Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14301) lowzor válasza noorbertt (#14291) üzenetére


lowzor
veterán

Ez úgy lenne korrekt, ha a visszaküldötteket külön árulnak mondjuk 10k-val olcsóbban. Így kb nem tudod, hogy mit veszel.

(#14302) Cry0 válasza #16820480 (#14300) üzenetére


Cry0
őstag

igen 7.1 es gapps kell
véleményt irj majd :))

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#14303) #71746560 válasza szpali (#14299) üzenetére


#71746560
törölt tag

Szia,teszt volt a fogyasztását illetően. :R
Ha annak fogod fel? :F

(#14304) AcCEsS válasza Madoc (#14297) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Igazad van, csak a biztonsági javítás szintje november 1. Na mindegy, nem megy vele az xposed.

Újabb infó: lehet, hogy a changelog ír hülyeséget, mert az xposed github oldalán van ilyen hibajelentés -> Bootloop with November 16 security patches

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#14305) Madoc válasza AcCEsS (#14304) üzenetére


Madoc
veterán

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#14306) AcCEsS válasza Madoc (#14305) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Én is láttam, hogy mi van odaírva (és csak félig vagyok hülye), ráadásul nálam telepítve is van ez a verzió, viszont az Xposed fejlesztője (rovo89) a novemberi biztonsági frissítés megjelenése után (és három nappal ezelőtt) "incompatibility" jelzővel látta el az xposed framework modult, mert a novemberi android_framework_base (AOSP commit) frissítés elqrta el az xposedet. Namármost vagy ő a hülye és nem tudja mit csinál a saját programja, vagy a Beta7 changelog-ja nem igaz / nem teljesen igaz / nincs frissítve / elírták a hónapot / csoda történt! Más ötletem nincs! :) Egyébként már működésre tudták bírni, csak még nincs publikálva... :)

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#14307) Tibko8 válasza Cry0 (#14302) üzenetére


Tibko8
senior tag

Én tegnap óta használom.
Eddigi tapasztalatok.
-Kamera a gyári app-al néha működik néha nem. Annyi igazából hogy nem mindig menti el a képet. De én Camera FV-5 ezt megoldottam azzal stabilan megy
-Rézni rajta hogy béta a rendszer de használható a rendszer. Apróbb hibák előfordulhatnak de működik így minden napi használatban.
-Eddig ami idegesítőnek találtam az a FPS nem mindig akar működni kikapcsolt kijelzőnél ha bekapcsolom a kijelzőt akkor okés.
-Akksi átlagosnak mondanám CB-hoz hasonló. A gyári 3.2.7 ebből a szempontból jobb volt.
-2 képernyős mód rendesen megy amelyik app támogatja természetesen
Kb ennyi. Kérdés lenne szívesen válaszolok.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#14308) Pug válasza noorbertt (#14286) üzenetére


Pug
veterán

Szerinted a visszakuldottet kukazzak, vagy mi?
Persze, hogy ujra ertekesitik oket....

(#14309) lowzor válasza Pug (#14308) üzenetére


lowzor
veterán

Ezért is van ott, hogy legyen olyan az állapota, mint az újnak, ha visszaküldöd.
Ha a kukába akarnák dobni, akkor kétlem hogy ezt odaírnák.

[ Szerkesztve ]

(#14310) noorbertt válasza Pug (#14308) üzenetére


noorbertt
őstag

https://m.mobilarena.hu/tema/re_oneplus_3_szentharomsag/hsz_14291-14291.html

igen kukazzak

(#14311) lowzor


lowzor
veterán

Az normális, hogy az adapter serceg, mikor bedugom a konnektorba? :DDD
Mondjuk szerencsére elhallgat, mikor bedugom a kábelt a telefonba...

