Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 17:16:26

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek újabb nyereményjátékunkon!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) -secret- válasza macilacus (#400) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#402) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Kalap!!!

(#403) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Kalap :DD

S9+

(#404) macilacus


macilacus
senior tag

Kalap, kalap, kalap, újra megint kalap :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#405) Ideg


Ideg
aktív tag

Kalapka. :B

mi ez a kalap kérdések inc... 3, 2, 1...

[ Szerkesztve ]

(#406) ssgk válasza lemusz (#399) üzenetére


ssgk
aktív tag

:DDD

(#407) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Miért az volt a 6-os kérdésre a helyes válasz? :W

;]

(#408) Mans20


Mans20
addikt

Na jó lett mind. Én az UP3017-re nem találtam 90%-ot, Oázisnál csak ennél van AdobeRGB így ezt jelöltem.

(#409) core i7


core i7
addikt

Szintén Jó lett mind a 10 :)

(#410) TeebyKay


TeebyKay
őstag

Ezen alapból sisak van most mit csináljak?

(#408) Mans20

Igen így is lehetett logikázni, de gyártói oldalon fent van.

[ Szerkesztve ]

(#411) macilacus válasza Mans20 (#408) üzenetére


macilacus
senior tag

legalább 90% :DDD
tehát minden annál nagyobb jó :K

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#412) -secret- válasza Mans20 (#408) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#413) ssgk


ssgk
aktív tag

Honnan tudom hogy kalapba vagyok e ? :B

(#414) Sanki


Sanki
addikt

Kalapocska

(#415) -secret- válasza ssgk (#413) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kattints a kérdésekre, ha hibátlan akkor kalap.

(#416) macilacus válasza ssgk (#413) üzenetére


macilacus
senior tag

mindegyik válaszra ráklikkelsz és ha zöldnél van a pötty akkor jó :K
természetesen csak akkor kalap ha mind a tíznél zöldnél van a pötty :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#417) Lacok


Lacok
őstag

Ismét kalap :C

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#418) Samus


Samus
addikt

Csak meglett a kalap.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#419) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#420) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

AlapaKalap

ez a kedvenc aláírásom

(#421) Tutu7030 válasza SUPREME7 (#407) üzenetére


Tutu7030
veterán

Jó kérdés.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#422) FunPro


FunPro
senior tag

Kalap, de támogatás nélkül nem lett volna meg.

Először csuklóból bejelöltem az egyke szürkét fehérnek.

Az a 6-os kérdés úgy volt rossz, ahogy van.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#423) macilacus válasza SUPREME7 (#407) üzenetére


macilacus
senior tag

Na ez időn túli kérdés tehát óvunk :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#424) Czementhy


Czementhy
csendes tag

[ Szerkesztve ]

(#425) Yofej75 válasza Samus (#395) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Az bizony egy típus de a zöld még éretlen :P

Ismered a székely viccet, gondolom...

"-Idesapám, mi az ott a fán?

-Kékszilva.

-De akkor miért piros?

-Mert még zöld.." :))

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#426) Yofej75


Yofej75
aktív tag

Lesz még kérdés? :DD

Ja: kalap :K :C

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#427) vilga


vilga
tag

(#428) Yofej75 válasza vilga (#427) üzenetére


Yofej75
aktív tag

dilis :DDD

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#429) spanyoll


spanyoll
addikt

Rasztakalap

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#430) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Yay! Kalap, kabát, yay! :K
Sok sikert mindenkinek, főleg nekem :U

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#431) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Üdv!
A 6. kérdés nagyon el van rontva!! A felsoroltak közül az S2718D volt a helyes válasz, mivel az volt fehér színben. Viszont nekem a játék készítők a P2317H volt megadva válaszként, viszont az oázis computer weboldalon csak a P2317HW volt fehér színben abból a típusból. Úgyhogy én ezt nagyon nem tartom helyesnek, az ilyen dolgot!!!

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#432) macilacus válasza BLUE TORNADO (#431) üzenetére


macilacus
senior tag

Kérdés
Melyik Dell monitorból van raktáron fehér színben az Oázis Computer webáruházában?

Bocsi de itt szürkét írnak :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#433) lemusz válasza BLUE TORNADO (#431) üzenetére


lemusz
addikt

"Készülékház szín: Szürke"

Tessék elolvasni a specifikációkat, ha már színvakok is vagyunk...

[ Szerkesztve ]

(#434) Piloss


Piloss
senior tag

Kezdődik.... :DDD

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#435) SyMbioTe válasza BLUE TORNADO (#431) üzenetére

S2718D az erősen inkább szürke + a leírásban is szürkének van írva, szóval sz nem helyes. (csak hasonlítsd össze a képeken a 2317HW-t és a S2718D-t)
P2317H és a P2317HW az ugyanaz, utóbbinál a "W" az a szín megjelölés (W=White)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#436) Crinos


Crinos
tag

Kalapova!! :D

Crinos az állat..... battletag: Crinos#2304

(#437) FunPro válasza SyMbioTe (#435) üzenetére


FunPro
senior tag

Igen, de az Oázis oldalán a 2317HW 5ms-es válaszidővel van feltüntetve, a sima 2317H-nél pedig (helyesen) 6ms szerepel.

