Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) jUUh válasza Draun01 (#2450) üzenetére


jUUh
Topikgazda

És a legrosszabb, hogy amikor februárban megkaptam tényleg fél másodperc alatt feloldott, S20FE kijelző alatti optikai szenzorja után megváltás volt, aztán most megint elromlott...Reméljük, hogy a májusi patch hétfőn hoz javulást, bár van egy olyan összeesküvés elméletem, hogy direkt nyomorították meg, hiszen tucatjával voltak bugreportok (vannak is) a problémáról már 2 hónapja.

Bár bugnak tűnik, mert szó szerint ha hangosabban meghallgatja az embert, hallatszik, hogy KÉTSZER játssza le a feloldóhangot, ezt pedig már van olyan ROM, ami konkrétan javította...

Samsung Galaxy S23+

(#2452) jUUh


jUUh
Topikgazda

Májusi security patch-csel sem jobb az ujjlenyomatolvasó, de a telefon (főleg a beállítások megnyitása) sokkal gyorsabbnak érződik. :K

Samsung Galaxy S23+

(#2453) bl4ze válasza jUUh (#2452) üzenetére


bl4ze
veterán

Én most fogom feldobni. (A12)

.:. bl4ze .:.

(#2454) Robbertho


Robbertho
aktív tag

Nektek a kamera mennyire gyors Pixel 5-n?
Telót használva és utána megnyitva vagy akár shortcut-tal, alvó állapotból mennyi idő egy képet elkészíteni?
Sokszor van, hogy helyzet van, valamit akarok fotózni gyorsan, és el is jutok a kamera appig, kameraképpel, mindennel, de az első kép egyszerűen nem akar elkészülni, csak 4-5 másodperc múlva. Mondanom sem kell, a pillanat általában már rég elmúlik ennyi idő alatt.
Pixel 4a-hoz hasonlítva tetű lassúnak tűnik.
Most próbáltam teljes app újratelepítést, azóta még nem produkált fagyást, de majd meglátjuk.

(#2455) amzso válasza Robbertho (#2454) üzenetére


amzso
tag

Nem tapasztaltam lassulást a kameránál. Stock 12es Android, legújabb patch. Kamera app: 2022 április 8.

[ Szerkesztve ]

(#2456) fatal`


fatal`
titán

Valaki használ revolutot? Gondoltam beregisztrálnék végre, de azt mondja nem kompatibilis a Pixel 5-tel.

(#2457) bbendre válasza fatal` (#2456) üzenetére


bbendre
őstag

Az érdekes. Nekem van Revolut és idáig minden Pixel telefonon ment a P3-tól felfele minden volt. Esetleg nincs rajta root?

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2458) amzso válasza fatal` (#2456) üzenetére


amzso
tag

Nálam sincs baj a Revoluttal.

(#2459) fatal` válasza bbendre (#2457) üzenetére


fatal`
titán

De van, de safetynet is működik. Google Payt simán tudnám telepíteni. Saját A11 build van rajta, bár elég régi build, lusta voltam frissíteni, talán augusztusi. Lehet ráfrissítek a hétvégén. Érdekes, hogy a másik rootolt, custom romos telefonomat kompatibilisnek írja (azon szerintem safetynet sincs, nincs is telefonként használva, Nougat van rajta, OnePlus X).

Az a fura, hogy 2-3 napja már néztem és akkor még rendben volt.

[ Szerkesztve ]

(#2460) Szelley


Szelley
senior tag

Nektek nem merul mostanaban a Pixel 5 tulsagosan? Elmult 3-4 napban vettem eszre hogy indokolatlanul keveset bir. 24 oraja toltottem fel, 3ora kijelzoido, csak es kizarolag messengert hasznaltam, 0 perc telefonhivassal 5%-on vagyok. :((( Maskor 36 ora alatt 4-5 ora kijelzoidot is produkal.

(#2461) fatal` válasza Szelley (#2460) üzenetére


fatal`
titán

Ennyire nem durván, de mintha jobban merült volna az utóbbi napokban. Bár alig használom. Lehet valamit elcsesztek a play services körül.

(#2462) bl4ze válasza Szelley (#2460) üzenetére


bl4ze
veterán

Pixel 4a 5G : kicsit azt látom nálam is jobban merül az utóbbi napokban...

.:. bl4ze .:.

(#2463) jUUh


jUUh
Topikgazda

Pont azt figyelem, hogy jobban bírja az akksival a májusi patch-csel. :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#2464) Draun01 válasza Szelley (#2460) üzenetére


Draun01
tag

Nekem is érezhetoen jobban merül

Pixel 6a

(#2465) Csepy


Csepy
Topikgazda

Nekem teljesen változatlanul jól bírja, igaz én 13 beta 1-en vagyok.

