Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) tibcsi0407 válasza rankesz (#4800) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem csak az XL kellene. De szerintem Mix 3 lesz a következő, már 1-2 helyen van belőle global.

https://utdetailing.hu/

(#4802) Ochocinco46


Ochocinco46
aktív tag

Sziasztok!

A gyári üveg nagyon jól vizsgázott... a telefon sértetlen maradt.
kép

Az itthon kapható üvegek közül van a gyárihoz hasonló? Melyik a leginkább ajánlott?

(#4803) kazsolt


kazsolt
tag

Ki milyen időjárás widgetet/appot használ ?
Nekem a gyári nem igazán jön be. iPhone widget után nagy csalódás. Frissíteni is ritkán frissít.(alig van állítási lehetőség)

(#4804) rankesz válasza kazsolt (#4803) üzenetére


rankesz
veterán

Idökép.
Sokáig Beautiful widgets pro volt, aztán KGWT, de egy ideje nem szüttyögök vele túl sokat, transparent időkép oszt jóvan

(#4805) Divinity válasza kazsolt (#4803) üzenetére


Divinity
őstag

Én Google At a Glance -t használok, nekem nagyon bevált. :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#4806) nutfile válasza kazsolt (#4803) üzenetére


nutfile
aktív tag

eWeather HD

[ Szerkesztve ]

(#4807) plejik válasza Divinity (#4805) üzenetére


plejik
addikt

+1

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4808) Timer válasza kazsolt (#4803) üzenetére


Timer
veterán

Chronus, amúgy is sok mindenre jó.

(#4809) Rick4 válasza kazsolt (#4803) üzenetére


Rick4
félisten

Nova launcher és sense flip cloc & weather. Sok éve bevált kombó.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4810) #80439296


#80439296
törölt tag

Béka.

(#4811) czombos


czombos
tag

Végre a Telenornál is van VoLTE

(#4812) Timer válasza czombos (#4811) üzenetére


Timer
veterán

Az zsír, de a menüben nem találom, hol lehetne bekapcsolni. Nektek sikerült?

(#4813) czombos válasza Timer (#4812) üzenetére


czombos
tag

VoLTE engedélyezése

Én beállítottam de nem működik

(#4814) Timer válasza czombos (#4813) üzenetére


Timer
veterán

Köszi!

Ez alapján én is elsütöttem a tárcsázóban a parancsot, és történt is változás ,mert a SIM kártya alatti menüben megjelent a csúszka a VoLTE használatára vonatkozóan, viszont vagy nem kapcsolták be az előfizetésen, vagy ezen a területen épp nincs használatban a technológia, mert látszólag semmi nem változott a státusz soron.

(#4815) tibcsi0407 válasza Timer (#4814) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ezen felül is kell egy kis mókolás, mivel a szolgáltatói VoLTE adatok nincsenek a telefonban benne.

https://utdetailing.hu/

(#4816) G4bi89 válasza kazsolt (#4803) üzenetére


G4bi89
senior tag

Today weather

Pofás kinézet, rengeteg widget, valamint több forrásból is tud időjárását megjeleníteni.

Amoled kijelző mellett főleg előnyös a használata.:)

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#4817) hedgehog válasza czombos (#4813) üzenetére


hedgehog
senior tag

ahogy tibcsi kolléga is írja, kell még mókolni, én ez alapján a link alapján csináltam:
xda volte op6

a szükséges appot kicsit keresgélni kell, mert asszem a jó link csak a hozzászólásokban van valahol

az előfizetésedben is aktiválni kell, majd az üf elmondja mik a hátrányai (telekomnál pl. nem tudnak így foglaltság esetén hívásértesítő smst küldeni)

[ Szerkesztve ]

-- aka p3d3str1an

(#4818) tibcsi0407 válasza hedgehog (#4817) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az a baj, hogy lehet még a Telenorhoz nincs profil.

https://utdetailing.hu/

(#4819) hedgehog válasza tibcsi0407 (#4818) üzenetére


hedgehog
senior tag

a Telekomhoz sincs, én a linken ajánlott Telefonica_UK_Commercial-t állítottam be és működik vele

-- aka p3d3str1an

(#4820) czombos


czombos
tag

@tibcsi0407, @hedgehog köszönöm a válaszokat, így már érthető

(#4821) Macika66 válasza Divinity (#4798) üzenetére


Macika66
addikt

Az a baj, hogy egy akciós árat hasonlítasz össze egy extra kiépítésű alkalmi, a többinél jelentősen drágább modellhez.

És MÉG ÍGY IS olcsóbb az OP6 speciális kiadása... :D

(#4822) Rick4 válasza hedgehog (#4817) üzenetére


Rick4
félisten

A kérdés az, ezt a volte kapcsolatot hogy jelzi a készülék? két OP6-osunk van asszonnyal, amikor őt hívom, a beszélgetés számlálója fölött ott van egy HD jelzés, ami aktív is.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4823) Macika66 válasza Rick4 (#4822) üzenetére


Macika66
addikt

Szolgáltató?

