Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) Divinity válasza bordi10 (#4248) üzenetére


Divinity
őstag

Minek neked ezek?
Gmail, Chrome és egyéb rengeteg, jól müködő megbízható alternatíva van rájuk

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#4252) bordi10 válasza Divinity (#4251) üzenetére


bordi10
senior tag

Gmail-t nem szeretem, túl "csicsás", Chrome meg nem full screen és nem kezeli az ujjlenyomatos jelszavas bejelentkezéseket, olyan oldalakon, mint pl ez a fórum is....jelenleg A8-on vagyok, itt a gyári samsung email+böngésző tökéletes...ilyesmiket keresnék, de ezek nem fognak 1+on futni mókolás nélkül.
Mix3-ban gondolkoztam még, de nem kell még 1* hátlapi ujjlenyomatos készülék(csalódás, h az került ebbe is :( )

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#4253) Divinity válasza bordi10 (#4252) üzenetére


Divinity
őstag

Samsung Browser telepíthető nem Samsung eszközökre is. Az authentikációs flow nem tudom, hogyan működik rajta.
Email kliensből meg ezer meg 1 félét találsz. Bár a gmail az egyik legfapadosabb, attól kevesebb funkcióval ellátottat lehet nem találsz. :D

Egyébként én még nem erőltetném a kijelzőbe épített olvasót, kevésbé biztonságos és jóval lassabb. Plusz szerintem kényelmeten is az előlapon (bár ez egyéni vélemény) :)

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#4254) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Gondolkodom a 6T-n, megltájuk milyen lesz.
Megjelenéstől kb. mennyi idő múlva lehet rendelni?
A számla gondolom áfa nélküli. Cég nevére lenne véve.

(#4255) YAS-dude válasza bordi10 (#4252) üzenetére


YAS-dude
őstag

Az oxygenos egyik fő jellemzője, hogy közel stock android, tehát nem csinálnak mindenből mégegyet a google appjai mellé.

(#4256) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Na, megkapjuk a night mode-ot mi is. Nightscape a becsületes neve. :)

https://utdetailing.hu/

(#4257) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Update:

Nekem az jött le, hogy nincs értelme 6-ról váltani, a korábbi verziókról lehet értelme.
Egyébként ez a bemutató jobb volt, mint a korábbiak, Carl Pei-en mindig elaludtam félig. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#4258) CHIPman válasza tibcsi0407 (#4257) üzenetére


CHIPman
nagyúr

40% Érdemi duma + 60% mkay/alright.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#4259) joey04


joey04
titán

gsm arenan már kint a teszt a T-ről. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4260) csenor


csenor
senior tag

Én csak azt nem értem, hogy minek 8 Gb a telóba ramból, amikor ennyit sose fogsz használni.
A pixel 3 XL-be is csak 4 Gb van még. Erre 10-12 Gb-okról beszélnek jövőre, de a rendszer használata ettől még nagyon messze van.

(#4261) tibcsi0407 válasza joey04 (#4259) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Zsír!
Látható, hogy faragtak az ISO-n és a záridőn. Kisebb ISO-val hosszabb záridőkkel készültek a képek. Alig várom, hogy 6-ra is megérkezzen ez az update.
Szabad szemmel is jól látható, hogy milyen szépen dolgozik.
A nightscape-től viszont nem ájultam el.

(#4260) csenor

Ja, jönnek is a hírek a Pixelről, hogy nem bírja a memóriában tartani az alkalmazásokat.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#4262) joey04


joey04
titán

be kell lőni optimálisan a ram mennyiségét, mert nekem is fura, de a több nem feltétlen jó: [link], [link], [link]

Szóval 4GB körül elégnek kellene lennie, a pixelnék valamit nagyon elszabtak...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4263) Timer válasza joey04 (#4262) üzenetére


Timer
veterán

Én mindig azt mondom, hogy az időtállóság szempontjából nagyon nem mindegy, mennyi is az annyi. Most lehet, hogy elég a 4 GB (nem), de mi lesz másfél év múlva? Egy ilyen vételárú készüléket az átlag user nem pár hónapra veszi. A másik meg, hogy ne mentegessük már a sz*revő gyártókat, hogy bőven 250 ezer forint környékén sem hajlandók legalább 6 gigabyte RAM-ot rakni, amit a OnePlus már 2 évvel ezelőtt megtett!

