Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) jaysee13 válasza Cry0 (#13650) üzenetére


jaysee13
tag

Vótmá. :D
Meg van MA-n is.

(#13652) t181 válasza Cry0 (#13650) üzenetére


t181
senior tag

A GeekBench (is) a build.prop-ból szedi ki az infókat, nem? Mert szerintem pont annyi történt, hogy módosítva lett és ennyi.
A Google Assistant egyelőre csak Pixel-eken megy, illetve azokon a 7.x-et futtató telókon, amikbe bele lett túrva. xda-n az egyik kolléga (daleski75) készített is egy zip-et, amitől nagyon "Pixel-es" lesz a rendszer és az Assistant is megy.
Az egyik fájl a következő két sort adja hozzá a build.prop-hoz:
ro.product.model=Pixel
ro.opa.eligible_device=true

És ennyi szerintem már elég is ahhoz, hogy létrejöjjön egy új készülék.

Annak idején nekem is volt egy HTC Blade nevű készülékem, de sosem lett belőle cikk. :D

[ Szerkesztve ]

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#13653) MiZY válasza ittakary (#13647) üzenetére


MiZY
tag

Es lehet mar vele headset nelkul telefonalni? :)

(#13654) mucsgyver70 válasza MiZY (#13653) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

1 napja van fent nekem, Lehet vele telefonálni, bár szerintem halkabb kicsit mint OOS alatt. Stabilnak tűnik, egyetlen hiba amivel találkoztam az a gapps óra ami hibát ír így nem indul el, ezért másik ébresztőóra programot kell használni. A kijelző túlszaturált (samsungos) hiába állítok bármit a megjelenítésnél. SRGB mód sem működik hiába van benne a fejlesztői beállításoknál. Üzemidő azonosnak tűnik mint az OOS 3.5.5. alatt, ezért én vissza is térek az OOS-re. Semmi érdemi funkciót nem tapasztaltam 7.1 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#13655) Csorbi válasza Potrien (#13640) üzenetére


Csorbi
addikt

A karbon mintás gyári tok szerintem meg meglehetősen csúszós....kevlár (félig-meddig teflon) cucc. Az más, hogy lágy műanyag, de ettől még csúszik mint a fene.
A sandstone, na az nem csúszik! :D

(#13656) MiZY válasza mucsgyver70 (#13654) üzenetére


MiZY
tag

Akkor meg varok par buildet, nem annyira surgos nekem a dolog. De mindenkeppen CM-et akarok hasznalni, mert van par dolog, amit nagyon megszoktam, es mar most is hianyzik. :D

Mas:

A gyari rendszerrel meglepoen jol osszehaverkodtam, viszont az elso 2 napon majdnem agybajt kaptam. Nem tudom miert annyira nehez Android alatt normalisan megcsinalni a kovetkezot.

1. lepes: felmasolok 1 albumot a telefonra
2. lepes: sorrendben (faljnev, vagy id3tag-ben tarolt sorszam szerint) azonnal lejatszani az albumot.

Kedden este felmasoltam par albumot a telefonra, es gyakorlatilag ma reggel jott a meglepetes, hogy "Jeeeeeeee!!!! 2 nap utan mukodik!". Ez nem uj dolog, ezzel a dologgal a gyari Android reszereknel rendszeresen talalkoztam, majdnem mindegy milyen lejatszot hasznaltam. CM alatt az utobbi 3 evben nem jott elo, pedig sikerult a Nexus5-ot parszor ujratelepiteni! Mindig ment azonnal!
Ha gyujtemenyt keszit a zeneszamokbol, akkor sem ertem, hogy 1 albumnal, de akar 10-nel is, miert kell 2 napig szoszolni rajta?! Ez kicsit vicces igy! :D

(#13657) t181 válasza MiZY (#13656) üzenetére


t181
senior tag

Rossz lejátszókat használtál. ;]
Én már nagyon régóta PowerAMP-ot használok és nem volt még bajom vele.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#13658) Potrien válasza Csorbi (#13655) üzenetére


Potrien
senior tag

Az én gyári carbon tokom olyan mintha gumis lenne, tapad.
olvastam hogy van ilyenis olyanis.
az enyém tapadós.

(#13659) szpali válasza Potrien (#13658) üzenetére


szpali
addikt

akkor az véletlenül nem a sandstone?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#13660) FNZ válasza rjg (#13603) üzenetére


FNZ
őstag

köszi, de pont ez: Megnyitás/bezárás menü nincsen benne lehetőségként.

(#13661) Potrien válasza szpali (#13659) üzenetére


Potrien
senior tag

van olyanom is de ez carbon, oneplus net től rendelve a telefon vásárlásakor.