(#14312) -Gerzson-


-Gerzson-
aktív tag

Szeretnék egy 3T 128-ast venni. Az oldalukon kért calendar emlékeztető 28. 01h-t állít be. Lehetséges hogy éjjel élesítik a honlapon az eladást? Szerintetek mekkora az esély hozzájutni? Nem tudom ez hogyan működött az előző verzióknál.

(#14313) #16820480 válasza Tibko8 (#14307) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egész jól hangzik, de azért a fps nem lenne rossz, ha simán menne, azt használom ezek közül rendszeresen.

(#14314) Potrien válasza metal01 (#14298) üzenetére


Potrien
senior tag

Írjál már pár sumákságot,amit tudsz is bizonyítani!

(#14315) Tibko8 válasza #16820480 (#14313) üzenetére


Tibko8
senior tag

Én is minden nap. De szerintem hamar rendbe teszik. Én mindenképpen CM14.1-en maradok míg nem jön CB-ből 7.1 alapú. Nekem nagyon tetszenek ezek a 7.1-es újdonságok. Tök jók a mindennapokban. Pl az értesítési sávban való válaszolas. (Mindennel működik még email is)

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#14316) #16820480 válasza Tibko8 (#14315) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, én is szeretnék végleg áttérni rá, de lehet, hogy még 1-2 buildet várok akkor.

Viszont szerintem lassan megérne egy teljes újradesignt a rendszer. Nekem valahogy kezd kicsit redundáns és néhol átgondolatlan lenni. Például az, hogy elkezdték a zárképernyőt megcsinálni, hogy lehessen widgeteket kitenni. Minek? Csináljunk a zárképernyőből is főképernyőt? Teljesen redundáns funkció, főleg manapság az ujjlenyomatos azonosítás korában, nem is látom a zárképernyőt igazából.
Egyáltalán a widgetek kicsit olyanok, hogy vannak, de minek. Nincs egységes kinézet, minden app teljesen más stílusú cuccot dob ki a képernyőre. Jobb lenne sokkal akkor egy olyan, hogy az ikonok önmagukban widgetek, tudnak kitenni mondjuk ilyen notification ticket, vagy változni körülményektől függően, és át lehetne őket méretezni, amikor megkapnád a (mostani) widget jellegű többletinformációkat.
Az értesítési terület is ilyen redundáns, hogy onnan is válaszolhatsz, de ezt az egész fentről lehúzkodós dolgot meg lehetne modernebben csinálni azért. Eleve fentről húzkodni kényelmetlen a phabletek világában, jobb lenne alul valami vezérlő hozzá, vagy akár globális chathead jellegű megoldás.

De még lehetne sorolni azért. Igazából úgy lenne jó, ha megint újragondolnák a felületet, hogy a megfelelő funkciókat a lehető legkényelmesebben és leginkább intuitív módon lehessen elérni.

(#14317) pècsimunkás válasza Potrien (#14314) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Jó esélyekkel kapott egy használt telefont . Vagy egy másik : egy èvben egy telefon . Erre itt az OP3T , mindjárt 2 tárhelyel . Lehet hosszú távon többet buknak vele mint nyernek . A hosszú távban nem 10 , hanem 2-3 èvre gondoltam . Sokan nem fognak többet OP- t venni !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#14318) lowzor


lowzor
veterán

Srácok, az adapter másnál is serceg, ha konnektorba dugjátok, de a kábel még nincs a telefonba dugva?
Még arra várok, hogy vajon akkor is sercegni fog-e, ha feltöltötte.

(#14319) metal01 válasza Potrien (#14314) üzenetére


metal01
őstag

Pl. az újraforgalmazott készülék esete. Valaki visszaküldte és becsomagolva eladják másnak mint új készülék. Ezt minimum fel kellene tüntetni, hogy "refurbished". E-bay, egyéb helyeken ez alap. Ha tudom, akkor azt köszönöm nem kérem, mert zsír újat szeretnék. Nekem is volt ujjlenyomat nem is egy a telefonon mikor kibontottam a dobozból. És szöszös is volt a kijelző. De ezt hogy bizonyítom, hogy ott volt?! Sehogy...

