Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 17:16:26

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek újabb nyereményjátékunkon!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) zotyko71

:C JÁTÉK! :R

(#102) tegbashar


tegbashar
tag

Elvitte a cica a felső menüsort? wtf?

(#103) Kalandor válasza tegbashar (#102) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(#104) total90 válasza Kalandor (#103) üzenetére


total90
veterán

Én soha nem használtam még AdBlockot, valahogy túlélem a reklámokkal való böngészést. ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#105) ElektrikusDE válasza Anonymus23 (#100) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

És miért nem állitottál be emailos értesitést?

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#106) tegbashar válasza Kalandor (#103) üzenetére


tegbashar
tag

Nem erről van szó. Munkahelyi gép, semmi nem változott tegnap óta, leszámítva a menüsor eltűnését itt a PH!-n.

(#107) match123


match123
tag

Azért a hatodik kérdés egy kicsit becsapós :)
Ok, tök egyértelműen ki lehet keresni a helyes választ, de bele lehetne kötni :)

(#108) tegbashar válasza tegbashar (#106) üzenetére


tegbashar
tag

No lám, mégis. Valami kozmetikai szűrés van itt bekapcsolva, azaz lett bekapcsolva - a reklámok látszottak, a menüsor nem.

(#109) sklopp


sklopp
őstag

A 6. kérdéssel bibi van. Egyik felsorolt monitor sem fehér kávájú, egy viszont egy plusz betűvel valóban fehér és raktáron van. Most akkor mi a helyzet?

(#110) cinemazealot válasza match123 (#107) üzenetére


cinemazealot
addikt

Szerintem ebbe a 6. kérdésbe nem "bele lehet kötni", hanem konkrétan ez így nem helyes. :F Ha bejelölöm a szerintem megadható választ, az igazából nem is fog megfelelni a kérdésnek...

[ Szerkesztve ]

(#111) SyMbioTe válasza sklopp (#109) üzenetére

Mivel az a kérdés, hogy melyikből van fehér raktáron, ezért logikus, hogy a felsoroltak feketék.
Szerintem eléggé egyértelmű a válasz.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#112) Lacok válasza SyMbioTe (#111) üzenetére


Lacok
őstag

Kezdődik. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#113) TomMusic válasza Lacok (#112) üzenetére


TomMusic
őstag

Én vártam már, mikor jönnek az IQ huszárok. :DDD

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#114) sklopp válasza SyMbioTe (#111) üzenetére


sklopp
őstag

A felsoroltak mind feketék. Ami fehér, annak egy betű eltérése van. Ez így nem korrekt és nem is logikus. Ha bejelölöm azt ami ugyan azonos belsejű, de fekete, az nem azonos típusjelű a fehérrel. Én így látom.

(#115) match123 válasza SyMbioTe (#111) üzenetére


match123
tag

Végülis igen. És ahogy látom, sikerült megjósolnom a lavinát :)

(#117) Top cat válasza #00137984 (#116) üzenetére


Top cat
őstag

Szerintem ezt töröld mielőtt az orrodra koppintanak :D

(#118) sklopp válasza #00137984 (#116) üzenetére


sklopp
őstag

Én is úgy gondolom, csak úgy kéne fogalmazni, melyik típusnak van fehér változata is.

(#119) #00137984 válasza Top cat (#117) üzenetére


#00137984
törölt tag

Szerkesztve lett, remélem ennyire elég. Márpedig szerintem a kérdésre a válasz igy nem teljesen egyértelmű. :)

(#120) Top cat válasza #00137984 (#119) üzenetére


Top cat
őstag

Mindig akad olyan kérdés ami problémákat vet fel :)

Lehetett volna egyértelműbben is feltenni a kérdést de kilehet találni mire gondoltak.

(#121) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Csak azért jöttem mert elolvastam a 6. kérdést és rögtön tudtam, hogy probléma lesz. ;]
Belestem hát, hogy mi a helyzet és látom, hogy lett is. ;)

Lehet, hogy triviális a dolog, de csak el kéne kerülni az ilyen kérdéseket.

Amúgy jó játékot mindenkinek és sok sikert a tisztító folyadék megnyeréséhez, de a monitort hagyjátok meg nekem, mert már évek óta nem játszottam itt!

Pont az ilyen kérdések miatt hagytam abba! :B De, most ez a monitor kell!

