Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) cattus válasza jimhun (#18300) üzenetére


cattus
őstag

Mondjuk van az a helyzet, ahol nem nagyon lehet variálni az elnevezéssel. A kiadó / logó alapján meg lehet még különbségeket tenni.

Az ellenőrzés meg inkább a biztonságra és a viszonylag stabil működésre terjed ki.

[ Szerkesztve ]

Do the thing!

(#18302) gabe8719


gabe8719
senior tag

Na jó, most komolyan bepöccentem.

A tényállás a következő:
Kaptam kb. két hónapja egy mailt egy csatolmánnyal, amit szerettem volna előhívni. Gondolom ez azért nem egy egetrengető feladat..

A kliens úgy volt beállítva, hogy csak az elmúlt 7 nap leveleit szinkronizálja, csakhogy mivel így cseszik rá hogy mit kaptam két hónapja, és még véletlenül sincs rajta olyan gomb, hogy rányomhatnék hogy "további üzenetek" és betölt még 10et, kénytelen voltam rámenni a szinkronizálásnál, hogy "időkorlát nélkül", máskülönben nem hajlandó megjeleníteni.. Ezzel viszont gyakorlatilag kivégeztem a telefont, mert nekiállt a teljes, elmúlt 7 évnyi (!) levelezésemet kilistázni. Persze a mutatvány előtt megpróbáltam böngészőn keresztül elérni a csatolmányt, de akkora balf@sz az egész, hogy mobilnézetben nem lehet a csatolmányhoz férni, desktop nézet nincs (!), másik böngészőn sem. Másik mailkliens ami használható: Nincs.

Mondanom sem kell, két vállra feküdt az egész telefon, laggol mint az állat, és hiába töröltem az egész gmail fiókot, maradt utána másfél gigányi törölhetetlen ajándék a belső memóriában.

És akkor most csak azért mert szerettem volna megnyitni egy két hónappal ezelőtti levelet, most lett egy jól kinéző papírnehezékem, amit hardresetelhetek. Amocskoséletbe. :(((

Most azért kedvem lenne előszedni a mailfelelőst, letörni a kezét és addig ütni vele, amíg másik nem nő helyette. :W

Bocs...

(#18303) x1port válasza gabe8719 (#18302) üzenetére


x1port
addikt

hát...ez kimeríti a szop..ás fogalmát :(

(#18304) Neurotoxin válasza Sub-ZeRo (#18228) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Ilyen nekem is volt egyszer Amberrel. Ma meg olyat csinált, hogy rögzítettem egy kontaktot, aztán nem reagált mentés és képernyő lezárás után semmire...oké, tok hámozás le, akku ki..tele az utca :DDD

Wait...2 napja nem nézek ide és 206 hozzászólás ;]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#18305) NrolandK93


NrolandK93
csendes tag

Van valami F1-es játék erre a telefonra ? Valami ingyenes :)

(#18306) pitius válasza gabe8719 (#18302) üzenetére


pitius
tag

Én ha régi levelet akarok elővenni, akkor a Keresést használom(e-mail kliensen belül) és ott a keresés Hotmail-en. (alapból nálam is 7 napra van beállítva).

Pl. most egy augusztusi levelet is elő tudok kaparni, úgy, hogy nem kellett a full levelezésemet szinkronizálni.

IE beállításaiban pedig meg lehet adni, hogy Mobilnézetet vagy a teljes nézetet preferálja -e.

...pitius...

