Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Első hsz akkor is az enyim ;]

All→M8

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Jelenleg én is ezt használom és tetszik. :K Egy gondom van csupán. Mióta szervízben járt a készülékem azóta a kapcsolatok panelen nem jelennek meg a kis képek. :F

Asszem mindenféleképpen!

(#3) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Én megvettem ennek a fizetős verzióját is, és az a helyzet, hogy sikerült meggyőzni magam arról, hogy WP7-es telefont ezzel a GUI-val soha.

Az első 1-2 hónapban nagyon tetszett, szuper volt, de pár hónap után annyira beleuntam, hogy ment vissza először a TW, majd a Go launcher. Az sem egy vizuális orgia, de legalább valamilyen, és alakítható. A WP7 még annyira sem, mint ez a Launcher7, ami mint program, szuper egyébként.

(#4) callmeakos válasza DeFranco (#3) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az tuti hogy a WP7 a testreszabhatosag legalja. En sem ezert latom jonak.

ECZKE:
Banalis kerdes. Probaltad ujratelepiteni? :D

All→M8

(#5) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Ezzel a launcherrel csak az a bajom, hogy a háttérben fut az eredeti sense-em, és szívja az akksit...nem tudom, hogy a többi launcher ilyen-e. Én maradok a sense-nél.

DeFranco: Én meg pont, hogy a sense-t untam meg, azért gondolkodok WP7-en. Igazából az ICS gyári holo kezelőfelületére lennék kíváncsi, de nem kell műanyag ref. telefon, a többire meg úgyis rákerül valami szar ui.

(#4) noxwill:És a szifon? :U

[ Szerkesztve ]

(#6) DeFranco válasza Nordic (#5) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azt, hogy a sense-t ki lehet-e ütni, nem tudom (de sejtem, hogy a) lehet b) nem fogyaszt releváns erőforrást), de saját magam számára a saját tapasztalataim és ízlésem alapján azóta a must have feature listára felkerült a változtatható GUI, ami jelen esetben androiddal egyenlő.

Szifon még csak-csak, de a jót könnyű megszokni, így ott is hiányozna már a widgetek, launcherek és add-onok adta szabadság.

(#7) EczkE válasza Nordic (#5) üzenetére


EczkE
addikt

Szifonnál belelehet bütykülni valahogy, WP7-nél nem tudom, hogy mennyire lehetséges.

Asszem mindenféleképpen!

(#8) zoo8800


zoo8800
veterán

Ma feltettem én is.
Maga a WP7 UI nagyon tetszik, de ennek a skinnek vannak hibái (amiket észrevettem):
1, az alkalmazások ikonjai láhatóan fel vannak nagyítva, pixelesek.
2, a koponyeg alkalmazás nem akar menni
3, ha valamit a menülistából eltávolítasz, nem tudod visszarakni (pl. a launcher ikonját eltüntettem :D )
...

rip and tear, until it is done

(#9) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ezt használom már én is egy ideje.

(#10) zoo8800 válasza zoo8800 (#8) üzenetére


zoo8800
veterán

2 és 3 visszaszívva :))

rip and tear, until it is done

(#11) callmeakos válasza aero. (#9) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Wow, ezek a csempe képek alapból benne vannak, vagy külön kell valahonnan leszedni? :D

All→M8

(#12) aero. válasza callmeakos (#11) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Külön. [link] [link]

(#13) callmeakos válasza aero. (#12) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Köszi.
Asszem ennek a Launchernek így megnőtt a nálam lévő élettartama :D

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.