai napig megállja a helyét egy nagyon kiegyensúlyozott készülék. Volt Nord 2-m, sztem más kategória, de a Nord is jó! Itt viszont van Ip védettség és telefotó kamera, vezetekmentes töltés

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2054) Zord87


Zord87
tag

Vissza lehet állni Android 12-röl 11 rendszerre?

(#2055) gretzky77 válasza Zord87 (#2054) üzenetére


gretzky77
veterán

Szerintem igen, csak akkor teljes törléssel!! Ennyire nem jött be?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2056) Zord87 válasza gretzky77 (#2055) üzenetére


Zord87
tag

Mivel én úgy érzem jobban meríti az akksit ezért számomra egy nagy csalódás..
Másik meg hogy én nagy megújulásra számoltam az Android 12vel de én nem látok különösebben semmi újat mint a 11 alatt. Szval megint csak az emberek parasztvakítása történt.. No de sebaj kaptunk egy merülő szrkupacot

(#2057) racerx


racerx
őstag

Már amikor a HTC Desirémen vártam a 3 mas androidot (2.2-rő asszem, vagy valami iylesmi.. :) ), ott is csak a nagy várakozás volt és kb semmi. :D Azóta ilyeneken nem izgatom magam..

(#2058) gretzky77 válasza Zord87 (#2056) üzenetére


gretzky77
veterán

A merülés az lehet probléma, nem tudom,hogy telepítetted, volt e utána gyári visszaállítás! Én nem szoktam csinálni, de most volt pár apró hülyeség,így rászántam magam,hogy újra belakjam! A merülés esetében nézd meg, hogy mi az ami sokat fogyaszt! Nálam pl a google keretrendszer szórakozott, de most úgy néz ki helyre billentettem! Miért számítottál nagy megújulásra, évek óta nincs nagy változás, az meg, hogy grafikailag, kinézetre nem változott sokat pont nem érdekel speciel engem! Őszintén szólva nem tudom milyen nagy újdonságra számítanak a userek, de általában minden fórumban erről van szó frissítés után, hogy nem változott semmi! Változott csak olyan látványosan

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2059) Zord87


Zord87
tag

Android 12 alatt másnak is hosszú az újraindítási idő?

(#2060) Helltak válasza Zord87 (#2059) üzenetére


Helltak
őstag

Igen, kb 2x annyi idő mint előtte.

Vivo X100 Pro

(#2061) Silenzio


Silenzio
addikt

Sziasztok!

Ismét vettem egy Oneplus 8 Prót, EU modell. Emiatt az ígéret miatt vettem meg, amit az Android 12 feature listen olvastam:
"Fixed the issue with lens permissions when using third party camera applications"
A 11-es Androiddal ugyebár összeomlottak a nem gyári kameraszoftverek, ha szenzort akartál váltani, csak a főkamera működött.
Fel is tettem a nemzetközi 12-es Androidot, ami a készülék típusát IN2025-re változtatta (ugye IN2023 van a dobozán), és csodálkozva néztem, hogy a kamerák egyszerűen eltűntek, akármilyen szoftvert is rakok fel, csak a főkamerát látja, így tehát nem nyertem vele semmit. Ez a global ROM miatt lehet, vagy ez a Oneplus nagy megoldása, hogy rejti a szenzorokat? Mert akkor alaposan átvertek, és soha-soha többé. Most visszaraktam a 10-est, ezzel jól mennek a kamerák, csak hát nem valami friss.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#2062) geryboro válasza Silenzio (#2061) üzenetére


geryboro
senior tag

kinait nekem is athuzta in2025-re.
most felprobaltam neked egy gcam-et, mukodik vele.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#2063) Silenzio válasza geryboro (#2062) üzenetére


Silenzio
addikt

Köszi. Ez azt jelenti, hogy mindhárom szenzort látja, ugye?
Én a Filmic Pro Evaluatort és a mcpro-t próbáltam, sehol semmi, csak a főkamera.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#2064) geryboro válasza Silenzio (#2063) üzenetére


geryboro
senior tag

gcam-et probald ra.
korabbi hsz-ekben van config is.
en a videozas miatt nem hasznalom, maradt a gyari.
amire kell arra jo az is.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#2065) Angie™