(#18307) Sub-ZeRo válasza gabe8719 (#18302) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem is letöltött 7 évnyi levelezést még sem fingott meg a telefon.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18308) calocsay válasza jackal79 (#3581) üzenetére


calocsay
tag

Hiba nélkül. Nekem 1,5 hónapos az 520-ám, ès azt kell mondjam, nagyon kellemesen csalódtam benne. Közel 2 nap a készenlét úgy, hogy naponta megy a deezer, Fb, Skype, whatsapp online állandóan. Híreket olvasok, ha es néha telefonálok is. Tegnap a legnagyobb dobbenetemre 2 órás Skype hívás (!) is zökkenőmentes mentes volt, pedig ez este 8 után történt es a készülék előző nap volt feltöltve. Kifogástalan hangminősèg volt tapasztalható, de ez eddig egyetlen telefonnal sem tudtam ezt reprodukálni. Az androidokat telefonjaim mar a Skype online állapottól is lehasaltak nehány óra alatt, ha pedig meg hívtam is, max 20 perc es vége volt, mint a botnak. Vitán felül, az 520 a legjobb ár/értékű készülék, nagyon el,van találva.

Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

(#18309) Kismazsi


Kismazsi
csendes tag

Én is felraktam tegnap a black-et és gyorsabbnak látom a telefont,s az akksija is jobban bírja

(#18310) x1port


x1port
addikt

Én pont aznap vettem a telefont amikor jött a frissítés.
Bekapcsolásnál már ott volt az értesítés róla.

Volt egy kis gondom az áruházzal ezért javasoltak egy HR-t.
(lehet ez pont jól jött ki a Black frissítés után )

Szóval én nem tudom milyen volt az Amber de ez így ahogy most van tökéletes.
Tegnap délután 5 kor vettem le a töltőről azóta szinte folyamatosan nyomkodtam.
3G, facebook , dupla koppos ébresztés , emailezés stb..stb.... és még mindig félig van az akku !
(mármint éjszaka sem pihent a tel. mert melóztam és nyomkodtam közben :) )

Előtte egy 995-ös Alcám volt , az ugyanezzel a használattal megfeküdt 3 óra alatt (se).
Ráadásul az androidnál ott a lagg halmaz aminek itt nyoma sincs.

Szóval tökéletes választás volt! :)

(#18311) Lacus_84 válasza jimhun (#18300) üzenetére


Lacus_84
senior tag

A JDB-féle Facebook-ot már kötelezték a névváltoztatásra, most már újra JDB for Facebook a neve.

(#18312) AMD Power válasza Kismazsi (#18309) üzenetére


AMD Power
titán

Legalább valakinek jobb lett tőle a telefonja.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#18313) patex1983 válasza Zsadi (#18278) üzenetére


patex1983
őstag

Páromén, meg az enyémen is hasonló jelenség volt tegnap, pedig egyiken sincs battery app...

X

(#18314) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Az egyik 520-ra nekem is felment szépen a Black. Lassulást, vagy bármi egyéb problémát nem tapasztaltam.

(#18315) cattus válasza patex1983 (#18313) üzenetére


cattus
őstag

Valószínűleg "beragadt" egy alkalmazás. Egy restart általában segít.

Do the thing!

(#18316) Zsadi válasza patex1983 (#18313) üzenetére


Zsadi
őstag

Érdekes.... mi lehetett...:F

cattus:
Az a baj, ezt már régóta csinálja teljesen random. Újraindítás sem segít sajnos. Mire összeáll a teló, jöhet a HR. :(

[ Szerkesztve ]

(#18317) patex1983 válasza cattus (#18315) üzenetére


patex1983
őstag

Pont egy napon több fórumtársnak, meg nekünk is pont beragadt egy app... Hát fura... :U

X

(#18318) yaksi válasza gabe8719 (#18302) üzenetére


yaksi
aktív tag

Ha tudod, kitől kaptad, vagy mi volt a tárgy, akkor rá kellett volna menni a mailfiókon belül a keresésre, majd, amikor kihozza az elmúlt x nap letöltött levelezései találatát, akkor van egy olyan pont, hogy további keresés itt: (a fiók elnevezése).

