Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) Drenadar válasza HUNNIA1920 (#45) üzenetére


Drenadar
veterán

[OFF]Igények kérdése... Nekem rossz a szemem és egy 59centis monitoron is látom a különbséget. VHS és DVD közt nincs különbség?
Minden téren ilyenek az igényeid, vagy csak az informatikában? És persze hogy mindenért fizetni kell manapság. Az lenne egy szép élet ha nem kellene, hanem egy alap szolgáltatás áron kapnád a lehető legjobb minőséget. Pl egy bkv jegyért olyan kényelem a buszon mint repülő első osztályán. keping vs 5 csillagos szálloda. Kínai piac vs márkabolt. Minőség = drágább. Lehet érdemesebb spórolni egy kényelmesebb cipőre mint megvenni a piacon az 1000ftosat :D

Juj de OFF lettem.

Igazából nekem az a bajom ezzel, hogy ez még a megfizethető kategória amiről itt csépeljük a szánkat és nem milliós tételekről van szó. Akinek nincs ennyire pénze, annak ott jön az áruhitel, de értem a lényeget. szerinted halál felesleges az egész HD mizéria. Próbáld ki :D Havernál, családtagnál, MM-ben...[/OFF]

Áh hagyjuk :) nem ismerem az életkörülményeidet, se téged, lehet van 20 gyereked, akit el kell tartanod, vagy nagyszülőket és egy ftot se tudsz félre tenni, és már a cds verziónak is örülni tudsz hálát adni istennek stb. Én csak abból indulok ki, hogy aki akar valamire, arra félre tud tenni. ha havi 4-5 ezret akkor annyit. Illetve, hogy az ember miután kipróbálja, átéli stb, akkor mond véleményt, akkor tudja megitélni, hogy jó-e ez nekem, vagy se...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.