Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) lezerpiramis válasza RZozo (#3200) üzenetére


lezerpiramis
őstag

A BB Maps csak BIS-sel van meg.

(#3202) RZozo válasza lezerpiramis (#3201) üzenetére


RZozo
aktív tag

Akkor már nem fog hiányozni.
BB Maps és BB Messenger mellett mik azok, amik csak BIS/BES-el működnek?

[ Szerkesztve ]

(#3203) lezerpiramis válasza RZozo (#3202) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Gyári böngésző full netes eléréssel mobilhálózaton (ez szolgáltatófüggő is), gyári email-kliens, Windows Live Messenger, Google Talk, Twitter, Facebook, BB Protect.

Összességében minden RIM Limited alkalmazás.

(#3204) RZozo válasza lezerpiramis (#3203) üzenetére


RZozo
aktív tag

Köszönöm!
Annyival akkor kiegészítem, hogy most BIS nélkül gyári böngésző megy a Vodánál. Facebook is működik (talán annyi megkötés van, hogy igazán wifi-n hajlandó). Email kliensnek megfelel a Logicmail is.
A többit nem használom, így számomra nem is akkora érvágás ez BIS nélkül.

(#3205) lezerpiramis válasza RZozo (#3204) üzenetére


lezerpiramis
őstag

A gyári böngészővel csak wapozol (wap.vodafone.net APN-nel, ehhez van szolgáltatáskönyved "WAP2 Transport" néven). Próbálj meg behozni egy https-es oldalt, nem fog menni. pl.: https://www.vodamail.hu - hogy a Vodánál maradjunk :)

[ Szerkesztve ]

(#3206) lezerpiramis válasza RZozo (#3204) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Igen, a FB működik, de mobilhálózaton csak BIS-sel.

(#3207) RZozo válasza lezerpiramis (#3205) üzenetére


RZozo
aktív tag

Viszont Opera Mini-vel tökéletesen bejön, így a gyári böngésző is helyettesíthető. :)

(#3208) botarobi válasza lezerpiramis (#3193) üzenetére


botarobi
tag

Természetesen igazad van, de nem garit, segítséget kértem volna...
Ma délután a Visegrádi utcában, ahol vásároltam a Boldot, végigzongorázták a vonalat, amit vártam volna a Telenortól...ezúton is köszönöm Péternek, hogy újra minden OK. :)

(#3209) lezerpiramis válasza botarobi (#3208) üzenetére


lezerpiramis
őstag

A lényeg, hogy megoldódott :)

(#3210) fgth válasza RZozo (#3207) üzenetére


fgth
tag

amennyiben elkuldod a BB8900 PIN-jet megnezem,hogy regisztralhato vagy nem.

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#3211) RZozo válasza fgth (#3210) üzenetére


RZozo
aktív tag

köszönöm a felajánlásod, küldtem privátot :R

[ Szerkesztve ]

(#3212) fgth válasza RZozo (#3211) üzenetére


fgth
tag

ment valasz.

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#3213) RZozo válasza fgth (#3212) üzenetére


RZozo
aktív tag

Köszönöm a segítséget! :R

(#3214) Nabu


Nabu
aktív tag

A 7.1-es os-nál hol van az a lehetőség ami a 7.0-nál volt, hogy csak egy sor látszódjon alapból a panelnél?

[ Szerkesztve ]

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#3215) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Navigációra Ti mit használtok BB-ben?

Egy 9700 roppant boldog tulaja vagyok, (kivéve a pdfeket nem tudom semmivel megnyitni), navira pedig leszedtem az app worldből a waze navit. Beszél magyarul, full magyar és marhajó live traffic (tmc féle?) van benn a atöbbi waze felhasználótól! Marhajó dolgokat tud :)
A pdf-re tudtok működő ingyenes megoldást?

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#3216) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Sziasztok!
A Blackberry Messenger igényli a BIS-t? Azaz lehet ingyen használni?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#3217) Nabu válasza Sn[4k3] (#3216) üzenetére


Nabu
aktív tag

Szia!
BIS nélkül nem fog menni.

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#3218) hermanyi válasza tom956ster (#3215) üzenetére


hermanyi
őstag

A WAZE szerintem jó én ha kell azt használom, vagy androidon az IGO-t. De nagyon keveset használok navit :)
Az a baj,hogy én BB re nem tudok offline navit .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3219) Phülöp válasza Nabu (#3214) üzenetére


Phülöp
addikt

lehúzod a panelt úgy, hogy csak egy sor maradjon látható, ott meg elengeded

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3220) Sn[4k3] válasza Nabu (#3217) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ehh... akkor remélem, hogy legalább az emailekhez hasonló ultraalacsony adatforgalma van.

