Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 17:16:26

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek újabb nyereményjátékunkon!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) arnikusz válasza pendre54 (#199) üzenetére


arnikusz
veterán

Endre nálad nem ér a nevezés, van szupi monitorod, ha nyersz add át nékem. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#202) pendre54 válasza arnikusz (#201) üzenetére


pendre54
addikt

Amennyiben megnyerem, inkább indítok én is egy nyeremény játékot, úgy 150 kérdéssel, és már most nem árt utána nézni, hogy hány éves a kapitány. :DD

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#203) #22743424 válasza coolabácsi (#188) üzenetére


#22743424
törölt tag

Persze mert több fény verődik vissza a fehér színű káváról. :D

(#204) macilacus


macilacus
senior tag

Kedves eszterencs, szervezők , szponzorok.
Még egyszer köszönöm hogy időt öltök bele, hogy mi játszhassunk, esetleg nyerhessünk.
Köszönöm, hogy elviseltek minket, köszönöm a munkátokat, és kívánom, hogy sok örömötök legyen benne :D

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#205) akoska07 válasza rob210 (#187) üzenetére


akoska07
nagyúr

Úgy látom nem csak nekem akadt "gondom". :)

A 6-os kérdésben a válasz nem egyértelmű.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#206) Vakegérke válasza akoska07 (#205) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kizárásos alapon csak egyetlen válasz helyes. Hol a probléma, és miért kell még ezen rugózni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#207) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Csak nekem tűnt el a főoldalról és a forum főoldaláról a kis piros níeremény játék írás? :(

(#208) #22743424 válasza Mtbsrác (#207) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ott van az. :) Játék!

[ Szerkesztve ]

(#209) macilacus válasza Mtbsrác (#207) üzenetére


macilacus
senior tag

Kapcsold ki az AdBlockot :DDD
És olvasd el ezt

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#210) Mtbsrác válasza macilacus (#209) üzenetére


Mtbsrác
senior tag

Eddig ott volt most estére tünt el, és nincs adblock-om :C
De érdekes csak a főoldalról és a forum főoldaláról tűnt el, máshol ottvan :( :N :DDD

[ Szerkesztve ]

(#211) eszterencs válasza Mtbsrác (#210) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Fura, más nem jelzett ilyesmit, valami cache lehet esetleg. Próbálj meg egy Ctrl-F5-öt nyomni.

(#212) Timyyy válasza akoska07 (#205) üzenetére


Timyyy
őstag

De.

(#213) akoska07 válasza Vakegérke (#206) üzenetére


akoska07
nagyúr

Miert ne!

Ulj le egyes!

#212 Timyyy :

De nem.

Mindegy.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#214) total90 válasza akoska07 (#213) üzenetére


total90
veterán

Nem baj, ha 2-3 embernek nem egyértelmű... majd a többi 1000 jól válaszol. Csal mindneki tudod :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#215) akoska07 válasza total90 (#214) üzenetére


akoska07
nagyúr

Csalókkal nem beszélek semmikor semmiről. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#216) Out válasza akoska07 (#205) üzenetére


Out
addikt

Bemegyek az EzoTV-be és feljelentelek Alexander mágusnál, aztán majd nézhetsz, hogy nem nyersz semmit a sorsoláson ;]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#217) akoska07 válasza Out (#216) üzenetére


akoska07
nagyúr

aztán majd nézhetsz, hogy nem nyersz semmit a sorsoláson

Akkor nagy változás nem lesz az elmúlt 11 év elteltével. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#218) Upo válasza Vakegérke (#206) üzenetére


Upo
addikt

Szerintem sokan gondolhatnak arra, hogy volt már régebbi játékban olyan eset amikor pont ilyen egy betű miatt volt a bukta, és nem volt kegyelem, "az egy másik termék" felkiáltással. Nyilván megoldható a feladat, de na... :DDD

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#219) -G-


-G-
csendes tag

Előző játékokban nem volt ennyi kérdés szerintem. Oazis sok klikket akar az oldalának... (tudom van más oldal is ahol utána lehet nézni a dolgoknak, de nyilván ez alapján csinálták a kérdéseket.)

(#220) elithun válasza -G- (#219) üzenetére


elithun
őstag

És?

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#221) akoska07 válasza -G- (#219) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem csak az oázis oldalán találsz infót a kérdésekben említett termékekről.

De mindenképp segítség,ha náluk nézelődsz.

És a felajánlások abszolút tiszteltre méltóak. :R

#220 elithun :

Miért agresszív mindenki ezen a fórumon ???

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#222) BiP válasza akoska07 (#221) üzenetére


BiP
nagyúr

Mert az utóbbi időben minden fórumon és mindenhol agresszív mindenki.
Már azon egymásnak tudnak esni az emberek, hogy "kék az ég".

(#223) total90 válasza BiP (#222) üzenetére


total90
veterán

Nem kék, váááá ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#224) elithun válasza akoska07 (#221) üzenetére


elithun
őstag

Bocs, nem volt aggresszív, csak nem értem mit akar ezzel mondani. :D

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#225) akoska07 válasza BiP (#222) üzenetére


akoska07
nagyúr

Már azon egymásnak tudnak esni az emberek, hogy "kék az ég".

Jelenleg

Ez a való világ

Elég szomorú.

