Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) .Szaki. válasza meroly (#200) üzenetére


.Szaki.
addikt

Mondjuk én szerintem ha nem nagyon széles, de vastag esetleg nagyobb méretű (persze normális kereteken belül) nem úgy, mint 6"-es tepsik, akkor az nem rossz dolog, én tömegközlekedéskor szeretem ha érzem a zsebemben a telefont...:)

(#202) meroly válasza .Szaki. (#201) üzenetére


meroly
veterán

Tegnap láttam fehérben, szerintem állatul néz ki :K

Impossible is nothing

(#204) .Szaki. válasza #94473216 (#203) üzenetére


.Szaki.
addikt

Fura, most hogy mondod tényleg. Bár nem értem miért.

Meroly!
Nekem is pont fehérben tetszik igazán a 301-es, a mostaninál is gondolkodtam rajta, de az enyémnek nem állt jól, a fekete viszont nagyon szép szerintem. :)

(#205) meroly válasza .Szaki. (#204) üzenetére


meroly
veterán

Jól láttam hogy ezekben az új S40-es nokiákban már van whatsapp?
Itt látszik az egyik gyorsindító ikonja, viszont a felsorolásban nincs benne a 301-es.

Impossible is nothing

(#206) .Szaki. válasza meroly (#205) üzenetére


.Szaki.
addikt

Hát figyelj ha az X2-01-ben, mint régebbi telefonban van, akkor a 301-nekis illene. Szerintem lehet szimplán nem frissítették.

(#207) cigam válasza meroly (#205) üzenetére


cigam
félisten

jó kérdés, felmeült az 1ik nokia fórumon is. Kíváncsi leszek lesz-e reakció.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#208) meroly válasza .Szaki. (#206) üzenetére


meroly
veterán

Hát remélem, mert ma megnézegettem a telefont, MM-ben pont egy fehér volt kirakva. Iszonyat jó kütyü, olyan masszív, úgy össze van rakva mintha betonból lenne. A hátlap fogása nagyon jó, ilyen gumi szerű, szóval nem csúszik, van éle, ezért telefonálás közben is kényelmes fogni. Annyira nem is nagy, legalábbis szokható. Billentyűzet annak ellenére hogy zongoralakk fényű, kényelmes, nem csúszik, a navi gomb kicsi, legalábbis nekem annak tűnt a 3720 után, de szokható. Menü baromi gyors, fényképet gyorsan elmenti, csináltam párat, kijelzőn nézve jók voltak, hülye voltam, át szoktam küldeni BT-on magamnak, de most elfelejtettem. Alig bírtam lerakni olyan jó kis telefon. A fránya lámpa hiányzik egyedül.

Impossible is nothing

(#209) .Szaki. válasza meroly (#208) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nekem sajnos még nem volt alkalmam tesztelni az új 301-est, de talán jobb is, mert ha fehérben van kint, akkor még a végén megjönne a kedvem a cseréhez, de nem akarok megint lámpa nélküli telefont venni.... :) Mondjuk én egy fémes fogásnak jobban örülnék, az pl az S5610-en egész jó. Egy minőségi fogású, fehér, lámpával felszerelt készüléket csinálhatna nekem a Nokia...Nem sértődnék meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#210) meroly válasza .Szaki. (#209) üzenetére


meroly
veterán

Hú hallod én is "beleszerettem", ha lenne benne lámpa ott megvettem volna a helyszínen, pedig 25k volt, ami azért elég sok érte, bár ez a dualsimes verzió volt asszem.

(#211) .Szaki.: nem is lenne vészes az ára, mert újabban több évre veszek telefont, 2-3 évre vetítve nem sok érte, csak az a fránya lámpa hiányozna tudom. Pedig már gondolkoztam ilyen kulcstartós kis led lámpán, de az elég hülyén nézne ki ha ott fityegne a telefonon :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#211) .Szaki. válasza meroly (#210) üzenetére


.Szaki.
addikt

Fog az még lejjebb menni, nagyon új még itthon a 301-es. Egyébként épp a jómultkorában néztem, hogy sokat nem dob a latba, hogy Dual SIM-es-e a készülék vagy sem, alig van különbség a kettő között árban.

