Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24591) Amur válasza jonnyjoker01 (#24552) üzenetére


Amur
addikt

Majd szükségem lenne pár survivalcraft2 tanácsra.(szerintem nem gond ha itt teszem fel, elvégre egy minecraft klónról van szó, ami androidon konkrétan jobb mint az eredeti).
-érdemes-e új világot kezdenem a 2.2 miatt? (látom hogy betöltésnél írja hogy 2.1-es a világ, és itt szerintem a bejáratlan részek sem az update-nak megfelelően generálódnak)
-egy ördögi körből nem tudok kiszakadni a játékban: amíg nem érem el a 2-es szintet nem használhatok réz eszközöket, viszont a vödör is abból készül, és effektív rye farmot sem tudok nélküle létrehozni.a vadak kinyírnak, max madarakat tudok dárdával levadászni, de abban 20%alatt van a találati arányom, vagyis mindig hamarabb éhenhalok mint 2-es lennék..
ha folyamatosan tököt eszem, beteg leszek, és legyengülök mert állandóan hányok..
mit egyek amíg nem tudok termeszteni normális hatékonysággal?(ugye a kenyérhez is kell a réz vödör...)
-a rothadt ételekből elméletileg compost lesz. gyakorlatilag nekem nem.(lehet azért mert 2.1 a világom, és ez is a 2.2 update része?)
Köszi!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.