Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#412) Rabidsnail válasza ufo13 (#407) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Vettem egy százas pzs-t!! :DD :C Tegnap megforgattam a szegedi Media-ban egy plus 5-öst. Bár nem éreztem sebességbeli változást,(gondolom ez nem is a launcher görgetésekor jelentős :N :DD ) de azért bánom,hogy nem vártam egy hónapot. A két mag,az két mag! Ez van! Türelmetlenség!! Remélem gyorsan felteszik az új rom-ot! Úgy tűnik,hogy a hálózat eldobálást telefonja válogatja. Egy hónap után is csak azt tudom mondani,jól döntöttem!! Szeretem ezt a telót és úgy tűnik egyre nagyobb tábora van,így talán kicsit élénkülhet itt az élet. Nyilván több tapasztalat,nagyobb esély a problémák megoldására. A root mellé telepíteni kell marketből a superuser és busybox alkalmazásokat. Ezek után mehet a titanium bacup,ahol le lehet irtani a felesleges dolgokat! Pld. a kínai nyelvű root explolert! :DD :DD :C :C Root jogokkal pedig azt is el lehet intézni,hogy a rendszer a külső,cserélhető memória kártyát megcserélje a beépített sd2-vel,így elég nagy területet kapunk a telepített progik sd-re mozgatásához. Jelen infót Hende barátomnak köszönhetem, a huawei ideos slim7 topikjáról :R . Kipróbáltam,működik! Szép napot!

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.