Nekem a 3T is genyaság. Tudom, hogy másoknak nem. De amikor rendeltem a telefont még szó nem volt egy új, felturbózott modellről. Négy hetet kellett várni a telefonra majd a megérkezése után pár nappal már van egy új modell. Majd bejelentik, hogy a OP3-at már nem forgalmazzák. Ez olyan, mintha béta teszterei lettünk volna egy ténylegesen piacra szánt modellnek.

Aztán lehet még olvasni szépeket külföldi fórumokon is :)

(#14320) Nippel válasza lowzor (#14318) üzenetére


Nippel
tag

Igen, már régen többen is jelezték.

(#14321) silvergod válasza pècsimunkás (#14317) üzenetére


silvergod
őstag

ahogy olvasom a különböző helyeken nagyon adják nekik a felhasználók...és jó pár van amit írsz, olyan hogy soha többet...megértem őket,és támogatom +1 :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#14322) #71746560 válasza metal01 (#14319) üzenetére


#71746560
törölt tag

Szia,szerintem sem volt szép lépés tőlük. :(

(#14323) Nippel válasza #71746560 (#14322) üzenetére


Nippel
tag

Hát ha a 4 is hasonló minőség lesz, jó áron akkor úgyis veszek, ha nem akkor meg tök m1 hányat adnak ki akkor se veszem meg. Szerintem mindenki úgy van vele hogy jót akat jó áron.

(#14324) ittakary válasza -Gerzson- (#14312) üzenetére


ittakary
nagyúr

Esély hozzájutni jelenleg:
- 0%
Esély hozzájutni november 28 után:
- 100% :)

Előtte pár nappal küldenek majd róla emailt h hány órakor indul el.

(#14325) #71746560


#71746560
törölt tag

Családba veszek még egy új telcsit,akkor T-lesz. :K
Megéri még így is az árát. :C

(#14326) #16820480 válasza pècsimunkás (#14317) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jajj, nagy kaland. És hányan vannak, akik soha többet Sony, Samsung, HTC, akármi... :)

Amíg a konkurenseknél olcsóbban adnak azonos minőséget és hardvert, mindig lesz elég kereslet rájuk.

(#14327) lowzor


lowzor
veterán

pfff: [link]
Így már kezdem azt hinni, hogy a végén tényleg a visszaküldötteket sózták/sózzák el.
Az is kérdéses, hogy így hogy cserélik, ha cserélik...

(#14328) lowzor


lowzor
veterán

A töltő is szar...
Tök hangosan elkezd sercegni, miután feltöltötte a telefont.
A többi is ilyen? Mert akkor cserét sem kérek, hanem pénzt vissza.

(#14329) Cry0 válasza lowzor (#14328) üzenetére


Cry0
őstag

meg se nyikkan az enyém...

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#14330) noorbertt válasza lowzor (#14328) üzenetére


noorbertt
őstag

képzeld a nexus 5 töltő is ilyen sőt az oneplus-2 is
plusz az ebike töltő is:)

[ Szerkesztve ]

(#14331) Tibko8 válasza lowzor (#14328) üzenetére


Tibko8
senior tag

Igen ez ilyen összes töltő ilyen. Képzeld más gyártónál is vannak ilyenek. Nagyjából az összes gyors töltő ilyen. Viszont csak akkor van hangja ha nincs rajta a telefon vagy már a telefon 100% és nem vesz feltoltest. Amúgy nem tudom miből tart kihúzni a falból ha otthon vagy ha nem vagy otthon úgy is mindegy nem hallod. Ez az ára annak hogy 1 óra alatt 100%-on van az akksi. Más gyártóknál ez 2 óra vagy több.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#14332) kentucky


kentucky
őstag

Na srácok, akkor beszállnék a klubba én is :))

