Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) westcoastog válasza BeseSasa88 (#10350) üzenetére


westcoastog
veterán

8 hozzászólással fölötted.

(#10352) BeseSasa88
;) :))

[ Szerkesztve ]

(#10352) BeseSasa88 válasza westcoastog (#10351) üzenetére


BeseSasa88
csendes tag

uhh... bocsánat akk:D pedig folyamatosan olvaslak titeket de ez vhogy elkerülte a figyelmem.... :W :W :W

azárt nagyon szépen köszönöm..:)

(#10353) ppp78


ppp78
csendes tag

Ezt nem hiszem el...Eddig a T-nél 28 e volt mostmár meg 20-al drágább??! Szerintetek mi lehet az ok?

(#10354) westcoastog válasza ppp78 (#10353) üzenetére


westcoastog
veterán

Már régóta felvitték. Biztos mert viszik mint a cukrot, az olcsó vackok meg nem fogytak, kitudja.

(#10355) #TOTTI válasza ppp78 (#10353) üzenetére


#TOTTI
őstag

Vége az akciónak, az ár elérte az értéket! Piacszerzésre tökéletes volt az eddigi árszint!

(#10357) nemkufar válasza Mr.Grincs (#10284) üzenetére


nemkufar
tag

A kérdésre - (ha tilos a link, majd kivágjátok és elmesélitek máshogyan)
http://www.mobilprofi.hu/gsm-webaruhaz/588-nokia-cr-115/

"Nokia E75 Navigation Edition
Nokia Lumia 510
Nokia Lumia 520
Nokia Lumia 610
Nokia Lumia 620
Nokia Lumia 625
Nokia Lumia 710
Nokia Lumia 720
Nokia Lumia 800
Nokia Lumia 820
Nokia Lumia 900"

Ehhez akkor kell venni egy szivargyújtóba való töltő madzagot is gondolom és akkor "aktív" töltős tartó lesz, ha nem is a legesztétikusabb.(?) :K

Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

(#10358) Mr.Grincs válasza blackmoto (#10349) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát azért remélem megjön hamar. Eddig "kibírtam" a fehérrel akkor kibírom még egy darabig a sárga nélkül.
Max hívnak ha valami hasgörcsük van. Lemondani nem akarom a megrendelést.

nemkufar: Köszi az infót. :R

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#10359) se4ever2 válasza zuioch (#10347) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Tudom-tudom, feketém van, fogtam már fehéret, az tényleg más egy kicsit. :)

(#10361) KunEmber válasza evo87 (#10291) üzenetére


KunEmber
senior tag

Köszi, kikattintottam, ránézek majd.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#10362) old rocker válasza #40993792 (#10356) üzenetére


old rocker
veterán

Ennek a telefonnak egy súlyos hibája van, amire nagyon kell vigyázni: sajnos qrvajó

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10363) Devas válasza #40993792 (#10356) üzenetére


Devas
őstag

Mondjuk nem hinném hogy Jelly Bean-nel 512 MB RAM-mal, komoly élménybeszámolót lehetne tartani, mindenesetre részvétem Draco-nak. :C

Befejeztem, bocsi.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#10364) Devas válasza Katsuo Nobuo (#10332) üzenetére


Devas
őstag

Kedves bajtársam! Nincs GDR3 a telefonomon, sima mezei jóféle Amber van csak. Csapattam neked egy kis Screenshot-ot, és üdv a klubban!

Ott a nézet nálam. Parancsolj. :Y

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#10365) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Hy all :R Valaki leírná nekem mi a típusú a gyári Lumina 520 töltője :K Mert akitől vettem a telot az csak adatkábelt adott hozzá :W

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#10366) zsoltek válasza vlcsko82 (#10365) üzenetére


zsoltek
aktív tag

Szeva. Nokia AC-20E

Huawei P30

(#10367) FireKeeper válasza vlcsko82 (#10365) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a típusszámát én ugyan ki nem tudom olvasni, de amúgy 5V 750mA-es. de van egy másik töltőm otthon (ez utángyártott), az 1A-es, az is teljesen jól tölti.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10368) Devas válasza vlcsko82 (#10365) üzenetére


Devas
őstag

Nokia felirat van a töltőn.

"Made for Nokia@ in China. Salcomp Model: AC-20E. Output DC 5V, 750mA. Input: AC 100-240V. 50-60 Hz, 120 mA." - ezeket az apró betüket csak neonfényben tudtam elolvasni, szal jössz egy virtuális sörrel.

Használtam már párszor Sony Xperia Tipo töltőjét is, meg a postán vásárolt Noname-el is szoktam töltögetni.