(#212) Fancy-boy válasza .Szaki. (#211) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Telenornál 19 kártyásan, ami már egész jó. :)
WhatsApp Nokia 301: [link]

(#213) meroly válasza Fancy-boy (#212) üzenetére


meroly
veterán

Szóval nem fut a háttérben..... :(((

Impossible is nothing

(#214) cigam válasza meroly (#205) üzenetére


cigam
félisten

Nah, megvan a megoldás: Attól függően van rajt whatsapp, hogy sima, vagy dual sim-es verzió.
A dual simes verzóban nincs.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#215) meroly válasza cigam (#214) üzenetére


meroly
veterán

Honnan az infó?
Háttérben a video szerint nem fut, tehát sokat nem érsz el vele, hacsak meg nem hack-eled, ami nálam tökéletesen műxik a 3720-on.

Impossible is nothing

(#216) cigam válasza meroly (#215) üzenetére


cigam
félisten

A már említett Nokia fórumról
http://discussions.nokia.com/t5/Phone-Applications/Whatsapp-on-Nokia-301/td-p/1978776

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#217) meroly válasza cigam (#216) üzenetére


meroly
veterán

:R

Impossible is nothing

(#218) Briarheart


Briarheart
csendes tag

Akkor inkább már Samsung 5610.. szebb is, jobb is.

(#219) cigam válasza Briarheart (#218) üzenetére


cigam
félisten

Hm nem biztos hogy ez a jó topic, de érintett készülék.
Nokia301 kontra Samsung5610 melyik miben jobb? (Telenor kártyás áruk egyforma) Van akinek már van "hosszabb távú" tapasztalata a 301-el?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#220) .Szaki. válasza cigam (#219) üzenetére


.Szaki.
addikt

Kézben még mindig nem fogtam a 301-est, viszont S5610-est sokszor.

A Nokia mellett a szép kijelző, vastag, nagy betűk-számok, fiatalos külső, különféle színválasztási lehetőség szól, valamint a már jól bevált S40-es platform, ami ha az embernek volt már a közelmúltban Nokiája, akkor semmi meglepetést nem tud okozni. Na meg persze a brand. Ellene szól viszont a rosszabb kamera és a segédfény hiánya.

A Samsung egy konzervatívabb, elegánsabb külsővel rendelkezik. Mellette szól az 5 megapixeles kamera, mellé még jár segédfény is, amit sajnos a Nokia például előszeretettel spórol ki a készülékekből, a 301-nek sincs. Az anyaghasználat szerintem nagyon jó. Ellene szól viszont, hogy bár ennek is 2,4"-es kijelzője van, a betűk-számok nagyon kicsik és a kijelző betekintési szöge is elég lehangoló.

Méretre mindkettő elég nagy, ezt ki-ki döntse el maga, hogy mennyire előny, vagy mennyire hátrány.

Ezt persze ne vedd készpénznek, csupán az én véleményem. :)

[ Szerkesztve ]

(#221) meroly válasza .Szaki. (#220) üzenetére


meroly
veterán

Valamiért az S5610 nagyobbnak hat a 301 mellett, de ha odatesszük a 206-os nokiát, akkor ő nyer nagyságra.

Impossible is nothing

(#222) walden


walden
csendes tag

Amugy nem 1100 mah az aksi hanem 1200 mah.És létezik dual simes verzió is...hát ti is azt teszteltétek.És nem tojja össze magát egy 3,2 megapixeles képeken...Tök gyors nincs se fagyás se gondolkodás.Jó telefont teszteltetek?A tesztben leirtak gyakorlatilag nem fedik a valóságot.A net sem lassú és nem gondolkodik.Gyors és jól teszi a dolgát.Tudom mert nekem is ilyen van ...és nem 262 ezer szinű a kijelző?

[ Szerkesztve ]

(#223) meroly válasza walden (#222) üzenetére


meroly
veterán

BL-4U akku van benne, amit maga a nokia is hol 1000, hol 1100, hol 1200mAh-nak ír. Itt pl 1110-nek: [link]
Az 1200-at az akkura írva láttad?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#224) .Szaki. válasza meroly (#223) üzenetére


.Szaki.
addikt

Érdekes, mert én még a telefon vásárlásakor, már fogalmam sincsen hol, azt olvastam, hogy az enyémnek 1100mAh-s az akkumulátora és most nézem, hogy BL-5C 3.7V/1020mAh. Mondjuk igazából szerintem lényegtelen, 1 hetet így is- úgy is elmegy. :D

(#225) meroly válasza .Szaki. (#224) üzenetére


meroly
veterán

A BL-5C-ből 1020 vagy 1050 a maximum.