(#4824) Timer válasza Rick4 (#4822) üzenetére


Timer
veterán

Ez volt eddig is, ez csak a szimpla HD hívás. Nekem is ilyen, Telenor.

(#4825) palesz53 válasza Rick4 (#4822) üzenetére


palesz53
senior tag

Ez 3g hd.

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#4826) hedgehog válasza Rick4 (#4822) üzenetére


hedgehog
senior tag

ahogy a kollégák írják, ez 3G HD hang, aminél a VoLTE elvileg még jobb minőség, bár szerintem a fő előnye inkább az, hogy ha netezés (pl. valamilyen netet igénylő játék) közben hívnak, nem szakad meg a net, hanem simán felépül mellette a hívás. Konkrét szakadás korábban sem feltétlenül volt, de mivel 4G-n nincs hanghívás, ezért ilyenkor droppol 3G vagy 2G-re a hálózat... vagyis ha olyan területen vagy, ahol 3G nincs is, csak 4G és 2G (van ilyen több), akkor kb. nincs neted hívás közben.
Szóval ezt küszöböli ki a VoLTE.

A VoLTE aktív állapotában ilyen ikont kell keresni a státuszsorban:

[ Szerkesztve ]

-- aka p3d3str1an

(#4827) Rick4 válasza hedgehog (#4826) üzenetére


Rick4
félisten

Köszönöm a tájékoztatást, voda egyébként.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4828) csabili74


csabili74
aktív tag

Segítsetek. Vennék egy ilyet de nem tudok rájönni, hogy ez melyik verzió, vagy mi a baj vele. Okosabbak, irjatok:)

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#4829) Rick4 válasza csabili74 (#4828) üzenetére


Rick4
félisten

Ilyenem van kettő is, pontosabban ugyanez az A6000, csak a 6GB/64, pont egy hónapja vettem, 112 ezresre jött ki darabja a Gearbesten, 1 hete van kézben. Annyiért nem nagyon volt ellenfél, tök bontatlan doboz, ráadásul a oneplus felismeri imei alapján, és ha kell, javíttatni is tudom a klasszikus gyors és olcsó lengyel csapattal. Mindent tud ugyanúgy, mint az eu-ban, a gyártótól vett darab, akkor lenne valami 4G nyűg, ha az usába menne az ember. Kiváló telefon, egy 3T után is nagyon nagy lépcső felfelé.

Amennyiben ez kint raktáron van, és valóban gyorsak, tehát same vagy next day dispatch van, akkor nem rossz választás, bár ugyanez a gearbesten most 430 usd, ami 125 ezres, amit te néztél ki, az 137 ezres, te tudod, sürgős-e annyira.

Ha valós a rendeléstől számított 6-8 munkanap, karácsony már bekavar, gearbest 3-4 hét, oda már minden ünnep bekavar.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4830) YAS-dude válasza csabili74 (#4828) üzenetére


YAS-dude
őstag

Ez a kínai verzió, hydrogenos van rajta, google cucc nincs. Tudtommal csak szoftveresen különbözik az euba szánt modelltől. B20 van ebben is (csak 30,32, 71 nincs, de asszem az nálunk nem érdekes). Meg a dash töltőhöz kell majd egy adapter.

(#4831) CHIPman válasza Rick4 (#4829) üzenetére


CHIPman
nagyúr

"ráadásul a oneplus felismeri imei alapján, és ha kell, javíttatni is tudom a klasszikus gyors és olcsó lengyel csapattal"
Ezt ki mondta neked? A csapból is az folyik, hogy a OP oldalon rendeltek gariját tudod közvetlenül rendezni velük, még az Amazonost se, nemhogy a kínai A6000-et.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#4832) tibcsi0407 válasza CHIPman (#4831) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Így van.

https://utdetailing.hu/

(#4833) Rick4 válasza CHIPman (#4831) üzenetére


Rick4
félisten

Senki se mondta, beléptem, és megnéztem, imei alapján felismerte. Azt ki mondta neked, hogy a oneplus vállal is rá egy perc garit? Belépek, és megrendelek egy fizetős javítást,ha leejtem, és törik a kijelző, az bárhonnan vettem, mindenképp fizetős lesz.

Pont úgy, ahogy egy külföldről vett 3-ast, ami nem is az enyém vol,t hanem a haveromé, még a nyáron minden gond nélkül a saját accountommal elküldtem a lengyelekhez, akik a komplett kijelzőt cserélték 100 euró körüli öszegért.
Íme:

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4835) Divinity válasza Rick4 (#4834) üzenetére


Divinity
őstag

Azt ugye feldogtad, hogy ők a garanciális ügyintézésről beszélnek? Az, hogy pénzért javítanak az elég valószínű, pénz, pénz, az sose érdekelt senkit olyankor. Ellenben nem volt tiszta mit akarsz írni mivel vásárláskor nem a pénzért tudják javítani szokott lenni a fő indok hanem a garancia.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#4837) CHIPman válasza Rick4 (#4833) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akkor így már tiszta. Az első hsz-edből úgy hangzott, mint ha gari is lenne rá, mert az OP felismeri, és leendő vásárlóknak ez vonzó lehet.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#4838) nutfile válasza hedgehog (#4817) üzenetére


nutfile
aktív tag

megcsináltam, hibaüzenet nékül végigment, de nem jelent meg a kapcsoló OOS 9.0.2.-n.
(swift fekete téma nem lehet az oka, ugye?)