Én így mindent megtaláltam eddig, akár évekkel ezelőtti levelet is.

yaksi

(#18319) netpeti98


netpeti98
addikt

Találkoztam az első buggal a Black után, ha kikapcsolom a WiFit és vissza gombal lépek vissza a beállításokba, akkor sok esetben a Betöltés felirat jelenik meg és visszaugrik a főmenübe, ha megint rámegyek a beállításokra akkor a Folytatás felirat jelenik meg, majd végre betölti rendesen. Nem minden esetben történik meg, de sajnos elég gyakori. Lehet mégis meg kellene csinálni azt a HR-t. :(

[ Szerkesztve ]

(#18320) Namelesske válasza x1port (#18253) üzenetére


Namelesske
addikt

Először próbáld az IE előzményeit törölni, az felszabadít vagy 200 megát.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#18321) Namelesske válasza Joker88 (#18279) üzenetére


Namelesske
addikt

Bing? esetleg Bing időjárás? Az valamennyire élő, meg a CNN app is.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#18322) barnade95


barnade95
tag

Felpakoltam én is a Black frissítést, mert megjött végre a T-seknek is. Nem vagyok elragadtatva. Jópár animáció darabos lett, olyan fura az egész. És a csevegő megdöglött, egyszerűen nem indul el...

(#18323) x1port válasza Namelesske (#18320) üzenetére


x1port
addikt

Azóta sikerült törölni , köszi ! :R

És valóban a Bing -es időjárás képernyőzár háttér szuper.

(#18324) Devas válasza barnade95 (#18322) üzenetére


Devas
őstag

HR-t csapass oda neki esetleg. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#18325) Is-tee válasza Devas (#18324) üzenetére


Is-tee
aktív tag

A HR rövidítés az mit jelent? :) Hard Reset?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#18326) cattus válasza Is-tee (#18325) üzenetére


cattus
őstag

Igen.

Do the thing!

(#18327) Namelesske válasza x1port (#18323) üzenetére


Namelesske
addikt

Ebben a szép esős és felhős időben elég egyhangú :D

A dirty frissítés után is tökéletesen üzemel a gépsas még mindig :D :C

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#18328) x1port válasza Namelesske (#18327) üzenetére


x1port
addikt

Bizony :) elég sokáig 6 Celsius fokot írt már azt hittem lefagyott ! :)
Aztán felmászott 7 -re :)

(#18329) bface válasza yaksi (#18318) üzenetére


bface
újonc

Ott nekem a gmail-es fiókot nem mutatja, csak a microsoft-osat. Én egyébkent ie-ből el szoktam magamnak küldeni a csatolmányos levelet és akkor hozzáferek a mail kliensből.

(#18330) Namelesske válasza x1port (#18328) üzenetére


Namelesske
addikt

Ha megunnád ezeket kipróbálhatod:

[Today Widgets]

[Da Lockscreen]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#18331) Namelesske válasza bface (#18329) üzenetére


Namelesske
addikt

Külön hozzá adhatod, és össze is fésülheted az MS fiókossal! 1 ikont fog így elfoglalni.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#18332) x1port válasza Namelesske (#18330) üzenetére


x1port
addikt

Köszi , de jó nekem az időjárás.
Ez a Bing-es legalább Magyar ! :)

Más: a sysapp pusherrel hogy a fenébe kell frissíteni ?

(#18333) Kryczek válasza x1port (#18332) üzenetére


Kryczek
tag

ez a binges cucc nekem úgy merítette a telót mint állat. azt mondanom sem kell hogy ha naponta kétszer frissült a csempe az már ünnepnek számított... :(

nekem most nincs is fenn semmilyen időjárás app mert megnéztem vagy ötöt és mind olyan volt h nem frissült a csempe...

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#18334) netpeti98 válasza Kryczek (#18333) üzenetére


netpeti98
addikt

Nálam az Accuweather akkumulátor merítés nélkül, előcsempével hibátlanul működik. :)

(#18335) x1port válasza Kryczek (#18333) üzenetére


x1port
addikt

hát nem tudom...nálam kiválóan megy.
Mondjuk nem csempébe van kitéve hanem képernyőzár háttérnek.