Arctalan emberek.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#226) arnikusz


arnikusz
veterán

Felkerült a 9. kérdés.
Ákoska küldj pozitív kisugárzást. :DD

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#227) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Alázatosan jelentem, hogy szőrén-szálán eltűnt a játék topik, hozzászólásostól együtt. :D Semmilyen Ctrl + F5, és hasonló egyéb mókolás(előzmények törlése, stb) nem hozta vissza.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#228) akoska07 válasza arnikusz (#226) üzenetére


akoska07
nagyúr

Jövök már...... :DDD

:D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#229) akoska07 válasza elithun (#224) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem is nekem válaszoltál. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#230) elithun válasza akoska07 (#229) üzenetére


elithun
őstag

Wat, azt hittem a hozzászólásomra érted az agresszívet, mert olyan szmájlitlanul kérdeztem vissza a srácnak. :DDD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#231) Yofej75 válasza BiP (#222) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Ha ég és kék akkor gázláng. Mit nyertem? :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#232) Yofej75 válasza pendre54 (#227) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Ha eltűnt, akkor ezt a hozzászólást hogyan tetted közzé? :C

Amint ezt megmagyarázod, máris a tied az előző nyereményem (amit a gázlángos megfejtésemért kapok, lásd eggyel fentebb)

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#233) BiP válasza Yofej75 (#231) üzenetére


BiP
nagyúr

Egy nap okoskája címhez mit szólsz? A Mol támogatásával :)

(#234) Yofej75 válasza BiP (#233) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Rendben, máris átruházva pendre54 szaktárs részére ahogy azt ígértem :))

(Én a Shell támogatásának jobban örültem volna, a MOL számomra politikailag is unszimpatikus...)

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#235) BiP válasza Yofej75 (#234) üzenetére


BiP
nagyúr

a shell-nek nem tudom, mennyire ismert a gáz üzletága.

Politikai vonalba nem gondoltam bele, de ne is, mert akkor pillanatok alatt jön a fent említett anyázás bármelyik oldalról.
Nagyon könnyen lehet az ember sorosbérenc vagy narancsagyú már attól, hogy szereti-e vagy nem szereti a túrórudit mondjuk. :)

(#236) Anonymus23 válasza Yofej75 (#232) üzenetére


Anonymus23
veterán

Neked nincs a jobb oldalon lista a fórumokról amikbe írogatsz? :U
És ez csak egy megoldás...

;) - The Power of the Light Side

(#237) Yofej75 válasza BiP (#235) üzenetére


Yofej75
aktív tag

A Shell gáz üzletága - ha egyáltalán létezik - számomra sem ismert de ha tehetem inkább náluk vételezek üzemanyot.

Igazad van, bocsánatot is kérek amiatt mert politikai vonalat említettem.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#238) Yofej75 válasza Anonymus23 (#236) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Aham...jobban megnézve a képernyőképet valóban látszik az "új hsz írása" link. Ez érdekes...arra gondoltam, hogy a topikkal együtt az is megszűnt létezni...

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#239) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

lesz még kérdés? :DDD 5naphoz 10 kérdés passzol elvileg :R

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#240) Anonymus23 válasza Yofej75 (#238) üzenetére


Anonymus23
veterán

Felül a játék piros ikonja szűnt meg létezni, nem a topic, de nem egyedi hiba, több mindenki panaszkodott rá.
Nem az adblock okozza, mert nálam pl megjelenik (céges gép), és nem tűnt el egyszer sem.

Egyébként erre gondoltam:

;) - The Power of the Light Side

(#241) Yofej75 válasza Anonymus23 (#240) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Azt értettem, hogy mire gondoltál.

Nálam sem volt még hasonló probléma :R

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#242) Out válasza -=MrLF=- (#239) üzenetére


Out
addikt

Ha lesz még kérdés, akkor feljelentést teszek a legközelebbi játékboltba az Oázis Computer ellen, mert pénteken csak 13:30-ig van a munkaidőm ;]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#243) Vakegérke válasza Out (#242) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na ja. Aztán a munkaadód jól tunikán billent, mert munkaidőben élvezkedsz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#244) Out válasza Vakegérke (#243) üzenetére


Out
addikt

Nyugi, a proxy logban mindig átírom a Prohardver!-t Porhub-ra, nem akarok szégyenkezni a kollégák előtt :P

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#245) BiP válasza Anonymus23 (#240) üzenetére


BiP
nagyúr

Lehet, hogy függ attól, ki milyen adblockot használ.
Vagy most jött ki az új Firefox (Quantum), abban is már talán van valami beépített cucc, meg -bár megesküdni nem mernék - de talán Chrome-ban is van már.

(#244) Out: Meg a sorból sem akarsz kilógni :)
Én amúgy hazafelé, mobilról szoktam még PH-zni. Bár nyereményjátékot úgy nehezebb, de nem megoldhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#246) eszterencs válasza Out (#242) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Nem akarlak idegesíteni, de 13:40-kor jelenik meg az utolsó kérdés. :D Cserébe hétfőn napközben még nyugodtan meg lehet válaszolni a kérdéseket, ahogy mindig...

Mivel már többen jelezték, hogy megjelenítési gondjuk van, jó lenne utánajárni ennek a kérdésnek. Aki biztosan állítja, hogy nem adblock, mert az ki van kapcsolva, az légyszi csináljon egy rendes, teljes képernyős screenshotot, ne csak részleteket, hanem amin az egész ablak látszik, és küldje el nekem emailben, amiben azt is megadja, hogy milyen oprendszert és böngészőt használ, illetve más böngészőben is tapasztalja-e a jelenséget! Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#247) -=MrLF=- válasza eszterencs (#246) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

:D Köszi

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#248) total90 válasza eszterencs (#246) üzenetére


total90
veterán

Nem baj, legalabb kevesebben leszünk a kalapba ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#249) csendes válasza eszterencs (#246) üzenetére


csendes
őstag

A "Nem akarlak idegesíteni, de..." nyitástól mindig minden férfi megnyugszik, és rögtön tudja, hogy csak csupa jó hír következhet... :DDD

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#250) jupp008


jupp008
senior tag

Én szerintem rosszul van megfogalmazva az utolsó kérdés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.