Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) bl4ze


bl4ze
veterán

Nagyon gáz, hogy Android 12 alatt csak 24 órás akku stat van, nem töltés óta.
Ez így nagyon szar lett, olyan MIUI-s... (ott is utáltam)
Új OTA hozott bármi újat, még nem néztem, nem tettem fel.
Az akku időtől nem vagyok elhalva 12 alatt, és ez a 24 órás akku stat korlátozás meg szinte elfogadhatatlan...undorító :(

.:. bl4ze .:.

(#2302) bbendre válasza bl4ze (#2301) üzenetére


bbendre
őstag

Nincs új OTA, a Google véletlenük kiküldte a Verizon verziót mindenkinek...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2303) Ear001 válasza bbendre (#2302) üzenetére


Ear001
addikt

Szerintem van, 23.40 MB biztonsági frissítés.

(#2304) bbendre válasza Ear001 (#2303) üzenetére


bbendre
őstag

Sorry, akkor ránézek. :R

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2305) bbendre válasza Ear001 (#2303) üzenetére


bbendre
őstag

Azt írják redditen, hogy a véletlenül kiküldött Verizon frissítést javitja annál aki felrakta.
De a hivatalos google security bulletin board on jelenleg nincs info
[link]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2306) Csepy válasza bbendre (#2305) üzenetére


Csepy
Topikgazda

Én felraktam a Verizonost, de nincs semmi más frissítésem. Direkt rákerestem, de semmi.

Regards: Csepy

(#2307) bbendre válasza Csepy (#2306) üzenetére


bbendre
őstag

nekem sincs SP1A.211105.003 azaz nem Verizon. Redditen is van aki megkapta és van aki nem...

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2308) Ear001 válasza bbendre (#2305) üzenetére


Ear001
addikt

Aha, de nekem nem jött Verizonos frissítés, szóval ez fals infó. Beta 12-ön voltam, onnan ment fel a végleges 12 és azóta ez volt az első frissítés, ami megjelent

(#2309) Tewe013 válasza Ear001 (#2308) üzenetére


Tewe013
őstag

Akkor ez a novemberi security update lesz.

(#2310) TaylorPro válasza Ear001 (#2308) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ha nem lépsz ki a bétából várhatod a hivatalos frissítéseket az idők végezetéig.

Pixel 8 Hazel

(#2311) Ear001 válasza TaylorPro (#2310) üzenetére


Ear001
addikt

Ahogy írtam, a béta végén jött a végleges 12 amivel lezárult a béta teszt. Most meg jött a security update, ahogy kell

(#2312) Csepy válasza Ear001 (#2311) üzenetére


Csepy
Topikgazda

A béta végén addig nem jött a végleges havi, amíg manuálisan ki nem léptettem a telefont a bétából.

Regards: Csepy

(#2313) bbendre válasza Ear001 (#2311) üzenetére


bbendre
őstag

Idén ki kell lépni a Beta programból ami az Android 12L -el újraindul December 1.-vel.
Ha Dec 1. előtt kilépsz a Beta programból akkor nem lesz törölve a telefonod. Ha Dec1 után lépsz ki a Beta programból a visszaállás töröl mindent a telefonról.
Temészetesen ha maradsz a Beta programban megkapsz minden frissítést a Beta vonalon és nem lesz semmi sem törölve.

A félreértés az volt, hogy nem tudtuk, hogy Beta vonalon vagy. A stabil a hónap első hétfőjén kapja a havi frissítéseket. A beta pedig a hónap 2. szerdáján (vagy utána)

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2314) Szelley


Szelley
senior tag

Android 12 ota 3-szor fagyott ki a 'Rendszer UI'. Messenger alkalmazasbol a legfrissebb van fent, egy hete kb nem tudok semmifele smiley-t kuldeni mert amint rakattintok a smiley ikonra, abban a masodpercben kidob a programbol es osszehullik.
Ebben a pillanatban pedig elment a halozat a kornyeken, valszeg karbantartas miatt, a Pixelem pedig laggtengerbe kezdett tole, 2-3 masodperces kesesekkel. :O
Ez igy eleg lutri. Galaxy s2 ota nem tapasztaltam ilyen szintu bakikat.

(#2315) Tewe013 válasza Szelley (#2314) üzenetére


Tewe013
őstag

Nekem a legújabb messenger update után megjavultak az emojik, a többi probléma nálam nem allt fent. Lehet egy factory reset jót tenne a tiédnek.

(#2316) Robbertho válasza Tewe013 (#2315) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Messenger nekem is szenvedés volt, de megjavult.
A system ui pedig eddig a 11-esen állt le állandóan, update óta nem. Valami más lehet ott, vagy csak egyedi eset.