(#14333) lowzor válasza Tibko8 (#14331) üzenetére


lowzor
veterán

De ha feltöltötte a telefont, akkor is elkezdi. És akkor még hangosabban, mintha rajt sem lenne a telefon. Aludni nem tudnék mellette, az biztos (akkor szoktam tölteni a telefont, mikor alszom). Többi gyártó töltőinél nem tapasztaltam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#14334) Tibko8 válasza lowzor (#14333) üzenetére


Tibko8
senior tag

Igen ezt írtam hogy ha 100% akkor megint van hangja.
Amúgy ha éjszaka töltöd akkor toltheted nyugodtan egy otthon lévő jó minőségű töltő fejjel is vagy rendelsz egyet pár ezer forint ért jó minőségű sima töltőt. Pl Blitz Wolf töltőt. Nagyon jó és megbízhatóak. 2E Ft körül vannak most de fekete péntek alkalmából olcsóbban is kilehet talán fogni.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#14335) syler123 válasza lowzor (#14333) üzenetére


syler123
veterán

Legalább jelzi hogy feltöltött :D

Én ilyet amúgy nem vettem észre, szerintem az enyémnek nincs hangja. Mondjuk én nem szoktam rajtahagyni, miután feltöltött.

(#14336) dfcwolf válasza lowzor (#14328) üzenetére


dfcwolf
tag

Szia! Az enyémmel is így kezdődtek a gondok. Aztán jött némi sípolás. Aztán néha töltött, néha nem. Aztán már nem. Cserélték.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#14337) t181 válasza Cry0 (#14302) üzenetére


t181
senior tag

Nem az én véleményemet kérdezted, de leírom, mert nagyon elégedett vagyok. :D (igaz, én daleski rendszerét használom)
24 órája vettem le töltőről, 4,5 óra képernyőidőnél járok és van még 30% akku. Ebből kb 8 órát volt wifin, a többi LTE. Operát, fb Messengert, xda appot használtam, Nonograms Katanaval játszottam, szóval semmi komoly, de nem nagyon volt még ilyen jó az akkuidőm.

Az ujjlenyomat-olvasó mindig működött, nem kellett vele varázsolni. Az egyetlen dolog, amit észrevettem, hogy amikor a gyorskapcsolókból akarom elérni az akkustatisztikát, 10-ből egyszer fc-zik a Settings.apk. Mivel első fc után rögtön újra lehet indítani, így ez sem zavar különösképp.

Nem hiszem, hogy vissza fogok menni MM alapú ROM-ra. (OOS-t használtam ezelőtt)

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#14338) g0dl válasza pècsimunkás (#14317) üzenetére


g0dl
addikt

Én pont telefonnézőben vagyok, és azért sok tekintetben nincs versenytársa a oneplus-nak. Nekem az egyik legfontosabb pozitívum, hogy nem jár garanciavesztéssel a sw csere.

Ezzel együtt most elbizonytalanodtam, mert adva van egy op3, amit már nem lehet kapni, és van egy op3t, amit még nem. Ráadásul azt hiszem a op3 erősebb közösségi támogatást fog kapni ( és ez nagyon fontos), mert a fejlesztők már rég vettek, és nem hiszem, hogy cserélnek ( majd jön a op4) . Én úgy érzem a op3t lényegében csak egy áremelés. ( sőt, a robbanó akkuk korában én tartok a csak úgy megemelt feszültségtől). Úgyhogy nem tudom most mit vegyek.

(#14339) lowzor válasza Tibko8 (#14334) üzenetére


lowzor
veterán

Akkor az ismerősömnél, akinek szintén OP3-a van hogyhogy meg se mukkan?
Meg itt pár embernél?

(#14336) dfcwolf:

Erről van szó...
Gyanítom, hogy ezért küldték vissza.

