Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hz hefti


hz hefti
tag

attol tartok sokaig...
erdemes oldal kesziteskor csinalni 1 css -t ie -nek es egyet v tobbet minden masoknak...
head -ben pedig egy egyszeru php scripteecskevel megnezni milyen bongeszot hasznal kedves latogato es aszerint hasznalja a megfelelo stiluslapot- jobb otletem nincsen, en igy fogom mostmar csinalni.
a qt -re pedig passz. talan videomegosztora feltenni es embed linket beszurni megfelelo helyre.

lowfast

(#2) biker válasza hz hefti (#1) üzenetére


biker
nagyúr

embed link van most is, csak épp QT-mozi.
egy lappal arrébb a vmw mozi tök jól megy, és bármi más böngészőben ez a lap is jól megy. most visszakonvertálom a mov-okat h.264-ból generic quicktime codec-re, ami 6x ekkor filet eredményez, mert azzal legutoljára jó volt.
aztán kiderül.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) FishAir


FishAir
senior tag

Csak egy tipp. Próbáld meg QuickTime preferencesben advanced fülön a videót safe módba rakni, illetve audional is devices résznél safe mode.
Egyébként egy nagy moslék utálat az IE. Annyira vicc, hogy tényleg érdemes egy külön css filet tartani a hackeknek. Ja és arról nem is beszélve, hogy hiába tervezed meg a Te gépeden tökéletesre más gépén nem olyan lesz. Egyre gyakoribb szerintem, hogy akiknek nagyobb monitora van nem 96 dpi-s beállítást használ hanem 120asat esetleg nagyobbat. Namost ilyenkor kedves explorer nem csak a betűméreteket nagyítja meg hanem mindent a képektől kezdve a paddingeken keresztül mindent. Szóval erre is külön javascriptet kell írni ha ezt a hülyeséget ki akarod iktatni. Na most kinek jut ez eszébe alapban? Jó esetleg aki ilyen nagyobb dpi beállítást használ az a saját gépén a registryben beállíthatja, hogy a képeket hagyja békén ne skálázza fel, de a betűk még mindig nagyok maradnak. Én ezzel szívtam rengeteget de tökéletes megoldást még most sem találtam rá.

iDontcare

(#4) DeltaPower


DeltaPower
őstag

vesszen az IE :)
én is rohadtul unom már, hogy állandóan gyárthatom a css hackeket IE-hez... nem igaz hogy nem tudtak volna egy normális boxmodellt írni bele, meg hogy magasról tettek az összes szabványra, lásd doctype és egyebek... ráadásul pluginezni se lehet normálisan, legalább egy olyasmi kellene bele mint ffoxnál a web developer toolbar.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#5) BeastF


BeastF
csendes tag


:) C'est la vie :(((

''Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is.'' - Rejtő Jenő

(#6) FishAir válasza BeastF (#5) üzenetére


FishAir
senior tag

:D Ez jó.
A layoutos dolog is nagyon igaz. Én a menükbe szoktam néha iszonyat belezavarodni, főleg a többszintűekbe. De hát azok is ugye 6os explorer miatt csak css-el, javascript nélkül felejtősek, miért is lehetne egyszerűen megcsinálni? És még rengeteg dolog pl alpha transparency stb. stb. stb. És hiába hogy ezeket 7es támogatja, akkor is meg kell csinálnod 6osra is. Egyszerűen még nem lehet elhagyni annyian használják.

iDontcare

(#7) biker válasza FishAir (#3) üzenetére


biker
nagyúr

most visszakódoltam szabványos quicktime codecke, lett is 5-8MB a 0,9-1,2MB videókból.
de remélem jó lesz legalább.
szerintem a h.264 feküdt be neki, amit nem értek, ugyanazt a plugint kéne betöltse minden böngészőnek.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8) FishAir


FishAir
senior tag

Egyébként én még IE5-ön is megszoktam néha nézni. Csak a vicc kedvéért. :)

Itt egy hasznos kis cucc, ha még nem ismernétek: http://tredosoft.com/Multiple_IE

iDontcare

(#9) biker válasza DeltaPower (#4) üzenetére


biker
nagyúr

jaja, eleve transzparens png nem létezik benne, ami elég gáz.
de berakok egy képet, ami "order" szerint valami mögé kéne menjen, erre betördeli mellé, sortöréssel folytatódik a lap. brrrr....

