Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 17:16:26

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek újabb nyereményjátékunkon!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Ptech válasza Sebaj Fóbiás (#549) üzenetére


Ptech
őstag

Mindenkit aki kommentelt a hatosról? ;]

(#552) Yofej75


Yofej75
aktív tag

Megnéztem.

Még nem írták ki, hogy én nyertem meg a monitort de remélem, hogy azt írják ki :B :P

(#551) Ptech nem, nem mindenkit csak azokat akik nem akarták megérteni a lényeget :DDD

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#553) BB9000


BB9000
senior tag

Arról is lehetne tippelős játék, hogy a kalptipp játékra hány érvényes tipp érkezik. Az lehetne a süvegtipp. :D

(#554) macilacus válasza tegbashar (#485) üzenetére


macilacus
senior tag

kalaptolvaj :((( :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#555) TomMusic válasza BB9000 (#553) üzenetére


TomMusic
őstag

Aztán az abba érkező érvényes tippek, aztán az ebbe... a végtelenségig lehetne ezt folytatni. :DDD

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#556) proharpi


proharpi
újonc

A hatodik kérdésre rossz választ adtam.
De..:hogy jön itt ki a fehér?

(#557) Def26 válasza proharpi (#556) üzenetére


Def26
félisten

[link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#558) SyMbioTe válasza proharpi (#556) üzenetére

Nem az volt a kérdés, hogy melyik fehér a felsoroltak közül, hanem, hogy melyből van fehér színben raktáron az Oázis Computernél.
Ha beírod a webáruház keresőbe, hogy P2317H, akkor kidobja a fehéret is.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#559) proharpi válasza Def26 (#557) üzenetére


proharpi
újonc

Köszönöm!

(#560) gyulazsolti válasza proharpi (#556) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

(#561) proharpi válasza SyMbioTe (#558) üzenetére


proharpi
újonc

A kérdést értettem!Csak hát nem jól kerestem.
Kössz!

(#562) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Mindenre jól válaszoltam, mégsem szerepelek a listában! Minden információt a gyártók illetve az Oázis oldaláról szereztem! Mégsem jó? Szép kis csalás nem mondom...

Oké király.. Valaki belenyúlt a válaszomba! Köszike! Ez volt az utolsó hogy játszottam bármivel is! Bejelölök valamit, erre egy igen ügyes emberke átállítja! Köszike!! Pusszantás nektek csalók!

[ Szerkesztve ]

(#563) D4v3 válasza DDA40X (#562) üzenetére


D4v3
őstag

Hát igen, a PH! az ilyen hely... 1917 embert betettek a kalapba, de téged direkt kizártak, nehogy nyerhess valamit. Csaló banda ;]

(#564) SyMbioTe válasza DDA40X (#562) üzenetére

Kattintgasd végig a kérdéseket egyenként, ha valamelyiknél nem a kivastagított-zöld szöveg mellett van a pötty, akkor ott néztél el valamit.
Ha nem vagy benne a kalapban, valószínű valamelyiket elnézted.

(#563) D4v3
;]

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#565) Dyingsoul válasza DDA40X (#562) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nézd meg egyesével a listában a válaszokat, ott jelöli, hogy jó választ adtál-e. ctrl+F-el keress a nevedre az oldalon, úgy lehet könnyebben megtalálod magad ha minden válaszod jó benne kell legyél a kalapban.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#566) DDA40X válasza SyMbioTe (#564) üzenetére


DDA40X
aktív tag

NEM. NÉZTEM. BE. Nem az van beállítva amit válaszoltam! Ennyi. Kinyalhatják..

(#567) SyMbioTe válasza DDA40X (#566) üzenetére

Ok, ha te mondod.
És az tutira nem lehetséges, hogy félrenyomtál valamit ugye? Biztosan nem te vagy a hibás, én kérek elnézést. :U

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#568) LamaCube válasza DDA40X (#566) üzenetére


LamaCube
addikt

Gondolom pont a játék miatt regeltél be, ahogyan a dátumot nézem. Ezek a játékok évek óta mennek és ilyet még nem hallottam, hogy valaki belenyúlt volna. Lehetséges, hogy dupla reg lennél és ezért nem kerültél kalapba???
Ha nem, akkor egy potenciális tagot vesztett a PH a játék miatt.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#569) DDA40X válasza SyMbioTe (#567) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Nem. 15x átnéztem pontról pontra. NEM VOLT HIBA! Ennyi. Ennyire nem érthető?

