Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

18k volt szállítással? :Y Ilyenkor bánom, hogy nincs paypalom...

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#2) MasterDeeJay válasza Mulderpapa (#1) üzenetére

Van kicsivel olcsóbban is de gyengébb hardverrel. [link]
Ez meg 10" viszont jóval drágább: [link] (kb 25eFt)
Nem bonyolult dolog ebay-t használni. PH-n is van leírás ha belekezdenél: eBay segítség kezdőknek

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#3) Chaser


Chaser
titán

Olyannal nem találkoztál esetleg, amiben 7-10" IPS kijelző van, 2 magos cpu és mp400 vga?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4) MasterDeeJay válasza Chaser (#3) üzenetére

Nem is nagyon kerestem, nem játszom így nekem mindegy volt. Valószínű kínai noname cuccokba legolcsóbb alkatrészeket pakolják bele, nem hiszem hogy van ips panelos.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#5) Chaser válasza MasterDeeJay (#4) üzenetére


Chaser
titán

Nem is játék miatt, 1 magos tabi nekem lassú, dual core értelmesebb cpu-val teljesen jó. De persze az se baj, ha 1-2 játék ezen felül elmegy rajta:) Azért szétnézek, hátha.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6) Mulderpapa válasza MasterDeeJay (#2) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Na, megcsináltam a paypalt, meg az e-bay regisztrációt, csak attól tartok, hogy még nagyobb függőséget okoz, mint a vatera... :)

Mennyi idő alatt kaptad meg a csomagot? Ezeket nem vámolják?

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#7) MasterDeeJay válasza Mulderpapa (#6) üzenetére

Egy hónap alatt érkezett meg, de most a karácsonyi hajtás miatt lehet több. Az év másik szakaszaiban átlagosan 2-3 hét.
Vámolást a kínai barátaink szerencsére ismerik, ezért ráírják a csomagra hogy ajándék 15 usd értékben elektronikai alkatrész. Ettől függetlenül vámolhatják, nekem még nem volt ilyennel dolgom.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#8) Mulderpapa válasza MasterDeeJay (#7) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Most hozta meg a postás az enyémet, amit Dec. 12-én rendeltem. :)
Elég gyorsan ideért ahhoz képest, hogy volt közben egy karácsony is.
Ebben valamiért 1GB RAM van az alkalmazáskezelő és az Antutu szerint is, pedig az alján lévő matricára 512MB van írva. Tényleg meglepően fürge kis szerkezet, az anyagminőség olyan amilyen, de teljesen használható.

Az akku módosítással foglalkoztál már? :)

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#9) MasterDeeJay válasza Mulderpapa (#8) üzenetére

Aksit hagyom benne gyárit. Helyette viszek magammal egy 12000ma-s USB-set, de már megrendeltem a napelemeket [link] amiket a fedlapra fogok szerelni. A napelemekkel lassan de fel lehet tölteni.
Készenléti módban egy hetet megy ha néha használom. De ha folyamatosan megy akkor két óra alatt lemerül, a nagy aksival ez ennek többszöröse de még nem használtam olyan sokat egyhuzamban. Ha megérkezik a hdmi átalakító akkor egy hosszabb filmnél kiderül mit tud.
Gratula az 1gb-os verzióhoz! (bár én még az 512-t sem töltöttem meg hogy kiírná azt hogy kevés lenne)

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#10) Mulderpapa válasza MasterDeeJay (#9) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Lepattintottam az akkufedelet, 3000 mah van az akksira irva, ami atlagosnak mondhato az ilyen kinai kutyuknel.Most vettem le a toltorol, kivancsi leszek mennyit bir, most is errol potyogok. :)
A teljesitmenyen nagyon meglepodtem, a GTA3 hibatlanul fut rajta, akar ugy is, hogy ki van kotve HDMI-re.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#11) MasterDeeJay válasza Mulderpapa (#10) üzenetére

Gyors gép ez, annak ellenére hogy csak egymagos. Nekem is 3000mah-es aksi van benne.
Tuning az mindenképpen érdekelne csak még nem tudom hogyan lehetne állítani az órajelet. Tesztprogik szerint fix 1,2ghz. Kiváncsi lennék hűtőbordával mire lenne képes, illetve hogy lefele mennyit lehetne takarékosságból. Ami biztosan a legtöbbet fogyasztja az a háttérvilágítás. Kipróbálom mindenképpen hogy csak tisztán napenergiával(pár hét mire megjön a napelem) tud-e működni nagyon alacsony háttérvilágítással.
Alapból a gép usb-je elviszi ha le van merülve az aksija tehát elvileg 500ma-nál nem kér többet. (2,5w fogyasztás)