(#18336) Kryczek


Kryczek
tag

van arra valami mód hogy HR előtt a telefonon lévő smseket lementsem? mert sok fontos lenne közte!

meg van már ;]

x1port köszönöm !

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#18337) x1port válasza Kryczek (#18336) üzenetére


x1port
addikt

Beállítások--biztonsági mentés .

Én is nemrég láttam,
Azt nem tudom,hogy mennyire működik illetve,hogy a visszaállítás hogy zajlik.

[ Szerkesztve ]

(#18338) Kismazsi


Kismazsi
csendes tag

Elméletileg mindent Elment a "felhőbe" jól elrejtve

(#18339) Kryczek válasza x1port (#18337) üzenetére


Kryczek
tag

az jó, mert ez lett volna a következő kérdésem ;] ;]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#18340) #36819456


#36819456
törölt tag

A Microsoftos FB alkalmazás közepes, illetve nagy méretű csempén csak egy képet jelenít meg, vagy előbb utóbb változik? Köszi. :)

(#18341) bface válasza Namelesske (#18331) üzenetére


bface
újonc

Össze van rakva levelesládába a gmail és a hotmail, de csak a hotmailt ajánlja fel további keresére.

(#18342) nemkufar válasza x1port (#18332) üzenetére


nemkufar
tag

Én azt a Bing alkalmazást is töröltem már. Nem hiteles.
A helyet is tévesztette, de még a zalai községemet is Somogyba nevezte meg. (60 km-et tévesztve!)
Az adatok pedig másak voltak, mint itt az éppen valós hőmérséklet, stb. Lehet, hogy "szép", meg élőcsempe, de egy átverés - szerintem. (Akkor már inkább az időkép és annak a radar képe, ha jön a csapadék...) :)
Ami hiteles időjárás a neten amúgy, az a http://www.sat24.com/ - ám, hogy van-é mobil változata is, azt nem tudom.
A "Foreca" viszont fent van, jut eszembe. (Szerkesztve.)
Az a komputeri monitor háttérkép felső sarkában is ki van téve minialkalmazással.

[ Szerkesztve ]

Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

(#18343) Gorneck válasza nemkufar (#18342) üzenetére


Gorneck
titán

Ennyi erővel semmit se használjon az ember mert egyik se hiteles...nekem még egy app se mutatta a korrekt időjárást/hőfokot... :DDD Sőt...egyáltalán semmi... :( Most akko mi van?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#18344) cattus válasza x1port (#18332) üzenetére


cattus
őstag

Megnyitod az appot, az alsó három gomb közül kiválasztod a baloldalit. Ez elenőrzi, mihez van frissítés, majd kilistáza. Itt kikeresed, ami kell, rákoppintasz, majd a megnyíló Áruházból lefrissíted.

18345: érintés

[ Szerkesztve ]

Do the thing!

(#18345) x1port válasza cattus (#18344) üzenetére


x1port
addikt

Nekem az a gombrezgés kikapcsolás hiányzik.
Az melyik frissítésben lesz ?

(#18346) Sub-ZeRo : nincs benne nekem.

Okés , frissítem is! Köszi ismét :R

[ Szerkesztve ]

(#18346) Sub-ZeRo válasza x1port (#18345) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Black. Már benne van.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18347) pitius válasza x1port (#18345) üzenetére


pitius
tag

"Érintés" frissítésében van benne.

...pitius...

(#18348) mikersz1 válasza x1port (#18345) üzenetére


mikersz1
senior tag

Rezgés kikapcsolása.

Egyébként nekem sincs benne.

(#18349) Sub-ZeRo: Valószínűleg nem frissült. Igazából engem nem zavar a rezgés.

[ Szerkesztve ]

(#18349) Sub-ZeRo válasza mikersz1 (#18348) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha black-et felrakod és utána a touch app is frissül benne kell hogy legyen.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18350) ignisz


ignisz
senior tag

Olyan ébresztő alkalmazást keresek,amely magyar nyelvű és van saját hangerő állítása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.