Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) ittakary válasza kano (#13750) üzenetére


ittakary
nagyúr

volt felrakva egy OP3 törött kijelzővel 50k-ért de ha jól emlékeztem csak 40-45k egy kijelzőrecsere szóval ennyiért bőven megérte volna

(#13752) Macika66


Macika66
addikt

Végre rendelhető 150 centis DASH USB-kábel is, persze csak töltővel együtt.
Remélem, lassan megjelenik majd az alin is, külön...

(#13753) Macika66 válasza ittakary (#13751) üzenetére


Macika66
addikt

Azt hiszem, 48e-ért írták a cserét...

Mondjuk nem tudom, megvennék-e egy törött kijelzős telót, mert mi van, ha kint, a szervizben derül ki, hogy túl nagyot esett és van más cserélni való is benne...

De én sosem a bevállalósságomról voltam híres... :)

(#13754) randras_83 válasza syler123 (#13743) üzenetére


randras_83
addikt

simán orvosolható a sideload is ha nem megy w10 alatt, csak ki kell kapcsolni a driverek aláírását és utána feltenni a tuti drivert.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#13755) Willhunting válasza Macika66 (#13752) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Lehet külön is venni, viszont elég húzós áron vesztegetik. Nem hiába használnak egyedi szabványt, így annyit kérhetnek értük amit csak nem szégyellnek.
Én most rendeltem aliról 100cm-est $3,3-ért. Ha megy vele a Dash akkor keresek mellé egy kedvezményes árú töltőfejet is :D

[ Szerkesztve ]

(#13756) DaWe94


DaWe94
senior tag

Sziasztok! Barátnőm most ruházott be egy ilyen készülékbe. A sw frissítéssel a legrissebb rendszer került rá első bekapcsolás után.
Leszedte a Mortal Kombat X-et, viszont a WBplay accountba belépve mindig összeomlik a játék.
Tapasztalt valaki hasonlót? Esetleg meg tudnátok mondani hogyan orvosolható? :D

(#13757) Macika66 válasza Willhunting (#13755) üzenetére


Macika66
addikt

Én is rendeltem most az akció alatt kábelt is, fejet is, de itt a 150centin volt a hangsúly!

(#13758) DonDragonka


DonDragonka
őstag

...

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#13759) silvergod válasza Willhunting (#13755) üzenetére


silvergod
őstag

A 3,3 ast nem mertem :D Nem voltak meggyőző visszajelzések,biztosra mentem 5.9 ért. :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#13760) zoltan6 válasza Willhunting (#13755) üzenetére


zoltan6
őstag

kérdés meddig engedi még a google a gyorstöltést?
Helyrerázná az androidos gyorstöltést a Google

(#13761) murphy75


murphy75
újonc

Üdv Mindenkinek !

A minap tettem szert én is egy O+3 -ra.
Valaki meg tudja mondani,hogy a gyári 3.2.7 OS alatt hogyan lehet telefonszámot tiltólistára tenni?
Sehol nem találok erre semmi lehetőséget a telefonban.

(#13762) PetiIphone


PetiIphone
csendes tag

Sziasztok!

Oneplus 3 kijelző (vagy ha lehet, csak érintő) cserét hol lehet és érdemes csinálni? Gyártó nem dolgozik drágán? Mert gondolom csak úgy nem ugrik a gari. Előre is köszönöm a segítséget, várok tapasztalatot is, hátha volt már valakinek hasonló esete. :)

Bocs, megvan, nem kellett sokat utánaolvasni

[ Szerkesztve ]

(#13763) #16820480 válasza zoltan6 (#13760) üzenetére


#16820480
törölt tag

Amíg nem tudnak jobbat a Dash töltésnél, addig inkább ne pattogjanak. Nem melegszik a telefon, és ix is gyorsabb mint a QC3.0...

(#13764) zhata válasza murphy75 (#13761) üzenetére


zhata
senior tag

Tedd rá valamelyik call blocker progit. Vannak ingyenesek is, némelyiknek root kell.

(#13765) murphy75 válasza zhata (#13764) üzenetére


murphy75
újonc

Programtelepítés nélküli megoldás lenne az elsődleges cél :)

(#13766) FNZ válasza FNZ (#13709) üzenetére


FNZ
őstag

hali!

arra még nem jöttem rá, hogy hogyan kell beállítani azt a lehetőséget, hogyha lenémítom a telót a középső állapotba (prioritást élvezőre), akkor csak rezegjen a telefon híváskor, sms-nél, vibernél, e-mailnél.
ha beállítom az alkalmazásoknál egyenként, hogy prioritást élveznek, akkor az sms, viber, emil estén feléled a kijelző, rezeg és kiadja az értesítő hangot, de ha hívnak, akkor csak a képernyő éled fel és NEM rezeg.
azt szeretném elérni, mint az s4 mini-n, hogy rezgő módra állítva minden alkalmazás esetében csak rezegjen a telefon.
HELP