(#4839) hedgehog válasza nutfile (#4838) üzenetére


hedgehog
senior tag

A kapcsolót megpróbáltad a korábban hivatkozott módon is elővarázsolni?

Nekem úgy korábban is megjelent, csak csinálni nem csinált semmit... a témát illetően passz, sose volt ilyesmi a telefonomon.

-- aka p3d3str1an

(#4840) nutfile válasza hedgehog (#4839) üzenetére


nutfile
aktív tag

igen, így is beléptem a "titkos menube", de ott egyébként már azt láttam, hogy be van pipálva...
passzolok. pedig egyszer már kíváncsiságból elővarázsoltam, amikor még csak Telekomosoknak ment, akkor bezzeg megjelent. most nem. csak a swiftre, vagy a 9.0.2.-re tudok gyanakodni. majd próbálkozom.

(#4841) boruzs válasza hedgehog (#4839) üzenetére


boruzs
csendes tag

Én már megérdeklődtem személyesen a Telekomnál, és azt mondták hogy csak előfizetők részére elérhető a VOLTE a szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

(#4842) palesz53 válasza boruzs (#4841) üzenetére


palesz53
senior tag

Telenor is számlás előfizetőket említ a weblapján (volte-hoz).

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#4843) hedgehog válasza nutfile (#4840) üzenetére


hedgehog
senior tag

nekem beta8-on működik, én inkább a swiftre gyanakodnék

-- aka p3d3str1an

(#4844) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ejj, annyira megtetszett ez a telefon!!! :) G6 utódjának szánnám! Úgy olvasom, hogy minden meg van benne, ami a G6ban nincs és már amúgy is nagy csalódást nekem szegény lg...

(#4845) tibcsi0407 válasza SoulReaver (#4844) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hát akkor nincs más hátra, mint megvenni. :)

https://utdetailing.hu/

(#4846) #80439296 válasza SoulReaver (#4844) üzenetére


#80439296
törölt tag

Mondjuk 2 hónappal előbb kellett volna, most már csak gírbeszten vagy amazonon van; teljes 'hozom-viszem' garis (oneplus.com) nincs, sajnos... :U

(#4847) Divinity


Divinity
őstag

Sikerült megnyomkodnom egy 6T-t. Az ujjlenyomat olvasó nekem egyáltalán nem jön be. :( Igaz csak rápróbáltam és elvileg okosodik de nagyon lassú volt elsőre. A notch még nem dob nagyot, egyáltalán nem éreztem különbséget közöttük ilyen szinten. Másban meg ugye nem is lehetne. :D
Kíváncsi leszek a 7/7T-re. :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#4848) pcnet válasza Divinity (#4847) üzenetére


pcnet
addikt

Majdnem cseréltem 6T-re, aztán a Mobilaréna tesztben olvastam, hogy a kijelző fényereje nem lett valami acélos. Nagyobb akksi, kisebb noccs vonzott.

Más: Néha nem kapcsol be az éjszakai mód. Automatikusan kellene kapcsolgatnia napnyugtátol napkeltéig. Ha magátol nem kapcsol be, bekapcsolom manuálisan, de olyankor ki se kapcsol automatikusan. Ma se kapcsolt be. Napközben Ingress közben is csinálta, hogy kijelző feloldás után nem talált GPS jelet. Ingress újraindítása megoldotta. Érdekes egybeesés, hogy pont ma nem kapcsolt be az éjszakai mód sem. Ugye az is GPS alapon működik. Eddig csak műholdak alapján történt a helymeghatározás, most bekapcsoltam a wifi rásegítést, de az éjszakai mód bekapcsolását ez sem oldotta meg. Az Ingresses kijelző bekapcsolás után nem talál poziciót baki ritkán fordul elő. Van, hogy 2-3 hétig abszolút nem, van mikor meg napi 5-6 alkalommal is. Van esetleg valami tippetek? Factory resetet csak végső megoldásként szeretnék nyomni. Köszi!

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#4849) SoulReaver válasza #80439296 (#4846) üzenetére


SoulReaver
veterán

Akkor amit árukeresőben kiad, az nem garis? ?

[ Szerkesztve ]

(#4850) pcnet válasza SoulReaver (#4849) üzenetére


pcnet
addikt

99.99%, hogy nem. Hardveraprón nézz inkább oneplus.net-ről származó használtat.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.