Angie™
addikt

Egy apró de számomra nagyon bosszantó dolgokba futottam bele, esetleg valaki tud segíteni?
A beállítások/testreszabás alatt tegnap beállítottam próbaképpen ezt a canvas beta "nézetet", majd nem sokkal később vissza állítottam az alapértelmezett feloldás nézetet, de nem úgy működik ahogyan korábban, ès nem tudom mit rontok el. Eddig úgy működött, hogy ha lezártam a képernyőt akkor kis időre megjelent rajta pl az òra, vagy az ujjlenyomat olvasó ès könnyedén fel tudtam oldani ismét ha szerettem volna, most ilyen nincs, csak akkor jelennek meg ha pl megemelem a telót. Még a 11es Android van rajta valaki tapasztalt hasonlót?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2066) k5.20


k5.20
senior tag

Sziasztok, IN2023-as készüléken a gyári 11-n voltam.
Egyszer csak feldobott egy frissítési lehetőséget, amit elfogadtam, igy 12-re váltott, meg IN2025-re.
Abban segítsetek, hogy ez hivatalos frissítés volt? Nekem annak tűnt, azért fogadtam el.
Korábban volt fent Oxygen Updater-es béta, de hónapokkal ezelőtt visszaálltam a gyári rendszerre egy új telepítéssel.
Most kicsit értetlen vagyok, hogy a frissítés, amit maga a készülék ajánlott fel valójában miféle?
(ma pl. a banki alkalmazásom kezdett köhögni, hogy regeljem a készüléket újra...)
Köszi előre is a segítőkész válaszokat.

Akik meg készüléket keresnek: vegyék nyugodtan, nekem nagyon bevált ez a 8Pro. :)

(#2067) geryboro


geryboro
senior tag

k*rva idegesito amikor jatek utan(van opcio a 120hz-re de nem viszi a telefon, csak 60hz-en), kilepek es beragad a chrome 60hz-en. holnap csinalok egy fr-t, hazha megjavul. :W

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#2068) Curtain válasza k5.20 (#2066) üzenetére


Curtain
senior tag

Igen teljesen hivatalos. 8T fórumon is írták hogy a frissítés után eu-s verzióról átállt nekik global-ra. Nem lesz ebből semmi hátrányod. Nem tudom hogy miért így oldotta meg a oneplus.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#2069) k5.20 válasza Curtain (#2068) üzenetére


k5.20
senior tag

Köszi szépen, akkor megnyugodtam. (bocs, hogy csak most válaszolok, nem jártam erre....) :)

(#2070) geryboro válasza geryboro (#2067) üzenetére


geryboro
senior tag

60-120hz problema elment, most a teljeskepernyovel b*szakszik,
tul nyujtja a kepernyo levagast amire ben van allitva. :W

de legalabb az AoD hibatlanul mukodik az uj fw-el.

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#2071) Angie™


Angie™
addikt

In2023 készüléket tegnap frissítettem ès ín 2021 lett belőle. Most ez indiai verzió lett?
Sajnos nem tudom visszarakni az Android 11 ét mert nincs local Update a menüben

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2072) Kronk válasza Angie™ (#2071) üzenetére


Kronk
őstag

Nektek hivatalosan megjott a frissites, vagy ...?

http://totesz.myminicity.com/

(#2073) Angie™


Angie™
addikt

Nem jött meg itt szenvedek vele.. szeretném visszarakni a 11 ét de nem engedi, oneplus support se tud segíteni

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2074) Silenzio válasza Angie™ (#2073) üzenetére


Silenzio
addikt

Itt ez a videó, ez a módszer működik. Én egészen 10-es droidig visszamentem 12-ről. Pofonegyszerű, csak downgrade ROM-ra van szükség meg egy apró tool-ra.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#2075) geryboro


geryboro
senior tag

chrome ugyanugy szär.
60hz-es game utan kepes beragadni 60hz-re az is. :W :W :W

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#2076) zola899


zola899
tag

Azt ki lehet kapcsolni, hogy egyáltalán NE frissítsen a jövőben?
Ne is keressen frissítést?

Mert logikus módon, ha van egy tökéletesen működő telefonom, miért akarnám azt szétcseszni? :F
Android 11, februári frissítés, és launchernek Novát használok.
Ha semmi olyan functiont nem ad a 12, amiért megérné váltani, én maradok 11en, amíg lehet.

Samsung Galaxy S23+

(#2077) Silenzio válasza zola899 (#2076) üzenetére


Silenzio
addikt

Nem lehet, de a frissítésről te döntesz.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#2078) gretzky77 válasza zola899 (#2076) üzenetére


gretzky77
veterán

Esetleg a fejlesztői beállítások alatt van egy olyan, hogy automatikus rendszerfrissítések, azt ha kikapcsolod?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2079) zola899


zola899
tag

Az ki van kapcsolva, köszi.

Olyanra gondoltam, hogy még csak értesítés se jöjjön, hogy frissítés elérhető.

Mert ha az értesítő sávban az megjelenik, beragad, és nem lehet eltávolítani, és minden nap zaklat hogy frissíts...
frászt fogok kapni tőle... :D

Ezt szeretném elkerülni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#2080) mucsgyver70 válasza zola899 (#2079) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Ha megnyitod a frissítést, és kilépsz, akkor eltűnik pár napra az értesítés.