Impossible is nothing

(#226) walden válasza meroly (#223) üzenetére


walden
csendes tag

Igen 1200 van írva.Ha igaz el is fog menni vagy másfél hetet.

(#227) meroly válasza walden (#226) üzenetére


meroly
veterán

Az nagyon jó teljesítmény azért :K
Bár felhasználástól nagyban függ.

Impossible is nothing

(#228) bejgli86


bejgli86
csendes tag

Sziasztok!
Abban szeretném segítségeteket kérni, hogy hogyan lehet elérni a telefonon, hogy ne csak a hívó számát írja ki, hanem a névjegyzékben elmentett nevét is?

Csörög a telefon, csak szám jelenik meg, amint leteszi a hívó kiírja, hogy nem fogadott hívás XY-tól, szóval nem értem...
Előre is köszönöm a segítséget!

(#229) MucsMDR


MucsMDR
csendes tag

Na, szevasztok. Megpróbáltam átrágni magam a topicon.

Tovább kéne lépni! Vettem egy ilyen csodát, mert nekem is több napos készenlét kell, és nem sok csicsa.
DE KÖNYÖRGÖM
a 750 névjegyemet hogyan tegyem át ebbe a fosba? És ha 4 hét múlva lesz 8-10 új, akkor hogyan tudom "lementeni",
szinkronizálni BÁRMIVEL a pc-n, ami kezeli a névjegyeimet?

Bárhogy tetszik a gombos fos, az androidos kütyü ami lemerül 6-8 óra alatt, megteszi ezt...

(- amúgy meg basszák meg)

(#230) meroly válasza MucsMDR (#229) üzenetére


meroly
veterán

Ezt próbáld meg: [link]

Impossible is nothing

(#231) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok,

Nem tudom mennyire igaz, de [link] Van benne HD Voice?

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#232) MucsMDR


MucsMDR
csendes tag

Nagyon szar. Nem lehet vele bejelentkezni csak a FB-ra, más közösségi hálózatra nem - e Buddy- ...
Sokat tölt az adatkapcsolaton a frissitésekkel, addig nem elérhető a másik sim.
Egy fos. tényleg nem ér többet 8e HUF-nál-
Siralmas. És a készenléti ideje is szarabb mint mondják, nekem 2 napnál nem bír többet.

(#233) meroly válasza MucsMDR (#232) üzenetére


meroly
veterán

Hm... vártam már a személyes tapasztalatokat, de ennél jobbra számítottam.
Akkut én is két naposra tippeltem, legalábbis magamra vonatkoztatva. Online alkalmazások nem különösebben vonzanak. Whatsappot nézted? Hangminőség, térerő milyen?

Impossible is nothing

(#234) MucsMDR válasza meroly (#233) üzenetére


MucsMDR
csendes tag

Nálunk itt a városban nem vettem észre térerő gondot, telefonáláshoz a hangja is megfelel. Az eBuddyn át próbáltam gtalk, msn bejelentkezést számtalanszor, nem megy. Csak a Fb. Nem megy rajta a megvehető call recorder, , Csak az áruház által ajánlottakat néztem. A korábban panaszolt szinkronizálás valahogy megoldódott, megy, nem tudom hogy sikerült beállítani, sokszor nem akarja a Nokia Pc Suite.
Röviden: csak telefonálásra, és Fb, másra semmi. És nem tudom. minek, de sokat vacakol az adatforgalommal, addig a masnik kártya nem megy ugye. Nekem pont a "nem adat" kátya a fontosabb, a céges, de az adatkérést kell az 1 helyre az akku alá tenni. Pedig sokszor inkább azt hagynám benne, a másikat teszegetném másik gépbe, vagy cserélném.

(#235) Damage401


Damage401
senior tag

Akinek ilyen telefonja van kérem nézze már meg a billentyűzetet, hogy neki milyen utat jár be érintésnél. Arra gondolok, nekem olyan mintha a ragasztás elengedett volna. Picit jobban hozzá nyomom a ledhez, jobban megvilágítja az adott gombot. Nektek is ilyen? Vagy kifogtam egy "jó" példányt?

