Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bence01


Bence01
tag

Szia,

Kipróbáltam működik, nagy kincsek a magyar működő iptv linkek! :R
Ingyenes appok között talán a MindigTV a legjobb tv-re.Szerintem amúgy érdemes még az RTL Most-ot is használni jó dolgok vannak benne ha valaki kíváncsi a kereskedelmi adó műsorára.
Fizetős megoldásban rengeteg alternatíva van magyarul is. Abból is van amit használok és jól működnek jó minőségben, ha valaki sokat nézné erről akkor megéri rászánni azt az összeget.

Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

(#2) Meggyi001 válasza Bence01 (#1) üzenetére

Helló.

Most valamiért nem megy a fem3, éjjel ment, érdekes. A mindig tv ez? : [link] Fizetősből mi a jó?

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#3) Luck Dragon válasza Meggyi001 (#2) üzenetére

Igen ez az, én is ezt használom. Teljesen megbízható és jó.

UI a cikkhez. Köszönöm holnap ki is próbálom.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) Meggyi001 válasza Luck Dragon (#3) üzenetére

Köszi :R .

https://gamergep.hu/

(#5) Luck Dragon válasza Meggyi001 (#4) üzenetére

Szívesen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) rdt89


rdt89
addikt

Én horizon go-t használok, anyámék előfizetéséhez beállítottam az email címem és 65 magyar adó elérhető korlátlanul vele. Javaslom, hogy ha van UPCs ismerősöd kérd meg regisztráljon be egy mail címet, az emberek nagyon nagy része nem is használja ezt a funkciót és hihetetlen mennyiségű adó érhető el bárhol vele. 😁

[ Szerkesztve ]

(#7) Meggyi001 válasza rdt89 (#6) üzenetére

Utánanézek ennek is, köszönöm :R

https://gamergep.hu/

(#8) rdt89 válasza Meggyi001 (#7) üzenetére


rdt89
addikt

Messze a legjobb ilyen téren. :)

(#9) bahilbalazs


bahilbalazs
csendes tag

Az UPC szolgáltatása valóban a legjobb erre a célra! Mi is használjuk több eszközön! Feltétele, hogy legyen egy UPC előfizetés!

(#10) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Szia. Nagyon jó lett. Én TVGO-t használok telekomosként(Magenta1),90 TV adást tudok nézni és adatforgalmat sem eszik, viszont sajnos csak 2 eszközön megy egyszerre:( . Plusz van Moziklub-om, Netflix Prémium-om és HBO Go-om, tehát akad nézni valóm bőven :DDD

Mégegyszer gratula hozzá:)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11) Meggyi001 válasza st3v3np3t3r (#10) üzenetére

Köszönöm. Na, én is telekomos vagyok. Ennek a lehetöségnek is utána nézek. Mennyi ötlet, tudtam én, hogy tudtok praktikákat. Mondjuk 5 éve lehet nem lett volna ennyi lehetöség. És sztem az emberek nagy része nem is tud ezekről.

https://gamergep.hu/

(#12) st3v3np3t3r válasza Meggyi001 (#11) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

A TVGO ingyenes, ha van otthoni TV szolgáltatásod, Nekem szupercsaládi mozi csomagom van, abban benne van a moziklub is. Ha nincs Telekom otthonid,akkor fizetős. Meg ha régi mobilnet csomagod van, akkor abban nem biztos,hogy benne van az ingyenes TVGO adatforgalom.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#13) Meggyi001

Update. Elvileg LP-vel sikerült egy reklámmentes verziót csináljak, még tesztelem, de bent van a link.

https://gamergep.hu/

(#14) Meggyi001

Hát, a mókolt verzió inkább csak lassítja a progit......mert keresné a reklámokat, de nem találja ugye....

https://gamergep.hu/

(#15) Somatom


Somatom
veterán

Telenor MyTV. A TVGO -val ellentétben nem nyavajog a root miatt, megy külső megjelenítőn is (HDMI), ChromeCast kompatibilis és van hozzá Kodi plugin.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#16) Meggyi001 válasza Somatom (#15) üzenetére

Helló , köszi. :R Gondoltam, hogy te otthon leszel ebben a témában :K (is.) Én még csak most csöppenek bele az új melóhely miatt jobban.