Elcsatangolás nélkül honnan tudja az ember, hogy ez a kettő egy és ugyanazon monitor?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#438) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Kalap :C

Farhát eladó.

(#439) .DLL


.DLL
veterán

A monitor típusa és a színjelölés két független dolog, erre a sok információ böngészése közben rá kellett jönni. :K

PISA felmérést poénból tessék kitölteni. ;)

Én minden egyes típusra rákerestem, megnéztem a specifikációkat, és a végére olyannyira ráállt az agyam a Dell nevezéktanra, hogy pl. az Adobe színteresnél már a típusokból láttam, hogy az UP a kakukktojás, és egyből arra kerestem rá, be is jelöltem. A többit csak ellenőrzésképpen néztem meg.

Kalap. :)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#440) totyak


totyak
aktív tag

Én is kalap (meg kabát) :d Kár, hogy mellettem még vagy 3581-en.

(#441) SyMbioTe válasza FunPro (#437) üzenetére

Ez tény, gyanítom, hogy az elírás, más webshopnál ugyanúgy 6ms van írva a válaszidhőz.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#442) BLUE TORNADO válasza lemusz (#433) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Nem vagyok színvak, de akkor miért nem lehet egyértelműen leírni egy kérdést? Még nem játszottam eleget, hogy tudjam a pontos ismertetőketés nem vagyok pc bolond sem. Ezt a színvak kifejezést pedig kikérem magamnak! Semmi közünk egymáshoz, hogy ilyennek nevezz. Majd ha én is szidlak, akkor te is nyugodt szívvel megteheted

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#443) macilacus válasza totyak (#440) üzenetére


macilacus
senior tag

nem is annyi :N csak 2187 :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#444) QbHead


QbHead
aktív tag

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#445) lemusz válasza BLUE TORNADO (#442) üzenetére


lemusz
addikt

Azért, mert ha olyan óvodás szinten írták volna le a válaszlehetőségeket, mint ahogyan te szeretted volna a játékosok többségének meg se kellett volna nyitnia az oázis oldalát, mert a W-ből már következtetni lehetett volna a jó válaszra. Így meg szépen mindenki elment és rákeresett, ezért érte meg az Oázisnak. Jó kérdés volt, 10 másodpercre legalább használnunk is kellett az agyunkat, nem úgy mint a többinél, ahol monoton módon csak copy-pasztáztad a típusszámokat és google mondta a helyes megoldást. Az 5-6 ms-en fennakadni meg fölösleges szerintem, mert aki a specifikációk részleteibe belemerült az a szürkét is megtalálta és így további agymunkára volt késztetve.

(#446) qqcqqc válasza BLUE TORNADO (#442) üzenetére


qqcqqc
őstag

Típusszám alapján a gyártói oldalon ott vannak az elérhető színek. És a többinek csak egy féle színe van.....

(#447) Execᵀʰᵀˢ


Execᵀʰᵀˢ
tag

Ehh, átvert a [Dell oldala], a 27"-es tényleg 144Hz-es, de ha átkattintasz a 23.8"-asra ott 165Hz-t kapsz de az már egy másik modell, első kérdésen buktam :(

(#448) WhiteHawk24


WhiteHawk24
tag

A 6. kérdés hibás!
A "P2317H" fekete színű és a "P2317HW" fehér.
Értem én .DLL írását miszerint "A monitor típusa és a színjelölés két független dolog" amit el is fogadnék ha a fekete P2317HB lenne, de nem az. Ezek szerint ez a monitor átlátszó, mert nincs rajta színmegjelelőles?
De tény a szürke nem fehér, viszont jó válasz sem volt a kérdésben!

(#449) FunPro válasza SyMbioTe (#441) üzenetére


FunPro
senior tag

Az biztos elírás, csak ilyen alapon a szürke szín is lehetne elírás, vagy akármi más is.

Látod, más is beleugrott a szürke színbe, mondjuk ők nem bonyolították túl a dolgot, mint én. :D

Egyébként ha a kérdés úgy lett volna feltéve, hogy melyik monitor található fehér színben IS, már nem lenne vele semmi probléma.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#450) zolem


zolem
aktív tag

Minden kérdés egyértelmű volt. Max némelyik kicsit több időt vett igénybe. Mindig beleolvasok a fórumba aztán jól megijedek, hogy biztosan elrontottam. Hát nem. Kalap!

にんじん

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.