(#13662) vitezlejszlo válasza Tibko8 (#13646) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

A hivas tovabbra is viszhangos a nov 11-es nightlyn.

Ja. Pixel votma? :P

[ Szerkesztve ]

(#13663) #16820480 válasza MiZY (#13656) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én is várok még egy hetet legalább, hogy kicsit még csiszolják, aztán majd felteszem. Most a 13 tök jól működik. Kíváncsi lennék, hogy a 14.1-et fel lehet-e tenni úgy, hogy nem törlök mindent a mostani rendszerről, hanem dirty flash megy csak rá. :U Nincs túl sok bizalmam benne, hogy működik...

Amúgy nekem ilyesmi MIUI alatt volt mostanában, felmásoltam zenéket, és nem játszotta le semmi, csak a gyári zenelejátszó :( Amúgy Shuttle+-t használok most, az teljesen jó, de ez nem magának olvassa be a zenéket, ahogy a legtöbb másik lejátszó sem, hanem az Android mediaservert használja.

(#13664) dbius


dbius
veterán

Úgy tűnik, hogy nem csak az OP3 gyári töltővel, ill. hozzá adott kábellel megy a Dash Charge!

Én magam nem rendelkezem ezzel a töltővel és a - gyárival teljesen azonosan kinéző - kábellel, de más tulaj hozzászólása alapján működik!

Töltő: [link]

Kábel: [link]

forrás: XDA fórum 118-120. hsz.

(#13665) xenom0rph válasza dbius (#13664) üzenetére


xenom0rph
őstag

Igen, mivel ez is a VOOC gyorstöltést használja, mint a dash. Nem pedig a qualcomm-féle megoldást.

halahala

(#13666) Macika66 válasza PiciDikenz (#13645) üzenetére


Macika66
addikt

Szerintem is ez (lenne) a logikus működés.

Próbáltam kamerával figyelni a telefon kijelző feletti részét, de semmi fényt nem láttam, sem alaphelyzetben, sem akkor, amikor elsuhintottam a kezemmel és bekapcsolt a ambient kijelző kis időre.

(#13667) promagus00


promagus00
tag


Keressetek a hibát... :DD

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#13668) pècsimunkás válasza promagus00 (#13667) üzenetére


pècsimunkás
addikt

:D Bírom ezeket az oldalakat , amelyek a telefonok árát megkètszerezik ,esetleg háromszorozzák , ezeket áthuzzák , majd beírják a normál árat . Amitől persze van mèg olcsóbban más webshopokban ...
Van ilyen oldal bőven !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#13669) Potrien válasza promagus00 (#13667) üzenetére


Potrien
senior tag

Piros x a manó orra!
Tehát nincsenek orrlukai

(#13670) MiZY válasza t181 (#13657) üzenetére


MiZY
tag

Nyilvan nem probaltam ki minden alkalmazast. :DDD Felpakoltam, mukodik. Koszi a tippet! Kozben eszembe jutott, hogy hasznaltam en mar regebben is, de valami volt, ami miatt elpartoltam tole. Csak most nem jut eszembe miert.

(#13663) sheratan

Anno CM12 es CM13 kozott siman lehetett valtani, anelkul, hogy a telepitett alkalmazasok, beallitasok elszalltak volna. Egyedul arra kellett figyelni, hogy a system wipe elott fel kellett masolni a CM13-at, meg a megfelelo GAPPS csomagot. Na most en ez utobbit nem pakoltam fel, es nem is mukodott megfeleloen. De aki a leiras szerint csinalta, szepen ment! Kb. ugy kell nezni ezt, mintha OTA menne a verzio valtas.

Ez a Shuttle szimpatikusnak tunik! Megnezem mit tud! Koszi a tippet neked is! :)

(#13671) #16820480 válasza MiZY (#13670) üzenetére


#16820480
törölt tag

Na, várj egy pillanatot, ha system wipe-ot tolsz (ez gondolom a system partíciót jelenti), akkor az töröl minden appot is, nem? Régebben legalábbis azon voltak az appok meg beállítások is. A dirty wipe az ugye úgy működik, hogy legfeljebb dalvik és cache torlés van, amúgy meg felteszed simán twrp-ből telepítéssel. Akkor a 13->14.1 közt is menne így, vagy mégis kell valami más partíciót is wipe-olni?

