Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Mr Dini válasza PDA_FAN (#1) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Jól, igen. Bármire, ami hangot produkál, lehet alkalmazni közvetlenül az EasyEffects GUI-n keresztül.

(#2) Hieronymus

De ezek esetében is csak az Atmosra kevert anyagok hangoznak igazán térhatásúnak, nem? Sajnos nagyon kevés Atmos hangot találtam, annak többségét is csak TIDAL-on. Filmekből több van. Én a Windowsos verzióra gondoltam, ami azt ígéri, hogy elhozza neked az Atmos hatást legyen az bármilyen füles/stb. Sokan erre mondják azt, hogy ez a rész csak marketing és pénzbeszedés, amivel egy picit együtt is tudok érteni. De nekem még így is nagyon tetszik a hangzás, amit nyújt.

(#3) Dave™

Köszi a kommentet, erről a preset listről még egyáltalán nem hallottam, Mindenképp teszek vele egy próbát, nagyon tetszik az ötlet! :C És jó látni, hogy vannak mások is, akik hasonló setuppal élvezik a zenét! :D

(#4) Jack Hunter

Az igazat megvallva elég trehány módon legtöbbször az androidos telefonom integrált jackjével szoktam zenét hallgatni és egy alsó kategóriás Sony fülessel, de azért Dolby Atmos mod a telefonomon is van, illetve ott Viper4Androidot is használtam az EQ kedvéért. Még Android 12-n nem lőttem be, de hamarosan ez is meglesz.

Amúgy pedig változó, hol integrált kártyáról, hol egy filléres Scarlett Solo és egy régi Sennheiserrel szólaltatom meg a zenét.

Természetesen minden esetben sztereóban amúgy, a házimozis zenének az Atmos előtt semmi értelmét nem láttam, Atmos-szal pedig egy vagyon lenne a konfig és amennyit otthon vagyok, nem érné meg a befektetést.

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.