Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) Doriro válasza xxSanchez (#10800) üzenetére


Doriro
tag

Köszi, akkor pirosat fogok venni.

(#10802) Zsolt1


Zsolt1
tag

Sziasztok! Három kérdésem lenne a telefonnal kapcsolatban:
1. A lefagyások, újraindulások mennyire gyakoriak ennél a telefonnál? (Arra a lefagyásra gondolok, ami az összefoglalóban is írva.) Ha nagyon sűrűn fordulnak elő akkor szervizben (vagy én) tudnak vele valamit csinálni vagy kuka?
2. Tudom, hogy ekkora kijelző nem ideális a PDF nézegetéshez, de egy A4 lapméretű PDF-nél oldalra döntve nagyon sokat kell görgetni ahhoz, hogy egy sort végig tudjak olvasni, vagy esetleg kifér teljes oldalszélességben és olvasható betűmérettel (nem volt még 4" kijelzőjű telefonom)?
3. Szintén az összefoglalóban van írva, hogy rezeg, amikor megnyomom az érintőgombot. Ez körülbelül mennyire erős? Gondolom nem ugrik ki a telefon a kezemből, de azért jó lenne, ha minnél kevésbé csinálná.
Előre is köszönöm a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#10803) Sub-ZeRo válasza Zsolt1 (#10802) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

1. Nem jellemző nálam. Az elején 3x csinálta de egy app miatt meg egy sim kártya igazítás segített rajta.
2. Egész jó olvasni rajta. 10 oldalt olvastam rajta.
3. Kellemes kis rezgése van és sajnos nem lehet kikapcsolni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10804) Zsolt1 válasza Sub-ZeRo (#10803) üzenetére


Zsolt1
tag

Köszi a segítséget! :)

(#10805) westcoastog


westcoastog
veterán

Valószínűleg szegényes a megfigyelésem, egyelőre semmi.

[ Szerkesztve ]

(#10806) vlcsko82 válasza margithid (#10798) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Micsoda a microsoft átveszi a nokiát :F ez nekem még új :U
B@szus tényleg :D most olvastam utána,röpke 7,2 milliárd dollár :Y

[ Szerkesztve ]

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#10807) Воланд válasza vlcsko82 (#10806) üzenetére


Воланд
titán

csak a telefonos uzletagat. kedden szavaznak a felvasarlasrol a reszvenyesek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10808) vlcsko82 válasza Воланд (#10807) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Remélem megszavazzák,mert akkor úgy sejtem mi Wp-ek is jól járunk.

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#10810) margithid válasza vlcsko82 (#10808) üzenetére


margithid
veterán

Szeritnem is, én még olcsóbb wp telefont várok, habár ezt a 28k-s kártyás árat már nehéz lesz überelni.
Microsoftnak legfontosabb, hogy terjedjen a rendszer, szerintem ha 0ba kijönnének a hardvergyártásból az is jó lenne nekik, csak legyen végre globálisan 10-20% a részesedés.
Nagyon csalogat Ativ S, de lehet várok még vétellel, amig microsoft saját néven fogja árulni a telefonokat.

(#10811) Joker88 válasza margithid (#10810) üzenetére


Joker88
őstag

" Szeritnem is, én még olcsóbb wp telefont várok, habár ezt a 28k-s kártyás árat már nehéz lesz überelni. "

volt az már, talán szeptemberben vagy októberben , 20-21.000 Ft is. :U :K

In loving memory of Garrett Lockhart

(#10812) KunEmber válasza Sub-ZeRo (#10701) üzenetére


KunEmber
senior tag

Ja télleg, nálam is van kód. De én nem nézegetem a hátlap belsejét :)

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#10813) HuMarc válasza margithid (#10798) üzenetére


HuMarc
addikt

A jelenlegi (Magyarországi) körülmények között nem valószínű, hogy lehetséges egy olyan készülék, amely megfelel minden WP8-as követelménynek, meg szállítás, meg vám, meg minden kutyafüle rajta van, és 25 000 Ft alatt árulják (szolgáltatónál kártyásan).

Ativ S-ben nincsen navi :U

(#10814) bump3r111


bump3r111
tag

Üdv! Egy olyan kérdésem lenne, hogy kb. mikor lesz elérhető a hivatalos GDR 3 frissítés? Most Amber van rajta (T), meg akarom várni a hivatalos frissítést, és nem is tudom hogy kell telepíteni. (garanciavesztéssel nem jár egyébként?) Azért is kérdezem hogy mikorra várható, mert jövő év elejére ígérik a Windows 8.1 bevezetését, ami egy teljesen más rendszer lesz mint az amber, meg a gdr3 nem? Most akkor hogy is van ez ? :D

(#10815) Papix


Papix
tag

Sziasztok!

