Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Thrawn válasza kenand (#235) üzenetére


Thrawn
félisten

Az is ott van mindegyik BIOS-nál, hogy:

Max. Power Limit: 150 W

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#252) rokapet


rokapet
tag

A tölcsér honnan, ha szabad kérdeznem?

Szerk.: #248-ra!
[link]

[ Szerkesztve ]

(#253) Csupingo válasza fatpingvin (#249) üzenetére


Csupingo
veterán

Akkor azok a hírek kimaradtak neked, hogy abba az irányba akarnak, vagy fognak indulni a gyártók, hogy mindent az alaplap felől vegyen fel pl. a vga? Akár 300W-okat is. Ezt mondjuk én is hülyeségnek tartom, mert csak bonyolultabb alaplapok lesznek emiatt, meg talán a lakástüzek is el fognak szaporodni.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#254) fatpingvin válasza rokapet (#252) üzenetére


fatpingvin
őstag

nyomtatsz magadnak vagy rendelsz :D volt szó róla a totyikban

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#255) rokapet válasza fatpingvin (#254) üzenetére


rokapet
tag

Pontosítok: nyomtatáshoz az STL honnan?

(#256) fatpingvin válasza Csupingo (#253) üzenetére


fatpingvin
őstag

ez világi faszság és nagyon remélem hogy nem gondolták komolyan. a plusz tápcsatiknak pont ez a lényege, hogy nem az alaplapra kell terhelni a dolgot, így rezet és szilíciumot lehet rajta spórolni.

a másik fele, neem szükségszerű hogy több száz wattokat kajáló kártyákat bökjön a júzer az alaplapba. az én gépemben is a legtöbbet fogyasztó egy quadro vidikari a maga 70W-jával, és ez is új upgrade. ezen kívül a széles slotokban is keveset fogyasztó kártya van.

meg nem mellesleg, azt a plusz kraftot az alaplap honnan fogja kapni? a 24 pines ATX csatiból? vagy az évek óta forró kásaként kerülgetett 12VO tápadapterből?
a plusz tápvezetéket úgyse ússzuk meg, akkor meg már miért a panelt kell bonyolítani, a sima rézkábel sokkal olcsóbb és kényelmesebben használható.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#257) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Engem már csak az zavar, hogy egy ilyen szállítással együtt 3000 forint ráadásul nem is kell csak a csatlakozó része, hiszen úgyis 2db 80MM-es RGB venti lesz ráforrasztva.

(#258) fatpingvin válasza Steve_Brown (#257) üzenetére


fatpingvin
őstag

akkor vegyél a lomexből vagy a hestore-ból egy ilyen csatlakozót pár tíz forintért és rakd össze magadnak... I mean, nem értem a problémát.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#259) Steve_Brown válasza fatpingvin (#258) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Várj... a hestore forgalmaz ilyet? :Y Link?

(#260) fatpingvin válasza Steve_Brown (#259) üzenetére


fatpingvin
őstag

meglepne ha nem lenne, elég széleskörűen használt csatlakozó és nem csak propellerekhez. linket most így nem tudok de este ránézek.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#261) Kecsua


Kecsua
tag

na rendeltem egyet én is most várom, hogy mikor érkezik utána csapatás.
1 próbát megér

(#262) Steve_Brown válasza fatpingvin (#260) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Lehet, hogy hülyeség de nem ez az?
XHP-4

(#263) fatpingvin válasza Steve_Brown (#262) üzenetére


fatpingvin
őstag

így ránézsre nem tudom biztosra mondani de jónak tűnik. ha jól emlékszem a lábtávolságra akkor ez jó lesz :)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#264) Ciccuka válasza kenand (#211) üzenetére


Ciccuka
veterán

Multivágó/multicsiszolóval (pl. Dremel, Parkside).
Azzal meg lehet oldani (hátlapot azzal lehet).