(#570) macilacus válasza DDA40X (#566) üzenetére


macilacus
senior tag

Olvasd el ennek a hozzászólásnak az elejét és lehet, hogy te is így jártál :((

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#571) SyMbioTe válasza DDA40X (#569) üzenetére

Ok, nem nekem kell magyaráznod, én viszont itt abba is hagyom inkább.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#572) DDA40X válasza macilacus (#570) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Köszi a tippet, de én jól jelöltem. Nem én vagyok az első az ismerőseim közül akit ezen az oldalon szívatnak. De nekem ez volt az utolsó.. Elegem van. Úgy működik itt is minden, mint ahogy az országban. Ugyanaz a stílusú banda vezeti mindkettőt..

(#573) gyimger válasza macilacus (#570) üzenetére


gyimger
őstag

Nekem is ez jutott eszembe, mert elég volt csak egy vonalban a válaszra kattintani, hogy kiválassza azt. A PH vádolgatásán hangosan felnevettem, esküszöm. :DD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#574) Teaway válasza DDA40X (#562) üzenetére


Teaway
veterán

„Minden információt a gyártók illetve az Oázis oldaláról szereztem!”

Itt a baj, mert fejből kellett volna! :)

Nincs itthon csokid??

(#575) macilacus válasza DDA40X (#572) üzenetére


macilacus
senior tag

Szerintem nincs igazad, de nem fogok veled vitatkozni, mert semmi értelme.
Mellesleg ha csalni akarnának, akkor tök mindegy ki kerül bele a kalapba, mert maximum eggyel több nem nyerő kalapos lenne. Amúgy vannak itt többen akik nyertek és csak egyszerű tagok :K (a tagnál nem a rangra gondoltam) :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#576) LamaCube válasza DDA40X (#572) üzenetére


LamaCube
addikt

Értem, szóval a haverok már jó párszor meg lettek szívatva és ennek hatására mondták neked, hogy "gyere, mert megint játék van a ph-n"- te frissen beregeltél és téged is jól megszívattak elsőre...

"De nekem ez volt az utolsó.. Elegem van."-ez nem úgy hangzik, mintha az első lenne...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#577) Dyingsoul válasza DDA40X (#566) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Jah oké, bocsi. De egyébként prohardveres nyereményjátékokkor azt is nézik, hogy a böngésződben mit csináltál. Ha pl a válaszokat internetről kerested ki akkor azt látják és kizárnak. A nyereményjátékok azoknak szólnak akik tudják a kérdésekre a válaszokat és nem csalnak. :DDD

;]

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#578) macilacus válasza LamaCube (#576) üzenetére


macilacus
senior tag

:C

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#579) gyimger válasza Dyingsoul (#577) üzenetére


gyimger
őstag

A többi megnyitott lap nem az enyém, csak egy haverom megkért, vigyázzak rá! :B

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#580) qqcqqc válasza macilacus (#575) üzenetére


qqcqqc
őstag

Engedd el, játszani akart, nem sikerül. Itt mindeni hibás.
Én is majdnem elrontottam a jó válaszaim egy ellenőrzésnél, mert rossz helyre kattintottam.
Ha az utolsó pillanatig változtathatsz a választásodon az a baj, ha nem akkor az a baj......[link]

(#581) Dyingsoul válasza gyimger (#579) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Jajj de hozzá akartam fűzni, hogy ha felnőtt tartalmat nézett a neten, akkor arról külön szólni fognak a szüleinek... :))

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#582) SyMbioTe válasza macilacus (#575) üzenetére

"a tagnál nem a rangra gondoltam"
Persze hogy nem, mivel újoncok voltak :D ;]