talán írhatnának egy böngészőt, esetleg, mert ez így csak egy internet exploder

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#10) biker válasza FishAir (#8) üzenetére


biker
nagyúr

na az b...a még csak be, ha elkezdenék ie 3, ie4, ie5, ie6, ie7 optimalizálni :)

egyszer futottam bele a safarimmal olyan lapba, hogy egy nagy fehér lap: az ön böngészőjére oldalunk nincs optimalizálva, használjon ie vagy firefox böngészőt, és ennyi volt az oldal, majd csinálok ugyanilyet fordítva :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#11) biker


biker
nagyúr

hát nem, apple intermediate codeckel ie-ben egy fehér kocka van, kép nincs, hang van, "valami hiba lépett fel, lépjen kapcsolatba a quicktime supportal" üzenet.
máshol jó, ugyanaz a gép, ugyanaz a quicktime van telepítve.

most kipróbálom mp4-ben, streaming enabled módban :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#12) RexpecT


RexpecT
addikt

Ameddig lesz windows addig lesz IE is...

(#13) 3psilon


3psilon
aktív tag

Tökjó, hogy web developer szemszögből is látom, hogy az IE nem jó (és most enyhe voltam).
Mert mint felhasználó, ugye alapból sokkal jobb. Az Opera is jó stb. mind jó, de az IE gagyi...

(az Opera gyorsabb, de a FF-ben sok jóóóó plugin van.)

Szóval.... most őszintén, miért nem csinálsz olyan figyelmeztető redirect oldalt, hogy "bocs, IE-t használsz, de az oldal FF-re van optimalizálva, 5 másodperc múlva megjelenik, de azért letöltés itt...."

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#14) JoeYi


JoeYi
őstag

én akkor hagytam fel IE használatával, mikor a vadiúj IE 7 bizonyos oldalaknál padlót fogott, kiírta, hogy hiba történt, majd mikor megnyomtam a folytatás gombot, akkor az összes füllel (tab) együtt eltűnt. És pl olyan népszerű oldalnál, mint az iwiw 3-ból kétszer megtette ezt.

Hát ez van, bár szerintem nagyon jó lett az IE7 (felhasználó szempontból, fejlesztőiből pokol), de ennek az "appró" hibának a lassan egy éves ki nem javítása miatt másodlagos böngésző besorolást kapott nálam.

(#15) FishAir


FishAir
senior tag

(#16) Zygy


Zygy
csendes tag

Jaj de utálok vele én is szenvedni :W :W .
erősen gondolkodok én is valami figyelmeztetésen, hogy vigyázz luser mert IE-t használsz. Vagy csak egyszerűen küld egy trójait ami percenként megnyitja a firefox oldalát amíg fel nem teszi. ;]
Nagy az isten állatkertje sajnos.

Mod: megnéztem a statisztikát. 50% használja azt a hulladékot hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévõ alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#17) cizoe


cizoe
őstag

Saját stat-om a böngészökröl (össz 39 ezer unique látogató alapján)
(a régebbi FF verziok azért kevesek mert julius ota pörög a pédzs.)

a lényeg hogy ha szépen összeadjátok a %okat, kiderül hogy a világ átlagánál azért Firefoxosabbak vagyunk mi magyarok...

Firefox v2.0.0.9
17.24%
Internet Explorer v6.0
15.89%
Internet Explorer v7.0
14.68%
Firefox v2.0.0.8
14.66%
Firefox v2.0.0.7
10.25%
Firefox v2.0.0.6
8.85%
Firefox v2.0.0.4
4.14%
Opera v9.23
1.6%
Avant Browser v
1.31%
Firefox v2.0.0.5
1.19%
Maxthon v
1.18%
Opera v9.21
1.07%
Opera v9.24
1.04%
Firefox v1.5.0.12
1%
Firefox v2.0
0.67%
Opera v9.22
0.6%
Firefox v2.0.0.3
0.48%

[ Szerkesztve ]

(#18) biker válasza 3psilon (#13) üzenetére


biker
nagyúr

azért nem, mert a legtöbb embernek hiába mondod, vagy telepíted fel, akkor is ie-t használ.
saját tapasztalat... aztán sír, hogy már 8 sorban searchbar van :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19) biker válasza cizoe (#17) üzenetére


biker
nagyúr

nálam:
MS Internet Explorer Nem 17290 47.5 %
Firefox Nem 15640 42.9 %
Opera Nem 1845 5 %
Safari Nem 1000 2.7 %
Mozilla Nem 174 0.4 %
Ismeretlen ? 121 0.3 %
Links Nem 71 0.1 %
NetShow Player (media player) Nem 70 0.1 %
Netscape Nem 67 0.1 %
LibWWW Nem 44 0.1 %
Egyebek 69 0.1 %