Én már vagy egy éve a Shuttle-t használom, meg is vettem belőle a + változatot. Nem mintha a plusz funkciókat annyira használnám, de megérdemel ennyit a fejlesztő, jó kis app, nem drága, és nem szivatja az ingyenes verzió felhazsnálóit sem :K

(#13672) respecter válasza Macika66 (#13367) üzenetére


respecter
csendes tag

Ez azert nem teljesen van igy, az teny, hogy Afat nem tudsz visszaigenyelni egy nem Afas szamlabol, de mint maganszemely el tudod adni a "hasznalt" telefonodat a vallalkozasodnak egy sima adasveteli szerzodessel es amennyiben az osszeg 100 000 Ft alatti ugy az adott evben nullara tudod irni a keszuleket, ellenkezo esetben idoaranyosan 1,2,x ev alatt. Tehat igenis elszamolhato az OP3 is, csak nem a klasszikus formaban. Remelem sok mindenkinek tudtam ezzel kis leirhato koltseget generalni a vallakozasaba. :-)

(#13673) respecter


respecter
csendes tag

Tegnaptól én is boldog OP3 tulaj vagyok. 😀 Eddig nagyon tetszik a keszülék. Két kérdésem azonban már most lenne tapasztalt OOS felhasznalókhoz.

1. Moto X-ről jövök és a kérdés az h az Ambient display képes bekapcsolni akkor is ha megmozdul a telefon vagy csak a proximetly sensor ebreszti fel?

2. Van az OOS-be olyan shortcut vagy widget vagy akármilyen lehetőség arra, h egy gombnyomással ki-bekapcsolható legyen a szinkronizálás (auto-sync)? Eddig a power toggles hasznaltam, de gondoltam, h létezik erre valami gyári okosság, de eddig nem talatam.

[ Szerkesztve ]

(#13674) pècsimunkás válasza respecter (#13673) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Az első kèrdèsedre : a proximity èbreszti . Kipróbáltam , de ki is kapcsoltam , mert ha letörölgettem a telefont , akkor is èbredt , ha elővettem az övtáskámból , akkor is . Tetszik , de ilyenek miatt nem használom .

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#13675) Rick4 válasza respecter (#13672) üzenetére


Rick4
félisten

Ezzel az elszámolhatósággal, meg a róla szóló diskurával már csak az a baj, hogy aki a topicot olvassa, az tudja, hogy legalább 100X fel lett téve a kérdés, és legalább 100x meg is érkezett rá a válasz. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13676) UberMutant válasza respecter (#13673) üzenetére


UberMutant
őstag

1 nem
2 nincs

(#13677) lowzor


lowzor
veterán

Olyan előfordulhat, hogy a 3T ugyanannyiba fog kerülni, mint a sima?
Mert akkor kicsit rosszul fogom érezni magam, hogy a 3T megjelenése előtt pár nappal simát rendeltem.

(#13678) respecter válasza Rick4 (#13675) üzenetére


respecter
csendes tag

Bocs, lehet nem vettem észre a hasonló válaszokat, bár elvileg végigolvastam a fórumot, én csak olyanokat olvastam, amik a nem elszámolhatósagot magyarázzák, ezért probáltam megoldást kínálni erre. ☺️

(#13679) flegga92 válasza lowzor (#13677) üzenetére


flegga92
senior tag

Elméletileg 80$-al több lesz amire gondolom itthon 80€ lehet számolni.

[ Szerkesztve ]

(#13680) #16820480 válasza lowzor (#13677) üzenetére


#16820480
törölt tag

Bármi elképzelhető, amíg nincs hivatalos bejelentés. Az is, hogy egy Intel i7 Xenon lesz benne, 64GB memória, és ezzel robban be majd a Windows Continuum. Csak nem túl valószínű :N

(#13681) #71746560


#71746560
törölt tag

No mellékelem,majd egy ultra készenléti időt majd. :C
Csak most merűlt le a telefonom. :(
Jó nagyon a készülék. :C

(#13682) lowzor válasza #16820480 (#13680) üzenetére


lowzor
veterán

Elvileg ilyen lesz: [link]
3-at már napok óta nem lehet kapni, attól félek hogy a helyére teszik a 3T-t ugyanannyiért.

[ Szerkesztve ]

(#13683) A 2. Vesztes válasza lowzor (#13682) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Miért félsz attól? Az tök jó nem?!

Vuff?

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#13684) metal01 válasza lowzor (#13682) üzenetére


metal01
őstag

Nekem is eszembe jutott. Be is b*szna... Mondjuk mindegy. Hardveresen csak a nagyobb akku miatt bosszankodnék. A többi nem nagy érvágás. A szoftverfrissítés legyen azonos mindkét modellnél. Az a lényeg.