Más: mi ez az elrendezés és vajon hogy került elő (kis ikonok fent)? Ma reggelre visszaállt 2x2es nagy ikonra, nem csináltam semmit se előtte se utána.

[ Szerkesztve ]

(#2317) bbendre válasza Robbertho (#2316) üzenetére


bbendre
őstag

Ez egy jelentett bug. :R

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2318) ulmikukac válasza Szelley (#2314) üzenetére


ulmikukac
tag

Nekem a discord appal csinálja ezt a System ui fagyast. Discord egyszer csak lefagy semmire nem reagál majd sikerül visszalépni a kezdő képernyőre. Aztán pár másodperc után System ui leáll és lockolja a telót.

Pixel 8 Pro bay

(#2319) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Pixel 6-on ha lehúzom a redőnyt nem feketíti az egész hátteret. Míg 4a 5G-nél igen. Érdekes.

Pixel 8 Hazel

(#2320) redbiro válasza TaylorPro (#2319) üzenetére


redbiro
őstag

ez egy bug, ma nekem is csinálta, de aztán egy idő után visszaáll a sötét háttérre.

it never gets easier, you just go faster

(#2321) Szelley válasza redbiro (#2320) üzenetére


Szelley
senior tag

Kár. Nekem speciel sokkal jobban tetszett android 11 alatt, hogy nem feketitette el a hatteret csak elhalvanyitotta.

(#2322) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Sziasztok!

Nekem új világ a Pixel (illetve az android mert egy pár éve nem használok droidot).

A search bar-t és a calendar-t el lehet valahogy tűntetni a főképernyőről?

Smoke some weed nigga!

(#2323) bbendre válasza Wiz Khalifa (#2322) üzenetére


bbendre
őstag

Szia, a gyari launcherrel nem lehet. A Google oda szögezte a képernyőre sajnos. Nova launcher vagy lawn chair sajnos mas megoldas nincs

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2324) fatal` válasza Wiz Khalifa (#2322) üzenetére


fatal`
titán

Cserélj launchert.

(#2325) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Köszönöm a válaszokat. Launchert nem akarok cserélni így akkor marad a megszokás. :R

Smoke some weed nigga!

(#2326) JoHn123


JoHn123
tag

Van koztunk aki rootolta, es beuzemelte az 5G-t es Volte-t android 12 alatt?

(#2327) fatal` válasza JoHn123 (#2326) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem csak én üzemeltem be ezeket a topicból, de 11-es Androidon vagyok és még maradok is egy jódarabig.

(#2328) JoHn123 válasza fatal` (#2327) üzenetére


JoHn123
tag

Koszi. Ugy nezem 12 macerásabb, de nekifekszek. Megy minden rendesen?

(#2329) Wiz Khalifa válasza JoHn123 (#2326) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Gyárilag nem elérhető az 5G a Pixel 5-ön amúgy? Ezt jó tudni. Mondjuk az enyémen ment egyből ezért nem is tudtam ezt.

Smoke some weed nigga!

(#2330) ghiottone válasza Wiz Khalifa (#2329) üzenetére


ghiottone
nagyúr

VoLTE, VoWifi, 5G nem megy Magyarországon. A google hivatalos honlapján a következő bejegyzés található a Pixel 5-nél VoLTE / VoWifi / 5G kapcsán:

"Pixel 5 has a VOLTE and Wifi calling feature in it. Its from the network carrier end to support this feature. If you're using pixel device, where the device was not launched you may have issues with 5g, wifi calling , VOLTE"

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2331) Wiz Khalifa válasza ghiottone (#2330) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Jah az is kimaradt hogy én Angliában élek szóval akkor ezért sem tapasztalhattam meg ezt a dolgot.

De jó tudni hogy ha majd haza látogatok. Mondjuk engem pont nem izgat ha nincs 5G meg ilyenek. Nekem nem annyira jelentős. :D

Smoke some weed nigga!

(#2332) fatal` válasza JoHn123 (#2328) üzenetére


fatal`
titán

5G-t nem nagyon tudom, egyszer működött, amikor a 13. kerületben voltam, de azóta nem néztem (mintha tegnap 4G-n lett volna, de lehet, hogy kikapcsoltam, mert eleve nem nagyon mozgat, én a VoLTE miatt raktam fel a modult).

A VoWiFi nem megy (ez már a moddolt Pixel 2-n se ment nekem), a VoLTE-val semmi gond nincs (Telekom).

11-hez van magisk module, semmi macera nem volt vele. :)

12-vel semmi tapasztalatom nincs, crDroidot használok.