A naptárban hogy tudok a teendőkhöz vmi más hangot adni,mert ami alapban van, azt nem hallom meg.

(#10816) ArGab válasza bump3r111 (#10814) üzenetére


ArGab
őstag

A Microsoft által kiadott GDR3 frissítés jelent csak meg. A GDR3-on alapuló készülékspecifikus OS frissítés viszont még nem érkezett meg, ez Lumia Black néven jön majd 2013 legvége, de valószínűbb hogy 2014 elején. Konkrét dátum nincsen. A 8.1-ről egyelőre sokat nem tudni, hogy mikor és mire is fog majd érkezni.

(#10817) bump3r111 válasza ArGab (#10816) üzenetére


bump3r111
tag

Váó, köszönöm most már minden világos.

(#10818) vrsptr válasza Joker88 (#10811) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Mennyiii? :) Hol, dominoban?

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#10819) vrsptr


vrsptr
aktív tag

(Lejárt az 5 perc), ezekre valaki? [link] és [link].

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#10820) Dhampir válasza margithid (#10798) üzenetére


Dhampir
félisten

Aha, csak szállítással együtt drágább, a garancia pedig nem tudom, hogy itthon érvényesíthető lenne-e a Samsungnál. :U

(#10821) JamesFinn válasza Papix (#10815) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Csak a gdr3-nál tudsz saját hangot állítani.

(#10822) Joker88


Joker88
őstag

Két kérdésem lenne :

1.: hogyan tudnák beállítani bankkártyát a Windows Áruházhoz,hogy tudjak letölteni fizetős alkalmazásokat ? Mert amit felajánl a WP a telefonban, a " pénztárca" nevű alkalmazást,abba az én MAesro típusú kártyám adatait nem tudom bevinni ..

2.: A nem fogadott hívásoknál hogyan lehet előhozni hogy pontosan mikor volt a nemfogadott hívás ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#10823) Sub-ZeRo válasza Joker88 (#10822) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

1. Lehet azért, mert nem lehet róla interneten keresztül vásárolni, azért nem tudod.
2. Kékkel jelzi ha van nem fogadott hívásod. Máshogy nem tudod megnézni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10824) RMZ250 válasza Sub-ZeRo (#10823) üzenetére


RMZ250
senior tag

Az időt kérdezi te....hogy mikor volt. Nem azt, hogy volt e.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#10825) Sub-ZeRo válasza RMZ250 (#10824) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mindegy, akkor sem tudja megoldani, mert semmilyen opció nincs rá.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10826) old rocker válasza Joker88 (#10822) üzenetére


old rocker
veterán

A vásárláshoz nem a pénztárca appal tudod megadni a bankkártya adatokat. A régi (symbiános) Nokia áruházban az első vásárlásnál megadhattad a kártya adatokat, hozzá a jelszót stb. Itt már nem emlékszem, hogyan történik, mivel azt hiszem, előfeltétele a vásárlásnak, hogy legyen mikrofos fiókod, ahhoz pedig ez hozzá van rendelve. A pénztárca app arra jó, hogy az Áruház alkalmazás emlékezni fog rád, a kártyádra, tehát a regisztrációs adataidra, ezért valamivel meg kell erősíteni a vásárlást. A pénztárcában ehhez szükséges PIN kódot adhatsz meg. Ellenkező esetben, ha pl. megdurrantják a telefonodat, az áruházat felvásárolhatnák vele. De ha a pénztárcában beállítod, hogy kérje az általad megadott PIN kódot, akkor minden vásárlásnál kérni fogja az általad generált kódot, különben nem jön létre a tranzakció.
A hívásnaplóban a nem fogadott hívás mellett ott van, hogy (pl.) H. 9.21 azaz hétfő, 9 óra 21 perc, nem értem, ennél pontosabbat mit akarsz? Amelyik régebbi, annál ott van, hogy pl. kimenő 2013. 10.30. Mivel ez az adott héten régebben történt, az óra perc valóban nincs kiírva.

Khm. Bocs, egy megjegyzés. A "tudnák" többes szám harmadik személy: ők tudNÁK, de: én tudNÉK... Azért teszem szóvá, mert ez nem véletlen egybeírás, mint pl. a második "nemfogadott", ez sajnos komoly nyelvtani hiba, ami egyre eszkalálódik; hasonlóképpen a ba-be-ban-ben ragok helytelen használatával, amit csak egy esetben tud az átlag magyar helyesen: "Jóban-rosszban" ... Sad, but true.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10827) Blyan válasza Joker88 (#10822) üzenetére


Blyan
félisten

Oda van írva, csak mintha Te növelted volna a betűméretet ezért nem fér ki.