https://gamergep.hu/

(#17) Somatom válasza Meggyi001 (#16) üzenetére


Somatom
veterán

Évek óta így TV -zek, otthon sincs külön előfizetésem, a MyTV -t használom. Meg, ugye kamionosként külföldön is. Egy rokonom révén van TVGO kódom, ingyen használhatnám, de inkább fizetek a Telenor -nak, mert sokkal jobb, mint a TVGO. Pl. nekem nagyon hasznos, hogy tudom változtatni a felbontást, ezáltal az adathasználatot. Ez roamingban, illetve gyenge netnél jön jól. A Kodi -s használat előnyeit meg gondolom, nem kell részleteznem.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18) Meggyi001 válasza Somatom (#17) üzenetére

Igen , azt nem, igen :K .

https://gamergep.hu/

(#19) st3v3np3t3r válasza Somatom (#17) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

akkor nézzük,hogy valóban jobban jársz-e, szerintem nem
telenor MyTV: telenoros/nem telenoros
plus 49 csatorna 2990/3790
max 71 csatorna 4490/5690
hbo go 2490/3190

TVGO: otthoni szolg.-sal/nem telekomosnak
alap 31 csatorna 0/2000
szupercsaládi 90 csatorna 0/3600
hbo go 1990

A TVGO automatikusan állítja a minőséget a netsebességhez

anyagilag biztos rosszabbul jársz, meg a csatornák számát tekintve is

DE ha neked jobban megéri,akkor használd egészséggel

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#20) aprokaroka87 válasza st3v3np3t3r (#19) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Tv go pl telenor hálozaton is biztositja a korlátlan adatforgalmat?

(#21) st3v3np3t3r válasza aprokaroka87 (#20) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Telekom havidíjasoknak 3GB-os Netcsomagtól ingyenes a TVGO és HBO GO adatforgalma, Dominósoknak illetve nem telekomos havidíjas ügyfeleknek nem. A MyTV-sem ad ingynes adatforgalmat, nem telenoros ügyfeleknek. Mert a weboldalon is az vagyon feltűntetve, hogy Telenorosoknak korlátlan adatfogyasztással , tehát csak telenorosok nézhetik korlátlan forgalommal

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#22) aprokaroka87 válasza st3v3np3t3r (#21) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Emlékeim szerint Telenor esetében akár egy 200mb-os mobilnet csomag esetében is korlátlan a mytv.

hbo go viszont nincs feltőltősőknek.

Tehát ebből a szempontból meg a Telenor a jobb.
Persze ha korlátlan a net amúgy is, akkor mindegy:)

Persze hogy nem ad más szolgáltatónak korlátlan adatforgalmat, nem érdeke egyiknek se:)

[ Szerkesztve ]

(#23) Somatom válasza st3v3np3t3r (#19) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor nézzük, hogy valóban jobban járok-e!
Műsorlista katasztrófa. A MyTelenoré sokkal átláthatóbb, kezelhetőbb.
Hiába fizetnék kevesebbet, ha rootolt eszközre azonnal hibát dob. Jó, ezt még Magisk -kel talán megoldhatnám. De, TV -re nem tudnám kiadni a képet, mert rögtön hibaüzenetet dobna, hogy "külső megjelenítő nem támogatott". ChromeCast -ról, vagy Kodiról ne is álmodjunk. Szóval, mindenképpen kell mellé pluszban egy otthoni előfizetés.
Tök jó, hogy a net sebességéhez automatikusan igazodik. De, csak a minőséget veszi alapul. Mivel nincs külső megjelenítő, ezért kb. egy 11,6" -os tab a max. képernyőméret. Látványban nem nagyon van különbség a 360p és a 720p között (ne felejtsük el, hogy erősen korlátozott bitrátákkal van dolgunk)! Ellenben, a max. felbontás auto prioritása miatt, full 4G roamingban is ugyanúgy zabálja az adatot, mintha korlátlan lenne. Szóval, akkor mennyi az annyi?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#24) st3v3np3t3r válasza aprokaroka87 (#22) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

a telekomnál a legkisebb net 2GB havidíjasoknak,Dominósoknak 400MB,de ugye a Telekom a Dominós ügyfeleit nem kezeli egyenrangúan

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#25) Meggyi001

Na, elég jól kiveséztük..... így még jobban átlátom.

https://gamergep.hu/

(#26) st3v3np3t3r válasza Somatom (#23) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Ezeket a TV-s appokat nem ilyen igényekre tervezték és arra hogy roaming adatforgalommal használd. A root jogra meg szerzői jog védelem miatt reklamál,hogy ne lehessen rögzíteni. Külső megjelenítőn keresztül is rögzíthető, így ezért tiltott ez a funkció is. Az, hogy a Telenor MyTV mind ezt engedi, abból is látszik, hogy mennyire lesz@rj@ a szerzői jogokat.
Én megértem, hogy sokat utazol külföldre, de ilyen esetekre, jobb egy adot ország mobilnetes szolgáltatását használni, mint a helyi szolgáltató roamingját.

