Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#295) Egon válasza nxswitch (#293) üzenetére


Egon
nagyúr

Én csak azt szeretném, ha egy olyan életet élhetnék, amiben jól érzem magam, önmagam lehetek és emiatt nem kezelnek máshogyan az emberek

Érthető elvárás, ugyanakkor lássuk be, mindig lesznek olyanok, akik negatívan fognak hozzád állni. De nem vagy egyedül: milló példát lehetne hozni. Vannak akik a vörös hajúakat nem bírják elviselni. Személyesen ismerek olyat, aki a göndör hajúakkal (!) szemben viseltetik ösztönösnek mondható ellenszenvvel. A többségi társadalom mindig ki fogja közösíteni valamilyen szinten a torzakat is (nem megbélyegezni akarok!): pl. égési sérültek, savtámadások áldozatai stb. Melléjük kb. senki sem fog szívesen ülni az étkezdében.
Félreértés ne essék: én drukkolok neked, ugyanakkor nem tudok elmenni szó nélkül az mellett, hogy bizonyos tekintetben mennyire "túltolt" az LMBTQ elfogadottságért való küzdelme, más, hasonlóan kirekesztett kisebbségekhez képest (szerintem legalábbis).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.