Ha a lehető legtöbbet akarsz megtudni a gépről akkor rakd fel az elixir2 progit, ez gyakorlatilag az andoidra írt aida! Van amire majd hülyeséget ír, valószínű nincs bekötve. Google marketen megtalálod.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#12) Mulderpapa válasza MasterDeeJay (#11) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Neked mi lenne az ötleted az akksibővítésre? :)
Én telefonakkukat néztem, de pont nem férne el egyik sem.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#13) MasterDeeJay válasza Mulderpapa (#12) üzenetére

AAA méretű aksielemek?

Én a fentebb írtam hogy maradok a külső aksinál és a napelemnél.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#14) Mulderpapa válasza MasterDeeJay (#13) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Igen, de engem idegesít, hogy ilyen kevés ideig bírja. :)
Az AAA elemeket hogy lehetne úgy összekötni, hogy 3,7 V legyen?

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#15) MasterDeeJay válasza Mulderpapa (#14) üzenetére

Azt sajnos nem tudom.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#16) MasterDeeJay

Frissítettem a bejegyzést!

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#17) swy


swy
csendes tag

Sziasztok. Tervbe vettem en is egy ilyennek a beszerzeset. :D (legalabbis kep alapjan igy nez ki :DD) ha minden jol megy, olcson jutok hozza, ( kb 5-6 ezer Ft) valaki tudna esetleg tapasztalatot mondani, mennyire furge, egy sima bongeszesre? flash-t viszi? az 512, az a RAM merete benne, vagypedig a rom-e, amit meg bovitunk mem kartyaval? nekem jelenleg egy HD2-m van, amiben ugyebar ugyanigy 512 ram van, es fozott 4.2.2-es andro-val is "fut-szalad" . Ehhez merten szeretnek egy ilyen kisebb lapost. semmilyen komolyabb szandekom nincs vele, mint bongeszes, esetleg filnezes ( ilyenkor valszeg toltorol) esetleg youtube. jatszani ezzel nem nagyon szeretnek. kulso eger nelkul hasznalhato a masina? ugy ertem, a touchpadot, van olyan android, ami felismeri?
bocs a sok kerdesert :D
Koszonom elore is.
Udv. swy

(#18) metal 17 válasza swy (#17) üzenetére


metal 17
csendes tag

Szevasz!

Én most vettem a grandon 30e-ért 10" -ost de körülbelül ugyanez. Most tesztelgetem mert a leirás szinte semmi. Android 4.1 fut rajta.szerintem a Wifi kicsit gyenge mert a nokiám még szomszédok wifijét is fogja
a netbook pedig csak egy szobában tökéletes. a sebessége nem mindig jó de lehet épp ezért.Én arra szánta ha utazunk már mindenütt van wifi és használjuk,de mióta megvettem, a PC-t internetezésre nem is kapcsojuk
ez megfelel. Most a wifi jelvétel erősitése éa billentyüzet ékezetes megoldása után kutatok.illetve uj alkalmazásokat töltök le. Androidos netbookról elég kevés információ van a neten. Annyiér amit irtál meg lehet kockáztatni. Én külső egeret használok,de kezdetben én is a tauchpad-ot használtam és azt igazán még nem lőttem be. Üdv.

(#19) Kuklis


Kuklis
újonc

Sziasztok! Nekem is van egy ilyen gépem, de sajnos nem ismeri fele a modememet! Vodafonos előfizetéses! Az újabb fajta elvileg a régit felismeri, de nem tudok szerezni! Tudna valaki segíteni, hogy mit tudok tenni, hogy ne kelljen előfizetést váltanom? Honnan tudok hozzá jó modemet venni? Köszönöm

(#20) metal 17


metal 17
csendes tag

Szevasztok!

Szeretnék külső /USB/ GPS vevőt venni a netbookhoz. Amit találtam a forgalmazó azt mondja
androidhoz nem használható. Ha tud valaki androidon futó usb GPS segitsen. Köszi.

(#21) Demokatona


Demokatona
tag

Sziasztok!
Noname WM8650-es törött vagy kijelzőnélküli netbookot keresek vagy csak aaplapot.Privit írj!

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.