Hirdetés

2024. szeptember 15., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Drenadar válasza nemlehet (#29) üzenetére


Drenadar
veterán

én eleve nem fizetnék a samsungnak annyi pénzt... nekem jó a kis kínai telefon is, és bőven nem volt 100 ezer sem, és abszolút meg vagyok vele elégedve...

Semmi sem pótolhatja az offline tárolást maximálisan, de ezt nem tudom átérezni mert ami fontos az a telefonon van, ami meg "kellhet" az felhőben vagy otthon gépen. Egyszerűen nem hiszem el, hogy napi szinten MINDIG kell több száz gigabyte-nyi adat/zene/doksi...

Ha én ilyen nyomorult helyzetben lennék akkor hordozható vinyót vinnék magammal és olyan telefont/tabletet választanék, ami tudja kezelni.

Én csak azt írom, hogy üzleti okai vannak annak hogy kiszorulnak a bővíthető telefonok... és ha nem nézzük az applet, akkor általában az üzleti döntések a piac igényein alapszanak.

Tanulság: körültekintően kell eljárni telefon vásárlásakor, és azt a modellt megvenni ami ténylegesen kiszolgálja az elképzeléseinket, és nem azt amit a marketing tol bele az agyunkba ezerrel, mint a Samsung túlárazott műanyag szappantartói...
(tuti lehet majd még olyan telefont kapni ami bővíthető, de nem ez lesz az általános...)

Hirdetés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.