Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) akoska07 válasza FF23 (#449) üzenetére


akoska07
nagyúr

bátran olvashatod,hiszen te irtad.

#448 yetike : "Félre ne érts, nem cseszegetni akarlak, csak felettébb zavaró"
akkor ezt most vissza is irányitanám feléd. :K
kérdés: kell-e folytatnunk egymás zavarását...

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#452) 7 válasza akoska07 (#451) üzenetére


7
addikt

:U

(#454) Bubu79 válasza akoska07 (#451) üzenetére


Bubu79
addikt

Az egy felsorolás volt - de az beszédes, ha magadra vetted ;]

---------------------------------------------------------------------------------------------------

A színhőfok állítása is segíthet az új dizájn elviselésében - a melegebb tónusnál az oldal inkább barnás, mint szürkés árnyalatú.

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#455) akoska07 válasza Bubu79 (#454) üzenetére


akoska07
nagyúr

majd én is irok neked egy felsorolást,kiváncsi leszek meg fogsz-e sértődni rajta :D
prmcsk már nem mai gyerek a PH-n,és mivel ismerem,nem hagytam szó nélkül...

el tudod azt képzelni,hogy böngészel a neten,és minden egyes megnyitott honlap után állitgatod a monitort,mert azt éppen ugy alakitották ki,ahogy kialakitották.
ez abszurd.
eszembe se jutna ilyesmi. :)

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#456) Bubu79 válasza akoska07 (#455) üzenetére


Bubu79
addikt

Tedd meg ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#457) FF23 válasza akoska07 (#451) üzenetére


FF23
senior tag

Lefordítom neked: -Ezeket a válaszokat kapja az, aki azt "meri" mondani, hogy fárasztó olvasni az új színek alatt -kicsit sarkítva.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#458) Bubu79 válasza akoska07 (#455) üzenetére


Bubu79
addikt

Ezt egyszer kell csak megtenni - és amúgy sem kényszerít rá senki, hogy olyan oldalt böngészgess, ami nem tetszik ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#459) I_Am válasza akoska07 (#443) üzenetére


I_Am
veterán

Aha, mert a PH!-t soha nem érdekelte milyen. Nem véletlenül lett a legnagyobb szakmai oldal. Csak úgy, azért mert mindenbe bele lett .....

Na jó ezt szerintem fejezd be, mert akármennyire is magyarázod, hogy nem indulatkeltő a hozzáállásod, megsúgom, hogy az.

Bennem most olyan indulatok keltek, hogy ha nem hagyod abba, akkor pihizni is fogsz, meg arcképet is buksz.

Biztos olyan rossz ez az oldal és fórum, hogy Neked is kínszenvedés volt itt lenni az elmúlt több mint 1300 napban, nem beszélve arról, hogy a tudásod nagy részét is innen szerezted.

Ha már csak ezeket vesszük, akkor egy kis tisztelet kérnék, nem asztalcsapkodást.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#460) akoska07 válasza I_Am (#459) üzenetére


akoska07
nagyúr

mielőtt bármi rosszat forgatnál a fejedben...és jött rá a válasz is
ugy érzem ott le is zárult.
"Na jó ezt szerintem fejezd be, mert akármennyire is magyarázod, hogy nem indulatkeltő a hozzáállásod, megsúgom, hogy az."
nem értem miért akarod tovább szitani azt a tüzet ami már bealudna... :U

"Biztos olyan rossz ez az oldal és fórum, hogy Neked is kínszenvedés volt itt lenni az elmúlt több mint 1300 napban, nem beszélve arról, hogy a tudásod nagy részét is innen szerezted."
ha olyan rossz lenne a fórum,akkor nem töltöttem volna el itt annyi időt. :P
elég aktiv vagyok ezen az oldalon.
pont az a rossz,hogy itt töltöm a fél életemet és ezt teszik azzal amit szeretek.
nem támadni kellene,hanem megoldást keresni arra,hogy ne akarjanak elmenni a PH-ról azok az emberek,akik tényleg-valóban-aktivan "itt élnek".
és az elég nagy baj lesz,ha nem fog számitani akár 1 ember is.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#461) I_Am válasza akoska07 (#460) üzenetére


I_Am
veterán

Rajtad kivül az új design miatt ki is akar elmenni? :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#462) akoska07 válasza I_Am (#461) üzenetére


akoska07
nagyúr

vkik biztosan láthatják hogy hova,hányan lépnek be.
sokan nem a PH-ról lépnek már be,hanem logout-ról.

idéznék:
"nem értem miért akarod tovább szitani azt a tüzet ami már bealudna..." :U

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#463) kulerr válasza I_Am (#461) üzenetére


kulerr
őstag

sokunkat zavar higgyétek el csak van aki szól van aki nem....kb 10 emberrel beszéltem erről és nyolcat zavar sajnos. :U Sokan hangot is adtak itt is ott is, persze vagy figyelembe van véve vagy nem, de egy tény a PH-n én is max 10-15 percet tudok lenni folyamatosan pedig nem vagyok szemüveges sem, öcsém egyszerűen 2 perc után adja fel azaz a logout-ot használja ahogy én is ha tehetem,és remélem az nem fog megváltozni...