(#13767) AcCEsS válasza #16820480 (#13763) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Egyetértek! A Quick Charge egy jóval szarabb megoldás a töltőfeszültség elképesztő túltolásával, míg a Dash Charge inkább a töltőáram cellánkénti emelésével operál. A QC előnye persze az, hogy spéci cuccok nélkül a régi USB-s kábelekkel is működik, cserébe az akku és a telefon kegyetlenül forrósodik, ami szerintem nem igazán biztonságos, ráadásul - feltételezhetően - az akku élettartamára sincs jó hatással. A Dash a hagyományos akkutöltési elvet - a megemelt ampert - követi, ez nem is jár a VBUS módosításával, csakhogy ehhez drága és bika töltő, meg vastagabb, minőségi USB kábelek kellenek. Hááát, majd meglátjuk mi lesz ennek a Google töltőreformnak a végeredménye...

Azért addig is, aki Dash módban megfelelően működő olcsóbb töltő és USB kábelt talál, ossza meg velünk a beszerzési infókat! :)

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#13768) thomasvold


thomasvold
őstag

Fél év után először ejtettem a telefont le, de egészen furmányos módon. A vállpántos táskám pántja alá valahogyan bekerült a telefon, az étkezőasztalon voltak. Ahogy felkaptam a táskát, a pánt felrepítette kb 1 méter magasra és úgy esett az élére a csempe járólapra. Olyan 2-2,5 méternyit zuhant. Azt tudni kell, hogy pár napja vettem rá egy tokot, szinte megéreztem, hogy kell. Kivettem a tokból átnéztem és tökéletes, mint újkorában. Teljes mértékben megvédte a tok. Elöl, hátul, oldalt Ultimate Shield, úgy benne a tokban, amit mindjárt linkelek és még egy becsúsztatós neoprén tokban volt a drágaság. Még olyan magasról is, csak egy tompa gumis puffanást lehetett hallani, annyira be volt bugyolálva, de most nagyon áldom, hogy ennyire be volt csomagolva, egy forintját se bántam meg, amit védelemre költöttem. Bár a gumis tok nem volt 900 ft sem a Banggood-ról.

Íme a tok: Oneplus 3 tok

A tokról annyit mondanék, hogy nem otromba, vagy egy belső gumis része és egy külső műanyag része. A sarkok meg vannak erősítve, ott vastagabb a gumi. 800 ft-ot simán megért.

(#13769) hyperspace válasza thomasvold (#13768) üzenetére


hyperspace
őstag

Lehet neki is hasonló kellett volna. :))

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#13770) Bibby válasza thomasvold (#13768) üzenetére


Bibby
addikt

Lehet a tok semmit nem jelentett, mert simán a neoprén is megmentette. :)

Ελευθερια η θανατος

(#13771) Macika66 válasza hyperspace (#13769) üzenetére


Macika66
addikt

Mozdony ment át rajta?
Ez valami rettenetesen néz ki!

(#13772) Macika66 válasza FNZ (#13766) üzenetére


Macika66
addikt

Notification Slider a progi, ami Neked kell.

(#13773) ittakary válasza Macika66 (#13771) üzenetére


ittakary
nagyúr

oda van írva, elkapta a láncfűrész :D

(#13774) zoltan6 válasza AcCEsS (#13767) üzenetére


zoltan6
őstag

tegnapelőtt linkelt valaki dash töltő alternatívát:
[link]

(#13775) FNZ válasza Macika66 (#13772) üzenetére


FNZ
őstag

köszi, ha jól látom ehhez CM kell root-tal?

(#13776) Ubi


Ubi
tag

http://napidroid.hu/napokon-belul-johet-az-elso-8-gb-ram-mal-szerelt-mobil/

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#13777) sszemtelen válasza Ubi (#13776) üzenetére


sszemtelen
őstag

imho ez már tényleg túlzás. Jelenleg 32 program van megnyitva, és még mindig van szabad 3 giga RAM-om.. Na mindegy, örülök hogy nem vártam meg az új telefont, a OnePlus 4-ig kiszolgál majd ez is bőven :D

(#13778) Macika66 válasza FNZ (#13775) üzenetére


Macika66
addikt

Nem, ehhez SEMMI nem kell.
Gyári ROM-mal, zárt bootloaderrel megy szépen.

(#13779) Macika66 válasza Ubi (#13776) üzenetére


Macika66
addikt

Hááát igen, ez övéké még nagyobb és vastagabb.
Dedó...