Helyi viszonylatban a telekom a nyerő, roamingban egyik sem, mert csak honi hálózatban korlátlan a korlátlan, a Telenor Hipernet xxl is csak itthon korlátlan, az EU-ban 25GB-ot forgalmazhatsz vele és 16ezer forint. A Telekom esetében a Korlátlan mind2 Korlátlan nettel csak 15 illetve 20GB-ot forgalmazhatsz le 9000 illetve 11ezerért.

Az a Telenorosoknak ingyenes adatforgalom is csak Magyarországon érvényes. Mellesleg ha a Telekom IPTV minőségét használja a TVGO, akkor az SD 2.6Mbps-t, a HD 9Mbps-t használ. Roaming irányban egyiksem szolgáltat semmit sem korlátlanba.

Nos,ezek fényében melyik a jobb?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#27) Somatom válasza st3v3np3t3r (#26) üzenetére


Somatom
veterán

Jajj, ne már! Kit érdekel, hogy mire tervezték? Itt arról van szó, hogy mire, hogyan lehet használni. Tán lelkiismeretfurdalásom kéne legyen attól, hogy a Telenor szarik a szerzői jogokra? Inkább élek azokkal a lehetőségekkel, amiket nyújt és ezek jelenleg jobbak, mint a TVGO lehetőségei.

Az meg végképp vicces, hogy nekem próbálod meg elmagyarázni a roamingot. Minden hónapban két hetet roamingban töltök. Korábban írtam, hogy kamionozok. Szted hány országban járok a két hetes gályám alatt? Tán mindegyikből be kéne szereznem SIM -eket és csereberélni? Ezt te sem gondolod komolyan.
Ezt a 16 ezret sem értem. Nálam a következő a felállás. Havi 5800Ft -ot fizetek 2db. korlátlan netes, flottás (Euroquattro) SIM -ért (Telenor háló). A telóm egyik slot -jában levő főkártyán van 18GB roaming (januártól emelkedik). Ez bőven elég nekem arra a két hétre (MyTV -vel együtt). A társkártya otthon, a routerben van (mindkettőnek publikus IP -je van, tehát a router mögötti NAS külső elérése is biztosított). Ebből következik, hogy az 5800Ft -ból az otthoni net is pipa. Mondhatod, hogy a mobilnetet sem erre tervezték, de ettől még évek óta működik. A telóm másik slot -jában egy szintén Telenoros, feltöltős kártya van, a saját számommal. Erre annyit töltök, amennyit beszélek (az minimális, mert ahol net van, ott minden van :) ). Ez erős túlzással, cirka havi 3000Ft, plusz a MyTV Plus csomag (2990Ft). Extrában van HBOGO -m, az még asszem 1800Ft.
Ez összesen havi 14 rugó, amiben ugyebár benne van az otthoni TV és az otthoni net is.
Szóval, akkor mennyi az annyi?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#28) st3v3np3t3r válasza Somatom (#23) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Tehát ha te roamingba szeretnél használni bármelyik TV appot,akkor:
Huawei P20 Pro-val Wifin mérve:

Telenor MyTV,M2 240p esetében átlag 707kB/s-t mutatott a telefon max., ami 2,5MB adatforgalom 1óra alat

TVGO,M2 automata minőségeb
max.átlag 801kB/s-et mutatott,ami 1 óra alatt 2,7MB

a differencia 0,2MB/óra

10GB(10240MB)-os roaming csomag esetén így fest az átlag adatforgalom:
Telenor MyTV: 10240MB/2,5MB/ó=4096óra/24ó=170,6nap
Telekom TVGO: 10240MB/2,7MB/ó=3792óra/24ó=158nap
1hónap 30nap
tehát bőven elég 1hónapra egy 10GB-os roaming csomag,de még egy 5GB-os is,ha csak TV-znél rajta.

Nem tudom ezek után, hogy miért a drágább szolgáltatód választottad.

