Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • művésznő4

    csendes tag

    válasz talmida #30152 üzenetére

    Talmikám, bemásolom... ;)

    ,Hááááát, beigazolódott az, amitől rettegtünk. Azt, hogy ebben az évben nem fognak kesztyűs kézzel bánni velünk és előjönnek a szigorítások. Így lett...
    Az emelt magyart, akivel csak beszéltem, szörnyű nehéznek találta és az igazat megvallva, én is azért kicsit könnyebbre számítottam valamivel....de hát ez van. Nem kesergek már a múlton.
    A reflektálásaim, elemzéseim nagyon jól sikerültek, de a teszt az eléggé lefogja húzni sajnos... Az nagyon nehéz volt, a megoldókulcsot átolvasva meg majd elájultam. Tényleg lesz abban hibám...mert ha valamit nem tudtál biztosan, csak tippelhettél, az meg ugye...vagy szerencséd van, vagy sem. :/
    A matek...az örök szenvedésem tárgya Hááát...én elsősorban próbáltam az 1. részre koncentrálni, hátha azokból összetudok szedni több pontot, de érdekes módon azt nehezebbnek találtam, mint a 135 perceset! Én is csodálkoztam, mert szinte többet megtudtam oldani belőle, mint a 45 percesből. Kíváncsi leszek....
    Tulajdonképpen soha nem ment jól a matek, mindig küszködtem vele és nem is viszem sehova tovább. Csak azon izgulok, hogy meglegyen... Teljesen mindegy, hogy milyen jegy, csak meglegyen!!!
    Amúgy nagyon úgy néz ki, hogy dis-es vagyok...dicalculia-s, szóval... igen, érdekes volt így megírni, de bízom benne, hogy sikerült. Sajnos buta voltam, mert évek óta érzem, hogy nagy baj van velem e területen, mégsem szóltam senkinek, hogy menjünk el orvoshoz vagy valami....de tulajdonképpen óvoda óta küszködöm vele.
    A papírt viszont nem mentünk el megcsináltatni, mert ha félév körül elkezdtem volna intézni, jövő év októberben jöttem volna meg....az meg ugye, már késő nekem... Úgyhogy hagytam az egészet.
    A törinek még nem néztem meg a megoldókulcsát...nem merem! Nem volt egy könnyű az sem... Én így érzem. Bár bízom benne, hogy a szóbeli, meg az esszéim majd nagyon felhozzák, mert azok jól sikerültek.
    Ezen kívül már csak a rajz van hátra, mert az angolt még tavaly megcsináltam. Az 4-es lett. A rajz írásbeli része sem lesz könnyű...viszont a szóbelit játszva megcsinálom. (remélem) Ott egy egész portfóliót kell bemutatni a különböző munkáimból. Talán majd fel is töltöm ide őket... :K

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés