Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#302) freeknight


freeknight
őstag

Hozzászólok már én is.

Olvasgatva a hsz-eket, meg a mindennapi életbe belegondolva 3 problémát szoktak felhozni a melegekkel kapcsolatban.

Az első típus, akiket a melegek léte zavar. Én ezt sose értettem. Kinek ártanak szerencsétlenek azzal, hogy a saját nemükhöz vonzódnak? A szex 2 ember kölcsönös megegyezésén alapul, ha örömet okoznak ezzel maguknak, kit zavarnak? Engem nem igazán érdekel, hogy más ember mit hova dug, mindenkinek a magánügye.

A második csoport alapvetően elfogadja a melegeket, de a gyereknevelésüket nem helyesli. Én erre csak azt tudom mondani, hogy szerintetek hol van egy gyereknek a helye? Egy olyan családban, ahol szeretik és foglalkoznak vele, mindent megadnak neki, de emellett melegek, vagy Lakatos Nintendóéknál, akik egy tökéletes férfi-női kapcsolatban élnek, de le*szarják a gyereket, csak segílkye jöjjön utána, és már alapvetően bűnözésre nevelik, mert ezt látja otthon? Én az ilyen alja népektől inkább venném el a gyereket...

A harmadik csoport meg az utcai magamutogatást nem szereti. Na, azt amúgy én sem, de én azt se szeretem, ha egy heteró pár esik egymásnak közterületen. Mindenki élje csak a nemi életét otthon, a 4 fal között.
Ja, amúgy ti mikor láttatok utoljára utcán smároló melegeket? Én nem nagyon, életemben egyszer láttam a Normafán egy csókolózó leszbi párt, de egy kis csók senkit nem zavar. Férfiakat még soha nem láttam, még csak kézenfogva sem, szóval ezt a problémát nem tudom értelmezni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.