[ Szerkesztve ]

(#14340) Cry0 válasza t181 (#14337) üzenetére


Cry0
őstag

ugyan ezt a romot használom nekem viszont néha nem érzékeli az ujjlenyomatot feloldom a képernyőt lezárom onnan már megint jo nem tudom miért csinálja :(

illetve nekem most van 1.35 perc sotom 44% on vagyok fényerő 10-30% között fb messenger meg opera volt kis lte meg wifi nem nagyon tudok többet kihozni belőle :(

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#14341) pècsimunkás válasza #16820480 (#14326) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nagy kaland - nem nagy kaland , az idő hamar eldönti . Nagyobb telefongyártó cègek is tüntek el . Jöhet ezek helyett is más cèg . Van bőven - lesz bőven kínai telefongyártó , tudod te is nagyon jól ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#14342) Tibko8 válasza lowzor (#14339) üzenetére


Tibko8
senior tag

Akkor hivatkoz erre gariban hogy sípol a töltő és küldjenek olyat ami jó.
Neked volt most itt a fórumon a "használt" telefon amit most küldött a gyár új ként?

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#14343) ittakary válasza lowzor (#14339) üzenetére


ittakary
nagyúr

nekem is sípolt üresjáratban, de tudod mi a megoldás? fogod és kihúzod a konnektorból :)
sípolás ellenére 3 hónapig semmi bajom nem volt vele

ennyit igazán megtehetsz a környezetvédelemért

(#14344) pècsimunkás válasza g0dl (#14338) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Azt èn is tudom , hogy sok szempontból nincs versenytársa . Jó kamera , hardveres gombok - ami akár szoftveres is lehet , jó GPS , gyorstöltès , AMOLED , előlapi ujjlenyomat olvasó , megfizethető ár .

De , most is azt mondom , a 3T- vel eltaktikázták magukat . Mindegy ...

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#14345) lowzor válasza ittakary (#14343) üzenetére


lowzor
veterán

Nagyon fogok örülni, ha az éjszaka közepén felkelt ez a hangos sípolás, mikor majd reggel korán kell kelnem.
Szép élmény lesz majd hallani akkor is, mikor felkelek.
Inkább cseréljék egy jóra az egészet vagy adják vissza a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#14346) #16820480 válasza pècsimunkás (#14341) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, kínaiak jönnek-mennek, de nekem nem kell olyan gyártó, aki a saját ótvar UI iterációját erőlteti zárt bootloader mellett, hogy még véletlenül se mehessen fel CM... Szóval inkább vennék még mindig megfizethető áron akár refurbished OP3-at, mint mondjuk a fent említett minőségű kínait. Ha meg más nem marad, akkor legfeljebb gyűjtök valami normális gyártóra, mondjuk egy HTC-re, vagy valami. Ha még lesz jövőre a piacon.

(#14347) silvergod válasza lowzor (#14339) üzenetére


silvergod
őstag

amennyi baja van ennek én gyorsan cseréltetném...de inkább a pénz :)
Nekem se sípol.. be van dugva mindig.

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#14348) UberMutant válasza lowzor (#14345) üzenetére


UberMutant
őstag

kérd vissza a pénzt, jobban jársz.

(#14349) vitezlejszlo válasza lowzor (#14345) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Én az asszony LG töltőjével töltöm az OP3-at. Az is serceg ha nincs rajta terhelés, és kussol, ha rá van dugva a telefon.

Szerintem ez fül érzékenység kérdése. Még öregszel pár évet, és nem fog az sercegni hidd el :)

Viccen kívül én tettem egy kapcsolós aljzatot a töltő elé, és amikor nem töltöm ki is van kapcsolva. Reggel bekapcs, telefon rá, mire elkészülök fel is tölti, aztán kikapcs és kész... ha serceg nyilván fogyaszt is (mégha csak pár forintot is havonta).

De majd megmondják a szakértők miért serceg, nekem ehhez nincs megfelelő iskolai végzettségem :W

[ Szerkesztve ]

(#14350) noorbertt válasza vitezlejszlo (#14349) üzenetére


noorbertt
őstag

serceg mert fut benne a kósza áram :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.