Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Somatom válasza st3v3np3t3r (#26) üzenetére


Somatom
veterán

Jajj, ne már! Kit érdekel, hogy mire tervezték? Itt arról van szó, hogy mire, hogyan lehet használni. Tán lelkiismeretfurdalásom kéne legyen attól, hogy a Telenor szarik a szerzői jogokra? Inkább élek azokkal a lehetőségekkel, amiket nyújt és ezek jelenleg jobbak, mint a TVGO lehetőségei.

Az meg végképp vicces, hogy nekem próbálod meg elmagyarázni a roamingot. Minden hónapban két hetet roamingban töltök. Korábban írtam, hogy kamionozok. Szted hány országban járok a két hetes gályám alatt? Tán mindegyikből be kéne szereznem SIM -eket és csereberélni? Ezt te sem gondolod komolyan.
Ezt a 16 ezret sem értem. Nálam a következő a felállás. Havi 5800Ft -ot fizetek 2db. korlátlan netes, flottás (Euroquattro) SIM -ért (Telenor háló). A telóm egyik slot -jában levő főkártyán van 18GB roaming (januártól emelkedik). Ez bőven elég nekem arra a két hétre (MyTV -vel együtt). A társkártya otthon, a routerben van (mindkettőnek publikus IP -je van, tehát a router mögötti NAS külső elérése is biztosított). Ebből következik, hogy az 5800Ft -ból az otthoni net is pipa. Mondhatod, hogy a mobilnetet sem erre tervezték, de ettől még évek óta működik. A telóm másik slot -jában egy szintén Telenoros, feltöltős kártya van, a saját számommal. Erre annyit töltök, amennyit beszélek (az minimális, mert ahol net van, ott minden van :) ). Ez erős túlzással, cirka havi 3000Ft, plusz a MyTV Plus csomag (2990Ft). Extrában van HBOGO -m, az még asszem 1800Ft.
Ez összesen havi 14 rugó, amiben ugyebár benne van az otthoni TV és az otthoni net is.
Szóval, akkor mennyi az annyi?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.