(#13685) kano válasza lowzor (#13682) üzenetére


kano
nagyúr

Ha ilyen lenne pontosan, akkor nagyon szuper lenne, ugyanis ott amoledet írnak még. Az ára tuti, hogy magasabb lesz.
Akkor annyit csinálsz, hogy visszaküldöd és veszel egy 3T-t. Nekem is megérkezett már szerdán de még bontatlan. Ha nagyon jó árban lesz a T, már megy is vissza a sima. Mondjuk én olyan 140k-150k környékére várom, de remélem 128GB-os belső tárhellyel. Viszont egy kicsit félek, hogy tényleg IPS lesz benne. :(

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#13686) lowzor válasza kano (#13685) üzenetére


lowzor
veterán

Én mondjuk emiatt vissza nem küldeném, mert ha ilyen lesz, akkor annyival nem fog többet tudni, hogy számomra megérje még heteket várni rá, míg visszamegy/visszadják az árát és veszek belőle egy 3T-t. Azt is borítékolom, hogy abból is készlethiány lesz hosszú ideig, meg rohadt hosszú szállítási idő.
AMOLED-el nekem csak az a gondom, hogy eddig az összes beégett nálam. :D
Amúgy tényleg szebb a kontraszt miatt, mint az IPS.

(#13687) kano válasza lowzor (#13686) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, nekem is ilyen tapasztalataim vannak az amoleddel. Igazából engem nem érdekel, hogy mikor lesz meg a telefonom. Most egy OPO-m van és az is tökéletes 2,5 én után is. Kibírom a várakozást, ha jó árban lesz a 3T.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#13688) purcigeorge válasza kano (#13685) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Szerda óta nem bontottad ki? Hát én nem bírnám ki.

(#13689) lowzor


lowzor
veterán

Valami megoldás amúgy van arra (akár root-al), hogy Chrome alatt ki legyen lőve a Status Bar?
Ennek már nem szeretném beégetni a kijelzőjét.

(#13690) PiciDikenz válasza kano (#13685) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Carl twittelte, hogy maradnak az AMOLED paneleknél minden jövőbeni terméküknél, szóval ettől ne félj.

(#13691) patoga válasza PiciDikenz (#13690) üzenetére


patoga
tag

Lehet, hogy a 128gigas lesz +80$, a 64-es meg marad ezen az arszinten, vagy valahol a ketto kozott

(#13692) lowzor válasza patoga (#13691) üzenetére


lowzor
veterán

Csak a 821 meg a kicsivel nagyobb akksi szerintem senkinek nem érne meg +80$-t.

[ Szerkesztve ]

(#13693) Pug válasza lowzor (#13689) üzenetére


Pug
veterán

Részemrôl, ha beég, akkor megy vissza garba...

(#13694) Cry0


Cry0
őstag

cm14.1 milyen állapotba van ? javították benne a hibákat ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#13695) UberMutant válasza lowzor (#13689) üzenetére


UberMutant
őstag

ez [link] vagy hasonló appok, amik teljes képernyőssétesznek egy egy programot. (ebben csak a fizetősben lehet apponként állítani)

(#13696) kano válasza PiciDikenz (#13690) üzenetére


kano
nagyúr

Ezt tudom, de ettől még, ha nincs elég kénytelenek lesznek...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#13697) noorbertt


noorbertt
őstag

Szerencsetlen topikot mar a gazda is szejjel offolja kozben egy 3310-est nyomogat.. Egyetlen ertelmes dolog volna itt es arra meg senki nem tud valaszolni :)) CM

http://forum.xda-developers.com/oneplus-3/development/rom-cyanogenmod-14-1-oneplus-3-t3496850
itt tudod kovetni

[ Szerkesztve ]

(#13698) lowzor válasza kano (#13696) üzenetére


lowzor
veterán

Gariban is fogyhatnak/fogynak majd rendesen.
Note 3-amban pl 3db AMOLED panel fordult meg.
Negyedszerre már ki sem tudták cserélni, mert elfogyott az összes a raktárból. :C

[ Szerkesztve ]

(#13699) MiZY válasza #16820480 (#13671) üzenetére


MiZY
tag

Ez a CM13 bejelentesekor irodott.
Trey meg ezt csinalta.

System particion van maga a rendszer. Ha ezt torlod, akkor utana nem lesz hasznalhato az eszkozod, de ha felhuzol egy masik ROM-ot, akkor ugyanugy mukodni fog. Nyilvan gyari rendszerrol atteres eseten igy ne csinalja senki! CM13->CM14 eseten jarhato lehet a dolog. Meg nem tudtam kiprobalni, mert Nexus5-re nem lattam meg CM14-et, de amint kijon kiprobalom! :DDD
A Data particion vannak a felhasznalo altal telepitett app-ok, beallitasok, nevjegyek, SMS-ek, stb. A gyari allapotba visszaallitaskor ennek a particionak a tartalma torlodik.

En tavaly mindent szepet megcsinaltam, csak a GAPPS-ot felejtettem egy menetben felpakolni... :DDD

(#13700) kano válasza noorbertt (#13697) üzenetére


kano
nagyúr

Az legalább bírta 1 hétig. Ezek a mostaniak, áá..... :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.