(#13780) kapcs-R válasza FNZ (#13766) üzenetére


kapcs-R
tag

Hagyd a minden értesítés módban, és vedd le a hangerőt minimumra. Rezegni fog csak, bármi jön.

[ Szerkesztve ]

(#13781) FNZ válasza Macika66 (#13778) üzenetére


FNZ
őstag

köszi
+ kapcs-R
holnap kipróbálom mindkettőt

(#13782) csokoládé13


csokoládé13
tag

Sziasztok!

Pénteken megjött ez a kis óriás. Már alig vártam, de már küldeném is vissza.
Éjszaka, ha nem érek hozzá akkor is 50%-ot merül!

Googliztam egy csomót, arra jutottam, hogy ez valami android bug, nem tud deep sleepbe menni vagy micsoda. Megoldást egyelőre nem találtam.

Kérlek segítsetek, imádnám ezt a telefont, ha nem merülne, mint a veszedelem.
Előre is köszönöm!

(#13783) metal01 válasza csokoládé13 (#13782) üzenetére


metal01
őstag

Próbálj egy factory resetet. Előtte mentsd le ami fontos.

(#13784) csokoládé13 válasza metal01 (#13783) üzenetére


csokoládé13
tag

Ezzel kezdtem, nem segített. Sőt appokat se tettem fel, és úgy is merül mint a veszedelem.

(#13785) Tibko8 válasza csokoládé13 (#13784) üzenetére


Tibko8
senior tag

Akku stat mit mutat? Biztos valami egyedi probléma lesz mert nálam 1-2%-ot merül.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#13786) csokoládé13 válasza Tibko8 (#13785) üzenetére


csokoládé13
tag

(#13788) venomka1


venomka1
aktív tag

Bal oldalt felül az a kapcsolo szerintem semmire való.

(#13789) ratobi válasza venomka1 (#13788) üzenetére


ratobi
senior tag

😁

(#13790) MiZY válasza csokoládé13 (#13782) üzenetére


MiZY
tag

Ha "veletlen" felpakoltad az Antutu-t, akkor azonnal szedd le! Elkepszto, hogy mennyire zabalja az akksit, akkor is, amikor el sem inditod!

(#13791) mjani1172 válasza venomka1 (#13788) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez igaz,de még az is lehet hogy átellenben.

[ Szerkesztve ]

(#13792) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Sziasztok!
Van arra mód hogy olyan stílusú lassított felvételeket csináljunk, mint pl az Almán, vagy az újabb lumia telefonokon? (a video egy része lassított csak, s egy csúszkával szabályozható hogy melyik része.)

Köszönöm!

(#13793) ratobi


ratobi
senior tag

Igen van.
Lassítva veszed fel a filmet és google fotók-ban szerkeszthető,

(#13794) ndavey válasza Macika66 (#13772) üzenetére


ndavey
tag

Hogy lehet beállítani ezen, hogy ne némítsa le az ébresztőt? Beállítottam, hogy középső állásban rezgő mód legyen ami működik is, de most alsó állásban sem szólt az ébresztőm.

(#13795) PowerBuldog válasza ndavey (#13794) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nyomj egyet a hangerő gombon, megjelenik a csúszka. Annak a jobb szélén van egy lefelé nyíl. Aztán ott látod majd az alsó csúszka az ébresztő. (ébresztőóra)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#13796) sszemtelen válasza ratobi (#13793) üzenetére


sszemtelen
őstag

Váááóóó. o.O

Köszönöm! :)

(#13797) ndavey válasza PowerBuldog (#13795) üzenetére


ndavey
tag

Ja, hogy csak ennyi.. :D eddig be volt állítva itt, nem tudom miért vette le némára. Köszi!

(#13798) zoltan6 válasza ndavey (#13797) üzenetére


zoltan6
őstag

Egyenlőre még én sem látom át ennek a kapcsolónak a működését,én is úgy szoktam,ha ledőlök aludni felkapcsolom legfelső állásra a kapcsolót,hogy ne zavarjanak,viszont úgy meg nem ébreszt,így ha azt akarom hogy ébresszen,akkor a hangerőt veszem csak le.
Ennek a kapcsolónak úgy lenne értelme szerintem,hogy középen rezegne,legfelül néma,viszont ébresztene minden állásba.

(#13799) mászka


mászka
csendes újonc

sziasztok: MMS fogadási problémám van
azt írja: APN beállítást ellenőrizzem: aham...ott az MMS beállításnál Csak:
gépi? vagy örökölt? - kipróbáltam / beállítottam mindegyiket - az üzenet maradt..

így most:
1/ ez szolgáltatói hiba
2/ a vas hibája? beállítási hiányosság?

köszönöm a segítséget

(#13800) PowerBuldog válasza zoltan6 (#13798) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Érdekes. Nekem a legfelső állásban is ébreszt. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.