[ Szerkesztve ]

(#464) moha21 válasza kulerr (#463) üzenetére


moha21
addikt

Mióta megváltozott a fórum azóta itt ülök előtte gyakorlatilag folyamatosan. Első este furcsa volt, azóta nem zavar kicsit sem, sőt logout-ból rossz feljönni...És nem vagyok sem vak, sem értelmi fogyatékos se semmi ilyen.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#465) Lenry válasza kulerr (#463) üzenetére


Lenry
félisten

engem se zavar már.
először világos volt, aztán rájöttem, hogy fullon van a monitor fényereje. most vissza vettem 70%-ra, és tökéletes.
ez a pár nap alatt teljesen megszoktam és mostmár zavar, hogy pl a Logout nincs középen

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#466) kulerr válasza moha21 (#464) üzenetére


kulerr
őstag

senki nem mondta te vagy más milyen...ha valami tetszik vagy sem azért nem kell ferdíteni...személyeskedés nélkül ez a véleményem, és teszik vagy sem vannak akik ugyanígy vannak ezzel :U

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#468) madgie válasza kulerr (#463) üzenetére


madgie
titán

A Logout-on nem zavar a fél képernyőnyi fehérség jobb oldalt, amihez bal oldalt némi vörös társul, hogy bekeretezze a régi PH! barnát, de az új PH! fórumban zavaró, hogy szürke két oldalt a fehér helyett, középre van rendezve, így kellemesebb a szemnek és a háttérszürkéhez is harmonikusabb, kevésbé erőteljes pasztellbarna társul? Én soha nem írtam a Logout alól, mert a vörös húzza elfelé a szemem.

Vagy a csipetnyi kék és sárga a gond?

(#469) Lenry válasza akoska07 (#467) üzenetére


Lenry
félisten

a többség ugy sem mer hangot adni a véleményének.

abba belegondoltál már, hogy azért nem hallatja a többség a hangját, mert esetleg tetszik neki az új design? vagy mert nem érdekli

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#470) kulerr válasza madgie (#468) üzenetére


kulerr
őstag

de igen persze....de sajnos a PH-s kép most sokkal zavaróbb nekem, és inkább a logout. Esetleg a Logout-t nem lehetne átruházni a régi PH-s ruhába? és mindenki azt használ amit akar, és meg van oldva minden probléma....mindenki saját szájíze szerintit használhatná.

[ Szerkesztve ]

(#471) moha21 válasza kulerr (#466) üzenetére


moha21
addikt

Bocsi én sem szerettem volna személyeskedni . :R Csak bámulom már ideje az új fórumot és nem zavar kicsit sem semmi, pedig nekem se tetszett mikor megláttam, de megfogadtam adok egy kis időt és láss csodát most már alig emlékszem a régire.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#472) akoska07 válasza madgie (#468) üzenetére


akoska07
nagyúr

tanult kollégáktól okosságot meritve...
azt tudnám javasolni,használd bátran a logout.hu-t
csak előtte állits a monitorodon ezt-azt és majd jó lesz.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#473) hackeeeee válasza moha21 (#471) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nhos, ha már itt tartunk. Előre leírom, hogy félreértés ne essék, nincs semmi bajom az oldallal, számra már megfelelő, DE, amit írtak már többen, meg pl. amit ákos is, ez a kék szím ténylegesen nem jó, szerintem sem. Pirossan sokkal jobb lenne, észrevehetőbb, feltünőbb lenne, mert ez a kék, ha folyamatosan, úgymond egyfolytában olvasod a fórumot, szinte beleolvad a szürkébe, nem észrevehető. Én is sokszor átsiklok linkek fölött, mert első olvasásra nem veszem őket észre, hiába félkövérek, és egyéb. (ezt mellegsleg többször is kérdeztem, de nem kaptam rá választ, na de mindegy, lényegtelen.)

Szal, nekem a dizájnal semmi bajom nincs, de ez a kék, ez nem menő, szerintem sem....

Részemről ennyi a vélemény. Aki akar megkövezethez, v mondhat bármit, de ez a véleményem akkor sem fog változni.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#474) #65675776 válasza hackeeeee (#473) üzenetére


#65675776
törölt tag

A régi vörös linkek is képesek voltak nagyon szépen beleolvadni a középbarna háttérbe... Akkor igen sűrűn átsiklottam linkek felett. Ez a kék nekem jobban bejön.

kulerr: Egy dolog hangot adni, esetleg érdemi javaslatokat tenni. És egy másik dolog egy-az-egyben leszarozni mindent. Utóbbi bőven kívül esik a konstruktivitás fogalomkörén.

akoska07: "nem támadni kellene,hanem megoldást keresni" Ezt talán Te magad is fogadd meg, mert pont az ellenkezőjét teszed ebben a topicban az első hsz-od óta. Azaz támadsz.