(#4264) tibcsi0407 válasza Timer (#4263) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Arról nem is beszélve, hogy a szoftverfejlesztők sem arról híresek, hogy optimalizálnak. Nézd meg most mennyi RAM-ot eszik egy Facebook és mennyit evett pár éve.
Ugyanez vezetett a PC-n is a rohamos fejlődéshez.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#4265) joey04 válasza Timer (#4263) üzenetére


joey04
titán

nem mentegetés, csak konkrétan szopás a túl sok a ram bizonyos szempontból.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4266) oba válasza joey04 (#4262) üzenetére


oba
addikt

Éjjel merül max 3% -ot a telefonom. Tényleg baromi sokat eszik ez a ram modul :) Ráadásul gyors töltésünk is van. Ez a ram akku fogyasztás eléggé felfújt dolognak tűnik nekem. Inkább legyen szabadon 2 gb ramom minthogy állandóan ki legyen centizve. IPhone X - en 3 gb rammal ha írsz egy SMS-t és közben átugrasz böngészni, majd vissza smshez, jó eséllyel oda a begépelt szöveg. Mindezt 3 zsák pénzért. Inkább legyen nagy az ePénisz a sok rammal.

(#4267) joey04 válasza oba (#4266) üzenetére


joey04
titán

volt x-em, nem tapasztaltam ilyesmit. :) ez a magyarósi videó óta megy a neten. idióta. mármint ő, nem te :R

mindegy, lényeg a lényeg, hogy a pixel nem azért lövi ki az appokat, mert "csak" 4GB ram van benne, hanem elrontottak valamit szoftveresen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4268) tibcsi0407 válasza joey04 (#4267) üzenetére


tibcsi0407
félisten

mindegy, lényeg a lényeg, hogy a pixel nem azért lövi ki az appokat, mert "csak" 4GB ram van benne, hanem elrontottak valamit szoftveresen.
Ez majd akkor igazolódik be, ha javították is. :))

https://utdetailing.hu/

(#4269) joey04 válasza tibcsi0407 (#4268) üzenetére


joey04
titán

miért? lehet, hogy tesznek rá magasról. :D sosem értettem ezt a pixel hype-ot, többszörös áron értékesített nexus csupán semmi több. igen, a frissítés az gyors. de cserébe olyan fapad mint állat. igen, van akiknek ez bejön, de a többségnek nem, plusz amit a samsung belefőz a saját rendszerébe, azokat pakolja bele a google is, csak megkésve. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4270) oba válasza joey04 (#4267) üzenetére


oba
addikt

Nekem ismerősöm tapasztalt ilyet Xen, igaz nem rendszeresen de előfordult. Magyarósi is csak a saját tapasztalatait mesélte el, nem hinném, hogy ettől ő idióta lenne. Én még mindig azt mondom, hogy legyen csak sok ram minthogy kevés legyen.

(#4271) joey04 válasza oba (#4270) üzenetére


joey04
titán

én meg azt mondom, hogy legyen optimális mennyiség. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4272) oba válasza joey04 (#4271) üzenetére


oba
addikt

Amúgy a ram modul fogyaszt áramot mint olyan gondolom. Tehát lényegtelen hogy az adott ram modul kapacitása mekkora, csak áram alatt van és kész. Nem vagyok tisztában, hogy mennyivel több ram modul van egy 8 gb-a OP6ban mint egy 4GBos telefonban. Gyanítom egyel... :) Hibátlan az üzemidőm OP6on, nem érzem semmilyen hátrányát a 8 gb ramnak. Ellenben ha csak 4 gb lenne akkor valószínűleg kompromisszumos lenne a telefon használata. Itt még soha nem lőtt ki nekem appot vagy töltött újra valamit.

(#4273) joey04 válasza oba (#4272) üzenetére


joey04
titán

a op eleve jól van optimalizálva, a 6GB-os verziók is jobbak szoktak lenni az egyéb 6GB-os társaiknál. :)

az, hogy több ram van benne, meg nem azt jelenti, hogy merül, mint a titanic. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4274) Divinity válasza oba (#4270) üzenetére


Divinity
őstag

Én pl hasonló ok miatt váltottam vissza az i7plusomról ~1 éve.
Több alkalmazással már használhatatlan volt.:( Samu S8-ra jöttem vissza, az is szörnyen jól esett akkor.:D Utána az 5T meg eszembe juttatta a régi Nexusos időket és vissza nem mennék Almára.:)

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#4275) #80439296 válasza #80439296 (#3977) üzenetére


#80439296
törölt tag

:C :C :C

(#4276) kazsolt


kazsolt
tag

srácok. Gariztatás, hogy működik oneplusnál? Imei alapján? vagy kell a fiók amivel vásárolva lett?
Le lehet e kérdezni, hogy garis e pl a készülék?

(#4277) YAS-dude válasza kazsolt (#4276) üzenetére


YAS-dude
őstag

Imei alapján.