Regards: Csepy

(#2466) fatal` válasza Csepy (#2465) üzenetére


fatal`
titán

Én még Android 11-en, abból is egy régebbi builden és nem változtattam semmit.

Közben rájöttem, hogy nem jó a safetynet, úgyhogy a revolut valószínűleg emiatt nem megy. :DDD

(#2467) Csepy válasza fatal` (#2466) üzenetére


Csepy
Topikgazda

Nekem megy a revolut, a safety net is jó, igaz, nem is vagyok rootolva.

Regards: Csepy

(#2468) fatal` válasza Csepy (#2467) üzenetére


fatal`
titán

Nekem root + custom ROM. Google Pay működött, szerintem Magisk update óta nem jó. Amúgy is frissítenem kéne már, csak lusta voltam. :DDD De maradok 11-en egyelőre.

(#2469) Szelley válasza Draun01 (#2464) üzenetére


Szelley
senior tag

Messenger lesz a ludas! OnePlus6-om is merul mint a titanic. Hatterben zabalja az akksit a messenger. :(((

(#2470) jUUh válasza Szelley (#2469) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Mióta letöröltem a Facebook appot érezhetően tovább bírja a telefon és smooth-abb is.

Samsung Galaxy S23+

(#2471) fatal` válasza jUUh (#2470) üzenetére


fatal`
titán

Nekem eleve fent sincs telepítve, viszont a statot visszanézve, nekem a Viber ette az akkut az elmúlt napokban.

Mondjuk többet használtam, mint szoktam, lehet, hogy nálam szimplán ennyi az oka.

[ Szerkesztve ]

(#2472) jUUh válasza fatal` (#2471) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Viber, WhatsApp, Tiktok, Facebook, Messenger rohadtul tudják zabálni az akksit, indokolatlanul. Nem vagyok alusapkás 5Gmentes antivaxx, de fix azért merítik ennyire mert annyi infót küldenek a háttérbe :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#2473) jUUh


jUUh
Topikgazda

Ugyan nem beszéltem senki "felettessel", de biztos nem lenne akadálya. Lenne-e igény ilyesmi (1, 2, 3) stílusú összefoglalóra, vagy nem lenne sok értelme? Szívesen összedobnám.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#2476) Jinx L. Joke


Jinx L. Joke
csendes tag

Sziasztok!

Én örülnék egy ilyen összefoglalónak, én most váltottam 4a-ról 5-re. Eddig nagyon bejön, bár a mérete már ennek is egy picit túlzás, pedig alig pár mm-rel több mint a 4a. Valószínűleg csak meg kell szokni.
Ki milyen tokot ajánl hozzá?
4a-n Spigen Thin Fitem volt, azt nagyon szerettem, de úgy látom az 5-nél a Thin Fit már nem annyira Thin, mert a gombokra is raktak védelmet még talán vastagabb is.

Ha valakinek van esetleg elfekvőben otthon, amit megmutatna/eladna az írjon.

Most először életemben elgondolkodom a teljes tok/fólia mentességen is, annyira jó a fogása a telefonnak.
Az egyetlen probléma, hogy a képernyő csere az majdnem a telefon ára még egyszer... Szerintetek egy üvegfólia is véd a töréstől, vagy az csak a karc ellen jó? (Pixel 4a-ra vettem hármas csomag fóliát, de másfél év után még mindig az első van rajta, mert annyira nem karcolódott, hogy felesleges lett volna cserélni.)
Köszi a tapasztalatokat!

(Visszaolvastam a fórumot majdnem az elejétől, szóval láttam pár javaslatot, de talán mostanra már hosszabb távú tapasztalatok is kialakultak, azért kérdezem újra. :) )

(#2477) Draun01 válasza Jinx L. Joke (#2476) üzenetére


Draun01
tag

En hasznaltam egy par hetig folia nelkul, azt vettem eszre hogy Corning Gorilla Glass 6 ide vagy oda, siman gyultek a karcok, pedig csak zsebben volt.

Pixel 6a

(#2478) BoB válasza Draun01 (#2477) üzenetére


BoB
veterán

Mikro karcok csak. Én soha nem használok fóliát, nem műanyagot akarok tapogatni. Mikro karcot meg nem látni használat közben, kikapcsolt kijelzőt meg nem nézegetem :N

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2479) Draun01 válasza BoB (#2478) üzenetére


Draun01
tag

Igaz valoban csak mikrokarcok. Most meg az zavar hogy a hulye uvegfolia pereme folyton poros, meg a szelfikamera lukja :D (semmi sem jo)

Pixel 6a

(#2480) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Legnagyobb meglepetésemre megnyertem egy aukciót e-bayen egy refurbished P5-re.
Szóval lehet be fogok csatlakozni a klubba :K

(#2481) jUUh válasza gilfoyle (#2480) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Nice, mennyi lett a vége? :D

Samsung Galaxy S23+

(#2482) gilfoyle válasza jUUh (#2481) üzenetére


gilfoyle
őstag

~470EUR szállítással.
Reggel jött a mail, h hamarosan lejár, stb, rádobtam csak úgy 1EUR-t, aztán nem megnyertem? Pedig nem gondoltam véresen komolyan :D
Hétfőn még folyamatosan auto felüllicitáltak.