Akik pedig Logout alól fórumoznak, azon nem mennek el, csak más úton jönnek. Maximum olyan jellegű az eltérés, mintha egy többféle, de egy kézben levő tömegközlekedéssel is rendelkező városban A-pontból B-pontba nem busszal mész el, hanem trolival.

(#475) Zsolt!!


Zsolt!!
aktív tag

Hi!

Szokatlan az új desind nekem kicsit összevissza van nehezebben találom meg a dolgaimat de azért maradok hű olvasója a prohardvernek.

(#476) Matthewsz


Matthewsz
aktív tag

Csak átfutottam gyorsan az utolsó oldalt, de a kék szín az valóban nem jó...
Szerintem bizonyított tény, és tapasztalat, hogy a kék egyike azoknak a színeknek, amit az ember szeme legnehezebben vesz észre/olvas el.
Egyszerű példa egy kék műszerfalas VW összehasonlítása egy akármelyik másik, Audi (piros), Skoda (zöld) stb. színezéssel. Lényegesen lassabban tudsz fókuszálni a kékre.

(#477) kulerr válasza #65675776 (#474) üzenetére


kulerr
őstag

okés...a javaslatot megtettem ami sztem járható lenne.... madgie által fogalmazott tények tudatában "átruházás" után örömmel használná aki akarja a régi ruhát.
Vagy ez eleve meg nem valósítható?

[ Szerkesztve ]

(#478) #65675776 válasza kulerr (#477) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Logout fórumos része már most is a régi PH! színekben pompázik...

(#480) I_Am válasza Kalandor (#479) üzenetére


I_Am
veterán

Én pedig a piros Audist. :))

De összeségében amugy nincs bajom a kék linkekkel sem, én észreveszem őket és nem kell többet keresgélnem mint a piros linkeket korábban. Pedig én ha azt vesszük, hogy aprózok, szinte csak linkeket bámulok. :D

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#481) #40731136 válasza Kalandor (#479) üzenetére


#40731136
törölt tag

Jaja. R32-nek a műszerfala nagyon szép :K ;]

(#482) madgie válasza I_Am (#480) üzenetére


madgie
titán

Ma direkt megnéztem kábé három méter távolságból és még onnan is virított a kék link a szövegkörnyezetben.

[ Szerkesztve ]

(#485) Matthewsz válasza Kalandor (#479) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

Persze, nekem is tetszik, de a hangsúly nem azon volt... :P

(#486) hackeeeee válasza madgie (#482) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezt mondod Te. :) Mondjuk nem tudom, hogy a Te szemed milyen, de Én rosszabb szemmel, néha néha átfutok rajtuk olvasás közben, és 2. olvasásra veszek észre, hogy hopp, volt link... :U

Véleményem szubjektív...

(#487) Bubu79 válasza madgie (#482) üzenetére


Bubu79
addikt

Elfogult vagy ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#488) madgie válasza hackeeeee (#486) üzenetére


madgie
titán

J: -4,25
B: -3,25

Elég vaksi vagyok? :DDD
(szemüveg//kontaktlencse persze van)

[ Szerkesztve ]

(#489) hackeeeee válasza madgie (#488) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ohbaz. :D Akkor nem szólotam bocs, a magam -1,5 -1,5-ével. :D Bár sztem kicsit romlottak mostanában. :\

Nha de mint mondtam, én nem vitatkozni akarok ezzel kapcsolatban, csak úgymond, a piros sokkal "kivirít" a sorban, sokkal feltünőbb, észrevehetőbb szín, szerintem, mint a kék. Dehát azért vagyunk itt, hogy megmondjuk a véleményünket.

Véleményem szubjektív...

(#490) Szabesz


Szabesz
őstag

Nekem spec. tetszik az új design, egy problémám van csak: Opera mini meghal tőle, egész egyszerűen laggol scrollozás közben, míg a logoutos felülettel semmi baja. (Nokia E51, Opera Mini 4.2.13337)

¯\_(ツ)_/¯

(#491) hackeeeee válasza Szabesz (#490) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Opera mobile-al tökéletes. :K

Véleményem szubjektív...

(#492) Szabesz válasza hackeeeee (#491) üzenetére


Szabesz
őstag

Nem is tudtam róla, hogy új vonal van. Kipróbálom.

¯\_(ツ)_/¯

(#493) grabber válasza Szabesz (#492) üzenetére


grabber
addikt

Opera mini 5 beta 1-2 alatt már jó ;)

(#494) Wolverine válasza akoska07 (#443) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy apró háttérinfó: a mostani designt - ha minden igaz - pont ugyanaz csinálta, aki az előzőt :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#495) vinistv


vinistv
tag

Hali. Tök jók a fejlesztések, csak így tovább! Külön piros pont, hogy az apróbb dolgokra is odafigyeltek.

-

(#496) ercé


ercé
csendes tag

digicam rss csatorna van e tervben? esélyes e? :)

(#497) Ndruu válasza ercé (#496) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Van már.

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.