Update:Azt nem írtad, hogy telenoros havidíjas előfizető vagy,mert akkor máshogy állok hozzá. De ami az előfizetésedet illeti, a korlátlan kizárólag itthon korlátlan, EU-ban nem, ahogy egyik szolgáltatónál sem, de még a flották sem. Az a 18GB minden hogyan elég. Nyilván valami ismerősöd dolgozik az adott cégnél, aki szerezte neked a flottás kártyát.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#29) Somatom válasza st3v3np3t3r (#28) üzenetére


Somatom
veterán

Ha jól értem, akkor jó sávszél. esetén a TVGO automatikus minősége cirka a MyTV 240p -jének felel meg. Hááát...

Az Euroquattro nyilvános flotta. Az igaz, hogy társkártyás csomagra már nem lehet előfizetni, de amikor lehetett, akkor bárki megtehette. Korlátlanra most is bárki előfizethet. Ajánlom figyelmedbe a mobilflották topikot.
Nincs külön előfizetésem a Telenornál. Feltöltőkártyám van. Bárki kérhet feltöltőkártyát, megrendelheti rá a MyTV -t, aminek a havidíjával életben tartja a kártyát. Még készülékbe sem kell tenni. Tehát, sztem tök mindegy, hogy vki Telenoros, vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#30) st3v3np3t3r válasza Somatom (#29) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

kb. nekem itthon 65Mbites a vdsl2 netem, és nem ment feljebb a tvgo-ban az átlag átviteli sebesség 2perc alatt, sőt azért írtam átlagot, mert nem folyamatos az átvitel, pár másodperces pufferelés van, hogy ne fogyaszzon sokat. Ezért is írtam,hogy átlagban. de ezt nem lehet bitre pontosan kiszámolni, hogy mennyit pufferel előre.

Ezekre alapozva írtam az átlagokat, hogy egy 10gigás roaming adattal majdnem 2-3hónapnyi időt tudtsz tv-zni odakint, de ugye ha jól értem,akkor 2hét kint, 1-2hét itthon a kamionos ciklus? mert akkor ugye még kevesebb, mert itthon nem igen használod gondolom.

Most megnéztem az RTL Klubot a TVGO-ban, folyamatos átvitellel streamel 64-500kB/s-sel

MyTV-ben a Fem3-atis folyamatosan streameli 15-510kB/s között

Ebből adódóan szerintem közel ugyan annyit ehet roamingban

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#31) Somatom válasza st3v3np3t3r (#30) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, két hetet melózok, két hetet heverek állandó körforgásban. A pihim alatt is utazgatok néha, de az nem számottevő. De, ez a matek sehogyan sem adja ki. Nekem sokkal többre jött ki, amikor mértem. Majd csinálok megint egy mérést MyTV -vel és TVGO -val, mivel mindkettő telepítve van. De, ez tulképp nem változtat azon, hogy a TVGO TV -n (értsd: otthoni környezetben, vagy szállodában, nagyképernyőn) nem használható ezért mindenképpen kell hozzá egy otthoni előfizetés is. Az meg nekem kidobott pénz lenne.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#32) st3v3np3t3r válasza Somatom (#31) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

de csak plusz funkcióért ennyivel többet fizetni?! akkor olcsóbb venni egy droidos boxot és azt rádugni a szállodai TV-re, hosszabb távon még azzal jobban jössz ki.

Van 90adásod és hbo go-d 5600ért, egy droidos box meg 15-20ezer itthon.

De ha neked jobban megéri a kevesebb adásért többet fizetni, akkor én támogatlak. Ha neked így jobban megéri.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#33) Somatom válasza st3v3np3t3r (#32) üzenetére


Somatom
veterán

Van egy pár droidos boxom, valamint Chromecast Ultrám is. Sőt, a telóm és a tabom is tudja a HDMI kimenetet. De, mint írtam, ha rádugom a TV -re, akkor "Külső megjelenítő nem támogatott" a TVGO hibaüzenet. Mivel a Telekomnak van egyéb TV szolgáltatása, ezért neki bevételkiesés lenne, ha a TVGO -t TV -n is lehetne nézni. A Telenornál nincs belső konkurencia, ezért nem tiltja a külső megjelenítőt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#34) st3v3np3t3r válasza Somatom (#33) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Droidos boxszal sem megy? tablettel vagy telefonnal oké, hogy nem támogatja a külső kijelzőt, de a droidos boxnak csak hdmi-n van kijelzője, azon mennie kell