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#265) weiss válasza fatpingvin (#263) üzenetére


weiss
addikt

Én PH-t gugliztam. [link]

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#266) kenand válasza Ciccuka (#264) üzenetére


kenand
veterán

Van nekem is, nem tudom melyik fej lenne jó, kis korong?
na majd kitalálom

(#267) fatpingvin válasza kenand (#266) üzenetére


fatpingvin
őstag

szabályos kört kivágni szerintem ha nincs méretben passzolú körvágód akkor úgy érdemes hogy felkarcolod körzővel a kört, utána meg elkezdesz furkálni, végén összeszakítod őket aztán reszelővel kiegyenesítesz. esetleg ha a dremelhez van kicsi vágókorong azzal meg lehet próbálni, marófejjel semmiképp mert elkopik négyszer mire körbeérsz.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#268) kenand válasza Thrawn (#251) üzenetére


kenand
veterán

De szerintem 150W-nál többet fogyszat jelenleg. 3D mark alatt a teljes gép 410W-ot kért (x58-as 6 magos) R9 280x -szel volt ennyi és az 250W TPD-s 6+8 pines csatival...

Van egy gipszkarton körvágóm, de alu-t nem hiszem, hogy szeretné. meg egy csempe körfúró.

[ Szerkesztve ]

(#269) fatpingvin válasza kenand (#268) üzenetére


fatpingvin
őstag

én a kettő közül tuti a gipszkartonossal kezdenék, nem olyan kemény az az alu. persze nyilván ez nem adekvát célszerszám, szval nem tőlem hallottad :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#270) korcsi válasza Steve_Brown (#262) üzenetére


korcsi
veterán

Én ilyenből csináltam VGA-ra venti csatit. Ha jól rémlik.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#271) Ciccuka válasza Ptech (#214) üzenetére


Ciccuka
veterán

Valamelyik AC Accelero lehet felmenne rá némi átalakítással. Bár túl közel van a GPU helye a hátlaplemezhez viszonyítva.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#272) ace666


ace666
tag

Na, valami lelte az oldalt...
[link]

A kosárba rakó gomb nem csinál semmit, csak teker. 403-as hiba a konzolon, a készlet meg megy lefele, dél körül még 200 felett volt jóval...

*** Alfa 155 ***

(#273) Czimby válasza juliabrilke (#239) üzenetére


Czimby
addikt

A tölcsér miből készült?
Nagyon igényes! :K

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#274) MasterDeeJay válasza ace666 (#272) üzenetére

Availability: 82 in stock :( Hát ez hamar fogy, remélem nem scalper vagy bányász viszi el.
Ebayen az olcsó m40-es tesla is elfogyott.
Amúgy én is adom el helyben az mi8-at ami nálam van, cikkhez kellet csak mert amúgy van egy pro duo-m ha furyzni szeretnék. Persze ha lesz valami jó vétel amit myiconst ajánl barkácsolós akkor szerzem is be.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#275) fatpingvin válasza MasterDeeJay (#274) üzenetére


fatpingvin
őstag

76 in stock. valaki nagyon megtalálta :/

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#276) tsu válasza MasterDeeJay (#274) üzenetére


tsu
tag

Hétfőn este rendeltem, ma du. megjött.
Köszi a kupont!
Este megpróbálom beröffenteni.

×××

(#277) fatpingvin


fatpingvin
őstag

esetleg még ugyanitt ezt érdemes lehet megtekinteni, bár nem tudom gémelésre mennyire lehet befogni.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#278) Kecsua válasza fatpingvin (#275) üzenetére


Kecsua
tag

én pár órája rendeltem akkor még 200db-ot írt.

(#279) fatpingvin válasza Kecsua (#278) üzenetére


fatpingvin
őstag

mondom, híre ment...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#280) Kecsua


Kecsua
tag

a bányászoké lesznek ezek is
26mhs-t tud
a nagyobbik a dupláját

[íme]

[ Szerkesztve ]

(#281) MasterDeeJay válasza Kecsua (#280) üzenetére

Szomorú, akkor maradnak még a teslák ha elfogy az akciós mi8. Azok szerencsére tényleg nem jók bányászni (kepler,maxwell)
De nem úgy volt hogy 4gb-os kártya nem jó?

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#282) F34R


F34R
nagyúr

Regebbi Biosos lappal megy a moddolas? egy regi CTG-s chifim van meg tapnak.