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#583) macilacus válasza SyMbioTe (#582) üzenetére


macilacus
senior tag

Vigyázz mer eszterencs kizár az újoncozásért :K bár nekünk az csak jó :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#584) vince


vince
őstag

Kalaposok adatai táblázatba rendezve:

Rangok szerint:
újonc: 605
lelkes újonc: 128
kvázi-tag: 141
tag: 197
fanatikus tag: 205
senior tag: 200
őstag: 191
PH! addikt: 116
PH! kedvence: 62
PH! nagyúr: 41
PH! félisten: 13
Jómunkásember: 7
Arcképgyáros: 2
Korrektor: 2
Közösségépítő: 4
Ármester: 3

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#585) tegbashar válasza macilacus (#554) üzenetére


tegbashar
tag

(#586) Viktoár válasza DDA40X (#562) üzenetére


Viktoár
addikt

"Oké király.. Valaki belenyúlt a válaszomba! Köszike! Ez volt az utolsó hogy játszottam bármivel is! Bejelölök valamit, erre egy igen ügyes emberke átállítja! Köszike!! Pusszantás nektek csalók!"

Én voltam, bocsi! Puszi!

Üdv:Viktor

(#587) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

:C Gratulálunk a nyerteseknek! :C

[ Szerkesztve ]

(#588) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

Nekem meg durván sérült a mentál pszichés higiéném. Függő lettem, rendeljetek ki egy phaddikt-ológust, és szervezzetek még játékot, hogy a havi adagom meglehessen. Nem én akartam játszani, itt kínáltátok!
;]
Amúgy elszabtam' egy választ véletlenül, mert nem figyeltem eléggé. g-sync-freesync keverés volt, mert közben az AOC-mat bámultam ami a 75 Hz-ével beszugerált. :D

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#589) BiP válasza macilacus (#583) üzenetére


BiP
nagyúr

Neked már biztosan. :)

Grat a nyerteseknek! És persze köszönjük a játékot!
:C

[ Szerkesztve ]

(#590) core i7 válasza SüdiLaller (#588) üzenetére


core i7
addikt

én phaddikt vagyok már csak az ológus kéne :DDD

(#591) Lacok


Lacok
őstag

Gratulálok a nyerteseknek. :C

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#592) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

nehéz elhinni h egyetlen nulla napos újonc nyertes sincs! Gratula a nyerteseknek!

(#593) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Grat a nyerteseknek!

Szokásos vigaszdíj, de lesz majd még másképp...

;]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#594) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Na, megint üres kézzel távozom :D Grat a nyerteseknek.
Nem baj, adni jobb mint kapni, a kalaptipp játékra kitaláltam egy kis nyereményt :)

Az alábbi 3 nyereményt ajánlom fel a következők szerint.

- A kalaptipp játék nyertese választhat a 3 közül egyet.
- A másik kettőt a mostani nyereményjátékkal összefüggő kalaptipp játékon részt vevők között sorsolnám ki, vagy ha van más ötletetek, mondjuk valami extra játék vagy valami.

A nyereményeket költséghatékonysági szempontok miatt csomagautomatába postázom.

[ Szerkesztve ]

(#595) Yofej75


Yofej75
aktív tag

Grat a nyerteseknek! :C

(#594) SUPREME7 még jó is, hogy a kalaptippet sem én nyertem mert nem tudtam volna választani közülük... :)

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#596) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Gratula a nyerteseknek! :)

(#597) Crinos


Crinos
tag

GZ!!

Crinos az állat..... battletag: Crinos#2304

(#598) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gratula a nyerteseknek! :C

Live-Die-Respawn

(#599) SUPREME7 válasza Yofej75 (#595) üzenetére


SUPREME7
őstag

Hát nem egy gamer monitor egyik sem, de a monitortisztító folyadéknál talán hasznosabbak-tartósabbak lehetnek ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#600) -secret- válasza SUPREME7 (#599) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Annál minden, még a bmw-ben az index is. ;]

Köszi a felajánlást amúgy. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.