Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) dobragab


dobragab
addikt

nevetségesen jó ár-érték arány

Na ebbe azért belekötnék. 12k-ért ebay-en kapni MX518-at meg fekete Kana v2-t. Előfordulhat, hogy a gyártó azokra is vállal garanciát, na meg a megbízhatóságukról sokéves tapasztalat van, ami az egész márka jóhírét megalapozza.

Itt meg? Semmi. Gari nulla, lehet, hogy fél év után bedöglik, és nem hallottam ezen kívül semmilyen tapasztalatot.

Ennek ellenére lehet, hogy belevágnék, ha úgy adódna. Gagyi kapcsoló nem érdekel, úgyis kapásból cserélném japán Omronokra. Kábelhiba nem hiszem, hogy előjönne harisnyázott kábellel, A3090 meg nem hiszem, hogy megdöglene.

MouseTester-nél érdemes a grafikont xVelocity vs. Time-ra állítani, úgy látjuk, hogy milyen gyorsan mozgott a dög.

Egynéhány paint tesztet csinálhattál volna AS és jitter miatt.
Mintha egy kis AS lenne benne. 1600-on még tűrhető a jitter. Figyelembe véve, hogy a natív CPI 800, jitter meg ilyen kicsi, smoothing-gyanús, az meg input lagot tud jelenteni.

Smoothing? Input lag magas DPI-n? LOD CD-kben mérve?

Ha megjöttek a tappancsai, érdemes lenne szétszedned, és belülről megnézni, pl. a kapcsolóit, görgőt, súly után kutakodni, stb. Amúgy se találtam sehol képet a belsejéről.

Amúgy kifejezetten örülök, hogy van változatosság az ajánlott listához képest :DD
Köszi a tesztet! :R

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.