Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) niti


niti
aktív tag

Na ő a Rafi. Hisztikirálynő. :))

(#2) 7


7
addikt

O is Rafi: bolondember

Belegondolva... az avatarja egy baranyborbe bujt farkas. Veletlenul nem ot szedtetek ossze? Igaz, tudtommal ferfiurol van szo, de ugye a mai vilagban mar barmi megtortenhetik ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) niti válasza 7 (#2) üzenetére


niti
aktív tag

Azt nem tudom, de a mi Rafink tényleg egy báránybőrbe bújt farkas :Y
És amúgy ez egy mesefigura?

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

szerintem labrador van benne mindenképp... az első képről nekem ez jött le :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Hihi aranyos kutya :)

Üdv: Csabee.

(#6) niti válasza mephi666 (#4) üzenetére


niti
aktív tag

Igen, először azt hittük, hogy nagyrészt labi. Végülis, lehet, hogy van benne, de sokkal kisebb a füle, meg kerekebb a feje és az orra. A doktornéni szerint termetét tekintve is kisebb. Még ilyen mudiszerűre tippelünk.
Neked nem kell egy? Ti helyben vagytok, nem kell érte utazni :)

(#7) mephi666 válasza niti (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

1szobás panelban lakunk :) nem lenne itt jó helye :(

...amúgy, ha pár héttel korábban találjátok, akkor szerintem asszony szüleinek kellett volna... pár hete halt meg a kb. 11éves rotijuk és kerestek kiskutyát, hogy a másik roti ne legyen egyedül... de találtak is... szintén rotit :) nem teljesen fajtiszta, mert sokkal kisebb a kelleténél, de aranyos... rengeteget tud zabálni :) (behozza szerintem súlyban a lemaradását... kb. 10-12kilósnak kellene már lennie, de 4-5kg-nál nem volt több még pár hete...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) 7 válasza mephi666 (#7) üzenetére


7
addikt

Jo lesz az fajtatisztanak is (engem is kijavitottak anno, teljesen jogosan) :)

(#9) niti válasza mephi666 (#7) üzenetére


niti
aktív tag

Óóóó, nekünk is volt egyszobás panelban (ráadásul albérletben) 2 kutyánk... Csak szervezés meg nevelés kérdése... De persze ha nem akarjátok, akkor nem is lenne jó senkinek :R
Grat a kisrotihoz! Amúgy nem vagyok híve a fajtatiszta kutyáknak. Annyi csodálatos keverék van... Igaz, van 2 törpe pinscherünk, de mellette mostmár 3 keverék is :))

Yetike: igazad van. A kutya, mint olyan a faj, ezen belül az alfajok a fajták.

[ Szerkesztve ]

(#10) mephi666 válasza niti (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

az a baj, hogy kb. 6:40től 15:30ig teljesen egyedül kellene lennie/lenniük... meg mozgástér sincs... nem akarom én azzal kínozni őket, hogy ekkora helyen nyomorogjanak... ha kertes házunk lenne, akkor már más lenne a helyzet :) a kutya szerintem nem igazán panelba való... más, ha mondjuk nyugdíjas néni/bácsi egy kutyával él együtt kb. 30négyzetméteren, de ő folyamatosan tud is vele foglalkoznia... jah, mellesleg én golden retriever-t szeretnék majd egyszer :) neki meg tényleg nagyon kicsi lenne a panel... (panelban max. halat/egeret/hörcsögöt/patkányt tartanék... de a rágcsálókról meg asszony hallani sem akar)

#8: jogos :) mindig keverem...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) niti válasza mephi666 (#10) üzenetére


niti
aktív tag

Hát igen, nekünk az akkori két kutyánk összesen nincs akkora, mint egy golden. De az biztos, hogy fantasztikus egy kutya!
Na és ha tengerimalacot tartanátok? Benne igazából semmi nincs, ami egy patkányra emlékeztetne. Teljesen kézhez lehet szoktatni, barátságos, nem harap, és elég nagy ahhoz is, hogy rendesen lehessen simogatni is.
Nézd csak meg: egyik malackám

(#12) ladybug


ladybug
őstag

Nagyon édes kis pofa. Nekem Spitz keverék félének tűnik.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#13) lovag05 válasza mephi666 (#10) üzenetére


lovag05
aktív tag

És, ha sose lesz kertes ház? Nem azért mondom, mert rosszindulatú vagyok, hanem mert rengeteget "segít" egy-egy pillanatban egy kutya, mondjuk egy golden retrivert már én sem tartanék panel lakásban, de kisebb kutyák előnyben.

niti: Aranyos kiskutya. :)

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#14) niti


niti
aktív tag

Új képek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.