(#122) macilacus


macilacus
senior tag

Ez a kérdés tényleg félreérthető :(((
Viszont mivel ott van a kérdésben, hogy raktáron az támogató webáruházában, ezért tökéletesen megválaszolható a kérdés :K
Vagyis, ha valaki bele akar kötni az belefog, ha meg valaki válaszolni akar az tud is :K

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#123) ssgk


ssgk
aktív tag

ja ez a 6. egy bullshit ... és ha valaki az utolsó percekben tölti az akárhogy számolom több nap múlva tölti ki mint mi" és nem hiszem hogy ezért hagynak raktáron egy utolsó db ot vagy éppen garantálják a mostani állást...

(#124) ssgk válasza ssgk (#123) üzenetére


ssgk
aktív tag

kitöltés elött írtam....
így utólag nem hülyeség a kérdés de melyiket forgalmaz az oazis.... lenne helyes. :K

(#125) ElektrikusDE válasza ssgk (#124) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szerintem meg a 6. kérdést átkéne fogalmazni...

Megjelöltem a kérdező szerint helyes választ persze.

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#126) Televan74


Televan74
nagyúr

Valaki megvenné a raktáron lévő fehéret! :))

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#127) Yofej75


Yofej75
aktív tag

A 6. kérdére a válasz NEM a Dell honlapján keresendő. A helyesen értelmezett kérdésre a pontos válasz igen gyorsan megtalálható... Remélem, segítettem. :P

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#128) Yofej75 válasza Televan74 (#126) üzenetére


Yofej75
aktív tag

De nem veszi meg amíg tart a nyereményjáték... :DD

(bocsi, nem vettem észre, h az előző kommentem még szerkeszthető...)

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#129) Jorus válasza Yofej75 (#127) üzenetére


Jorus
nagyúr

Pedig igazán nyilvántarthatnák texasi barátaink az Oázis raktárkészletét is. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#130) Dtomka válasza Yofej75 (#127) üzenetére


Dtomka
veterán

"A 6. kérdére a válasz NEM a Dell honlapján keresendő." A kérdés eléggé egyértelmű, de biztos van akinek segítettél :D

(#131) zeorsdfd válasza ssgk (#123) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Ezen én is gondolkodtam, de aztán rájöttem: fehér monitor?!
Naná, hogy van raktáron mindig... van ember, aki szerint az jó? ;]

[ Szerkesztve ]

(#132) mackosajt válasza SyMbioTe (#111) üzenetére


mackosajt
addikt

Hmmm...

Logikusan átgondolva, ha valaminek az 123456 a kódja, akkor az 1234567 már nem ugyanaz. Szóval hiába van az 1234567 raktáron, ha az 123456 szerepel a megjelölhető válaszok között.

Nem célom kötekedni, de ebben a formában bajos a kérdés. Lehet jobb lenne "törölni".

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#133) Saccco válasza mackosajt (#132) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hogy is ne! A gyerek szájából veszik ki a kérdést!

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#134) goli11 válasza mackosajt (#132) üzenetére


goli11
tag

Ebben én is egyetértek.

Kérném a játék szervezőjét, mindenki megnyugtatására tisztázza a felmerült problémát a 6. kérdéssel.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Minden jo, ha vége .... azaz még működik.

(#135) pendre54 válasza mackosajt (#132) üzenetére


pendre54
addikt

Teljes mértékben osztom én is a véleményed, a típusszám végére odabiggyesztett plusz betű, ami a színre utal, az már ebben a formájában, nem fér be a lehetséges válaszok közé. Talán úgy lett volna a kérdés korrekt, hogy a felsorolt monitorok közül, melyiknek van fehér változata is?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#136) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

Kedves kötekedők!! Meg tudjátok válaszolni a kérdést? Ki tudjátok választani a helyes választ? Egyértelmű, melyik az? Akkor a kérdés megoldható, tehát felesleges a kötözködés. Téma lezárva, aki ennek ellenére hisztizik, az nem kerül kalapba.

(#137) TomMusic válasza eszterencs (#136) üzenetére


TomMusic
őstag

Na végre! ;] :U

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#138) mackosajt válasza eszterencs (#136) üzenetére


mackosajt
addikt

Kedves Eszterencs!

Egyetlen szó máris "hibátlanná" teheti a kérdést.
Ez a család, vagy akár a változat is.
Vagyis melyik monitor családnak kapható fehér változata.

Nem szükséges túl reagálni a helyzetet.

