Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#233) zedii


zedii
aktív tag

Segítséget szeretnék kérni. Telefon váltás előtt állok, és jelenlegi készülékem egy symbianos nokia e50. A telefon jó vétel volt annó sok tekintetben, de megérett már arra, hogy egy váltásra kerüljön. Célom egy olyan készülék vásárlása amivel az alábbi szempontok maradéktalanul teljesülni tudnak:
- telefon rendszere legyen gyors és stabil. Ez a E50re úgy volt elmondható, hogy lassú körülményes de ez stabilan.
- Lehető legegyszerűbben és mindenféle hülye kompromisszumok árán kommunikáljon az outlookommal, teeendők, naptári, bejegyzések, e-mail. Ez a nokia esetében csak külső rendkívül körülményes programok segítségével ment. Egy darabig. És természetesen kompromisszumok árán.
- Könnyedén érjek el webes felületet (pl Opera mini)
Blackberry-s készüléket még nem használtam sosem, de még csak nem is láttam másnál élőben és a nagyobb hipermárketek polcain sem volt tapogatható formában. Felmerült a kérdés, hogy ha meghibásodik pl, akkor az irány Kukutyinban aztán majd egy két hónap és szervizelve is lett? Vagy van idehaza is márkaképviselet és szerviz?
A telefont mindenütt ajnározzák, hogy mennyire precíz és mennyire üzleti, de mindez ténylegesen csak akkor él ha fizetjük a hozzá tartozó plusz havi díjunkat, ráadásul elég gagyi adatforgalom/havidíj formában??

Nem tudom, hogy e drága készülék beváltaná-e ezt a szerintem amúgy teljesen alapvető követelményt, hogy gyorsan stabilan fagyásmentesen tudjon működni, és könnyen szinkronizálható legyen a outlookokkal (még akkor is ha az a thunderbird és nem a wines dolog).
Ha van tipp, hogy merre érdemes keresgélnem ezen szempontokat szem előtt tartva, megköszönném nagyon!
köszi, üdv :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.