Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 17:16:26

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek újabb nyereményjátékunkon!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) jerry311


jerry311
nagyúr

10 kérdés? Hát ez rengeteg, ennyi időt nem ér. :N

(#352) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Többi kérdésre nem akarjátok elárulni a megfejtést? :F :U :W

Ez a fehér téma már tavaly is volt, nem kell túlragozni.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#353) ot93 válasza raskolnikoff (#352) üzenetére


ot93
senior tag

6-oshoz:
nekem is teljesen egyértelmű, habár most jutott eszembe, hogy talán a "melyik monitorból létezik fehér verzió/van raktáron fehér verzió?" -ba kevésbé lehetne belekötni :)
de amúgy én is elsőre megfejtettem, nem is nagyon értem a problémát :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#354) Saccco válasza raskolnikoff (#352) üzenetére


Saccco
nagyúr

De.

18:00 után. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#355) DarthFater


DarthFater
tag

Gyerekek... Sírok ezeken a kommenteken.. :DD

6. kérdésre aki nem tudja a választ és kiakad, az ássa el magát (sajnos még Csernus sem tudna rajta segíteni) :P

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#356) Mans20 válasza DarthFater (#355) üzenetére


Mans20
addikt

a 6 az könnyű a 9-re sehol sincs válasz.

(#357) tegbashar válasza TeebyKay (#350) üzenetére


tegbashar
tag

wehér? :O

(#358) skiny83 válasza Mans20 (#356) üzenetére


skiny83
aktív tag

a 9. volt az egyik legegyszerűbb. :)

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#359) elithun válasza skiny83 (#358) üzenetére


elithun
őstag

+1
Az a kérdés trükk nélküli. Megnézed a speciket, kiválasztod a jót.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#360) DarthFater válasza tegbashar (#357) üzenetére


DarthFater
tag

Hahah ;] :O :DDD :( ;] :W :DD :DD :DD :DD :DD :P

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#361) ssgk


ssgk
aktív tag

Srácok\csajok ma zárnak nincs értelme vitázni azon hogy melyik kérdés helyes helytelen, vagy melyiket lehetett volna jobban megfogalmazni, mindenki tippelje meg amelyiket leginkább helyesnek véli.
Még szerencse hogy nem kell ki íratni a megoldásokat a fórumösszegzőbe ;]

(#362) DarthFater válasza ssgk (#309) üzenetére


DarthFater
tag

Az újoncok legalább nem vesződnek azzal hogy beírják a fórumba, hogy "rossz a 6. meg a 9, kérdés) :P
Inkább nem kommentelnek, maradnak újoncok, hogy ők nyerhessenek.. ;] :P :DDD

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#363) siti válasza Z_A_P (#320) üzenetére


siti
senior tag

akkor csak csendben megjegyzem, hogy a fehér monitor elfogyott, pisztácia pedig nem is volt.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#364) BiP válasza DarthFater (#362) üzenetére


BiP
nagyúr

17:55-kor a regisztrálás meg a válaszok bemásolása megadása után már nincs idő még fórumozni is :)

(#365) DarthFater : :C

[ Szerkesztve ]

(#365) DarthFater válasza BiP (#364) üzenetére


DarthFater
tag

Azt az 5 percet arra szánja, hogy ellenőrizze, hogy tényleg más email és lakcímet adott e meg a munkahelyéről :D :P

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#366) ssgk válasza DarthFater (#362) üzenetére


ssgk
aktív tag

Ha rang kell nyitok egy LVL.up fórumot ahol korlátlan hsz t írhat bárki ;] :DDD
0-24 be.
(vicc :U )

(#367) FunPro


FunPro
senior tag

Amúgy valaki írjon az Oázisnak, hogy a fehérnek is 6ms a válaszideje.