(a nem az a nem grabber jelzés)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#20) cizoe


cizoe
őstag

sztem a kettönk közti eltérés oka tán az lehet hogy mivel más a célközönség (gamer újság az enyém) lehet hogy foxysabbak. bár kitudja. :D mondjuk azért nálad is bőven jobb az arány mint a világtendenSZ :D

(#21) raczger


raczger
őstag

én is állandóan IE-vel szívok, de minél több embert rá próbálok szoktatni firefox-ra, operára meg a trásaira, amik már sejtenek valamit:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#22) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Ménem írod ki az oldalaidra, hogy IE-vel nem tekinthető meg? Láttam már ilyet, nem is egyet...

https://www.coreinfinity.tech

(#23) biker válasza sh4d0w (#22) üzenetére


biker
nagyúr

a sajátomra egy kedves szöveg ki van írva, ezért már 4 ember is jelezte, hogy ie-n nem jól jelenik meg, mert nem olvasta el :)
akkor minek? azt meg nem akarom, hogy nekik semmi se jelenjen meg.

[OFF]Kompatibilitás

Ez az oldal kizárólag Internet Explorer (IE) böngészővel nem jelenik meg helyesen, tehát nincs rá optimalizálva sem :)
Javaslom, hogy Te se használd tovább, hanem válassz a következő nagyszerű böngészők közül, melyek helyesen jelenítik meg a CSS és CSS2 kódokat: Opera, Netscape, FireFox, Safari, Camino, Omniweb, Mozilla.[/OFF]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#24) FishAir


FishAir
senior tag

Na jó hát ez közönségfüggő, ha úgy érzed olyan a közönséged, akkor kiírhatod. Szerintem csúnya dolog ilyet csinálni egyébként, attól függetlenül, hogy mennyire utáljuk IE-t, magát a usert nem utálhatod érte, mert nem ért hozzá. :) Szerintem nem is tudja, hogy van IE-n kívül más is. A másik, hogy egy céges oldalra pl nem írhatsz ki ilyet.

Egy PH-s statisztikára nagyon kíváncsi lennék. Elég durva lehet az arány az egyéb böngészők javára.

iDontcare

(#25) sh4d0w válasza FishAir (#24) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Ha olvasod biker előző hsz-ét, láthatod, hogy még ki is írja, milyen egyéb böngészőket használhat az oldalára tévedő. Ha ez sem elég, akkor menjen a sóhivatalba az IE-jével.

biker: tedd esetleg még nyilvánvalóbbá, nagy vörös, villogó betűkkel írd ki, hogy IE support nix.

https://www.coreinfinity.tech

(#26) tildy


tildy
nagyúr

Én múltkorában szívtam sokat IE-vel.Egyszerűen nem eszi meg az oldalt, ha nincs megfelelően content-type megadva. Pl. egyik div rácsúszott egy tablere, és míg a többi böngészőben jó volt, IE miatt be kellett raknom egy fake sort a táblázatba.
Nem csipázom.
Mindig Operát használok, ha van a gépen. Firefox nem nyerte el a tetszésem sajna.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27) Volu


Volu
tag

Egyetértek, valami előrelépést az jelenthetne, hogy amelyik böngésző megjelenésekor sem kompatibilis a meglevő W3C szabványokkal, azt egyszerűen ki kellene tiltani.
Rengetegen azért használják az IE-t, mert az már ott van és kész, nekik látszólag megfelel. Még az IE6-nál az egyetlen kétségtelen előnye volt a firefoxhoz képest, hogy gyengébb gépeken az utóbbi érezhetően lassabban indult, már amennyiben az IE még nem volt telenyomva szeméttel :DD Ezek általában az ilyen "next-next-finish" kategóriás userek, akiket tényleg úgy lehet a legjobban felismerni, hogy nyitok egy IE-t és 8 sornyi searchbar jön be, és fogalmuk sincs mi az :)
Apropó! Tudom kicsit off, de miért van az, hogy már minden jöttment progi searchbart akarna velem telepíttetni?? (főleg google)

''A számítógépező csajok strasszkövekkel díszített iPodot akarnak és macska formájú USB-memóriát, ami bedugáskor nyávog''