Annyi is elég, hogy nem kell túl gondolni, bonyolítani, elfogadható a legjobbnak tűnő válasz.
Nem?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#139) joghurt válasza mackosajt (#138) üzenetére


joghurt
addikt

Megveszem az Oázis teljes raktárkészletét az ominózus típusból (vagy a fehér színű másik típusból), és akkor végre törölni lehet ezt a hülyén megfogalmazott kérdést, és mindenki lenyugszik. ;]

A tej élet, erő, egészség.

(#140) Yofej75 válasza Dtomka (#130) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Nem segíteni akartam, csak útbaigazítást adni mivel ismeretem szerint a szövegéréssel hatalmas gondok vannak nálunk, Magyarországon... :DD

Na ugye, mondom én...

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#141) Yofej75 válasza eszterencs (#136) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C csak keményen :R

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#142) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

5&6 πpa. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#143) Gróf... válasza eszterencs (#136) üzenetére


Gróf...
aktív tag

"Kedves kötekedők!! Meg tudjátok válaszolni a kérdést? Ki tudjátok választani a helyes választ? Egyértelmű, melyik az? Akkor a kérdés megoldható, tehát felesleges a kötözködés. Téma lezárva, aki ennek ellenére hisztizik, az nem kerül kalapba."

Ez igen! Az olvasók (Akikből éltek. Akik nem használhatnak reklámblokkolót, és a többi) felhívják a tisztelt média figyelmét egy hibára, amit rémkönnyen orvosolhatnátok, de ehelyett egy zsarolással reagáltok...!
Hogy is van ez?

Nem kellene inkább elkezdeni felelősségteljesebben dolgozni? Vagy a média már akkora hatalom a világon, hogy bármit megtehet?

A 6. kérdés érvénytelen, mert nincs helyes válasz a felsorolásban! Punktum!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#144) Calen


Calen
csendes tag

-Apu, mi ez?
-Kék szilva.
-De miért piros?
-Mert még zöld!

Tessék behelyettesíteni és kijön az eredmény! ;)
:))

(#145) Bounti válasza Gróf... (#143) üzenetére


Bounti
aktív tag

"Az olvasók"

Leszel szíves nem beszélni az én nevemben!

"elkezdeni felelősségteljesebben dolgozni"
"média már akkora hatalom a világon"

Sejtem, honnan jönnek ezek a megfogalmazások, de megkérlek arra (mint egyszerű olvasó a másikat), hogy disztingválj.

A kérdésről:

A nyilvánvalóan téves, vagy félreérthető kérdéseket eddig is törölte/javította eszterencs, és , ahogy fentebb is olvasható, minimális érzékkel ki lehet találni, hogy "mire gondolhatott a költő".

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#146) Timyyy


Timyyy
őstag

Nem hiszem már el hogy ilyen alacsony legyen az iq szint... tanuljatok már meg szöveget értelmezni, semmi gond nincs egyik kérdéssel se!!! Vagy aki az eddigi összes játékon kalapba tudott kerülni, az a hülye, nem pedig az aki képtelen olvasni? Úristen.....

(#147) Yofej75 válasza sz.balazs.95 (#142) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Mi lesz az első néggyel? :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#148) Yofej75 válasza Timyyy (#146) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C :R

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#149) Yofej75 válasza Gróf... (#143) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Kérlek...

Én megtaláltam az egyetlen választ a kérdésre, vélhetően az a helyes.

Arról nem a PH! szerkesztősége, vagy a kérdések megfogalmazója tehet, hogy ez egyeseknek nem sikerül.

A 6. kérdés érvénytelenítése - már ne is haragudj - hülyeség, mivel így a jelek szerint kevesebben leszünk kalapban :DD :D :DDD

Ui.: amit eszterencs írt az ténymegállapítás volt, nem zsarolás: "aki ennek ellenére hisztizik, az nem kerül kalapba" (kiegészítem a mondandóját: "aki ennek ellenére a megoldás keresése helyett hisztizik..." így esélytelen is a kalapba kerülés mivel aki vélhetően megtalálta a helyes választ az nem hisztizik)

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#150) Def26


Def26
félisten

Uhh, ez a melyik van fehér színben kérdés genya volt de szerintem megvan. :D

Épp monitor nézőben vagyok, pont jól jött a játék, mert nem nagyon ismertem ezt az oldalt, jó sok választási lehetőség van.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.