Lehet küldenek egy ajándék kupont! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#368) csendes válasza Mans20 (#356) üzenetére


csendes
őstag

Ha valakinek a nyolcadikkal is problémája van, a haverom gyorsan lerendezi egy kis harapnivalóért cserébe

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#369) DarthFater válasza ssgk (#366) üzenetére


DarthFater
tag

Nem is rossz ötlet xDDD :P
Amm nekem is lehetne már nagyobb rangom, csak nem kommentelgetek össze-vissza ... :P
(ez a mostani.. ez nem számít) :U :U :DD ;]

[ Szerkesztve ]

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#370) TeebyKay válasza tegbashar (#357) üzenetére


TeebyKay
őstag

Természetesen wózsaszín.

(#371) ssgk válasza DarthFater (#369) üzenetére


ssgk
aktív tag

De nem a rang a menő, a prémium ! ;)
Kapsz csillagot, meg színes nevet.
A rang az egy megelőlegezett tisztelet :K... amit könnyű elveszíteni ;)

[ Szerkesztve ]

(#372) DarthFater válasza ssgk (#371) üzenetére


DarthFater
tag

Tudom, tudom, gondolkodtam is rajta, sokat olvasgatok errefelé (mindenfelé) :D Nem is a menőség miatt, hanem mert baromi jó a lapcsalád, és legalább ennyit segítenék én is...
A tiszteletet pedig szerintem ki kell érdemelni, nem elég megvenni ;)

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#373) Yofej75 válasza TeebyKay (#370) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Azt hittem, hogy a lózaszín...

Üdv:
Lóbelt :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#374) BiP válasza Yofej75 (#373) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez a poén nagyon ütött. De dulván :)

(#375) Upo válasza Mans20 (#356) üzenetére


Upo
addikt

de.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#376) Lauda válasza Upo (#375) üzenetére


Lauda
félisten

A konkrét kérdésre nincs. Csak sejthető válasz van, mint a 6-os kérdésnél.

[ Szerkesztve ]

(#377) Mans20 válasza Lauda (#376) üzenetére


Mans20
addikt

Ez így akkor remek.

(#378) TeebyKay válasza Lauda (#376) üzenetére


TeebyKay
őstag

Egészen egyértelmű válasz van a 9-es kérdésre a gyártó weboldalán. És kizárásos alapon az oázis weboldalán is.

[ Szerkesztve ]

(#379) ssgk válasza DarthFater (#372) üzenetére


ssgk
aktív tag

Épp ezért írtam, megelőlegelés, amit könnyű(!) elveszíteni.

(#380) Lauda válasza TeebyKay (#378) üzenetére


Lauda
félisten

A gyártói oldalon valóban ott a jó válasz! Köszi az infót! :K

(#381) mackosajt válasza TeebyKay (#350) üzenetére


mackosajt
addikt

Hátőőőő.... a fehér az nem fekete, vagyis mégsem ugyanaz. :)

Technikai specifikációikat tekintve minden azonos, csak a burkolat színében térnek el.
Vagyis csak majdnem ugyanaz.
Tudod, a kék, vagy a piros kapszulát választod? Formára, ízre, szagra ugyanaz, csak mégsem.

De kitalálható a leginkább helyes megoldás. Ezt már kitárgyalta a fórum rendesen.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#382) Upo válasza Lauda (#376) üzenetére


Upo
addikt

Nem igaz, nem sejthető, teljesen konkrét a dolog, le van írva. Az egyik legkönnyebb kérdés.
Nem is értem, aki a többi hasonlót megoldotta ebben a játékban az miért nem tudja megcsinálni ugyanitt ennél a kérdésnél? Még annyi ész se kell mint a 6-oshoz, nekem is kb. 2 perc volt, de lehet sokat mondok.
:N
Zárás után majd fejtsd ki bővebben mire gondolsz, én meg majd megmutatom a megoldást. De most a valóságban is ingatom a fejem, azt meg hogy csinálod, hogy csak sejthető a válasz, én primitív voltam, meg is lett rögtön. Nem is tudok többet írni, az már segítség lenne (de már amit írtam, az is).

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#383) SyMbioTe válasza Lauda (#376) üzenetére

Olyannyira sejthető, hogy csak az ember szemét szúrja ki tökéletes pontosságú válasz.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#384) tpeter77


tpeter77
addikt

hali,

Ez az első játék, amiben részt vettem itt, még zöldfülű vagyok e téren.