(#28) tildy válasza Volu (#27) üzenetére


tildy
nagyúr

Van olyan böngésző, amelynél sosem jelenik meg iylen hülyeség (Igaz abban alapból van searchbar , legalább 5 féle keresővel)
Egyébként én sem csipázom, főleg, hogy alapból be vannak ikszelve, next next user meg ha figyelmetlen....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29) biker válasza sh4d0w (#25) üzenetére


biker
nagyúr

szerinted a "too cool for IE" bélyeg nem elég? (jah, még nem jártál nálam?)
szürke alapon narancssárga csillagocska.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#30) biker válasza FishAir (#24) üzenetére


biker
nagyúr

pont ezért írom, hogy az "ie esetén semmi" nem megoldás, de figyelmeztetni kell, és azt is teszem.
nem utálom érte a usert, max hülyének nézem, de ez privát.

igazi perverz az ugye IE-t használ OE-vel :) semmi mást...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#31) biker válasza Volu (#27) üzenetére


biker
nagyúr

talán reklámok miatt teszik?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#32) sh4d0w válasza biker (#29) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Nah, most megnéztem. Az a bélyeg elég feltűnő, de a jobb oldalon a Kompatbilitás nem az. Pici betűkkel írtad, semmivel nem tűnik ki az oldal törzs-szövegéből :)

https://www.coreinfinity.tech

(#33) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Én mostanában valami olyasmi böngészőről álmodozok, ami az Explorer, a Firefox és az Opera ötvözete lenne. Így biztos nem lenne vele szinte semmi baj. :U
Microsoft OperaFox :C

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#34) bambano válasza hz hefti (#1) üzenetére


bambano
titán

Minek ie-hez css-t csinálni? Benne van a szabványokban, hogy amire szabvány van, azt köteles mindenki úgy csinálni. Ha ie nem szabványos, tojni kell rá, majd leszoknak az userek róla. Semmi más nem fogja rákényszeríteni az ms-t arra, hogy szabványosat csináljon, csak ha az userek nem fogják használni.

ÁÁáááá nem monopólium az ms, nem. csak css-t, html-t, kerberost, smb-t meg pár ilyet nem hajlandó rendesen megcsinálni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#35) biker válasza sh4d0w (#32) üzenetére


biker
nagyúr

persze, tegyem H1 bold strong-ba, mi :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#36) biker válasza bambano (#34) üzenetére


biker
nagyúr

nem fognak leszokni róla.
akkor is ie-t használnak windowson, és szívnak a worddel, ha tudják, a szomszéd pistike ingyen linuxon ingyen firefoxxal és ingyen openoffice-al olyat csinál fele idő alatt, hogy maga alá vizel.
miért? "mert mindenki windowst használ" felkiáltással beállnak a sorba, és "mindenki ie-t használ" bégetésre a legtöbb fejlesztő ie kompatibilisre csinálja az oldalait, és a sok nép ezt innentől elvárja.

ha azt mondjuk, hogy szar az ie, ne gyártsunk rá weblapot, akkor ne is küldjünk doc-ot senkinek, mert az is szar. volt, hogy a munkahelyi win98+word2000-ról hazaküldött file-al nem tudtam tovább dolgozni az otthoni ugyanilyen kombón, mert széttördelte az egészet.

jah, kedvencem az volt, mikor valaki kioktatott, hogy a docx az szabványos dokumentum.
aztán kicsit felvilágosítottam, hogy ami szabvány, iso szabvány, az a pdf meg az opendocument 2, és nem a doc főleg nem a docx. a doc meg docx csak egy fileformátum, amit egy program kezel.
de ne menjünk bele, mert megvádolnak ms utálattal :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#37) biker válasza sh4d0w (#32) üzenetére


biker
nagyúr

ez voltál? Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; hu; rv:1.8.1.9) Gecko/20071025 Firefox/2.0.0.9

vagy ez? Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)

mert ha te is IE párti vagy..... :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#38) sh4d0w válasza biker (#37) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Úgy nézek ki, mint aki IE párti? :)
Nem, FF 2.0.0.9 van - most már otthon is :)

https://www.coreinfinity.tech

(#39) bambano válasza biker (#36) üzenetére


bambano
titán

itt közölt statisztikák szerint kezd szabad szemmel jól látható részesedése lenni a firefoxnak, tehát lassan komolyan kell venni...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#40) csepelball


csepelball
tag

Sajnos sokáig lesz ie:( bár az ismerőseim 90%a simán FF-ot használ, ennek ellenére a statisztikából kiderül hogy az IE sokszor elég erős fölénnyel vezet!