(#4278) CHIPman válasza YAS-dude (#4277) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Én nem így fogalmaznék. Inkább úgy, hogy nem kell hozzá a fiók, de máshonnan származót nem gariznak.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#4279) hajbel


hajbel
addikt

Telefon vásárlás előtt állok. A modolt google camera apk ér valamit?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4280) Divinity válasza hajbel (#4279) üzenetére


Divinity
őstag

:K

Bugos még azért de szépen haladnak vele. Plusz a 6T szoftverét mi is megkapjuk ott meg eléggé hypolva volt a kamera is.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#4281) hajbel válasza Divinity (#4280) üzenetére


hajbel
addikt

A full szoftvert kapja meg a sima 6, vagy csak az éjszakai módot? Mert ha a full szoftvert, akkor sima 6-ot veszek, kell a jack és az értesítő led.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4282) CHIPman válasza hajbel (#4281) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Oneplust a hivatalos oldalról érdemes venni, ott pedig már nincs 6. Az éjszakai módot kapja meg a 6, de úgy már szoftveresen nem hiszem hogy nagyban különbözni fog a kettő. Tehát ha kell a LED+jack, akkor mindenképp a 6-ot érdemes szerintem, de akkor csakis Amazonról, ha ott még van egyáltalán.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#4283) tibcsi0407 válasza hajbel (#4281) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mindent megkap a 6. Unified fejlesztés van mindig a T és a sima modell között.

https://utdetailing.hu/

(#4284) hajbel válasza CHIPman (#4282) üzenetére


hajbel
addikt

Azért van eltérés. Az éjszakai módnak semmi értelme, borzalmas. A ram/alkalmazás optimalizáció mégegy dolog, ami gondolom nem lesz már benne a simában. Angliában van egy elektronikai kereskedés, ahol jó áron beszámítják a jelenlegi telefonom és szintén 2 év garanciát adnak a telefonra.

Szerk.: (#4283) tibcsi0407: Így már azért jobb a helyzet.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4285) #80439296


#80439296
törölt tag

Nekem most jelzett az updater, lassan (~36MB/s) jön lefelé.
.
.
.
Már telepíti is.
.
.
.
Szólok, ha újra felcsa.%/Ö/=%/+!!/=%""=)/%!%+==(!%()()

Syntax error in line 29837568275872356

Wipe reset: true.
Atomic button: true.
Life's guarding: false.

(#4286) ßrainiac válasza #80439296 (#4285) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hoppa!

(#4287) Divinity válasza ßrainiac (#4286) üzenetére


Divinity
őstag

:C :C

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#4288) ßrainiac válasza Divinity (#4287) üzenetére


ßrainiac
addikt

Azert a gyors recent app valtasnak jobban orulok, mint a rancfelvarrott about phone menunek :))

..hopsz, most nezem, hogy a home animacio is mas lett, oda szukul le az app kepernyoje, ahol az ikonja van a home-on xD

Kar h picit darabos :/

[ Szerkesztve ]

(#4289) tibcsi0407 válasza Divinity (#4287) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Adja a kamera upgrade. Már csak egy f*sza kernel kellene. :)

https://utdetailing.hu/

(#4290) #80439296


#80439296
törölt tag

(#4291) #80439296


#80439296
törölt tag

Kamera: fogtam egy bugot.

Google Lens szövegfelismerés: Mit szeretne tenni?
2x rátapicskoltam, erre a nagy feketeség, az appot bezárni nem lehet, csak a kikapcs gomb megnyom, majd újra feléleszt; na akkor sikerült kb. 3.-ra az X-szel bezárnom.

(#4292) aPoFa


aPoFa
tag

Gyors teszt. 😀 Automata, éjszakai, 2 sec kitartva: https://photos.app.goo.gl/2C5tTopVmmoQ1sFP8
A legvilágosabb az éjszakai, a legsötétebb a 2 sec

[ Szerkesztve ]

(#4293) ßrainiac válasza aPoFa (#4292) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem mindegyik ejszakai olajfestmeny.

Megnezem kesobb alvannyal is..

A fenyekkel szepen banik viszont, a vilagito reklamoknak faszan atjonnek a szineik.

(#4294) petya2012 válasza #80439296 (#4290) üzenetére


petya2012
őstag

ez a menü merre van a telóba??

(#4295) ßrainiac válasza petya2012 (#4294) üzenetére


ßrainiac
addikt

About phone.

(#4296) petya2012 válasza ßrainiac (#4295) üzenetére


petya2012
őstag

de ez play alkalmazás?
mert az enyémben nincs ilyen :(

vagyis van olyan,hogy a telefonról,de nem ilyen elrendezésben és nem írja ki a procit,stb

(#4297) tibcsi0407 válasza petya2012 (#4296) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Legújabb Open Beta kell hozzá.

https://utdetailing.hu/

(#4298) petya2012 válasza tibcsi0407 (#4297) üzenetére


petya2012
őstag

ja értem,akkor nálam azért nincs :)

de nem is lesz,fosok hogy elcseszek valamit a telón :(

(#4299) tibcsi0407 válasza petya2012 (#4298) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Majd jön stabilra is.

https://utdetailing.hu/

(#4300) petya2012 válasza #80439296 (#4290) üzenetére


petya2012
őstag

hali

ha valaki felteszi ezt a bétát,akkor azon is marad azután végleg??gari nem ugrik ugye?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.