(#283) kenand válasza F34R (#282) üzenetére


kenand
veterán

persze x58-asokban mókoltam vele azok még nem UEFI

(#284) korcsi válasza Kecsua (#280) üzenetére


korcsi
veterán

ETC-be, nem ETH-be, arra nem jó. Így 80 cent körül hoz naponta 200W fogyasztással számolva.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#285) fatpingvin válasza MasterDeeJay (#281) üzenetére


fatpingvin
őstag

lehet érdemes lenne azokat a dual GPU-s kártyákat is fókuszba venni (tudom hogy lényegében olyanod van, de akkor is :D )

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#286) MasterDeeJay válasza fatpingvin (#285) üzenetére

Hát ahol megy dx12-be mgpu módban (Nem CF!) ott akár rtx2080ti-t karcolja szint is lenne. [link] De ez ritka.
Ki kell próbálni, de azért ahhoz hűtés is kell.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#287) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Pedig mekkora, szinte filmbeillő élmény volt 37600 forintért garanciális rx590 szintű kártyát venni

(#288) PinguPingvin válasza Ptech (#214) üzenetére


PinguPingvin
csendes tag

Az átmérő 91, az oldalhossz 64 mm kb.
Én azon gondolkozom, hogy egy 120mm vízhűtést rátehetnék mint valaki erre az R9 nano-ra

[ Szerkesztve ]

(#289) Lacpac válasza tsu (#276) üzenetére


Lacpac
őstag

Hétfőn este rendeltem, még a csomagszám sem aktív a gls-nél....

(#290) fatpingvin válasza MasterDeeJay (#286) üzenetére


fatpingvin
őstag

ha lenne 200 ojróm, vennék egy S9300-ast. igazából szerintem ha alaposan meg van hűátulról fújva csak nem lesz vele gond. az más kérdés hogy sokat zabál.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#291) MasterDeeJay válasza fatpingvin (#290) üzenetére

Játékra nem igazán jó, vegyes teljesítménye van. De ha elég neked GTX1060 feletti szint amit biztosan tud akkor jó lehet. MGPU módban meg brutál szintet is képes ütni.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#292) _kovi_


_kovi_
aktív tag

Gond lehet a boltban, mert tegnap reggel rendeltem, de még a GLS-nek sem adták át... :(

(#293) fatpingvin válasza MasterDeeJay (#291) üzenetére


fatpingvin
őstag

világos, én csak azért írtam mert fent van és ár/teljesítmény arányban nagyon ott van ha tudod egyszerre használni a két GPU-t. Én ugye maximum sok oldalú dobókockákkal játszom, szval engem ez kevéssé érint, de mondjuk egy ilyen kártya érdekes lehet akár valami GPU computing feladatra is. kár hogy a tensorflow-val esélyesen igen macerás összehozni.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#294) rokapet válasza _kovi_ (#292) üzenetére


rokapet
tag

+1

Tegnap a GLS a rendelés után küldött egy automata levelet, hogy majd lesz csomag, ha a küldő átadja (meg a bolt is küldött egyet), illetve a rendelés után pár órával a bolt egy újabbat, hogy a rendelés feldolgozása lezárult, jelentsen ez bármit. Azóta csend.

Egyébként most magasabb számot jelez a bolt a készletre, mint ma délután...

Szerk.: Mégsem. Csak nem jött róla értesítés! Keressetek rá a csomagszámra a GLS oldalán! :)

16/02/2022 17:46
Csomag betárolva a depóba.

[ Szerkesztve ]

(#295) Czimby


Czimby
addikt

Ugy fest jól lehet velük bányászni. Sajnos...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#296) Czimby


Czimby
addikt

As for the temperatures, I quickly got something like this:
As you can see in the photos, the housing is open, the temperature in the room is 22.4 degrees, the fans are set to 100%:
- max temp in tests - 70 degrees
- max temp in games - 54 degrees (fhd, forza 5 after 40 minutes of playing)
- max temp in tests after voltage changes - 65 degrees (settings someone threw here earlier)
- max temp in games after voltage changes - ran out of time.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#297) Czimby


Czimby
addikt

Temp at the turbine at 100% 63 ° C in the benchmark.
In games at the turbine at 50-60%, it does not go to 70 ° C and I have not replaced the paste yet.
Interestingly, the Dela turbine already had the same connector as in the GPU, but the wires were in a different order, it was enough to pull out and put them in the right one and it's ready.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#298) Lacpac válasza rokapet (#294) üzenetére


Lacpac
őstag

Nekem még mindig nincs csomag betárolva, csak csomagszám.

(#299) fatpingvin válasza Czimby (#297) üzenetére


fatpingvin
őstag

azigen, kaptonnal feltákolva rá a radiális venti :D tökéletes

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#300) endru14


endru14
csendes tag

én is rácsaptam még egyre... 5percenként 5db-al kevesebb van... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.