Nekem látszik rendesen, legalább is az egy héten belüliek:

Persze aláírom, elég gagyi, hogy nem lehet megnyitni egy részletezőt.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10828) old rocker válasza Blyan (#10827) üzenetére


old rocker
veterán

igen, a megnövelt betűméret, nálam is az van, de még azzal is látszik annyi: H.9.21.M.... (mobilszám)

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10829) vlcsko82 válasza Blyan (#10827) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Nálam is látszik minden csak a részletezőt hiányolom én is :U de ettől függetlenül azon gondolkozom veszek egy 820-t ha kicsit lejeb megy az ára :U

[ Szerkesztve ]

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#10830) mukibuci válasza Blyan (#10827) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

akkor nézz meg egy régebbit ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10831) old rocker válasza mukibuci (#10830) üzenetére


old rocker
veterán

a régebbinél dátum van kiírva... legalábbis a fogadott-indított viszonylatban.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10832) RMZ250 válasza Sub-ZeRo (#10825) üzenetére


RMZ250
senior tag

Na ugye, hogy van. Mondjuk ez jó nagy fail. Betűméret :W

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#10833) desolator


desolator
senior tag

Valamelyikőtök tesztelte már ezt az új lejátszót a moliplayer -t? A leírásában az szerepel, hogy elvileg mindent visz a flac-től kezdve az mkv, srt, sub-ig. Már leszedtem de csak egy sima mp3-at indítottam el viszont képzeljétek, bele lehet tekerni a számokba a csúszkával! :D Azonban zenére gyakorlatilag használhatatlan mivel nem tud a háttérben futni, nem is értem...

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#10834) SziberTomi


SziberTomi
tag

Sziasztok.

A FIFA 13 elfut rajta?

iPhone 5S

(#10835) consono válasza SziberTomi (#10834) üzenetére


consono
nagyúr

Hivatalosan nem...

"In God we trust. All others must bring data"

(#10836) badrian250


badrian250
tag

Sziasztok!

Le akarok tölteni egy ~800 mb-os játékot a telómra, és azt írja, hogy szabadítsak fel helyet, mert nincs elég, pedig a telefonon van 2,53 gb, a memóriakártyán pedig 1,7 gb szabad hely..

Ez miért van?

(#10837) Blyan válasza mukibuci (#10830) üzenetére


Blyan
félisten

Ahogy rockertársam is említi, ott csak a dátum szerepel, tehát a részletező még mindig hiányzik.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10838) mukibuci válasza Blyan (#10837) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igazából erre akartam célozni, hogy nagyon szuper, hogy látod egy héten belül, de a multheti adatoknak már éppen reszeltek :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10839) Blyan válasza mukibuci (#10838) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor ez esetben, tanult maci, bizony egy oldalon állunk.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10840) Rinita


Rinita
tag

A tv-ben reklámozzák a Lumia 925-öt, annak a reklámnak a zenéjét le lehet valahonnan tölteni csengőhangnak? Nagyon tetszik :D

(#10841) Sub-ZeRo válasza Rinita (#10840) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Store -> shazam -> letölt -> tv-hez rakod ha megy a zene, shazam elindít -> Ha van találat, nyert ügyed van.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10842) NGA válasza badrian250 (#10836) üzenetére


NGA
addikt

Kb 3 giga hely kell.

(#10843) Rinita válasza Sub-ZeRo (#10841) üzenetére


Rinita
tag

Köszönöm, már megoldottam, letöltöttem Youtube-rol :B

(#10844) motoflug válasza Rinita (#10843) üzenetére


motoflug
őstag

Itt van, ha másnak is kellene. Már több fórumon keresték :)

(#10845) old rocker


old rocker
veterán

A telefonom eldobja a bluetooth kapcsolatot kb. 7-8 sec alatt. Kiírja, hogy "csatlakoztatva", aztán snitt. 5let erre? (Bármelyik párosított eszközzel...)

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10846) IG55 válasza old rocker (#10845) üzenetére


IG55
senior tag

Valójában nem dobja el. Próbálj küldeni valamit.

(#10847) old rocker válasza IG55 (#10846) üzenetére


old rocker
veterán

hát nem tudom. Pl. egy képet tudok vele küldeni a c7-re; de pl. a párosított bluetooth keyboarddal francot sem tudok csinálni. Kiírja, hogy csatlakoztatva, felül a kis piktogram megelevenedik, kékkel kiírja, hogy csatlakoztatva, majd eldobja, piktogram és a felirat is szürke lesz.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10848) mukibuci válasza old rocker (#10847) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

lehet azért, mert a wp nem támogatja a bt billentyűzetet

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10849) Den96


Den96
csendes tag

Sziasztok
Ez mitől van?

Az IE működik, de az áruház nem.

[ Szerkesztve ]

(#10850) xxSanchez válasza Den96 (#10849) üzenetére


xxSanchez
őstag

Indítsd újra a telefont, nekem is volt ilyen egyszer.

Heyho.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.