Típusszám :D
4090493294550408731;0675628 (asszem) :DDD

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#10369) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Köszönet nektek urak :R

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#10370) KunEmber válasza evo87 (#10291) üzenetére


KunEmber
senior tag

Nem oldotta meg, ugyanúgy két elküldött üzenetnek látom a Gmailben. Viszont, csak egyszer küldi el, ami hatalmas jó hír!

Még vmi: miért lehet az, h ahol eddig szinkronizált a Gmail (iszonyú sz@r, nyílt wifi a munkahelyemen), ott a hr után nem? Internet ha lassan is, de megy; Microsoft-fiók szinkronizálás szintén megy.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#10371) nbukta77 válasza KunEmber (#10370) üzenetére


nbukta77
addikt

Valaszt sajnos nem tudok, de mivel wp ezert celszerubb lenne msoft alkalmazasokat es szolgaltatasokat hasznalni. Ertem ez alatt a live- outlook parost. Ertelemszeruen android alatt google szolgaltatasokat. Miota at alltam wp- re es szakitottam a google szolgaltatasokkal nalam jol mukodik minden.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#10372) pitius válasza nbukta77 (#10371) üzenetére


pitius
tag

Én ezt úgy oldottam meg, hogy a gmail-es fiókomat beállítottam, hogy az outlook-os címemre mindent forwardoljon automatikusan. És az outlook-os fiókom van beállítva a telefonon, így nem maradok le semmiről. Rögtön megjön minden levél, miegymás.

...pitius...

(#10373) Katsuo Nobuo válasza Devas (#10364) üzenetére


Katsuo Nobuo
csendes tag

Látom és köszi, de nekem tényleg csak az aktiválás van.

KunEmber: Nekem is kétszer vannak a levelek az elküldöttekben. Felénk vidéken nagyon rossz a mobilnet, de ha IC-vel utazom az ottani wifi legalább 4x gyorsabb, mégsem tudott már többször IC-s wifivel szinkronizálni a gmail, a hotmailról kellett maileznem. Itthon a nagyon lassú mobilnettel megy és aránylag elég gyorsan.... (EDGE)

pitus: Tényleg rögtön érkezik minden? Engem zavar ez a maximum 15 percenkénti gmail csekkolás.

[ Szerkesztve ]

(#10374) Sub-ZeRo válasza Devas (#10368) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nokia felirat van a töltőn.

Mindent vitt ez a szöveg. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10375) Redome86


Redome86
tag

Tudtok egy jó módszert arra, hogyan tisztítsam ki a beszéd hangszórót?
Rendesen meg tud ülni benne a szösz... :((

"Nem tudom, hogy kell képernyőképet küldeni..." "Semmi baj. A billentyűzetet látod?"

(#10376) Sub-ZeRo válasza Redome86 (#10375) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Fültisztító + rá egy kis dezodor és tökéletes lesz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10377) Katsuo Nobuo


Katsuo Nobuo
csendes tag

Csak a GDR3 miatt van, vagy eddig is ennyire jó volt a fényérzékelő? Ezt arra értem, hogyha automatikusra állítom és a készülék úgy dönt akkor még a kézzel beállítható "kicsi" alá is leviszi a fényerőt.

(#10378) unyadavid válasza Katsuo Nobuo (#10377) üzenetére


unyadavid
senior tag

Ez eddig is így volt, meg ha a napfényben való olvashatóság (vagy valami ilyesmi) funkció be van kapcsolva akkor pedig a max beállítható fölé is tolja. Persze az algoritmus lehet, hogy javult.

(#10379) Takuun


Takuun
aktív tag

Ha jól emlékszem itt volt probléma, hogy a g-mail-es levelek nem érkeznek meg push-ként.
Az alábbi hozzászólást találtam a témához:

[link]

Remélem segítségetekre lesz!

(#10380) old rocker válasza Sub-ZeRo (#10374) üzenetére


old rocker
veterán

Sonja win
G-mail beállítás: a 15 perc előtt virít egy olyan, hogy "elemek érkezésekor". Nem ez a push letöltés?

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10381) nbukta77 válasza old rocker (#10380) üzenetére


nbukta77
addikt

De az.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#10382) Sub-ZeRo válasza old rocker (#10380) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nálam nincs olyan, hogy "az elemek érkezésekkor" szöveg.15 perc minimum és a manually az utolsó. :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10383) nikilauda válasza Sub-ZeRo (#10382) üzenetére


nikilauda
senior tag

Gmailnél már nincs benne. Ha az outlookot(gmaillel is tudod) használod, és azt állítod be, akkor van az elemek érkezésekor.