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#236) MucsMDR válasza Damage401 (#235) üzenetére


MucsMDR
csendes tag

Nem tudom hiba-e, nyomáskor, minimálisan fényesebb az 5-ös mellett a 2-es, a 4-es mellett az 1-se.
Ott egye fene.

(#237) Damage401 válasza MucsMDR (#236) üzenetére


Damage401
senior tag

Milyen zenelejátszó progit használsz?

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#238) MucsMDR válasza Damage401 (#237) üzenetére


MucsMDR
csendes tag

Ezen a francon? :/ Semmit. Telefonálni vettem. Komolyan. A másik, "okostelefonomon" is csak kocsiban hallgattam, az Bt-n ment mint lejátszó, de ez nem megy lejátszóként Bt-n, csak telefonkihangosítóként.

(#239) baradi


baradi
senior tag

Kollegak,

Akinek dual SIM verzio van, meg tudna mondani, hogy ha nem hasznalok 2. SIM-et, akkor a fo kepernyon ki lehet venni a 2. SIM statusz kiirasat, vagy allandoan ott figyel, hogy nincs halozat? Valamint milyen a beszed hangminosege?
Koszi elore is !

(#240) Fancy-boy válasza baradi (#239) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Nem egy túlpörgős topic..
Szerintem a legjobb ha írsz egy privát üzenetet annak az embernek, aki már vett ilyen telefont.
Ha kicsit visszaolvasol kiderül, hogy kinek van már.

[ Szerkesztve ]

(#241) Gery1987 válasza baradi (#239) üzenetére


Gery1987
őstag

Nekem az a sejtésem, hogy nem. Nekem egy 206-osom van...és azon nem találtam erre opciót.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#242) .Szaki. válasza baradi (#239) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nekem nem Dual-SIM-es telóm van, csak egy sima X2-01, de annál az ilyen FB-s, meg egyéb extrát, amit a főképernyőn mutatna egy Kedvencek->Főképernyő kikapcsolása móddal az időn és a dátumon kívül levesz mindent a képről. Lehet, hogy akkor ezt is ki tudja ily módon kapcsolni. :)

(#243) meroly válasza Fancy-boy (#240) üzenetére


meroly
veterán

Ez általában akkor van, ha nincs gond a készülékkel. Úgyhogy nem feltétlenül rossz, mert a jóról nincs mit beszélni, nemdebár? :DDD

Impossible is nothing

(#244) Fancy-boy válasza meroly (#243) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Közben én is vettem egyet újonnan, innen az apróról.
Én bontottam ki a dobozát, és elég kedvező áron volt. :P

Majd alaposan kitesztelem, aztán meglátom, hogy megtartom-e tartaléktelefonnak. :D

meroly

Ami meglepetés, hogy lehet fényerőt állítani a menüben...

[ Szerkesztve ]

(#245) meroly válasza Fancy-boy (#244) üzenetére


meroly
veterán

Megörültem, már azt hittem hogy van benne zseblámpa :DDD

Impossible is nothing

(#246) kutyman


kutyman
aktív tag

Azt írják hogy nem támogatja a Nokia PC Suite-et. De támogatja! (igaz csak a régieket)
Én pl. a Nokia PC Suite7.1.40.1 hun-t használom bluetooth-on keresztül a névjegyek kezelésére. (usb kábelen nem megy)
Minden más adatot usb kábellel simán lehet kezelni, semmi más nem kell hozzá.

(#247) kutyman


kutyman
aktív tag

Az akku: BL-4U 1200mAh (szerintem ez az eredeti hozzávaló gyári akksi)

(#248) -=RelakS=- válasza kutyman (#247) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Anyámnak vettünk ilyet. Két kártyás verzió.
Kb 1 napig, vagy addig sem bírja.

Másnak is van ilyen tapasztalata?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#249) meroly válasza -=RelakS=- (#248) üzenetére


meroly
veterán

Még azért várjatok ezzel, be kell járódnia az akkunak.
Meg nagyban függ a felhasználástól is. Az ember hajlamos az első időben agyon nyomkodni, majd később lecsendesedik a lelkesedés.
2 napot el kell mennie még két sim-el is.

Impossible is nothing

(#250) -=RelakS=- válasza meroly (#249) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Már minden létező 3G-t kikapcsoltam, anyámnak nem kell. Azt mondja, így is gyorsan merül.
Most elkoboztam tőle, majd kiderül, mennyire gyorsan :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.