Kiszemeltem egy 8520 Curve-öt, hol tudom megnézni, hogy arra, vagy egyáltalán bármelyik BB-re van-e a kiszemelt app? Ami igazán fontos az az Opera Mini és az Evernote, talán még pár játék (utóbbiakból mit ajánlotok?).

A fent említett típusra, 8900-ra, 9000-re és 9300-ra mi a legfrissebb OS? Ebböl a négyböl melyiket ajánlanátok?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#3221) lezerpiramis válasza hermanyi (#3218) üzenetére


lezerpiramis
őstag

A waze ingyenes? 3D-s? A 9900-asomon nem dob ra talalatot az App World...

(#3222) lezerpiramis válasza lezerpiramis (#3221) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Nem elerheto erre a telora...

(#3223) hermanyi válasza lezerpiramis (#3221) üzenetére


hermanyi
őstag

http://www.waze.com/download/

Supported phones
waze supports BlackBerry models 8900 and above, including:
BlackBerry®
Bold™ 9700 BlackBerry®
Pearl™ 9110 BlackBerry®
Bold™ 9000 BlackBerry®
Curve™ 8900 BlackBerry®

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3225) hermanyi válasza #42132992 (#3224) üzenetére


hermanyi
őstag

Volt már a kezedben BB ?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3227) hermanyi válasza #42132992 (#3226) üzenetére


hermanyi
őstag

Nem egy felhasználásra készült a két telefon .
És ha nem arra használod amire tervezték akkor igazad van nem nagy szám ,de ha BIS BES reggelve van és használod is akkor az általad irt készülékel max a hátad vakarhatod .
Ha divattelefont vagy csak tetszik mert jól néz ki -nek vetted akkor hibát követtél el .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3228) Phülöp válasza #42132992 (#3226) üzenetére


Phülöp
addikt

Rendben.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3229) lezerpiramis válasza hermanyi (#3223) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Akkor bekoltozom a 9000-esembe :D Koszi!

(#3230) lezerpiramis válasza #42132992 (#3226) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Olykor-olykor hasznalok iPhone-t is, teljesen korrekt telefon, de. Ezen a "hulladekon" (BB) ki lehet kapcsolni a 3G-t, lehet beszedminosegi problemak es tererovesztes nelkul telefonalni, gordulekenyen levelezni, a korrekt multitaskingnak koszonhetoen egyszeruen valtogatni a messengerprogramok kozott. Az iPhone-on meg sajnos nem.

(#3231) lezerpiramis válasza lezerpiramis (#3230) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Szoval: ha cset, telefonalas es melo, akkor inkabb a 7230-as BB-m, mint iPhone. Jatszani jo iPhone-on, fenykepezni, navigalni is stb. Mindketto teljesen jo, csak masra. Mivel utobbiak nem erdekelnek, igy marad a BB, amig be nem krepal a RIM. Annyira nem siratnak oket, inkabb magamat, hogy mit valasszak helyette. HTC ChaCha? :)

[ Szerkesztve ]

(#3232) lezerpiramis válasza lezerpiramis (#3231) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Mondom mindezt ugy, hogy egyebkent Mac-et hasznalok, szoval apple-os vagyok.

(#3233) hermanyi válasza lezerpiramis (#3232) üzenetére


hermanyi
őstag

És ezt mind leírhattad volna 1 HSZ-ba :DDD
Nekem csak egy egyszerű 8900 am van de nem cserélném el semmikép sem főleg nem tapimobilra :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3234) Sn[4k3] válasza #42132992 (#3224) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Nullanpos porbafingó újoncként (többiek: nem általánosításként, én is voltam újonc, de azért...) elsö -vagy max harmadik- hozzászólásoddal fogod magad és betrollkodsz ide, utána meg szabadkozol, hogy nem kelted a flame-et? :W

Kinek a reinkarnációja vagy? Mindegy is, nem az én dolgom kideríteni :U Ha netán mégis csak most szalasztottak ide, akkor erösen ajánlott kötelezö elolvasnod az alapelveket, ha már "aláírtad" regisztráláskor...