Ami fura számomra, hogy a kérdések megválaszolása után, azok automatikusan rögzülnek?

Közben megtaláltam a választ, más is megkérdezte már ugyanezt! :)

#385 elithun
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#385) elithun válasza tpeter77 (#384) üzenetére


elithun
őstag

A válaszok kiválasztása elég. Ha mindre válaszoltál, akkor automatikusan részt veszel a játékban. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#386) SyMbioTe válasza tpeter77 (#384) üzenetére

Válasz kiválaszt - OK gombot lenyomod, és kész ;)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#387) jack982


jack982
aktív tag

ma este már meglesz a nyertes?

(#388) Pora


Pora
csendes tag

Kalappp tippek? Xd 2185 😀 korai de na xddd

[ Szerkesztve ]

Nem árulok zsákbamacskát.

(#389) bgunne válasza jack982 (#387) üzenetére


bgunne
tag

"A sorsolásban részt vevők, valamint a nyertesek listáját ezen az oldalon fogjuk közzétenni, várhatóan a játék lezárását követő 2-3 napon belül."

(#390) Samus


Samus
addikt

Mivel a hatodik kérdés volt a legegyszerűbb állítólag, fogom és elásom magam, mert jelen pillanatban az Oázisnál összesen egy típusú fehér Dell monitor van, ami nem szerepel a válaszok között, csak egy másik, aminek a típusszáma egy betűvel rövidebb (és nem is kapni az Oázisnál, a Google még kidobja, hogy valamikor volt, de utána 404).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#391) TeebyKay válasza Samus (#390) üzenetére


TeebyKay
őstag

Eltökéltem, hogy mindenkinek leírom a 6-os kérdéssel kapcsolatban a teendőket. Az ott feltüntetett monitorok monitor típusokat jelölnek. Amikor egy típus több különböző színben, vagy több különböző funkcióval jelenik meg, azt a dell a nevük végén egy-egy betű megjelölésével látja el. Egy dell monitor típus megjelölése a következő: betűk+számok+EGY betű, minden további betű a végén valami plusz funkcióra utal. (ezzel vitába lehet szállni, nem néztem utána csak egy megfigyelés)

[ Szerkesztve ]

(#392) jack982 válasza bgunne (#389) üzenetére


jack982
aktív tag

köszi

(#393) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Kissé lassú voltam a 6-os miatt,de 40 perc alatt meg is lett az összes válasz.
:R

Farhát eladó.

(#394) mackosajt válasza TeebyKay (#391) üzenetére


mackosajt
addikt

Ahham, szóval akkor te segítesz másoknak, tehát ki akarod magad záratni. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#395) Samus válasza TeebyKay (#391) üzenetére


Samus
addikt

Ez azért jó, mert akkor viszont a válaszlehetőségek nem jók. Tudom, ezzel is lehet vitatkozni, de ha egy fajta almából van piros, sárga és zöld, az nem egy típus, hanem három. Legalábbis nálam. Azért köszi a választ, leszűrtem belőle, amit kell.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#396) Out válasza TeebyKay (#391) üzenetére


Out
addikt

Eltökéltem, hogy felhívjam a figyelmedet arra, hogy amit tettél az tilos. Az érdekedben felhívtam a 112-t és bejelentettem, hogy alkalmazzanak téged, mert nagyon segítőkész vagy :P

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#397) TeebyKay válasza Out (#396) üzenetére


TeebyKay
őstag

A válasz megadása a tilos "A fórumban másokat szándékosan félrevezetni, vagy épp egy kérdésre a választ megmondani.", alapvető értelmezési készséget verni másokba nem az.

(#398) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Egy-két kérdésért fel kellett túrni a net bugyrait, de nem lehetetlen. Jó lenne nyerni végre valamit. :)

(#399) lemusz válasza Samus (#395) üzenetére


lemusz
addikt

„Akármelyik vevő akármilyen színű autót vehet addig, amíg a választott színe a fekete”. Henry Ford, T-modell

[ Szerkesztve ]

(#400) macilacus


macilacus
senior tag

mindjárt vége :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.