(#2081) geryboro


geryboro
senior tag


az uj fw-el az alapertelmezett applikaciok is b*szakodnak.
egyszeruen nem lehet valtoztatni az alapertelmezett alkalmazast youtube eseten, google integritas termeszetesen nott az elozo szoftverhez kepest.
:W :W :W

ebbol kiindulva letezik elerheto normalis root a legujabb fw-hez?
amit esetleg el lehet rejteni a banki applikaciok elol, csak a google bloatware-k torlese okabol?

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#2082) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

[link]
Működő YT Vanced :P

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2083) geryboro válasza SkyS1gn (#2082) üzenetére


geryboro
senior tag

nalami is mukodik, nem azzal van a baj, hanem nem lehet kivalasztani alapertelmezett alkalmazasnak mint korabban.
chrome linkeket az integralt youtube nyitja csak meg. :(((

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#2084) Csocsesz75 válasza geryboro (#2083) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nekem Vanced nyitja meg a YT videókat.

Ja, nem Chromeot használok.

[ Szerkesztve ]

(#2085) geryboro válasza Csocsesz75 (#2084) üzenetére


geryboro
senior tag

en is azzal nyitnam meg, csak az alapertelmezett applikaciot a youtube videokhoz nem tudom beallitani.
ettol fuggetlenul mukodik a vanced.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#2086) geryboro


geryboro
senior tag

ujabb valami, ujrainditas utan a kepernyo forgatas automatikusan ki van kapcsolva. :(((

nem tudom mik ezek, de mar nagyon hajlok ra hogy root meg custom rom legyen a telon.. :((

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#2087) gretzky77 válasza geryboro (#2086) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát nem tudom nálam nincs ilyen probléma

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2088) geryboro válasza gretzky77 (#2087) üzenetére


geryboro
senior tag

akkor lehet érik még egy gyári visszaállítás.

-

most ha meg van nyitva a chrome, és oldalsó gombbal állítom a hang profilt, auto előugrik appon belül a kereső sáv, meg a billentyűzet.
érdekes.. :F

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#2089) SkyS1gn válasza geryboro (#2083) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem az eddigi legfrissebb nem ment, azthittem itt a vég (láttam hogy leállították a fejlesztését).

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2090) geryboro válasza SkyS1gn (#2089) üzenetére


geryboro
senior tag

Nem a programmal van a hiba, hanem a rendszerbeallitassal amit nem tudok valtoztatni valami okbol kifolyolag.
A legujabb vanced nalam gond nelkul mukodik.

ez miatt hogy a yt videokat az alapertelmezett youtube applikacio nyitja meg, es barmit nezek instant 2* fel perc reklamot csap az arcomba, valami k*** idegesito, es mar azon filozok, hogy snaptube lesz chrome meg vanced helyett, de meg mindig kerdeses a megbizhatosaga hogy belogoljak. :F
ezert inkabb beprobalok meg egy gyarit, hatha valami elcseszett rendszerbeallitas miatt nem tudtam beallitani alapertelmezett alkalmazasnak, ami most nem megy.

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#2091) zola899


zola899
tag

Tiltod a gyári Youtube-ot és kész.

És ha megnyitsz egy pl. facebookon beágyazott video linket, fel fogja dobni a kérdést, hogy mivel szeretnéd megnyitni.
Kiválasztod, hogy Youtube Vanced MINDIG.
Ennyi :)

Samsung Galaxy S23+

(#2092) SkyS1gn válasza zola899 (#2091) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pontosan.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2093) Kronk


Kronk
őstag

Na most jelent meg hivatalosan a 12es Android, és rögtön maradt IN2023

http://totesz.myminicity.com/

(#2094) gretzky77 válasza Kronk (#2093) üzenetére


gretzky77
veterán

A biztonsági szint februári ott is?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2095) Csocsesz75 válasza gretzky77 (#2094) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Március 5.

(#2096) gretzky77 válasza Csocsesz75 (#2095) üzenetére


gretzky77
veterán

Akkor az már frissebb ilyen téren! Ez valahonnan letölthető helyi frissítéshez?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2097) geryboro válasza SkyS1gn (#2092) üzenetére


geryboro
senior tag


nem ma kezdtem.. :(((

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#2098) csonka válasza gretzky77 (#2096) üzenetére


csonka
tag

oxygen updater

(#2099) gretzky77 válasza csonka (#2098) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi, de mivel nekem open béta volt fent és arra jött egy Stabil frissítés így nekem IN2025-re váltott és nincs frissebb! Hiába választom ki, hogy EU, hibát dob,hogy nem jót választottam!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2100) gretzky77


gretzky77
veterán

Közben rájöttem,hogy tudom letölteni! Ha én most IN2025-ön vagyok akkor ezt simán frissithetem vagy akkor gebasz lesz?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.