(#2333) BoB válasza fatal` (#2332) üzenetére


BoB
veterán

Törölhető

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2334) Szelley


Szelley
senior tag

Anno volt tema, hogy pixel 5 telefonhivasnal elegge szarul lehet hallani kulso zajosabb helyeken a masik felet. Na most en most szembesultem vele, hogy csak es kizarolag pixel 5 eseten alkalmaztak kijelzo alatti hangszorot. 4a, 4a 5g, 5a 5g-nel is van normalis ful hangszoro.
Igazabol az a zavaro szamomra, hogy ha felveszem a telefont olyan hangerovel, hogy normalisan halljam a masikat, akkor konkretan akik mellettem ulnek hallanak mindent. Gondolom ez a p5-on kivul nem erint mas tipust. :F

(#2335) ghiottone válasza Szelley (#2334) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem. Számomra ez volt a legnagyobb hibája, pedig jó kos telefon. Az összes többi Pixel rendben van.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2336) sasa134 válasza Szelley (#2334) üzenetére


sasa134
addikt

Sajnos ez így van, P5 esetében nagyon észrevehető. Se a P4 se a P6 nem csinálja ezt. Először azt hittem, kihangosítva beszélek...

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#2337) horvath85g


horvath85g
aktív tag

Sziasztok!

Nem szeretné valaki eladni egz 4A 5G-t?
Sehol nem találok :(
Köszi!

(#2338) bbendre


bbendre
őstag

Találkozott valaki olyannal, hogy nem csöng a telefon, nyomkodod és hirtelen kapsz egy SMS-t, hogy valaki keresett, de nem voltál elérhető? Pixel6 és Pixel5 is.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2339) fatal` válasza bbendre (#2338) üzenetére


fatal`
titán

Nekem csak olyan volt, hogy hívtak és egyből bontott, nem fogadott hívást jelzett a teló (nem SMS, értesítés), de nem látszódott, hogy hívnak. Egy restart megoldotta.

(#2340) bbendre válasza fatal` (#2339) üzenetére


bbendre
őstag

Köszönöm :R . Ez az Android 12 tartogat meglepetéseket :D És a Voda is

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2341) fatal` válasza bbendre (#2340) üzenetére


fatal`
titán

Ez nekem A11 és Telekom volt. :D De csak egyszer jelentkezett és fent van a VoLTE mod is (bár már hónapok óta), lehet, hogy valami hálózati anomália megzavarta a telefont és csak egy restart segített rajta. Mindenesetre, akkor ezekszerint neked is megoldotta. :)

(#2342) Eiki


Eiki
tag

Van egy üres sage Pixel 5 dobozom, ha valaki szeretném PÜ ;)

(#2343) bbendre válasza Eiki (#2342) üzenetére


bbendre
őstag

ment PÜ :)

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2344) leslien


leslien
nagyúr

mi az ami villog kb az értesítés sáv környékén apró pici pont? értesítés lednek idult? Pixel 5

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2345) Tewe013 válasza leslien (#2344) üzenetére


Tewe013
őstag

Mikor villog?

(#2346) leslien válasza Tewe013 (#2345) üzenetére


leslien
nagyúr

már nem tudom mit csináltam,de középtájt láttam..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2347) Decske válasza leslien (#2346) üzenetére


Decske
aktív tag

A közelségérzékelőt láttad szerintem.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#2348) bbendre válasza leslien (#2346) üzenetére


bbendre
őstag

Igen, az a közelség érzékelő. Hívás közben vagy ha be van kapcsolva a flip to shhh funkció akkor néha beragad es villog. Ilyenkor kell neki egy restart.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2349) leslien válasza bbendre (#2348) üzenetére


leslien
nagyúr

remek.. amúgy nagyon elégedett vagyok vele.. S20 FE 5G már a múlté... :D
ha jön is a következő Galaktikus támadás (S22) és jó lesz,akkor is marad második telonak a P5...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2350) amzso


amzso
tag

Szokott bárki nagyobb fájlokat másolni USB-C pendrive-ra? A gyári Files alkalmazás állandóan valami engedélyt kér a pendrive-ra másoláshoz, de aztán nem sikerül neki, olyasmit ír, hogy válasszam ki a mappa legfelsőbb szintjét. Bármit választok, nem másolja át a filmet. Ezt minden tárolóval eljátssza amivel próbáltam eddig.

Letöltöttem egy másik fájlkezelőt, az elkezdi másolni a filmet, de aztán kb 25% után leesik a másolás sebességge ilyen 1-2 MB/secre. A pendrive új, SanDisk, bolti vásárlás (nem fake).

Köszi ha van bárkinek ötlete, hogy milyen fájlrendszerre formázzam a pendrive-ot és melyik alkalmazással tudok nagy fájlokat másolgatni stabilan és gyorsan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.