Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) HUNNIA1920 válasza WiZARD (#43) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Pontosan. :)
Mint mondtam, az egész HD felesleges szerintem, akinek meg ráadásul nincs is "nagy" monitorja, annak meg duplán felesleges (az én esetembe is), mivel nem tud érvényesülni a magas felbontás.

"106 centis tévét nem 5-8 méterről kell nézni, és máris érvényesül." Én itt arra gondoltam, hogy ha valaki nem előtte ül közvetlenül, hanem esetleg ágyból vagy a nappaliban egy fotelból nézi, akkor ott már meglehet simán az 5m vagy annál több.

Azt tudom, hogy a VHS helyett jött a DVD és a DVD - ből jött a Rip, de azt próbálom megértetni, hogy nem hoz annyival többet ez az egész HD kampány, mint amennyit ér. Túl sok a hátráltató tényező. Vegyem meg jó pénzért, nézzem olyan távolságból, ahonnan érvényesül, ha tisztelem a törvényt, akkor adjak ki jóval többet egy filmért, ha nem tisztelem, akkor foglalja sokszorosát egy winyón. És ezt mind mind azért, hogy szebb legyen a kép. Hát lehet én vagyok nagyon régi módi, de nekem ez akkor se világos. Kicsit olyan érzésem van, mint a MediaMarkt - ban, hogy "hülye azért nem vagyok" szöveg. Megmagyarázza akkor is, hogy ami nem jó, az akkor is jó nekem.

Viszont nekem nincs FULL HD képes moncsim, tehát lehet hogy más lenne a véleményem, ha hozzám vágnának egyet, de hogy ezért pénzt adjak ki. Ha venni fogok, akkor inkább minél kisebb felbontást tudjon, hogy lehessen élvezni a játékokat is, mert ha nem natívba játszunk, akkor oda a kép minőség.

Drenadar #44: ok, ezt értem, ezért is mondtam, hogy ha valaki úgy érzi, hogy neki ez kell, az vegye meg, a világért se szólok bele. Csak kérdés, hogy tényleg kihasználja e a benne rejlő tudást. Én biztosan nem tudnám, legalábbis a mai viszonyokat nézve nem.

[ Szerkesztve ]

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.