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#35) Somatom válasza st3v3np3t3r (#34) üzenetére


Somatom
veterán

Semmilyen külső megjelenítőhöz csatlakoztatott eszközzel sem megy.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#36) st3v3np3t3r válasza Somatom (#35) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

gondolom a telekomnak gondolom nem jelezted mint alkalmazás hiba? mert ez az, android tv boxon mennie kellene

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#38) st3v3np3t3r válasza Somatom (#37) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

így érthető, mert ha nagy tv-n engednék a tvgo-t, senki nem rendelne otthoni szolgáltatást. A másik megoldás, webes felületen laptoppal

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#39) Somatom válasza st3v3np3t3r (#38) üzenetére


Somatom
veterán

Pont ugyanezt írtam le a #33 -ban. A HWSW -nek elhiszed, nekem nem? Ez felér egy becsületsértéssel. :D
Most már érted, hogy miért olcsóbb a MyTV?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40) st3v3np3t3r válasza Somatom (#39) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Még mindig nem tartom olcsóbbnak ettől függetlenül. Kevesebb csatorna több pénzért, és csak 1 funkcióért fizetni ennyivel többet,abszolút nem gazdaságos.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#41) Somatom válasza st3v3np3t3r (#40) üzenetére


Somatom
veterán

Talán ha 10 olyan csatorna van, amin néha adnak valami nézhetőt. A több csatorna csak több főzőműsort, mulatós zenét, meg török sorozatot jelent, több néznivalót nem.
Ha nincs az a plusz feature, akkor külön kéne fizetnem az otthoni TV -zésért. Az mennyibe is kerülne?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42) st3v3np3t3r válasza Somatom (#41) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ha csak tv előfizetés kell itt tudod megnézni, hogy mit tudtsz igénybe venn i link
Nem tudom, hogy ahol te laksz, ott milyen áron szolgáltat a telekom.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#43) Somatom válasza st3v3np3t3r (#42) üzenetére


Somatom
veterán

A közepes csomag 5240Ft. Ez drágább, mint a MyTV Max (4490Ft).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#44) st3v3np3t3r válasza Somatom (#43) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

de tartalmazza a TVGO ingyenes használatát+az otthoni tv-t, tehát 2 szolgáltatást ezért az árért

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#45) Meggyi001

Szóval az egyik ebben jobb , a másik meg abban...?.....

https://gamergep.hu/

(#46) Somatom válasza Meggyi001 (#45) üzenetére


Somatom
veterán

Nagyjából. A felhasználói módtól függ, hogy melyik az olcsóbb/jobb.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#47) Meggyi001 válasza Somatom (#46) üzenetére

Igen, hogy ki mire akarja használni.

---------------------------------------------------------------------

Más, mindenkinek:

Az appal kapcsolatban, amiről írtam a blogot, ma három jó feature derült ki számomra.

1: Kikapcsolt kijelzőnél is lejátsza a rádió műsort
2: Ha hívnak közben telefonon, megszakítja a lejátszást, majd a hívás végezte után ott folytatja, ahol abbahagyta
3: tv műsor lejátszásnál kijelző kikapcsolás, vissza kapcsolás után folytatja a műsort

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#48) Somatom válasza Meggyi001 (#47) üzenetére


Somatom
veterán

Meg, hogy kinek, mije van otthon. Ha amúgy is fizetsz egy Telekomos TV csomagot, amellé nyilván jobban passzol mobilra a TVGO, mivel úgy már free.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#49) st3v3np3t3r válasza Somatom (#48) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

vagy annak aki nem TV-n akarja nézni a TVGO-t.

De azt ne felejtsük el, hogy a Telenornak nincs otthoni szolgáltatás csomagja, csak mobil, még az otthoni internet is csak mobilhálózaton megy, nem vezetéken.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#50) Somatom válasza st3v3np3t3r (#49) üzenetére


Somatom
veterán

Ha a "home" csomagra gondolsz, akkor annak már csak a neve otthon, évek óta nincs már helyhez (toronyhoz) kötve. Igen, a Telenoros netnek ez is az előnye. Ha költözés van, vagy levonul a család a nyaralóba, akkor ott csak tápot kell adni routernek és ugyanazzal az előfizetéssel megy tovább a net, a TV, meg az elérések a routerben kialakított konfiggal.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.