(#2483) Wiz Khalifa válasza gilfoyle (#2482) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem volt az egy csöppet drága? Itt Angliában 40-50k forinttal olcsóbban vannak.

Smoke some weed nigga!

(#2484) gilfoyle válasza Wiz Khalifa (#2483) üzenetére


gilfoyle
őstag

Csöppet... :D Mondom, h nem gondoltam ezt komolyan :) De legalább új, most jött vissza a Google-tól.

[ Szerkesztve ]

(#2485) jUUh válasza gilfoyle (#2484) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Őszintén, én a március "használtan" 130-ért vettem, de látva mennyire jó, még megkockáztatom, a 170-et is vígan kicsekkoltam volna érte.

Samsung Galaxy S23+

(#2486) gilfoyle válasza jUUh (#2485) üzenetére


gilfoyle
őstag

Mivel nincs normális pixel (legalábbis a 6-os széria eléggé gyengélkedik) ez van most, itthon nem kapható, marad az ebay, viszont kettőről kértem plusz fotókat a használati nyomokról, az egyik olyan volt mintha betonon tologatták volna, a másiknak meg jól láthatóan repedt volt az üvege...

(#2487) bl4ze válasza Wiz Khalifa (#2483) üzenetére


bl4ze
veterán

Plusz UK-HU vonalon még szépen fizetheti az ÁFA-t is rá... :(

.:. bl4ze .:.

(#2488) Wiz Khalifa válasza bl4ze (#2487) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Kivéve ha személy hozza. Én is úgy vittem haza egyet hogy magammal vittem. Most nyáron is megyek haza, gondolkozok hogy lehet kéne még egyet hozni mert úgy látom Magyarországon alig van Pixel. :D

Smoke some weed nigga!

(#2489) gilfoyle válasza Wiz Khalifa (#2488) üzenetére


gilfoyle
őstag

Ezt jó észben tartani, majd nem győzöl ingázni a P7 megjelenésekor :)

(#2490) jUUh válasza gilfoyle (#2489) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Most jöttek ki képek róla, elég jó.

Samsung Galaxy S23+

(#2491) Wiz Khalifa válasza gilfoyle (#2489) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nincs annyi szabad időm hogy ingázzak sajna. :DDD

#2490jUUh:
Ha tényleg hasonlít a P6-ra nagyban akkor kicsit csalódott vagyok. Én azt hittem a végleges modell máshogy fog kinézni mint a teszt modell amit láttam múlt hónapban.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#2493) Csepy


Csepy
Topikgazda

Ma este kijött az android 13 beta 2.1 pár hibajavítással és optimalizációval. Ha valaki bétázna, a következő hibákat javította a Google:

-Kereséskor üres találati mező a keresősávban (nekem jelentkezett)
-Hotspot kikapcsolásakor a telefon lefagy és újraindul (nálam nem jelentkezett)
-Hívás közben tácsahangok voltak hallhatók (nálam nem jelentkezett)
-Android Auto kapcsolatbontáskor a telefon lefagy és újraindul. (ezt sem tapasztaltam).

Akárhogy is, ezek javítva. Számomra atomstabil és gyors az android 13 beta eddig.

Regards: Csepy

(#2494) TaylorPro válasza Csepy (#2493) üzenetére


TaylorPro
addikt

+1

És köszi az infót.

Pixel 8 Hazel

(#2495) holderes


holderes
tag

4a5G júniusi up 203 mb
3a XL 9.52 mb (már csak "tisztító")

(#2496) jUUh


jUUh
Topikgazda

Tegnap este én is feldobtam, és amúgy jó az update.

Végre megjavult a feloldás amiről panaszkodtam.

Samsung Galaxy S23+

(#2497) Draun01 válasza jUUh (#2496) üzenetére


Draun01
tag

Valóban, nálam is gyorsabb :DD

Pixel 6a

(#2498) jUUh válasza Draun01 (#2497) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Az idle drain (ami alapból is nagyon jó volt) is sokkal jobb lett.

Samsung Galaxy S23+

(#2499) Csepy válasza jUUh (#2496) üzenetére


Csepy
Topikgazda

Én meg várhatok legalább még egy hetet. Béta szerda csak jövő héten van :))

Regards: Csepy

(#2500) bl4ze válasza jUUh (#2498) üzenetére


bl4ze
veterán

Ez melyik, 4a 5G ? Most rakom fel én is...

.:. bl4ze .:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.