Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) mephi666 válasza Dany007 (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

volt már menyasszonyom korábban is... vele 3.5évet voltunk együtt... 1év után jegyeztük el egymást, az utolsó 1.5évben meg együtt is laktunk... az volt a gond, hogy én voltam neki az első és az utolsó hónapokban elkezdett találkozgatni a cégüknél a biztonsági őrrel és félrekúrált vele... az első esetet még megbocsátottam volna, de a második után már mindenféle qrvának elhordtam... ezen gyorsan túltettem magam... pár napig meló után 2db vagdalthúsos szendvics+fél üveg vodka+6sör volt a vacsorám, de gyorsan lerendeztem magamban :)

mostani (ex?)menyasszonyommal teljesen más volt a kapcsolat... ilyen téren sokkal komolyabban kezelte a dolgokat... ő is és én is túl voltam már csomó csalódáson és nem kerestük a kalandokat... éltünk már egymás előtt rendesen... nem akarok hazudni/nagyzolni, de kb 20-25 barátnőm volt eddig, de ezek közül kb 6-tal feküdtem csak le... időben meg volt: 3.5év, ez a 1.5év és 9hónap... az összes többi max pár hét/hónap volt... engem dobáltak általában... nem sokkal szakítottam én... a gyűrűt nem akarom zaciba adni... megtartom... hátha összejövünk újra... :) ha pedig esetleg később más lesz, akkor lehet belőle másikat készíttetni... nekem is úgy 50ezerbe volt kb... ebből 30 a brill, kb 10-12 az arany és a többi a munkadíj...

#12: szeretném, ha átgondolná és visszajönne úgy, hogy ő is hajlandó lenne a kompromisszumokra...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.