(#10384) old rocker válasza Sub-ZeRo (#10382) üzenetére


old rocker
veterán

A beállítások e-mail + fiókok c. alatt nincsen? Hm... nekem csak a ténejlonosoknál nincs... a google, ill. microsoft fióknál van...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10385) Sub-ZeRo válasza old rocker (#10384) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nincs. Csak hotmail, live acc-nál van. Google-nél nincs.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10386) Outlander


Outlander
őstag

Ósánkában, akciós a kártyafüggetlen.. 37.990 ft...

Már ha érdekel valaki...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#10387) HuMarc válasza Outlander (#10386) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem tudom, ki hogy van ezzel, de akkor már inkább 39 999 Ft-ért a Mediában, vagy az Edigitalban :)

(#10388) m1lan válasza se4ever2 (#10359) üzenetére


m1lan
őstag

Mitől másabb a fehér hátlap? A feketét szeretném majd cserélni fehérre vagy kékre, csak ezért kérdezem :DDD

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#10389) HuMarc válasza m1lan (#10388) üzenetére


HuMarc
addikt

A feketének határozottan jobb a fogása. Pont ma délután próbáltam a kéket, és műanyagabb, nem olyan gumis, nem annyira hajlítható, ami nálam hátrány. Persze ettől még állati jól néz ki kékben :D

(#10390) btudos válasza m1lan (#10388) üzenetére


btudos
veterán

Meglepő módon fehérebb ;]

Egyébként más az anyaga, legalábbis a külső mindenképp, a fekete kicsit minőségibb hatást kelt, jobb a fogása, kevésbé csúszik. A többi kicsit csúszósabb.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#10391) Outlander válasza m1lan (#10388) üzenetére


Outlander
őstag

Jóval világosabb... maga a fehér szín gyakorlatilag a fekete reciproka/ellentéte....

;] :P

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#10392) HuMarc válasza Outlander (#10391) üzenetére


HuMarc
addikt

reciproka :DDD

(#10393) trapi80


trapi80
tag

Ha letöltök a készülékre egy pl. pdf fájlt, akkor azt miként tudom feltölteni mondjuk a skydrivre? Esetleg valaki tud olyan ingyenes programot ami használható wi-fi-s nyomtatásra?

Köszi!

Üdv: Roland

(#10394) m1lan válasza btudos (#10390) üzenetére


m1lan
őstag

Mertem remélni, hogy nem hupilila ;]

A feketével amúgy nincsen semmi problémám, csak szívesen kipróbálnék valami színesebbet is :D

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#10395) #81556480


#81556480
törölt tag

Üdv!

Lumia 520 tulaj lettem!

Bunkofon után egyelőre azt sem tudom hogyan kell vele telefonálni(tényleg)

Viszont lementettem régi nagyon nem okos nokiámról a telefonszámokat. ilyen xls féle doc-ba van.Rá tudom azt tölteni nokia suittal?

Más egyéb kérdések:

Látom vannak mindenféle appok. Ezek fizetősek?
Pl kéne nekem erdészeti köböző alkalmazás ha van.
Itt van a pc mellett és 2-3 percenkként hallom a ti tirti tiritit a hangfalban. Ez normális?

Jó döntés volt ez a készülék?

Ja és mi az a microsoft fiók, és kell e nekem ??

[ Szerkesztve ]

(#10396) btudos válasza #81556480 (#10395) üzenetére


btudos
veterán

Én itt kezdeném, olvasgasd ezt az oldalt, sok kérdést megspórolhatsz vele.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#10397) #81556480 válasza btudos (#10396) üzenetére


#81556480
törölt tag

Köszi köszi!

Ezt is akartam kérdezni, hogy valami alap írás van-e :C

:R

(#10398) cattus válasza #81556480 (#10395) üzenetére


cattus
őstag

Ha a régi telefonod még megvan és van rajta BT, akkor az Adatátvitel nevű appal át tudod rántani a névjegyeket.

Van amelyik app fizetős, van ami nem. Ez csak a fejlesztőtől függ.

Microsoft fiókra pedig szükséged lesz, ehhez fogja kapcsolni ugyanis kapcsolni a letöltött appokat.

Do the thing!

(#10399) Dhampir válasza #81556480 (#10395) üzenetére


Dhampir
félisten

Más mobiltelefon is megszólaltatja a hangfalat. :)

(#10400) szp1 válasza #81556480 (#10395) üzenetére


szp1
addikt

Nem tudom ez megvan-e, mindenesetre hasznos.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.