Valaki segítene az én gondomon?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#3235) hermanyi válasza Sn[4k3] (#3234) üzenetére


hermanyi
őstag

A gondodon csak annyiban tudok segíteni,hogy 8900-on én 5.0.0.1036- ezt futtatom
De Itt vannak a legfrissebbek ,ha jól tudom .
A 4 telobol én a 8900-at ismerem szeretem és ajánlani tudom .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3237) lezerpiramis válasza hermanyi (#3233) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Tul hamar nyomtam OK-ot :)

(#3238) lezerpiramis válasza hermanyi (#3235) üzenetére


lezerpiramis
őstag

A 8900-ast mindenki dicseri, sajnalom, hogy nalam kimaradt :(

Egyeb: Wisepilotot hasznal valaki? Az 5 nap trial utan teljesen off a dolog, ha nem veszem meg?

(#3239) Sn[4k3] válasza hermanyi (#3235) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

A négy gép közül melyik kapja a legtöbb támogatást (appok)? Hardveresen mi a sorrend? Egy fillérekért bezsákolható 8300-at mennyire ajánlanátok?

És ami fontos: mik azok a szolgáltatások amik BIS-szel élnek? Alternatívájuk van?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#3240) hermanyi válasza Sn[4k3] (#3239) üzenetére


hermanyi
őstag

Olvasnivaló Nem mai cikk de mai napig él .
appok természetesen a frissebb modelleken a legjobban elérhetőek

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3241) Sn[4k3] válasza hermanyi (#3240) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

A fö kérdésemre nem kaptam meg benne a választ, azaz mik ma (a cikk három éves és BIS terén csak az email lett megemlítve) a Blackberry Internet Service-t igénylö szolgáltatások?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#3242) kutga válasza Sn[4k3] (#3241) üzenetére


kutga
nagyúr

Gyari levelezes
BB Messenger
BB Maps
FB kliens
BB Appworld
Meg az osszes RIM alkalmazas

Ezekhez kell BIS - bar az Appworldben nem vagyok biztos.

Let the Zone take me if I am.

(#3243) RZozo válasza kutga (#3242) üzenetére


RZozo
aktív tag

Az Appwolrd-höz nem kell BIS.
FB wifin működik.

(#3244) lezerpiramis válasza RZozo (#3243) üzenetére


lezerpiramis
őstag

8300-asnál nem érdekes, hogy megy-e Wi-Fi-n a FB :)

(#3245) RZozo válasza lezerpiramis (#3244) üzenetére


RZozo
aktív tag

na igen, 8300-asnál nem kell számolni wifi-vel :)

(#3246) kutga válasza kutga (#3242) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez a Waze navi online térképet használ?

Szívesen beruháznék egy tapicskolós BB-be de amíg ilyen rossz híreket hallani a RIM-ről nem vágok bele. :(

Let the Zone take me if I am.

(#3247) Skull87


Skull87
csendes tag

Sziasztok,
megtudná valaki mondani, hogyan tudom használni a wifit internetezésre?
egy Blackberry curve 8520 soft. 4.6 -ról lenne szó.
Kapcsolodom a wifihez (saját otthoni wifi, a titkositást kikapcsolta a routeren) csatlakozik de a böngészöben mégsem müködik az internet, átnéztem mindenféle beállitást, probáltam minden állitási lehetöséggel ugyan ugy nem müködik.
A wifi kapcsolatoknál csatlakozva van de nem zöld pipa jelenik meg hanem egy szürke viszintes vonal, a routeren látom, hogy csatlakozva van de érdekes módon a telefonon nem irja ki az ip cimet (dinamikusra van állitva a telefonon) ha a gépröl pingelem jön válasz....
van valamien ötlet?

elöre is köszönöm!

(#3248) icezozo válasza Skull87 (#3247) üzenetére


icezozo
addikt

a böngésződ hotspotra van állítva ?

[ Szerkesztve ]

http://qwankido.hu/

(#3249) Skull87


Skull87
csendes tag

igen és minden állitás a telefonban ami ezzel kapcsolatos...

(#3250) Bécike87


Bécike87
csendes tag

Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani, hogy a töltő csatlakoztatása után van amikor a kis sárga villám jel jelenik meg az akksi ikonon, ilyenkor tölt is rendesen, de van amikor egy fekete villásdugó, és ilyenkor nem tölt. Most például már órák óra ez van és egy %-ot sem töltött. A töltő jó, van több darab is, minddel ezt csinálja!

Ha valaki tapasztalt már ilyet az elmesélhetné mi ez!

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.