PLus egy két statisztika az oldalaimról

1.
2007.október 9-óta müködő oldalam, bár igaz kicsit-kevés látogató van,de statisztikát lehet késziteni belőle.
420 egyedi látogató

Mozilla FF - (87.7 %)
Internet Explorer - (10.7 %)
Konqueror, Safari - (1.6 %)

2.
2006 december 6-óta müködő oldal, változó látogató szám.

2006ban: 380 látogató, és megoszló böngésző használat

Mozilla, Netscape - (58.9 %)
Internet Explorer - (41.1 %)

2007ben 5050 látogató

Internet Explorer - (60.1 %)
Mozilla, Netscape - (39.3 %)
Konqueror, Safari - (0.6 %)

(#41) h.istvan


h.istvan
csendes tag

GWT a te barátod ...

(#42) biker válasza h.istvan (#41) üzenetére


biker
nagyúr

ha már értelmezhetetlen szöveget írsz, legalább használd a "válasz" gombot, hogy tudjuk, kinek írtad...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#43) h.istvan válasza biker (#42) üzenetére


h.istvan
csendes tag

közvetlenül a cikk írójának írtam, így nincs mire válaszolni ;) tehát közvetlenül a cikkre a válasz!
másrészt segítenék, ha nem érted: van egy olyan találmány (igaz nem régi), hogy elindítasz egy webböngészőt, majd beírod felül a címsorba, hogy www.google.hu, majd mikor bejön az oldal, ott középen lesz egy rész, ahová szöveget tudsz beírni, na oda beírod, hogy GWT és ráklikkelsz a "Jó napom van gombra", és láss csodát ;)

(#44) biker válasza h.istvan (#43) üzenetére


biker
nagyúr

ahha, és egy JAVA/AJAX fejlesztő környezet, ami browser kompatibilis java/html kódokat tud nekme alkotni, az miben segít a css problémában?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#45) biker válasza h.istvan (#43) üzenetére


biker
nagyúr

nem mellesleg pont jó alapozás egy "újonc"tól, hogy beregisztrál, és kiosztja az észt, miután nem találjuk ki 3 szavából, hogy milyen korszalalkotó ötlete támadt.
de nem baj, ha téged az nem zavar, hogy így sokan ez alapján (is) ítélnek meg, és bemutatkozásként szépen leírnak.

esetleg meg lehetne tanulni értelmes, kerek mondatban írni, beszélni, és akkor lehet, hogy megértenének.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#46) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én használok ie 7 t, meg tűzrókát is, de a utóbbit csak ritkábban használom.Amugy sztem annyival nem tud többet , főleg az állandó sipákolása idegesítő, hogy töltsek le hozzá mindenféle frissítést :(

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#47) koob válasza Jégkokó (#46) üzenetére


koob
senior tag

ezeket a kieg.frissíés figyelmeztetéseket ki lehet kapcsolni?

(#48) biker válasza koob (#47) üzenetére


biker
nagyúr

ki lehet kapcsolni.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#49) biker válasza Jégkokó (#46) üzenetére


biker
nagyúr

olyat nem kell kérni beállításkor.
azt kell választani, hogy magától töltse le, és telepítse, így max annyit ír ki, vagy indítsd újra, vagy ha nem, akkor a köv. újraindításkor fel lesz telepítve minden frissítés.

amúgy megbocsáss, de az ie-hez nincs frissítés?
ja hogy van, csak épp kizárólag akkor települ, ha a windows teljeskörű frissítési ciklusa lefut? khm, bocsénat :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#50) h.istvan válasza biker (#44) üzenetére


h.istvan
csendes tag

abban, hogy minimalizálja a css szükségességét így gyakorlatilag azon kívül, hogy milyen színű, legyen valami, vagy a betűk mekkorák legyenek nagyon más speciális dolgot nem kell használnod, ennyi; de mivel látszódik, hogy neked nem sok lövésed van a webfejlesztéshez ezért 10 éves tapasztalatot az ember nem tud leírni egy hosszabb/rövidebb hozzászólásban ...

(#51) biker válasza h.istvan (#50) üzenetére


biker
nagyúr

ok, semmi gond, majd megokosodom...

bár ha jól tudom, az ajax maga 2 éves múltra tekint vissza, a google webmasters részleg is alig másfél éves, így azért sok bepótolni valóm nincs, talán, de lehet síkhülye vagyok...

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.